Izdvajamo

 • TV stanice

četvrtak, 17. jun 2021. 19:31

TV program - petak, 11. jun 2021.

Serije

06.00 DivaSerija: "Uvod u anatomiju"
06.00 Sci-FiSerija: "Merlin"
06.00 Fox CrimeSerija: "Ubistva u Midsomeru"
06.25 FoxSerija: "Havaji 5-0"
06.30 Pink familySerija: "Opasna igra"
06.40 AXNSerija: "Obožavateljka"
07.00 Prva plusSerija: "Na granici"
07.15 FoxSerija: "Stamptaun"
07.30 Pink familySerija: "Bruklin 9-9"
07.35 Fox LifeSerija: "Dobra borba"
07.40 Fox CrimeSerija: "Instinkt"
08.00 Sci-FiSerija: "Herkul: Legendarna putovanja"
08.00 DivaSerija: "Hadson i Reks"
08.00 Pink familySerija: "Monk"
08.05 FoxSerija: "Magnum (2018)"
08.25 AXNSerija: "Obale Česapika"
08.25 Fox LifeSerija: "Četiri venčanja i sahrana"
08.35 Fox CrimeSerija: "Bul"
08.45 Prva plusSerija: "Ti si moj porok"
09.00 Pink familySerija: "Čista hemija"
09.00 DivaSerija: "Monk"
09.00 BNSerija: "Nijesmo mi od juče"
09.00 FoxSerija: "Bouns"
09.15 Fox LifeSerija: "Dve devojke bez love"
09.15 Prva plusSerija: "Na granici"
09.20 AXNSerija: "Škorpija"
09.30 B92Serija: "Pogrešan čovek"
10.00 DivaSerija: "Pomorska patrola"
10.00 Pink familySerija: "Mladi Drakula"
10.10 AXNSerija: "Vršilac dužnosti"
10.10 Fox LifeSerija: "Dve devojke bez love"
10.20 Fox CrimeSerija: "Ubistva su moj život"
10.30 B92Serija: "Istine i laži"
10.30 Pink familySerija: "I dalje radimo non stop"
10.45 Sci-FiSerija: "Herkul: Legendarna putovanja"
10.50 FoxSerija: "Havaji 5-0"
11.00 Nova SSerija: "Dva lica pravde"
11.00 Pink familySerija: "Škorpija"
11.05 AXNSerija: "Zločinački umovi"
11.05 RTS svetSerija: "Slučaj porodice Bošković"
11.05 Fox LifeSerija: "Očajne domaćice"
11.06 RTS 1Serija: "Slučaj porodice Bošković"
11.15 Fox CrimeSerija: "Baltazar"
11.30 HBO 2Serija: "Španska princeza"
11.34 HRT 1Serija: "Gorski lekar"
11.40 PrvaSerija: "Pokucaj na moja vrata"
11.40 Sci-FiSerija: "Grim"
11.45 HBO 3Serija: "Bolje stvari"
11.50 FoxSerija: "Havaji 5-0"
11.55 AXNSerija: "Obožavateljka"
12.00 Fox LifeSerija: "Vatrogasna stanica 19"
12.00 DivaSerija: "Uvod u anatomiju"
12.00 Pink familySerija: "Fargo"
12.02 Vojvodina 2Serija: "Rođena zvezda"
12.07 Vojvodina 1Serija: "Balkan ekspres"
12.15 Prva plusSerija: "Dosije Iks"
12.15 HBO 3Serija: "Novi papa"
12.20 Fox CrimeSerija: "Smrtonosni tropi"
12.25 HRT 1Serija: "Život vredan življenja"
12.30 HBO 2Serija: "Prijatelji"
12.40 FoxSerija: "Kondor"
12.50 HBO 2Serija: "Prijatelji"
12.55 Fox LifeSerija: "Uvod u anatomiju"
13.00 Pink familySerija: "Sajnfeld"
13.00 FoxSerija: "Domaći vanzemaljac"
13.00 Prva plusSerija: "Uvod u anatomiju"
13.05 HBO 3Serija. "Američka priča 3"
13.08 RTS 1Serija: "Porodično blago"
13.30 Pink familySerija: "Spasi me"
13.30 Fox CrimeSerija: "Grad zločina, SAD"
13.30 Sci-FiSerija: "Zvezdana kapija SG-1"
13.45 Prva plusSerija: "Ti si moj porok"
13.50 AXNSerija: "Obale Česapika"
13.50 Fox LifeSerija: "Sledeći top-model Amerike"
14.00 B92Serija: "Lud, zbunjen, normalan"
14.00 HRT 1Serija: "Vetar u leđa"
14.00 DivaSerija: "Havaji 5-0"
14.00 RTS 2Serija: "Tajne internata za plemićke kćeri"
14.10 Fox CrimeSerija: "Ubistva u Midsomeru"
14.25 FoxSerija: "Ubiti Iv"
14.30 Cinestar Action & ThrillerSerija: "Pravda za sve"
14.30 Pink familySerija: "Opasna igra"
14.40 Nova SSerija: "Dva kraljevstva"
14.45 Fox LifeSerija: "Kugar Taun"
14.50 RTS 2Serija: "Preživeti Eskobara"
15.00 NašaSerija: "Oluja"
15.10 Fox CrimeSerija: "Bul"
15.10 Fox LifeSerija: "Telo je dokaz"
15.20 FoxSerija: "Dva i po muškarca"
15.20 Sci-FiSerija: "Merlin"
15.30 Pink familySerija: "Bruklin 9-9"
15.35 PrvaSerija. "Igra sudbine"
15.40 AXNSerija: "Škorpija"
15.55 HRT 1Serija: "Munch"
16.00 DivaSerija: "Monk"
16.00 Pink familySerija: "Monk"
16.01 Prva kickSerija: "Bekstvo iz zatvora"
16.05 Fox LifeSerija: "Dobra borba"
16.08 RTS svetSerija: "Porodično blago"
16.15 FoxSerija: "Magnum (2018)"
17.00 Pink familySerija: "Čista hemija"
17.00 Prva plusSerija: "Na granici"
17.00 Prva kickSerija: "Razotkrivanje"
17.00 DivaSerija: "Ubistva u Midsomeru"
17.05 Fox LifeSerija: "Četiri venčanja i sahrana"
17.05 Fox CrimeSerija: "Bul"
17.10 FoxSerija: "Bouns"
17.10 Sci-FiSerija: "Grim"
17.15 HBO 3Serija: "Normalni ljudi"
17.25 AXNSerija: "Vršilac dužnosti"
17.35 HRT 2Serija: "Stipe u gostima"
17.55 HBO 2Serija: "Mladi Šeldon 4"
18.00 Pink familySerija: "Mladi Drakula"
18.00 B92Serija: "Pogrešan čovek"
18.00 Fox CrimeSerija: "Lorine misterije"
18.00 Fox LifeSerija: "Dve devojke bez love"
18.05 FoxSerija: "Malkolm u sredini"
18.10 HBO 3Film: "Istrebite sve divljake"
18.15 RTS 2Serija: "Tajne internata za plemićke kćeri"
18.15 HBO 2Serija: "Prijatelji"
18.25 BNSerija. "Gorka zemlja"
18.30 Pink familySerija: "I dalje radimo non stop"
18.35 RTS 3Serija: "Preživeti Eskobara"
18.55 Fox CrimeSerija: "Elementarno"
19.00 Pink familySerija: "Škorpija"
19.00 FoxSerija: "Havaji 5-0"
19.00 Fox LifeSerija: "Dve devojke bez love"
19.00 DivaSerija: "Havaji 5-0"
19.00 Sci-FiSerija: "Legende sutrašnjice"
19.00 Prva plusSerija: "Dosije Iks"
19.05 B92Serija: "Lud, zbunjen, normalan"
19.10 HBO 3Serija: "Afera 3"
19.10 PrvaSerija: "Pokucaj na moja vrata"
19.15 AXNSerija: "Zločinački umovi"
19.15 HBOSerija: "Potomci"
19.30 PinkSerija: "Zakletva"
19.50 Fox CrimeSerija: "Instinkt"
20.00 Fox LifeSerija: "Očajne domaćice"
20.00 HBOSerija: "Sluškinjina priča 4"
20.00 Fox MoviesSerija: "Bez ljutnje, molim"
20.00 Pink familySerija: "Fargo"
20.00 B92Serija: "Čikago u plamenu"
20.01 Prva kickSerija: "Bekstvo iz zatvora"
20.05 RTS svetSerija: "Porodično blago"
20.10 PrvaSerija: "Tri muškarca i tetka"
20.10 HBO 3Serija: "Novi papa"
20.50 Fox CrimeSerija: "Baltazar"
21.00 Sci-FiSerija: "Potomci"
21.00 Prva kickSerija: "Razotkrivanje"
21.00 FoxSerija: "Rat svetova"
21.00 AXNSerija: "Bloom"
21.00 NašaSerija: "Oluja"
21.00 RTS 2Serija. "Ženski raj"
21.00 Pink familySerija: "Sajnfeld"
21.00 PinkSerija: "Fatalna ljubav"
21.10 PrvaSerija. "Igra sudbine"
21.30 HBO 3Serija: "Crna dama izvodi skečeve 2"
21.30 Pink familySerija: "Spasi me"
22.00 AXNSerija: "The Commons"
22.00 Fox CrimeSerija. "Petra"
22.00 HBO 3Serija: "Čudotvorci: Mračno doba"
22.10 RTS 3Serija: "Plima"
22.20 HBO 3Serija: "Sluškinjina priča 4"
22.27 Vojvodina 2Serija: "Šetland"
22.30 Pink familySerija: "Opasna igra"
22.52 Vojvodina 1Serija: "Mensonova "Porodica""
22.55 FoxSerija: "Ubiti Iv"
23.00 AXNSerija: "Tuđinka"
23.00 DivaSerija. "Zamalo raj"
23.00 BNSerija: "Zabranjeno voće"
23.10 HBO 3Serija: "Prijatelji"
23.15 Fox LifeSerija: "Dobra borba"
23.20 RTS 1Serija: "Preživeti Eskobara"
23.30 Pink familySerija: "Bruklin 9-9"
23.40 HRT 2Serija: "Crna lista"
23.50 FoxSerija: "Dva i po muškarca"
23.55 Fox CrimeSerija: "Elementarno"
00.00 Pink familySerija: "Monk"
00.00 Prva plusSerija: "Bekstvo iz zatvora"
00.05 AXNSerija: "Vidovnjak"
00.20 Fox LifeSerija: "Četiri venčanja i sahrana"
00.20 HBO 2Serija: "Axios 4"
00.30 B92Serija: "Istine i laži"
00.30 BNSerija. "Cijena strasti"
00.30 HRT 2Serija: "Rej Donovan"
00.45 FoxSerija: "Magnum (2018)"
00.55 Fox CrimeSerija: "Baltazar"
01.00 Pink familySerija: "Čista hemija"
01.00 DivaSerija: "Uvod u anatomiju"
01.00 Nova SSerija: "Mafija ubija samo leti"
01.00 BNSerija: "Pogrešan čovjek"
01.00 Prva kickSerija: "Bekstvo iz zatvora"
01.00 Prva plusSerija: "Kuhinja"
01.05 AXNSerija: "Novajlija"
01.15 Fox LifeSerija: "Druga šansa"
01.30 Prva plusSerija: "Na granici"
01.35 FoxSerija: "Bouns"
01.40 HRT 1Serija: "Munch"
01.55 AXNSerija: "Bloom"
01.55 HBO 3Serija: "Crna dama izvodi skečeve 2"
02.00 Pink familySerija: "Mladi Drakula"
02.00 Nova SSerija: "Dobri doktor"
02.00 Fox CrimeSerija: "Bul"
02.05 Fox LifeSerija: "To smo mi"
02.15 CinestarSerija: "Arčer"
02.25 HBO 3Serija: "Čudotvorci: Mračno doba"
02.30 Pink familySerija: "I dalje radimo non stop"
02.40 Cinestar Action & ThrillerSerija: "Zarobljeni"
02.40 AXNSerija: "The Commons"
03.00 DivaSerija: "Havaji 5-0"
03.00 Nova SSerija: "Bruklin 9-9"
03.00 Pink familySerija: "Škorpija"
03.00 Sci-FiSerija: "Merlin"
03.20 Fox MoviesSerija: "Bez ljutnje, molim"
03.25 AXNSerija: "Ratna bolnica"
03.30 Nova SSerija: "Sluga naroda"
03.35 Fox CrimeSerija: "Instinkt"
04.00 Pink familySerija: "Fargo"
04.00 Sci-FiSerija: "Herkul: Legendarna putovanja"
04.10 AXNSerija: "Vozač"
04.15 Prva plusSerija: "Kuhinja"
04.25 Fox CrimeSerija: "Ubistva u Midsomeru"
05.00 DivaSerija: "Hadson i Reks"
05.00 BNSerija: "Zlatni dvori"
05.00 Prva plusSerija: "Vampirski dnevnici"
05.03 RTS svetSerija: "Slučaj porodice Bošković"
05.03 RTS 1Serija: "Slučaj porodice Bošković"


Televizije zadržavaju pravo na izmenu programa. TV program se ažurira svakog jutra.

 
Program po danima

 • četvrtak, 10.06.
 • petak, 11.06.
 • subota, 12.06.
 • nedelja, 13.06.
 • ponedeljak, 14.06.
 • utorak, 15.06.
 • sreda, 16.06.
 • četvrtak, 17.06.
 • petak, 18.06.

Pregled

 • Filmovi
 • Sadržaj filmova
 • Serije
 • Sport
 • Dečji program
 • Crtani filmovi
 • Dokumentarni program
 • Muzički program
 • Kvizovi
 • Vesti

Domaći kanali

 • Arenasport 1
 • Arenasport 2
 • Arenasport 3
 • Arenasport 4
 • B92
 • BK
 • Vojvodina 1
 • Vojvodina 2
 • Grand
 • Kopernikus
 • Most
 • N1
 • Naša
 • Nova S
 • Nova sport
 • Palma plus
 • Pink
 • Pink 2
 • Pink 3
 • Pink kids
 • Pink family
 • Prva
 • Prva kick
 • Prva plus
 • RTS 1
 • RTS 2
 • RTS 3
 • RTS svet
 • Sinemanija
 • SOS
 • Sport klub 1
 • Sport klub 2
 • Sport klub 3
 • Studio B
 • Ultra
 • Hepi

Inostrani kanali

 • 1000
 • AMC
 • Animal Planet
 • AXN
 • BN
 • Cartoon Network
 • Cinemax
 • Cinemax 2
 • Cinestar
 • Cinestar Action & Thriller
 • CNN
 • Discovery
 • Diva
 • Eurosport
 • Eurosport 2
 • Explorer
 • Fox
 • Fox Crime
 • Fox Life
 • Fox Movies
 • MTV Adria
 • National Geographic
 • OBN
 • Republika Srpska
 • RTCG
 • TLC
 • Travel Channel
 • Sci-Fi
 • VH1
 • HBO
 • HBO 2
 • HBO 3
 • History
 • HRT 1
 • HRT 2




Početna strana | Forum | Rečnik | Igre | Pričaonica | Pregled sadržaja
O Krstarici | Uslovi | Privatnost | Reklamiranje | Kontakt

Copyright © Krstarica 1999-2021. Sva prava zadržana. Zabranjena je reprodukcija u celini i u delovima bez dozvole.