Izdvajamo

 • TV stanice

Sreda, 20. januar 2021. 08:55

TV program - četvrtak, 14. januar 2021.

Serije

06.00 Fox CrimeSerija: "Mornarički istražitelji"
06.00 Fox LifeSerija: "Osvetničko telo Kloi Kardašijan"
06.00 DivaSerija: "Poštanski detektivi"
06.00 Sci-FiSerija: "Merlin"
06.15 B92Serija: "Strela"
06.30 Pink familySerija: "Tvin Piks"
06.45 Fox LifeSerija: "Uvod u anatomiju"
07.15 FoxSerija: "Nadareni"
07.15 Prva plusSerija. "Na granici"
07.30 Pink familySerija: "Sajnfeld"
07.35 Fox CrimeSerija: "FBI"
07.35 Fox LifeSerija: "Specijalizant"
08.00 Sci-FiSerija: "Herkul: Legendarna putovanja"
08.00 DivaSerija: "Pripravnica"
08.00 Pink familySerija: "Red i zakon"
08.05 FoxSerija: "Istražitelji iz Majamija"
08.20 Prva plusSerija: "Nerealno"
08.25 Fox LifeSerija: "Vatrogasna stanica 19"
08.25 Fox CrimeSerija: "Ubistva u Midsameru"
09.00 DivaSerija: "Monk"
09.00 Prva plusSerija: "Uvod u anatomiju"
09.00 BNSerija: "Nijesmo mi od juče"
09.00 Pink familySerija: "Bolje pozovite Sola"
09.15 Fox LifeSerija: "Kako sam upoznao vašu majku", četiri epizode
09.45 FoxSerija: "Simpsonovi"
10.00 DivaSerija: "Uvod u anatomiju"
10.00 Pink familySerija: "Goldbergovi"
10.10 Fox LifeSerija. "Kako sam upoznao vašu majku"
10.15 Fox CrimeSerija: "Zagonetni slučajevi doktora Blejka"
10.30 Pink familySerija: "Zvono kao spas"
10.45 Sci-FiSerija: "Herkul: Legendarna putovanja"
11.00 Pink familySerija: "Svemirska krstarica: Galaktika"
11.00 FoxSerija: "Štreberi"
11.05 RTS 1Serija: "Nemanjići - rađanje kraljevine"
11.05 RTS 3Serija: "Milijarde"
11.05 Fox LifeSerija: "Očajne domaćice"
11.07 RTS svetSerija: "Nemanjići - rađanje kraljevine"
11.10 HBO 2Serija: "Sirena"
11.20 Fox CrimeSerija: "Čikaška olicija"
11.35 HRT 2Serija: "Munch"
11.35 PrvaSerija: "Sanjalica"
11.40 Sci-FiSerija: "Zvezdane staze: Enterprajz"
11.50 HBO 2Serija: "Dobra borba"
11.50 FoxSerija: "Havaji 5-0"
12.00 Pink familySerija: "Motel Bejts"
12.00 Vojvodina 2Serija: "Degrasi: Nova generacija"
12.05 HBO 3Serija. "Silicijumska dolina V"
12.10 Fox CrimeSerija: "Bilo ih je desetoro"
12.15 Prva plusSerija: "Hotel Eleon"
12.25 HRT 1Serija. "Život vredan življenja"
12.30 Prva kickSerija: "Kardinal"
13.00 RTS 3Serija: "Labudova družina"
13.00 Pink familySerija: "I dalje radimo non stop"
13.00 Prva plusSerija: "Dva oca i dva sina"
13.05 Fox CrimeSerija: "Završni udarac"
13.15 B92Serija: "Štreberi"
13.30 Prva kickSerija: "Drumski ratovi"
13.30 Nova SSerija: "Žigosani u reketu"
13.30 Pink familySerija: "Rej Donovan"
13.30 Sci-FiSerija: "Zvezdana kapija SG-1"
13.44 RTS 2Serija: "Internat za plemićke kćeri"
13.45 Prva plusSerija: "Nerealno"
13.50 Fox LifeSerija: "Osvetničko telo Kloi Kardašijan"
13.55 Fox CrimeSerija: "Patrole na putevima"
14.00 B92Serija: "Lud, zbunjen, normalan"
14.00 DivaSerija: "Pomorska patrola"
14.05 Vojvodina 1Serija: "Pomeri se s mesta"
14.15 Fox CrimeSerija: "Mornarički istražitelji"
14.15 Fox LifeSerija: "Svi vole Rejmonda"
14.30 Pink familySerija: "Tvin Piks"
14.31 RTS 2Serija: "Njuškalo"
14.35 FoxSerija: "Crna lista"
14.40 Nova SSerija: "Ja sam Luna"
14.45 Fox LifeSerija: "Nova devojka"
15.00 Prva kickSerija: "Kardinal"
15.00 NašaSerija: "Oluja"
15.15 Fox LifeSerija: "Uvod u anatomiju"
15.20 FoxSerija: "Nadareni"
15.20 Sci-FiSerija: "Merlin"
15.24 RTS 2Serija. "Ženski raj"
15.30 Pink familySerija: "Sajnfeld"
15.40 PrvaSerija: "Igra sudbine"
15.55 HRT 1Serija: "Detektiv Murdok"
16.00 DivaSerija: "Monk"
16.00 Pink familySerija: "Red i zakon"
16.00 Prva kickSerija: "Hanibal"
16.00 RTS svetSerija: "Kamiondžije"
16.02 RTS 1Serija: "Kamiondžije"
16.05 Fox CrimeSerija: "Ubistva u Midsameru"
16.10 Fox LifeSerija: "Specijalizant"
16.15 FoxSerija: "Istražitelji iz Majamija"
16.35 HBO 3Serija: "Slom"
17.00 Pink familySerija: "Bolje pozovite Sola"
17.00 Prva plusSerija. "Na granici"
17.00 DivaSerija: "Uvod u anatomiju"
17.05 Fox LifeSerija: "Vatrogasna stanica 19"
17.10 Sci-FiSerija: "Zvezdane staze: Enterprajz"
17.25 CinestarSerija: "Zajednica", dve epizode
17.40 HBO 2Serija: "Četiri venčanja i sahrana"
17.40 HRT 2Serija: "Ko te šiša"
18.00 Pink familySerija: "Goldbergovi"
18.00 Fox LifeSerija: "Kako sam upoznao vašu majku", četiri epizode
18.05 Fox CrimeSerija: "Zagonetni slučajevi doktora Blejka"
18.05 FoxSerija: "Simpsonovi"
18.20 HBO 3Serija: "Karikatura od predsednika"
18.25 HBO 2Serija: "Normalni ljudi"
18.30 Pink familySerija: "Zvono kao spas"
18.50 HBO 3Serija. "Rami"
18.55 RTS 3Serija. "Milijarde"
19.00 Sci-FiSerija: "Zvezdana kapija SG-1"
19.00 B92Serija: "Lud, zbunjen, normalan"
19.00 DivaSerija: "Pomorska patrola"
19.00 Prva plusSerija: "Hotel Eleon"
19.00 Pink familySerija: "Svemirska krstarica: Galaktika"
19.00 FoxSerija: "Štreberi"
19.07 RTS 2Serija: "Internat za plemićke kćeri"
19.15 Fox CrimeSerija: "Zločinački umovi"
19.20 PrvaSerija: "Andrija i Anđelka"
19.20 HBO 3Serija: "Carstvo poroka 2"
19.30 PinkSerija: "Zakletva"
20.00 Fox LifeSerija: "Očajne domaćice"
20.00 Pink familySerija: "Motel Bejts"
20.00 FoxSerija: "Havaji 5-0"
20.00 B92Serija: "Hotel Eleon"
20.00 Prva kickSerija: "Kardinal"
20.00 PrvaSerija: "Tate"
20.00 Fox MoviesSerija: "96 sati"
20.05 RTS svetSerija: "Kamiondžije"
20.05 CinestarSerija. "Sajnfeld"
20.05 RTS 1Serija: "Kamiondžije"
20.10 Fox CrimeSerija: "FBI"
20.15 HBO 3Serija: "Vavilon Berlin "
20.30 Cinemax 2Serija: "Moja genijalna prijateljica"
20.50 PinkSerija: "Fatalna ljubav"
21.00 Prva kickSerija: "Hanibal"
21.00 Nova SSerija: "Počivali u miru"
21.00 Sci-FiSerija: "Predstraža"
21.00 Pink familySerija: "I dalje radimo non stop"
21.00 NašaSerija: "Oluja"
21.00 HBO 3Serija: "Stjuardesa"
21.05 Fox CrimeSerija: "Čikaška olicija"
21.30 Pink familySerija: "Rej Donovan"
21.45 HBO 3Serija: "Ničija zemlja"
21.50 PrvaSerija: "12 reči"
2100 PrvaSerija: "Igra sudbine"
22.00 Sci-FiSerija: "Predstraža"
22.00 RTS 1Serija: "Južni vetar"
22.00 Fox CrimeSerija: "Smrtonosni tropi"
22.15 HRT 2Serija: "Zakon i red"
22.20 Nova SSerija: "Zatvor Ventvord"
22.30 Pink familySerija: "Tvin Piks"
22.30 RTS 3Serija: "Vavilon Berlin "
22.30 Vojvodina 2Serija: "Lovac"
22.32 RTS 2Serija: "Ženski raj"
22.48 Vojvodina 1Serija. "Poldark"
22.55 Fox CrimeSerija: "Završni udarac"
22.55 FoxSerija: "Crna lista"
22.55 Fox LifeSerija: "Specijalizant"
23.00 BNSerija: "Zabranjeno voće"
23.00 Sci-FiSerija: "Predstraža"
23.00 HRT 2Serija: "Nijanse plave"
23.20 RTS 1Serija: "Njuškalo"
23.25 Nova SSerija: "Dva lica pravde"
23.25 CinestarSerija: "Fortitjud"
23.30 DivaSerija: "Islednica"
23.30 Pink familySerija: "Sajnfeld"
23.50 FoxSerija: "Stotina"
23.50 Fox LifeSerija: "Vatrogasna stanica 19"
23.55 Fox CrimeSerija: "Zločinački umovi"
00.00 Prva kickSerija: "Drumski ratovi"
00.00 Prva plusSerija: "Nikita"
00.15 HRT 1Serija: "Detektiv Murdok"
00.20 Nova SSerija: "Bitka za CTRL"
00.30 BNSerija: "Cijena strasti"
00.30 B92Serija: "Štreberi"
00.45 FoxSerija: "Istražitelji iz Majamija"
00.45 Fox LifeSerija: "Druga šansa"
00.55 Fox CrimeSerija: "Čikaška olicija"
01.00 Prva plusSerija: "Hanibal"
01.15 BNSerija: "Pogrešan čovjek"
01.15 Nova SSerija: "Bruklin 9-9"
01.15 HBO 2Serija. "Četiri bloka"
01.20 DivaSerija: "Monk"
01.30 Prva plusSerija. "Na granici"
01.30 B92Serija: "Strela"
01.30 Prva kickSerija: "Hanibal"
01.40 Fox LifeSerija: "Riverdejl"
01.45 Nova SSerija: "Eš protiv zlih mrtvaca"
02.05 Cinestar Action & ThrillerSerija: "Zarobljeni"
02.15 DivaSerija: "Uvod u anatomiju"
02.20 HBO 3Serija: "Stjuardesa"
02.25 FoxSerija: "Soj"
02.30 Sci-FiSerija: "Merlin"
02.30 Fox LifeSerija: "Očajne domaćice"
02.50 RTS 3Serija: "Milijarde"
03.00 HBO 3Serija. "Ničija zemlja"
03.15 FoxSerija: "Imperija"
03.15 Fox LifeSerija: "Uvod u anatomiju"
04.10 Sci-FiSerija: "Herkul: Legendarna putovanja"
04.15 Nova SSerija: "Bitka za CTRL"
04.15 Prva plusSerija: "Hanibal"
04.52 RTS svetSerija: "Povratak otpisanih"
04.57 RTS 1Serija: "Nemanjići - rađanje kraljevine"
05.00 Prva plusSerija: "Nerealno"


Televizije zadržavaju pravo na izmenu programa. TV program se ažurira svakog jutra.

 
Program po danima

 • sreda, 13.01.
 • četvrtak, 14.01.
 • petak, 15.01.
 • subota, 16.01.
 • nedelja, 17.01.
 • ponedeljak, 18.01.
 • utorak, 19.01.
 • sreda, 20.01.
 • četvrtak, 21.01.

Pregled

 • Filmovi
 • Sadržaj filmova
 • Serije
 • Sport
 • Dečji program
 • Crtani filmovi
 • Dokumentarni program
 • Muzički program
 • Kvizovi
 • Vesti

Domaći kanali

 • Arenasport 1
 • Arenasport 2
 • Arenasport 3
 • Arenasport 4
 • B92
 • BK
 • Vojvodina 1
 • Vojvodina 2
 • Grand
 • Kopernikus
 • Most
 • N1
 • Naša
 • Nova S
 • Nova sport
 • Palma plus
 • Pink
 • Pink 2
 • Pink 3
 • Pink kids
 • Pink family
 • Prva
 • Prva kick
 • Prva plus
 • RTS 1
 • RTS 2
 • RTS 3
 • RTS svet
 • Sinemanija
 • SOS
 • Sport klub 1
 • Sport klub 2
 • Sport klub 3
 • Studio B
 • Ultra
 • Hepi

Inostrani kanali

 • 1000
 • AMC
 • Animal Planet
 • AXN
 • BN
 • Cartoon Network
 • Cinemax
 • Cinemax 2
 • Cinestar
 • Cinestar Action & Thriller
 • CNN
 • Discovery
 • Diva
 • Eurosport
 • Eurosport 2
 • Explorer
 • Fox
 • Fox Crime
 • Fox Life
 • Fox Movies
 • MTV Adria
 • National Geographic
 • OBN
 • Republika Srpska
 • RTCG
 • TLC
 • Travel Channel
 • Sci-Fi
 • VH1
 • HBO
 • HBO 2
 • HBO 3
 • History
 • HRT 1
 • HRT 2




Početna strana | Forum | Rečnik | Igre | Pričaonica | Pregled sadržaja
O Krstarici | Uslovi | Privatnost | Reklamiranje | Kontakt

Copyright © Krstarica 1999-2021. Sva prava zadržana. Zabranjena je reprodukcija u celini i u delovima bez dozvole.