Izdvajamo

 • TV stanice

Nedelja, 17. oktobar 2021. 18:53

TV program - četvrtak, 14. oktobar 2021.

Serije

06.00 DivaSerija: "Hadson i Reks"
06.00 Sci-FiSerija: "Eureka"
06.00 Fox MoviesSerija: "Bez ljutnje, molim"
06.25 FoxSerija: "Havaji 5-0"
06.30 Pink familySerija: "Opasna igra"
06.45 Fox LifeSerija: "Šapat duhova"
06.45 Prva plusSerija: "Plava krv"
06.55 AXNSerija: "Profilisanje"
07.00 Epic DramaSerija: "Detektiv Murdok"; sedam epizoda
07.15 FoxSerija: "Dva i po muškarca"
07.30 Pink familySerija: "I dalje radimo non stop"
07.35 Fox LifeSerija: "Čikaška hitna pomoć"
07.50 AXNSerija: "Kandis Renoar"
07.55 HBO 3Serija: "Viktor i Valentino"
08.00 Fox CrimeSerija: "Rouzvud"
08.00 Pink familySerija: "Doktor Martin"
08.00 DivaSerija: "Pripravnica"
08.00 Sci-FiSerija: "Herkul: Legendarna putovanja"
08.05 FoxSerija: "Simpsonovi"
08.25 Fox LifeSerija: "Dr Haus"
08.30 Prva plusSerija: "Dome, slatki dome"
08.35 SuperstarSerija: "Aviondžije"
09.00 BNSerija: "Nijesmo mi od juče"
09.00 FoxSerija: "Bouns"
09.00 Pink familySerija: "Škorpija"
09.00 DivaSerija: "Monk"
09.05 AXNSerija: "Vršilac dužnosti"
09.15 Fox LifeSerija: "Majka"
09.15 B92Serija: "Čista ljubav"
09.50 AXNSerija. "Škorpija"
10.00 Pink familySerija: "Kenedijevi"
10.00 Fox CrimeSerija: "Elementarno"
10.00 DivaSerija: "Čikaška hitna pomoć"
10.10 Fox LifeSerija: "Majka"
10.15 B92Serija. "Istine i laži"
10.15 HRT 1Serija: "Korak do neba"
10.40 AXNSerija: "Osnovno"
10.50 FoxSerija: "Mekgajver"
11.00 RTS svetSerija: "Jagodići"
11.00 Fox CrimeSerija: "Herou"
11.00 RTS 1Serija: "Jagodići"
11.00 Pink familySerija: "Vikinzi"
11.00 Sci-FiSerija: "Eureka"
11.00 DivaSerija: "Frindž"
11.05 Fox LifeSerija: "Specijalizant"
11.15 PrvaSerija: "Pokucaj na moja vrata"
11.30 AXNSerija: "Obožavateljka"
11.30 HBO 2Serija: "Američka priča 3"
11.35 AMCSerija: "Neither With You Nor Without You"
11.45 FoxSerija: "Istražitelji iz Majamija"
12.00 Pink familySerija: "Eskobar - Gospodar zla"
12.00 DivaSerija: "Hadson i Reks"
12.00 Fox LifeSerija: "Zoina neverovatna plejlista"
12.05 Nova SSerija: "Jama"
12.10 Epic DramaSerija: "Mladi inspektor Mors", tri epizode
12.10 Fox CrimeSerija: "Ubistveni kod"
12.15 Prva plusSerija: "Dosije Iks"
12.15 HBO 2Serija: "Prijatelji"
12.25 HRT 1Serija: "Kafa sa mirisom žene"
12.35 HBO 2Serija: "Prijatelji"
12.40 HBO 3Serija: "Gluvarenje"
12.40 FoxSerija: "911"
12.55 Fox LifeSerija: "Hotel Grand"
13.00 Pink familySerija: "Sajnfeld"
13.00 Prva plusSerija: "Plava krv"
13.00 Nova SSerija: "Kud puklo da puklo"
13.10 Fox CrimeSerija: "Plava krv"
13.10 HBO 3Serija: "Milijarde"
13.30 Pink familySerija: "Moć"
13.30 AXNSerija: "Kandis Renoar"
13.30 FoxSerija: "Voker"
13.45 Prva plusSerija: "Dome, slatki dome"
13.50 Fox CrimeSerija: "Plava krv"
13.50 Fox LifeSledeći top model Amerike 20
13.50 RTS 2Serija: "Tajne internata za plemićke kćeri"
14.00 B92Serija: "Tate"
14.00 DivaSerija: "Pomorska patrola"
14.00 Pink 2Serija: "Mješoviti brak"
14.05 Fox CrimeSerija: "Smrt u raju"
14.25 FoxSerija: "Štreberi"
14.30 Pink familySerija: "Opasna igra"
14.38 RTS 2Serija: "Plava krv"
14.42 Pink 2Serija: "Preživeti Beograd"
14.50 Fox LifeSerija: "Vil i Grejs"
15.00 NašaSerija: "Oluja"
15.00 Nova SSerija: "Kljun"
15.15 Fox LifeSerija: "Šapat duhova"
15.20 FoxSerija: "Dva i po muškarca"
15.24 RTS 2Serija. "Ženski raj"
15.25 PrvaSerija: "Igra sudbine"
15.30 Pink familySerija: "I dalje radimo non stop"
15.45 AXNSerija: "Vršilac dužnosti"
15.55 HRT 1Serija: "Mrtvozornica"
16.00 DivaSerija: "Monk"
16.00 Pink familySerija: "Doktor Martin"
16.00 HBO 3Serija: "Čudotvorci: Oregonska staza"
16.00 Prva kickSerija: "Narkos"
16.10 Fox LifeSerija: "Čikaška hitna pomoć"
16.15 FoxSerija: "Pravednik"
16.17 RTS svetSerija: "Radio Mileva"
16.17 RTS 1Serija: "Radio Mileva"
16.20 Fox CrimeSerija: "Rouzvud"
16.40 HBO 2Serija: "Zvezdana devojka 2"
16.40 Epic DramaSerija: "Misterije Frenki Drejk"
17.00 B92Serija: "Čista ljubav"
17.00 Pink familySerija: "Škorpija"
17.00 Prva kickSerija: "Opasna igra"
17.00 DivaSerija: "Čikaška hitna pomoć"
17.05 Fox LifeSerija: "Dr Haus"
17.10 FoxSerija: "Bouns"
17.35 AXNSerija: "Škorpija"
17.45 HRT 2Serija: "Stipe u gostima"
18.00 Pink familySerija: "Kenedijevi"
18.00 Fox LifeSerija: "Majka"
18.00 Prva plusSerija: "Sinđelići"
18.05 Epic DramaSerija: "Projekat Plava knjiga"
18.10 Fox CrimeSerija: "Elementarno"
18.10 HBO 3Serija: "Šta radimo u senci"
18.25 BNSerija: "Gorka zemlja"
18.35 HBO 3Serija: "Šta radimo u senci"
18.40 RTS 3Serija: "Plava krv"
19.00 DivaSerija: "Pomorska patrola"
19.00 Pink familySerija: "Vikinzi"
19.00 FoxSerija: "Mekgajver"
19.00 Prva plusSerija: "Dosije Iks"
19.00 HBO 3Serija: "Milijarde"
19.00 RTS 2Serija: "Tajne internata za plemićke kćeri"
19.00 Pink 2Serija: "Mješoviti brak"
19.05 B92Serija: "Tate"
19.05 Fox CrimeSerija: "Bul"
19.15 AXNSerija: "Osnovno"
19.15 PrvaSerija: "Slatke muke"
19.30 Epic DramaSerija: "Detektiv Murdok"
19.30 PinkSerija: "Zakletva"
19.50 SuperstarSerija: "Aviondžije"
20.00 Fox LifeSerija: "Specijalizant"
20.00 PrvaSerija: "Igra sudbine"
20.00 HBO 3Serija: "Pravi detektiv"
20.00 Fox MoviesSerija: "Bez ljutnje, molim"
20.00 FoxSerija: "Istražitelji iz Majamija"
20.00 Prva kickSerija: "Narkos"
20.00 Pink familySerija: "Eskobar - Gospodar zla"
20.05 AXNSerija: "Osnovno"
20.05 RTS svetSerija: "Radio Mileva"
20.05 Vojvodina 1Serija: "Sin"
20.08 RTS 1Serija: "Radio Mileva"
20.10 Fox CrimeSerija: "Završni udarac"
20.15 PinkSerija: "Fatalna ljubav"
20.30 Nova SSerija: "Jama"
20.35 RTS 3Serija: "Pogranični grad"
20.55 Fox CrimeSerija: "Herou"
21.00 Pink familySerija: "Sajnfeld"
21.00 Sci-FiSerija: "Vajnona Erp"
21.00 Fox LifeSerija: "Hotel Grand"
21.00 PinkSerija: "Dinastija"
21.00 DivaSerija: "Visok intelektualni potencijal"
21.00 Epic DramaSerija. "Senke"
21.00 PrvaSerija: "Kolo sreće"
21.00 NašaSerija: "Oluja"
21.00 Prva kickSerija: "Uvrnuti"
21.00 FoxSerija: "911"
21.00 HBO 3Serija: "Scene iz braka"
21.00 AXNSerija: "Dobri doktor"
21.30 Nova SSerija: "Kljun"
21.30 Pink familySerija: "Moć"
21.30 RTS 2Serija: "Ženski raj"
21.40 HBOSerija: "Džinovski talas"
21.45 Epic DramaSerija: "Projekat Plava knjiga"
22.00 DivaSerija: "Uvod u anatomiju"
22.00 FoxSerija: "Impičment: Američka krimi-priča"
22.00 Sci-FiSerija: "Vajnona Erp"
22.00 HBO 3Serija: "Ljubav je ljubav: Generacija Q"
22.00 Fox CrimeSerija: "Savremene istrage gospođice Fišer"
22.00 Fox LifeSerija: "Buntovnica"
22.30 Pink familySerija: "Opasna igra"
22.30 Epic DramaSerija: "Rat svetova"
22.30 Nova SSerija: "Kud puklo da puklo"
22.34 HRT 2Serija: "Rej Donovan"
22.35 HBOSerija: "Ulovi i ubij"
22.50 HBO 2Serija: "Sluškinjina priča 4"
22.50 AXNSerija: "Ljubav za ljubav"
22.52 Vojvodina 1Serija: "Eskobar - Gospodar zla"
22.55 Fox CrimeSerija: "Plava krv"
22.55 Fox LifeSerija: "Čikaška hitna pomoć"
22.55 FoxSerija: "Štreberi"
23.00 BNSerija: "Zabranjeno voće"
23.00 Pink 2Serija: "Preživeti Beograd"
23.22 Vojvodina 2Serija: "Udavače"
23.25 RTS 1Serija: "Plava krv"
23.30 Pink familySerija: "I dalje radimo non stop"
23.31 HRT 2Serija: "Zakon i red: Odeljenje za žrtve
23.50 FoxSerija: "Dva i po muškarca"
23.50 HBO 2Serija: "Beli lotos"
23.50 Fox LifeSerija: "Dr Haus"
23.50 AXNSerija: "Mornarički specijalci"
23.55 Fox CrimeSerija: "Bul"
00.00 Epic DramaSerija: "Detektiv Murdok"
00.00 Prva plusSerija: "Šetland"
00.20 HRT 1Serija: "Mrtvozornica"
00.30 Nova SSerija: "Jama"
00.30 B92Serija: "Čikago u lamenu"
00.30 BNSerija: "Cijena strasti"
00.40 CinestarSerija: "Patrik Melrouz", pet epizoda
00.45 Fox LifeSerija: "Riverdejl"
00.45 HBO 2Serija: "Crni ponedeljak 3"
00.45 FoxSerija: "Fleš"
00.50 Fox CrimeSerija: "Herou"
01.00 Prva plusSerija: "Zovite me Fic"
01.00 Prva kickSerija: "Narkos"
01.00 DivaSerija: "Frindž"
01.00 Sci-FiSerija: "Paranormalni svedok"
01.15 BNSerija: "Pogrešan čovjek"
01.30 PrvaSerija: "Pokucaj na moja vrata"
01.30 B92Serija. "Istine i laži"
01.30 Nova SSerija: "Mentalista"
01.30 Epic DramaSerija: "Projekat Plava knjiga"
01.35 Cinestar Action & ThrillerSerija: "Zarobljeni"
01.35 FoxSerija: "Bouns"
01.35 Prva plusSerija: "Sinđelići"
01.35 AXNSerija: "Tuđinka"
01.40 Fox LifeSerija: "Za narod"
02.00 HBO 3Serija: "Scene iz braka"
02.20 PrvaSerija: "Igra sudbine"
02.25 AXNSerija: "Dijamanti"
02.30 Fox LifeSerija: "Specijalizant"
03.00 Epic DramaSerija: "Detektiv Murdok", pet epizoda
03.00 Sci-FiSerija: "Spides"
03.00 DivaSerija: "Hadson i Reks"
03.00 HBO 3Serija: "Ljubav je ljubav: Generacija Q"
03.10 Fox MoviesSerija: "Bez ljutnje, molim"
03.15 FoxSerija: "Imperija"
03.15 Fox LifeSerija: "Šapat duhova"
03.55 AXNSerija: "Ljubav za ljubav"
04.48 RTS 1Serija: "Sva ta ravnica"
04.48 RTS svetSerija: "Jagodići"
05.00 Sci-FiSerija: "Herkul: Legendarna putovanja"
05.00 BNSerija. "Zlatni dvori"
05.00 DivaSerija: "Pripravnica"


Televizije zadržavaju pravo na izmenu programa. TV program se ažurira svakog jutra.

 
Program po danima

 • nedelja, 10.10.
 • ponedeljak, 11.10.
 • utorak, 12.10.
 • sreda, 13.10.
 • četvrtak, 14.10.
 • petak, 15.10.
 • subota, 16.10.
 • nedelja, 17.10.
 • ponedeljak, 18.10.

Pregled

 • Filmovi
 • Sadržaj filmova
 • Serije
 • Sport
 • Dečji program
 • Crtani filmovi
 • Dokumentarni program
 • Muzički program
 • Kvizovi
 • Vesti

Domaći kanali

 • Arenasport 1
 • Arenasport 2
 • Arenasport 3
 • Arenasport 4
 • B92
 • Vojvodina 1
 • Vojvodina 2
 • Grand
 • Kopernikus
 • Most
 • N1
 • Naša
 • Nova S
 • Nova sport
 • Palma plus
 • Pink
 • Pink 2
 • Pink 3
 • Pink kids
 • Pink family
 • Prva
 • Prva kick
 • Prva plus
 • RTS 1
 • RTS 2
 • RTS 3
 • RTS svet
 • Sinemanija
 • SOS
 • Sport klub 1
 • Sport klub 2
 • Sport klub 3
 • Studio B
 • Superstar
 • Ultra
 • Hepi

Inostrani kanali

 • 1000
 • AMC
 • Animal Planet
 • AXN
 • BN
 • Cartoon Network
 • Cinemax
 • Cinemax 2
 • Cinestar
 • Cinestar Action & Thriller
 • CNN
 • Discovery
 • Diva
 • DOX TV
 • Epic Drama
 • Eurosport
 • Eurosport 2
 • Explorer
 • Fox
 • Fox Crime
 • Fox Life
 • Fox Movies
 • MTV Adria
 • National Geographic
 • Republika Srpska
 • RTCG
 • TLC
 • Travel Channel
 • Sci-Fi
 • VH1
 • HBO
 • HBO 2
 • HBO 3
 • History
 • HRT 1
 • HRT 2




Početna strana | Forum | Rečnik | Igre | Pričaonica | Pregled sadržaja
O Krstarici | Uslovi | Privatnost | Reklamiranje | Kontakt

Copyright © Krstarica 1999-2021. Sva prava zadržana. Zabranjena je reprodukcija u celini i u delovima bez dozvole.