Izdvajamo

 • TV stanice

Subota, 18. septembar 2021. 09:37

TV program - sreda, 15. septembar 2021.

Serije

06.00 DivaSerija: "Uvod u anatomiju"
06.00 Sci-FiSerija: "Merlin"
06.00 Fox MoviesSerija: "Bez ljutnje, molim"
06.15 Prva plusSerija: "Na granici"
06.20 B92Serija: "Štreberi"
06.30 Pink familySerija: "Opasna igra"
06.45 AXNSerija: "Profilisanje"
07.00 Prva plusSerija: "Hotel Eleon"
07.00 DivaSerija: "Pripravnica"
07.15 FoxSerija: "Dva i po muškarca"
07.30 Pink familySerija: "I dalje radimo non stop"
07.35 Fox LifeSerija: "Čikaška hitna pomoć"
07.40 Fox CrimeSerija: "Završni udarac"
08.00 Sci-FiSerija: "Zvezdane staze: Enterprajz"
08.00 Pink familySerija: "Krug Blečli"
08.05 FoxSerija: "Simpsonovi"
08.25 Fox LifeSerija: "Dr Haus"
08.30 Prva plusSerija: "Dome, slatki dome"
08.35 Fox CrimeSerija: "Bul"
08.35 AXNSerija: "Čuvar pravde"
08.50 CinestarSerija: "Zajednica"
09.00 Pink familySerija: "Škorpija"
09.00 DivaSerija: "Monk"
09.00 FoxSerija: "Bouns"
09.00 BNSerija: "Nijesmo mi od juče"
09.05 RTCGSerija: "Dojč kafe"
09.15 Fox LifeSerija: "Majka"
09.15 Prva plusSerija: "Na granici"
09.20 CinestarSerija: "Zajednica"
09.25 AXNSerija: "Cvetanje"
09.30 B92Serija: "Pogrešan čovjek"
10.00 DivaSerija: "Čikaška hitna pomoć"
10.00 Pink familySerija: "Bruklin 9-9"
10.10 AXNSerija: "Vreme istine"
10.15 HRT 1Serija: "Korak do neba"
10.20 Fox CrimeSerija: "Lorine misterije"
10.30 B92Serija: "Istine i laži"
10.30 Pink familySerija: "Zvono kao spas"
10.50 FoxSerija: "Mekgajver"
11.00 Sci-FiSerija: "Merlin"
11.00 Pink familySerija: "Mladi inspektor Mors"
11.00 AXNSerija: "Mornarički specijalci"
11.05 RTS svetSerija: "Balkan ekspres 2"
11.05 Fox LifeSerija: "Specijalizant"
11.06 RTS 1Serija: "Balkan ekspres 2"
11.15 PrvaSerija: "Pokucaj na moja vrata"
11.15 Fox CrimeSerija: "FBI"
11.30 HBO 3Serija: "Gluvarenje"
11.30 HBO 2Serija: "Moja genijalna prijateljica"
11.45 FoxSerija: "Istražitelji iz Majamija"
11.50 AXNSerija: "Obožavateljka"
11.50 Fox CrimeSerija: "Privatni detektivi"
12.00 Fox LifeSerija: "Zoina neverovatna plejlista"
12.00 Pink familySerija: "Eskobar - Gospodar zla"
12.00 HBO 3Serija: "Milijarde"
12.00 DivaSerija: "Uvod u anatomiju"
12.05 Nova SSerija: "Kud puklo da puklo"
12.07 Vojvodina 1Serija: "Eskobar - Gospodar zla"
12.15 Prva plusSerija: "Dosije Iks"
12.15 Fox CrimeSerija: "Ubistva su moj život"
12.26 HRT 1Serija: "Dajem ti život"
12.30 HBO 2Serija: "Prijatelji"
12.40 FoxSerija: "911"
12.54 RTS 1Serija: "Vojna akademija"
12.55 Fox LifeSerija: "Bog je moj prijatelj"
13.00 B92Serija: "Čikago u plamenu"
13.00 Pink familySerija: "Sajnfeld"
13.00 Sci-FiSerija: "Merlin"
13.00 Prva plusSerija: "Uvod u anatomiju"
13.00 HBO 3Serija: "Razvod"
13.10 Fox CrimeSerija: "Plava krv"
13.15 Nova SSerija: "Lud, zbunjen, normalan"
13.20 HBO 2Serija: "Prijatelji"
13.30 Pink familySerija: "Moć"
13.40 FoxSerija: "Klaris"
13.45 Prva plusSerija: "Dome, slatki dome"
13.45 AXNSerija: "Čuvar pravde"
13.50 Fox LifeSerija: "Odrastati kao supermodel"
13.57 RTS svetSerija: "Vojna akademija"
14.00 Nova SSerija: "Konak kod Hilmije"
14.00 B92Serija: "Lud, zbunjen, normalan"
14.00 DivaSerija: "Havaji 5-0"
14.02 RTS 2Serija: "Tajne internata za plemićke kćeri"
14.05 Fox CrimeSerija: "Smrt u raju"
14.25 FoxSerija: "Štreberi"
14.30 Pink familySerija: "Opasna igra"
14.35 RTS svetSerija: "Vojna akademija"
14.43 RTS svetSerija: "Radio Mileva"
14.50 Fox LifeSerija: "Supruga za medalju"
14.50 RTS 2Serija: "Zagonetni slučajevi doktora Blejka"
15.00 NašaSerija: "Oluja"
15.00 HRT 1Serija: "Ubistva u Midsomeru"
15.00 Sci-FiSerija: "Merlin"
15.10 AXNSerija: "Cvetanje"
15.15 Fox LifeSerija: "Južnjačko srce"
15.20 FoxSerija: "Dva i po muškarca"
15.20 PrvaSerija: "Tri muškarca i tetka"
15.30 Pink familySerija: "I dalje radimo non stop"
15.55 Fox CrimeSerija. "Patrole na putevima"
16.00 DivaSerija: "Monk"
16.00 Prva kickSerija: "Narkos"
16.00 Pink familySerija: "Krug Blečli"
16.05 RTS 1Serija. "Radio Mileva"
16.10 Fox LifeSerija: "Čikaška hitna pomoć"
16.15 FoxSerija: "Rajsko ostrvo"
16.20 Fox CrimeSerija: "Mornarički istražitelji: Nju Orleans"
17.00 Prva plusSerija: "Na granici"
17.00 DivaSerija: "Čikaška hitna pomoć"
17.00 Sci-FiSerija: "Merlin"
17.00 Prva kickSerija: "Uvrnuti"
17.00 Pink familySerija: "Škorpija"
17.05 Fox LifeSerija: "Dr Haus"
17.10 FoxSerija: "Bouns"
17.20 AXNSerija: "Veme istine"
17.25 Vojvodina 1Serija: "Rođena zvezda"
17.40 HBO 2Serija: "Prijatelji"
18.00 Fox LifeSerija: "Majka", četiri epizode
18.00 Pink familySerija: "Bruklin 9-9"
18.00 B92Serija: "Pogrešan čovek"
18.05 FoxSerija: "Bouns"
18.05 RTS 3Serija: "Zagonetni slučajevi doktora Blejka"
18.10 CinestarSerija: "Sajnfeld"
18.10 Fox CrimeSerija: "Istrage na Majorki"
18.20 BNSerija: "Gorka zemlja"
18.30 Pink familySerija: "Zvono kao spas"
19.00 HBO 2Serija: "Otkriće veštica 2"
19.00 Sci-FiSerija: "Legende sutrašnjice"
19.00 RTCGSerija: "Dojč kafe"
19.00 FoxSerija: "Mekgajver"
19.00 Prva plusSerija: "Dosije Iks"
19.00 DivaSeija: "Anomalija"
19.00 Pink familySerija: "Mladi inspektor Mors"
19.05 B92Serija: "Lud, zbunjen, normalan"
19.10 Fox CrimeSerija: "Privatni detektivi"
19.10 AXNSerija: "Mornarički specijalci"
19.15 HBO 3Serija: "Milijarde"
19.20 PrvaSerija: "Slatke muke"
19.25 RTS 2Serija: "Tajne internata za plemićke kćeri"
19.30 PinkSerija. "Zakletva"
20.00 Fox LifeSerija: "Specijalizant"
20.00 FoxSerija: "Istražitelji iz Majamija"
20.00 Pink familySerija: "Eskobar - Gospodar zla"
20.00 Fox MoviesSerija: "Bez ljutnje, molim"
20.00 PrvaSerija: "Igra sudbine"
20.00 Prva kickSerija: "Narkos"
20.05 AXNSerija: "Mornarički specijalci"
20.05 Vojvodina 1Serija: "Ulica milosti"
20.05 RTS svetSerija: "Radio Mileva"
20.05 RTS 1Serija: "Radio Mileva"
20.10 HBO 3Serija: "Kondor"
20.10 Fox CrimeSerija: "Završni udarac"
20.30 Nova SSerija: "Kud puklo da puklo"
20.35 HBO 2Serija: "Čudotvorci: Oregonska staza"
20.44 RTS svetSerija: "Vojna akademija"
21.00 NašaSerija: "Oluja"
21.00 Prva kickSerija: "Uvrnuti"
21.00 PrvaSerija: "Kolo sreće"
21.00 FoxSerija: "911"
21.00 Fox LifeSerija: "Zašto žene ubijaju"
21.00 HBO 3Serija: "Rozvel: Novi Meksiko"
21.00 AXNSerija: "Vršilac dužnosti
21.00 PinkSerija: "Fatalna ljubav"
21.00 Pink familySerija: "Sajnfeld"
21.05 Fox CrimeSerija: "FBI"
21.30 Pink familySerija: "Moć"
21.30 Nova SSerija: "Lud, zbunjen, normalan"
21.45 HBO 3Serija: "Potomci"
21.55 AXNSerija: "Vršilac dužnosti
22.00 Fox LifeSerija: "Zoina neverovatna plejlista"
22.00 Fox CrimeSerija: "Hudini i Dojl"
22.00 PrvaŠok tok
22.00 HBOSerija. "Scene iz braka"
22.00 FoxSerija: "Voker"
22.02 RTS 2Serija: "Ženski raj"
22.15 Nova SSerija: "Konak kod Hilmije"
22.30 Pink familySerija: "Opasna igra"
22.52 Vojvodina 1Serija: "Eskobar - Gospodar zla"
22.54 RTS 1Serija: "Vojna akademija"
22.55 Fox LifeSerija: "Čikaška hitna pomoć"
22.55 Fox CrimeSerija: "Plava krv"
22.55 FoxSerija: "Štreberi"
23.00 BNSerija. "Zabranjeno voće"
23.00 Nova SSerija: "Mentallista"
23.10 HBO 3Serija: "Grad na brdu"
23.22 Vojvodina 2Serija: "Udavače"
23.23 HRT 1Serija: "Amerikanci"
23.30 Pink familySerija: "I dalje radimo non stop"
23.45 B92Serija: "Istine i laži"
23.50 FoxSerija: "Dva i po muškarca"
23.50 Fox LifeSerija: "Dr Haus"
23.55 Fox CrimeSerija: "Privatni detektivi"
23.55 Cinestar Action & ThrillerSerija: "Metalna zvezda"
00.00 Prva plusSerija: "Pregovarači"
00.05 HBO 3Serija: "Prijatelji"
00.05 RTS 1Serija: "Zagonetni slučajevi doktora Blejka"
00.30 BNSerija: "Cijena strasti"
00.45 FoxSerija: "Rajsko ostrvo"
00.45 Fox LifeSerija: "Riverdejl"
00.55 Fox CrimeSerija: "FBI"
00.55 CinestarSerija: "Propovednik"
01.00 Sci-FiSerija: "Marvelovi begunci"
01.00 Prva plusSerija: "Hotel Eleon"
01.00 Prva kickSerija: "Narkos"
01.00 RTCGSerija: "Dojč kafe"
01.05 HBOSerija: "Senke"
01.10 DivaSeija: "Anomalija"
01.14 RTS 2Serija: "Pogrančni grad"
01.15 BNSerija: "Pogrešan čovjek"
01.20 AXNSerija: "Marinci iz Nju Orleansa"
01.35 FoxSerija: "Bouns"
01.45 Prva plusSerija: "Uvod u anatomiju"
02.00 B92Serija: "Čikago u plamenu"
02.00 Sci-FiSerija: "Vajnona Erp"
02.20 PrvaSerija: "Pokucaj na moja vrata"
02.45 AXNSerija: "Marinci"
03.00 DivaSerija: "Uvod u anatomiju"
03.00 Sci-FiSerija: "Spides"
03.10 Cinestar Action & ThrillerSerija: "Brodčerč"
04.05 AXNSerija: "Ljubav za ljubav"
04.10 HBO 3Serija: "Rozvel: Novi Meksiko"
04.15 Prva plusSerija: "Hotel Eleon"
04.35 Fox MoviesSerija: "Bez ljutnje, molim"
04.57 RTS 1Serija: "Balkan ekspres 2"
04.57 RTS svetSerija: "Balkan ekspres 2"
05.00 BNSerija: "Zlatni dvori"
05.00 Prva plusSerija: "Gradić na obali mora"
05.00 DivaSerija: "Pripravnica"
05.00 Sci-FiSerija: "Zvezdane staze: Enterprajz"


Televizije zadržavaju pravo na izmenu programa. TV program se ažurira svakog jutra.

 
Program po danima

 • subota, 11.09.
 • nedelja, 12.09.
 • ponedeljak, 13.09.
 • utorak, 14.09.
 • sreda, 15.09.
 • četvrtak, 16.09.
 • petak, 17.09.
 • subota, 18.09.

Pregled

 • Filmovi
 • Sadržaj filmova
 • Serije
 • Sport
 • Dečji program
 • Crtani filmovi
 • Dokumentarni program
 • Muzički program
 • Kvizovi
 • Vesti

Domaći kanali

 • Arenasport 1
 • Arenasport 2
 • Arenasport 3
 • Arenasport 4
 • B92
 • BK
 • Vojvodina 1
 • Vojvodina 2
 • Grand
 • Kopernikus
 • Most
 • N1
 • Naša
 • Nova S
 • Nova sport
 • Palma plus
 • Pink
 • Pink 2
 • Pink 3
 • Pink kids
 • Pink family
 • Prva
 • Prva kick
 • Prva plus
 • RTS 1
 • RTS 2
 • RTS 3
 • RTS svet
 • Sinemanija
 • SOS
 • Sport klub 1
 • Sport klub 2
 • Sport klub 3
 • Studio B
 • Ultra
 • Hepi

Inostrani kanali

 • 1000
 • AMC
 • Animal Planet
 • AXN
 • BN
 • Cartoon Network
 • Cinemax
 • Cinemax 2
 • Cinestar
 • Cinestar Action & Thriller
 • CNN
 • Discovery
 • Diva
 • Eurosport
 • Eurosport 2
 • Explorer
 • Fox
 • Fox Crime
 • Fox Life
 • Fox Movies
 • MTV Adria
 • National Geographic
 • OBN
 • Republika Srpska
 • RTCG
 • TLC
 • Travel Channel
 • Sci-Fi
 • VH1
 • HBO
 • HBO 2
 • HBO 3
 • History
 • HRT 1
 • HRT 2




Početna strana | Forum | Rečnik | Igre | Pričaonica | Pregled sadržaja
O Krstarici | Uslovi | Privatnost | Reklamiranje | Kontakt

Copyright © Krstarica 1999-2021. Sva prava zadržana. Zabranjena je reprodukcija u celini i u delovima bez dozvole.