Izdvajamo

 • TV stanice

Utorak, 22. septembar 2020. 13:04

TV program - sreda, 16. septembar 2020.

Serije

06.00 Sci-FiSerija: "Zvezdana kapija"
06.00 PrvaSerija: "Drugi ime ljubavi"
06.00 Fox CrimeSerija: "Smrt u raju"
06.30 Pink familySerija: "Opasna igra"
06.45 Fox LifeSerija: "Vil i Grejs"
07.00 Pink 2Serija: "Grim"
07.15 Prva plusSerija: "Istine i laži"
07.30 Pink familySerija: "Sajnfeld"
07.35 Fox LifeSerija: "Bog je moj prijatelj"
08.00 Pink familySerija: "Škorpija"
08.00 Sci-FiSerija: "Ksena: Princeza ratnica"
08.05 Fox CrimeSerija: "Elementarno"
08.10 AXNSerija: "Kandis Renoar"
08.20 Prva plusSerija: "Nerealno"
08.25 Fox LifeSerija: "Hotel Grand"
09.00 Fox CrimeSerija:"Zločinački umovi"
09.00 Prva plusSerija: "Nestali"
09.00 Pink familySerija: "Milijarde"
09.15 AXNSerija: "Škorpija"
09.15 Fox LifeSerija: "Telo je dokaz"
09.50 Fox CrimeSerija: "Bez traga"
10.00 AXNSerija: "Rocky and The Cop"
10.00 Pink familySerija: "Mladi Drakula"
10.30 Pink familySerija: "Zvono kao spas"
10.30 Prva kickSerija: "Zločinački umovi"
10.50 AXNSerija: "Osnovno"
11.00 Fox CrimeSerija: "Detektiv na Floridi"
11.00 Pink familySerija: "Zvezdana kapija - Univerzum"
11.00 Nova SSerija: "Razmaženi bogataš"
11.05 Fox LifeSerija: "Vatrogasna stanica 19"
11.25 HBO 3Serija: "Seks i grad"
11.30 Prva kickSerija: "Drumski ratovi"
11.35 PrvaSerija: "Zabranjeno voće"
11.40 AXNSerija: "Specijalizant"
11.40 Sci-FiSerija: "Zvezdana kapija"
11.50 Fox CrimeSerija: "Klub preživelih"
11.55 HBO 3Serija: "Seks i grad"
11.55 HBO 2Serija: "Rim"
12.00 Fox LifeSerija: "Natprosečni"
12.00 Pink familySerija: "Spasi me"
12.25 HBO 3Serija: "Porodica Soprano"
12.35 Nova SSerija: "Mentalista"
12.45 HBO 2Serija: "Bolje stvari"
12.55 Fox LifeSerija: "Milion malih stvari"
13.00 Prva kickSerija: "Zločinački umovi"
13.00 Pink familySerija: "Bruklin 9-9"
13.00 Prva plusSerija: "Ivanovi protiv Ivanovih"
13.15 Fox CrimeSerija: "FBI"
13.20 AXNSerija: "Kandis Renoar"
13.30 Pink familySerija: "Rej Donovan"
13.30 Sci-FiSerija: "Merlin"
13.45 Prva plusSerija: "Nerealno"
14.00 Prva kickSerija: "Žene ubice"
14.10 Fox CrimeSerija: "Mladi insektor Mors"
14.30 Pink familySerija: "Opasna igra"
14.40 Nova SSerija: "Ja sam Luna"
14.45 Fox LifeSerija: "Izbaci mamu uljeza"
15.00 Prva kickSerija: "Noćna mora iz komšiluka"
15.00 Pink 2Serija: "Vil i Grejs"
15.00 NašaSerija: "Oluja"
15.15 Fox LifeSerija: "Svi vole rejmonda"
15.20 Sci-FiSerija: "Zvezdana kapija"
15.30 Pink familySerija: "Sajnfeld"
15.35 AXNSerija. "Škorpija
15.40 PrvaSerija: "Igra sudbine"
16.00 Pink familySerija: "Škorpija"
16.10 Fox CrimeSerija: "Merdokove misterije"
16.10 Fox LifeSerija: "Bog je moj prijatelj"
17.00 Pink familySerija: "Milijarde"
17.00 Prva plusSerija: "Istine i laži"
17.05 Fox LifeSerija: "Hotel Grand"
17.10 AXNSerija: "Rocky and The Cop"
17.10 Fox CrimeSerija: "Privatni detektivi"
18.00 Fox LifeSerija: "Telo je dokaz"
18.00 Pink familySerija: "Mladi Drakula"
18.10 Fox CrimeSerija: "Bez traga"
18.30 Pink familySerija: "Zvono kao spas"
18.40 RTS 3Serija: "Mornarički istražitelji: LA"
19.00 Prva kickSerija: "Zločinački umovi"
19.00 Fox LifeSerija: "Odvažne"
19.00 Sci-FiSerija: "Merlin"
19.00 Pink familySerija: "Zvezdana kapija - Univerzum"
19.00 Sci-FiSerija: "Merlin"
19.00 HBO 2Serija: "Rej Donovan"
19.00 Pink 2Serija: "Grim"
19.05 AXNSerija: "Osnovno"
19.10 CinestarSerija: "Zajednica"
19.10 Studio BSerija
19.10 Fox CrimeSerija:"Zločinački umovi"
19.10 HBO 3Serija: "Prava krv"
19.20 PrvaSerija: "Andrija i Anđelka"
20.00 HBO 3Serija: "Porodica Soprano"
20.00 Fox LifeSerija: "Novi Amsterdam"
20.00 Pink familySerija: "Spasi me"
20.00 PrvaSerija: "Tate"
20.00 Prva kickSerija: "Žene ubice"
20.05 RTS svetSerija: "Selo gori, a baba se češlja"
20.05 Fox MoviesSerija: "Bez reči"
20.10 Fox CrimeSerija: "Mornarički istražitelji Nju Orleans"
20.40 Nova SSerija: "Mentalista"
20.55 HBO 2Serija: "Zvezdana devojka"
21.00 Sci-FiSerija: "Spides"
21.00 Cinestar Action & ThrillerSerija: "Birmingemska banda"
21.00 AXNSerija: "Nestali"
21.00 NašaSerija: "Oluja"
21.00 Pink familySerija: "Bruklin 9-9"
21.00 PrvaSerija: "Igra sudbine"
21.00 HBO 3Serija: "Četiri bloka"
21.00 Fox LifeSerija: "Dobra borba"
21.00 Prva kickSerija: "Noćna mora iz komšiluka"
21.05 Fox CrimeSerija: "Bul"
21.15 RTS 3Serija: "Otkucaji srca"
21.30 Pink familySerija: "Rej Donovan"
21.45 HBOSerija: "Lavkraftova zemlja"
21.55 HBO 3Serija: "Braća po oružju"
21.55 AXNSerija: "Čarlijevi anđeli"
22.00 CinestarSerija: "Sajnfeld"
22.00 Fox CrimeSerija: "Tomi"
22.00 Fox LifeSerija: "Veće očeva"
22.20 Nova SSerija: "Sinovi anarhije"
22.30 Pink familySerija: "Opasna igra"
22.55 Fox LifeSerija: "Bog je moj prijatelj"
22.55 CinestarSerija: "Arčer"
23.00 Fox CrimeSerija: "FBI"
23.00 PrvaSerija: "Slatke muke"
23.20 Nova SSerija: "Dva lica pravde"
23.30 Pink familySerija: "Sajnfeld"
23.50 Fox LifeSerija: "Hotel Grand"
23.55 Fox CrimeSerija:"Zločinački umovi"
00.00 Prva kickSerija: "Drumski ratovi"
00.00 Prva plusSerija: "Nestali"
00.20 Nova SSerija: "Razmaženi bogataš"
00.35 AXNSerija: "Marinci"
00.45 Fox LifeSerija: "Ženski vodič kroz razvod"
00.55 Fox CrimeSerija: "Bul"
01.00 Prva plusSerija: "Zločinački umovi"
01.15 Nova SSerija: "Ljudi sa Menhetna"
01.30 Prva plusSerija: "Istine i laži"
01.40 Fox LifeSerija: "Odvažne"
02.00 Prva kickSerija: "Žene ubice"
02.20 Sci-FiSerija: "Kildžojs"
02.35 HBO 3Serija: "Četiri bloka"
02.45 Prva kickSerija: "Noćna mora iz komšiluka"
03.30 HBO 3Serija: "Braća po oružju"
03.45 Nova SSerija: "Sinovi anarhije"
03.45 Fox MoviesSerija: "Bez reči"
04.00 Sci-FiSerija: "Ksena: Princeza ratnica"
04.54 RTS svetSerija: "Nepobedivo srce"
05.20 RTS 3Serija: "Otkucaji srca"


Televizije zadržavaju pravo na izmenu programa. TV program se ažurira svakog jutra.

 
Program po danima

 • utorak, 15.09.
 • sreda, 16.09.
 • četvrtak, 17.09.
 • petak, 18.09.
 • subota, 19.09.
 • nedelja, 20.09.
 • ponedeljak, 21.09.
 • utorak, 22.09.
 • sreda, 23.09.
 • četvrtak, 24.09.

Pregled

 • Filmovi
 • Sadržaj filmova
 • Serije
 • Sport
 • Dečji program
 • Crtani filmovi
 • Dokumentarni program
 • Muzički program
 • Kvizovi
 • Vesti

Domaći kanali

 • Arenasport 1
 • Arenasport 2
 • Arenasport 3
 • Arenasport 4
 • B92
 • BK
 • Vojvodina 1
 • Vojvodina 2
 • Grand
 • Kopernikus
 • Most
 • N1
 • Naša
 • Nova S
 • Palma plus
 • Pink
 • Pink 2
 • Pink 3
 • Pink kids
 • Pink family
 • Prva
 • Prva kick
 • Prva plus
 • RTS 1
 • RTS 2
 • RTS 3
 • RTS svet
 • Sinemanija
 • SOS
 • Sport klub 1
 • Sport klub 2
 • Sport klub 3
 • Studio B
 • Ultra
 • Hepi

Inostrani kanali

 • 1000
 • AMC
 • Animal Planet
 • AXN
 • BN
 • Cartoon Network
 • Cinemax
 • Cinemax 2
 • Cinestar
 • Cinestar Action & Thriller
 • CNN
 • Discovery
 • Diva
 • Eurosport
 • Eurosport 2
 • Explorer
 • Fox
 • Fox Crime
 • Fox Life
 • Fox Movies
 • MTV Adria
 • National Geographic
 • OBN
 • Republika Srpska
 • RTCG
 • TLC
 • Travel Channel
 • Sci-Fi
 • VH1
 • HBO
 • HBO 2
 • HBO 3
 • History
 • HRT 1
 • HRT 2




Početna strana | Forum | Rečnik | Igre | Pričaonica | Pregled sadržaja
O Krstarici | Uslovi | Privatnost | Reklamiranje | Kontakt

Copyright © Krstarica 1999-2020. Sva prava zadržana. Zabranjena je reprodukcija u celini i u delovima bez dozvole.