Izdvajamo

 • TV stanice

Sreda, 28. jul 2021. 22:44

TV program - četvrtak, 22. jul 2021.

Serije

06.00 Fox CrimeSerija: "Ubistva u Midsomeru"
06.00 Sci-FiSerija: "Utočište"
06.00 DivaSerija: "Monk"
06.25 FoxSerija: "Havaji 5-0"
06.30 Pink familySerija: "Crna jedra"
06.45 Fox LifeSerija: "Južnjačko srce"
06.55 AXNSerija: "Obožavateljka"
07.00 Prva plusSerija: "Kuhinja"
07.15 FoxSerija: "Dva i po muškarca"
07.30 Pink familySerija: "Opušteno"
07.35 Fox LifeSerija: "Vatrogasna stanica 19"
07.40 Fox CrimeSerija: "Instinkt"
08.00 Sci-FiSerija: "Herkul: Legendarna putovanja"
08.00 Pink familySerija: "Monk"
08.00 DivaSerija: "Čikaška hitna pomoć"
08.05 FoxSerija: "Magnum (2018)"
08.25 HBO 2Serija: "Tajger"
08.25 Fox LifeSerija: "Novi Amsterdam"
08.30 Prva plusSerija: "Gradić na obali mora"
08.35 Fox CrimeSerija: "Bul"
08.35 AXNSerija: "Čuvar pravde"
09.00 DivaSerija: "Pripravnica"
09.00 BNSerija: "Nijesmo mi od juče"
09.00 Pink familySerija: "Bolje pozovite Sola"
09.00 FoxSerija: "Bouns"
09.15 Prva plusSerija: "Na granici"
09.15 CinestarSerija: "Zajednica"
09.15 Fox LifeSerija: "Uvod u anatomiju"
09.25 AXNSerija: "Zločinački umovi: Analiza osumnjičenog"
09.30 B92Serija: "Pogrešan čovek"
10.00 Pink familySerija: "Bruklin 9-9"
10.00 DivaSerija: "Pomorska patrola"
10.10 Fox LifeSerija: "Uvod u anatomiju"
10.15 AXNSerija. "Vršilac dužnosti"
10.17 HRT 1Serija: "Hartlend"
10.20 Fox CrimeSerija: "Lorine misterije"
10.20 FoxSerija: "Bouns"
10.30 Pink familySerija: "Škola Crna rupa"
10.30 B92Serija. "Istine i laži"
10.50 FoxSerija: "Mornarički istražitelji LA"
10.56 RTS svetSerija: "Slučaj porodice Bošković"
11.00 AXNSerija: "Odsustvo"
11.00 Sci-FiSerija: "Grim"
11.00 Pink familySerija: "Goldbergovi"
11.05 Fox LifeSerija: "Očajne domaćice"
11.15 Fox CrimeSerija: "FBI"
11.40 PrvaSerija: "Pokucaj na moja vrata"
11.45 HBO 2Serija: "Četiri venčanja i sahrana"
11.45 HBO 3Serija: "Avenija 5"
11.50 Fox CrimeSerija: "Ubistva po abecedi"
11.55 AXNSerija: "Obožavateljka"
12.00 Pink familySerija: "Momci s Madisona"
12.00 Fox LifeSerija: "Američka domaćica"
12.00 DivaSerija: "Monk"
12.07 Vojvodina 1Serija: "Putovanje u Vučijak"
12.10 HBOSerija: "Mladi Šeldon"
12.15 Prva plusSerija: "Dosije Iks"
12.25 HRT 1Serija: "Dajem ti život"
12.30 HBO 2Serija. "Prijatelji"
12.40 FoxSerija: "Kondor"
12.45 Fox CrimeSerija: "FBI: Najtraženiji"
12.55 Fox LifeSerija: "Bog je moj prijatelj"
13.00 Prva plusSerija: "Uvod u anatomiju"
13.00 Pink familySerija: "Sajnfeld"
13.00 Nova SSerija: "Novine"
13.00 Sci-FiSerija: "Zvezdana kapija SG-1"
13.00 B92Serija: "Nikita"
13.30 Pink familySerija: "Spasi me"
13.30 FoxSerija: "Voker"
13.40 Fox CrimeSerija: "Ubistva u Midsomeru"
13.45 Prva plusSerija: "Gradić na obali mora"
13.45 AXNSerija: "Čuvar pravde"
13.50 Fox LifeSerija: "Zabavljanje: Bez cenzure"
14.00 RTS 2Serija: "Tajne internata za plemićke kćeri"
14.00 Nova SSerija: "Španska princeza"
14.00 HRT 1Serija: "Vetar u leđa"
14.00 DivaSerija: "Havaji 5-0"
14.00 B92Serija: "Lud, zbunjen, normalan"
14.25 FoxSerija: "Štreberi"
14.30 Pink familySerija: "Crna jedra"
14.31 RTS svetSerija: "Vojna akademija"
14.48 RTS 2Serija: "El Čapo"
14.50 Fox LifeSerija: "Kugar Taun"
15.00 Sci-FiSerija: "Utočište"
15.00 NašaSerija: "Oluja"
15.00 HRT 1Serija: "Ubistva u Midsomeru"
15.15 Fox LifeSerija: "Južnjačko srce"
15.20 FoxSerija: "Dva i po muškarca"
15.30 AXNSerija: "Zločinački umovi: Analiza osumnjičenog"
15.30 Pink familySerija: "Opušteno"
15.30 PrvaSerija: "Dar mar"
15.31 RTS 2Serija: "Ženski raj"
15.35 Fox CrimeSerija: "FBI"
16.00 DivaSerija: "Pripravnica"
16.00 Pink familySerija: "Monk"
16.00 Prva kickSerija: "Bekstvo iz zatvora"
16.04 RTS svetSerija. "Porodično blago"
16.04 RTS 1Serija: "Porodično blago"
16.05 HBO 2Serija: "Nemoguće"
16.10 Fox LifeSerija: "Vatrogasna stanica 19"
16.15 FoxSerija: "Magnum (2018)"
16.30 Fox CrimeSerija: "Bul"
16.55 HBO 3Serija: "Dobro došli u Utmark"
17.00 Sci-FiSerija: "Grim"
17.00 Pink familySerija: "Bolje pozovite Sola"
17.00 DivaSerija: "Pomorska patrola"
17.00 Prva plusSerija. "Na granici"
17.00 Prva kickSerija: "Razotkrivanje"
17.05 HBO 2Serija: "Potomci"
17.05 Fox LifeSerija: "Novi Amsterdam"
17.10 FoxSerija: "Bouns"
17.15 AXNSerija: "Vršilac dužnosti"
17.20 HRT 1Serija: "Crno beli svet"
17.45 HBO 3Serija: "Dejv"
18.00 CinestarSerija. "Sajnfeld"
18.00 Fox LifeSerija: "Uvod u anatomiju"
18.00 Pink familySerija: "Bruklin 9-9"
18.00 B92Serija: "Pogrešan čovek"
18.15 HBO 3Serija: "Beti"
18.15 HBO 2Serija: "Roditelji"
18.15 HRT 2Serija: "Stipe u gostima"
18.20 Fox CrimeSerija: "Lorine misterije"
18.25 BNSerija: "Gorka zemlja"
18.25 CinestarSerija. "Sajnfeld"
18.30 Pink familySerija: "Škola Crna rupa"
18.35 HBO 2Serija: "Prijatelji"
18.35 RTS 3Serija: "El Čapo"
18.50 HBO 3Serija: "Mildred Pirs"
19.00 Pink familySerija: "Goldbergovi"
19.00 Sci-FiSerija: "Legende sutrašnjice"
19.00 Prva plusSerija: "Dosije Iks"
19.00 FoxSerija: "Mornarički istražitelji LA"
19.00 DivaSerija: "Havaji 5-0"
19.00 AXNSerija: "Odsustvo"
19.00 Fox LifeSerija: "Uvod u anatomiju"
19.05 B92Serija: "Lud, zbunjen, normalan"
19.10 PrvaSerija: "Pokucaj na moja vrata"
19.15 Fox CrimeSerija: "Dobre devojke"
19.26 RTS 2Serija: "Tajne internata za plemićke kćeri"
19.30 PinkSerija: "Zakletva"
20.00 B92Serija: "Čikago u lamenu"
20.00 RTS 1Serija: "Porodično blago"
20.00 HBO 3Serija: "Zapadni svet"
20.00 Fox LifeSerija: "Specijalizant"
20.00 Pink familySerija: "Momci s Madisona"
20.00 Prva kickSerija: "Bekstvo iz zatvora"
20.00 Fox MoviesSerija: "Bez ljutnje, molim"
20.01 RTS svetSerija: "Porodično blago"
20.10 Fox CrimeSerija: "Završni udarac"
21.00 Sci-FiSerija: "Kraljica skitnica"
21.00 DivaSerija: "Frindž", četiri epizode
21.00 AXNSerija: "Dobri doktor"
21.00 FoxSerija: "Kondor"
21.00 PrvaSerija: "Dar mar"
21.00 Pink familySerija: "Sajnfeld"
21.00 Nova SSerija: "Agent Karter"
21.00 RTS 2Serija: "Ženski raj"
21.00 Fox LifeSerija: "Bog jemoj prijatelj"
21.00 Prva kickSerija: "Razotkrivanje"
21.00 HBO 3Serija: "Beli lotos"
21.00 PinkSerija: "Fatalna ljubav"
21.00 NašaSerija: "Oluja"
21.05 RTS 3Serija: "Velvet kolekcija"
21.05 Fox CrimeSerija: "FBI"
21.30 Pink familySerija: "Spasi me"
21.55 HBOSerija: "Kju: U oluji"
21.55 AXNSerija: "Doktorka mafije"
22.00 Fox LifeSerija: "Transplantacija"
22.00 FoxSerija: "Mešovita porodica"
22.00 Fox CrimeSerija: "Smrtonosni tropi"
22.00 HBO 3Serija: "Majanski bajkeri 3"
22.00 Sci-FiSerija: "Pročišćenje"
22.30 Pink familySerija: "Crna jedra"
22.50 AXNSerija: "Aleks Rajder"
22.55 FoxSerija: "Štreberi"
22.55 Fox LifeSerija: "Vatrogasna stanica 19"
22.55 HBOSerija: "Axios 4"
23.00 PrvaSerija: "Tri muškarca i tetka"
23.00 BNSerija: "Zabranjeno voće"
23.05 Fox CrimeSerija: "FBI: Najtraženiji"
23.20 Nova SSerija: "Dva lica pravde"
23.20 Vojvodina 1Serija: "Putovanje u Vučijak"
23.20 Vojvodina 2Serija: "Udavače"
23.20 HBO 3Serija: "Prijatelji"
23.20 HBO 2Serija:"Ratnik 2"
23.20 CinestarSerija: "Utopija"
23.28 HRT 1Serija: "Amerikanci"
23.30 Pink familySerija: "Opušteno"
23.45 AXNSerija: "Tuđinka"
23.50 Fox LifeSerija: "Novi Amsterdam"
23.50 RTS 1Serija: "El Čapo"
23.50 FoxSerija: "Dva i po muškarca"
00.00 Fox CrimeSerija: "Dobre devojke"
00.00 Prva plusSerija: "Bekstvo iz zatvora"
00.12 Vojvodina 1Serija: "Nerealno"
00.15 Nova SSerija: "Američki zločin"
00.18 HRT 1Serija: "Crno beli svet"
00.25 Cinestar Action & ThrillerSerija: "Fortitjud"
00.30 BNSerija: "Cijena strasti"
00.30 B92Serija: "Istine i laži"
00.45 Fox LifeSerija: "Odvažne"
00.45 FoxSerija: "Magnum (2018)"
00.50 AXNSerija: "Smrtonosni razred"
00.55 Fox CrimeSerija: "FBI"
01.00 Prva kickSerija: "Bekstvo iz zatvora"
01.00 Prva plusSerija: "Kuhinja"
01.00 DivaSerija: "Monk"
01.15 BNSerija: "Pogrešan čovjek"
01.15 Nova SSerija: "Čudesne godine"
01.30 Prva plusSerija: "Uvod u anatomiju"
01.35 FoxSerija: "Bouns"
01.40 Fox LifeSerija: "To smo mi"
01.45 Nova SSerija: "Sluga naroda"
01.55 HBO 3Serija: "Beli lotos"
02.00 B92Serija: "Nikita"
02.10 CinestarSerija: "Metalna zvezda"
02.30 Fox LifeSerija: "Specijalizant"
02.50 PrvaSerija: "Dar mar"
02.55 HBO 3Serija: "Majanski bajkeri 3"
03.00 DivaSerija: "Havaji 5-0"
03.00 Fox MoviesSerija: "Bez ljutnje, molim"
03.00 Sci-FiSerija: "Utočište"
03.15 Fox LifeSerija: "Južnjačko srce"
03.15 FoxSerija: "Imperija"
04.00 Sci-FiSerija: "Zvezdana kapija SG-1"
04.15 Nova SSerija: "Sluga naroda"
04.55 RTS 1Serija: "Slučaj porodice Bošković"
04.55 RTS svetSerija: "Slučaj porodice Bošković"
05.00 DivaSerija: "Čikaška hitna pomoć"
05.00 BNSerija. "Zlatni dvori"


Televizije zadržavaju pravo na izmenu programa. TV program se ažurira svakog jutra.

 
Program po danima

 • sreda, 21.07.
 • četvrtak, 22.07.
 • petak, 23.07.
 • subota, 24.07.
 • nedelja, 25.07.
 • ponedeljak, 26.07.
 • utorak, 27.07.
 • sreda, 28.07.
 • četvrtak, 29.07.

Pregled

 • Filmovi
 • Sadržaj filmova
 • Serije
 • Sport
 • Dečji program
 • Crtani filmovi
 • Dokumentarni program
 • Muzički program
 • Kvizovi
 • Vesti

Domaći kanali

 • Arenasport 1
 • Arenasport 2
 • Arenasport 3
 • Arenasport 4
 • B92
 • BK
 • Vojvodina 1
 • Vojvodina 2
 • Grand
 • Kopernikus
 • Most
 • N1
 • Naša
 • Nova S
 • Nova sport
 • Palma plus
 • Pink
 • Pink 2
 • Pink 3
 • Pink kids
 • Pink family
 • Prva
 • Prva kick
 • Prva plus
 • RTS 1
 • RTS 2
 • RTS 3
 • RTS svet
 • Sinemanija
 • SOS
 • Sport klub 1
 • Sport klub 2
 • Sport klub 3
 • Studio B
 • Ultra
 • Hepi

Inostrani kanali

 • 1000
 • AMC
 • Animal Planet
 • AXN
 • BN
 • Cartoon Network
 • Cinemax
 • Cinemax 2
 • Cinestar
 • Cinestar Action & Thriller
 • CNN
 • Discovery
 • Diva
 • Eurosport
 • Eurosport 2
 • Explorer
 • Fox
 • Fox Crime
 • Fox Life
 • Fox Movies
 • MTV Adria
 • National Geographic
 • OBN
 • Republika Srpska
 • RTCG
 • TLC
 • Travel Channel
 • Sci-Fi
 • VH1
 • HBO
 • HBO 2
 • HBO 3
 • History
 • HRT 1
 • HRT 2




Početna strana | Forum | Rečnik | Igre | Pričaonica | Pregled sadržaja
O Krstarici | Uslovi | Privatnost | Reklamiranje | Kontakt

Copyright © Krstarica 1999-2021. Sva prava zadržana. Zabranjena je reprodukcija u celini i u delovima bez dozvole.