Izdvajamo

 • TV stanice

Ponedeljak, 1. mart 2021. 18:13

TV program - utorak, 23. februar 2021.

Serije

06.00 Sci-FiSerija: "Merlin"
06.00 Fox CrimeSerija. "Mornarički istražitelji"
06.00 DivaSerija: "Havaji 5-0"
06.15 B92Serija: "Nindža ratnici"
06.25 FoxSerija: "Havaji 5-0"
06.30 Prva plusSerija: "Dome, slatki dome"
06.30 Pink familySerija: "Mladi vukodlak"
07.15 FoxSerija: "Stotina"
07.15 Prva plusSerija: "Na granici"
07.30 Pink familySerija: "Sajnfeld"
07.35 Fox LifeSerija: "Doktor Haus"
07.35 Fox CrimeSerija: "Mesto zločina"
08.00 Pink familySerija: "Odeljenje za specijalne žrtve"
08.00 DivaSerija: "Uvod u anatomiju"
08.00 Sci-FiSerija: "Herkul: Legendarna putovanja"
08.05 AXNSerija. "Profilisanje"
08.05 FoxSerija: "Kasl"
08.25 Fox LifeSerija: "Čikaška hitna pomoć"
08.25 Fox CrimeSerija. "Ubistva u Midsomeru"
09.00 BNSerija: "Nijesmo mi od juče"
09.00 Pink familySerija: "Fargo"
09.00 Prva plusSerija: "Uvod u anatomiju"
09.00 DivaSerija: "Monk"
09.10 AXNSerija: "Marinci: LA"
09.15 Fox LifeSerija: "Kako sam upoznao vašu majku"
09.45 FoxSerija: "Simpsonovi"
09.55 AXNSerija: "Mornarički specijalci"
09.57 Vojvodina 1Serija: "Putovanje u Vučjak"
10.00 DivaSerija: "Frindž"
10.00 Pink familySerija: "Škola Crna rupa"
10.15 Fox CrimeSerija: "Zagonetni slučajevi doktora Blejka"
10.17 HRT 1Serija: "Doktor Martin"
10.30 Nova SSerija: "Čudesne godine"
10.30 Pink familySerija: "Zvono kao spas"
10.45 AXNSerija: "Škorpion"
11.00 Pink familySerija: "Toplo-hladno"
11.00 Nova SSerija: "Dva lica pravde"
11.00 FoxSerija: "Štreberi"
11.05 Fox LifeSerija: "Očajne domaćice"
11.10 RTS svetSerija: "Komšije"
11.10 RTS 1Serija: "Komšije"
11.15 PrvaSerija: "Sanjalica"
11.20 Fox CrimeSerija: "Čikaška policija"
11.30 AXNSerija: "Obožavateljka"
11.30 HBO 3Serija: "Bela kraljica"
11.35 HRT 2Serija: "Munch"
11.35 Fox MoviesSerija: "Nevolje s Mister Binom"
11.40 Sci-FiSerija: "Zvezdane staze: Enterprajz"
11.40 DivaSerija: "Havaji 5-0"
11.45 HBO 2Serija: "Ispričaj mi priču"
11.50 FoxSerija: "Havaji 5-0"
12.00 Vojvodina 2Serija: "Degrasi, nova generacija"
12.00 Pink familySerija: "Motel Bejts"
12.00 Fox LifeSerija: "Hi-fi"
12.10 Fox CrimeSerija: "FBI"
12.15 Prva plusSerija: "Bolnica nade"
12.25 HBO 2Serija: "Dobra borba"
12.25 HRT 1Serija: "Život vredan življenja"
12.30 HBO 3Serija: "Sluškinjina priča"
12.30 Nova SSerija: "Vikend sa ćaletom"
12.40 FoxSerija. "Škorpija"
12.55 Fox LifeSerija: "Basnoslovno bogati"
13.00 Prva plusSerija: "Dome, slatki dome"
13.00 Pink familySerija: "Mladi Drakula"
13.05 Fox CrimeSerija: "Završni udarac"
13.05 AXNSerija: "Profilisanje"
13.15 B92Serija: "Strela"
13.30 FoxSerija: "Široko nebo"
13.30 HBO 3Serija: "Gospodin Robot"
13.30 Sci-FiSerija: "Zvezdana kapija SG-1"
13.30 Pink familySerija: "Monk"
13.50 Fox LifeSerija: "Lov na male kuće"
13.50 DivaSerija: "Pomorska patrola"
13.54 RTS 1Serija: "Pop Ćira i pop Spira"
14.00 Fox CrimeSerija: "Mornarički istražitelji"
14.00 B92Serija: "Lud, zbunjen, normalan"
14.00 RTS 2Serija: "Tajne internata za plemićke kćeri"
14.05 Vojvodina 1Serija: "Leterkeni"
14.15 Fox LifeSerija: "Ljubav na prvi zalogaj"
14.30 Pink familySerija: "Mladi vukodlak"
14.30 FoxSerija: "Crna lista"
14.40 Nova SSerija: "Dva kraljevstva"
14.45 RTS 2Serija: "Narkos"
14.45 Fox LifeSerija: "Bez reči"
15.00 NašaSerija: "Oluja"
15.15 Fox LifeSerija: "Uvod u anatomiju"
15.20 FoxSerija: "Stotina"
15.20 Sci-FiSerija: "Merlin"
15.30 Prva kickSerija: "Hanibal"
15.30 Pink familySerija: "Sajnfeld"
15.35 AXNSerija: "Marinci: LA"
15.40 PrvaSerija: "Igra sudbine"
15.50 Fox CrimeSerija: "Ubistva u Midsameru"
15.55 HRT 1Serija: "Detektiv Murdok"
16.00 DivaSerija: "Monk"
16.00 RTS svetSerija: "Gore-dole"
16.00 Pink familySerija: "Odeljenje za specijalne žrtve"
16.00 RTS 1Serija: "Tajne vinove loze"
16.10 Fox LifeSerija: "Doktor Haus"
16.15 FoxSerija: "Kasl"
16.25 AXNSerija. "Ouro"
16.30 Prva kickSerija: "Razotkrivanje"
17.00 DivaSerija: "Frindž"
17.00 Pink familySerija: "Fargo"
17.00 Prva plusSerija: "Na granici"
17.05 CinestarSerija: "Zajednica"
17.05 Fox LifeSerija: "Čikaška hitna pomoć"
17.10 Sci-FiSerija: "Zvezdane staze: Enterprajz"
17.25 AXNSerija: "Mornarički specijalci"
17.35 HRT 2Serija: "Ko te šiša"
17.40 Fox MoviesSerija: "Nevolje s Mister Binom"
17.45 Fox CrimeSerija: "Zagonetni slučajevi doktora Blejka"
18.00 Pink familySerija: "Škola Crna rupa"
18.00 Fox LifeSerija: "Kako sam upoznao vašu majku"
18.05 FoxSerija: "Simpsonovi"
18.20 BNSerija. "Gorka zemlja"
18.30 Pink familySerija: "Zvono kao spas"
18.40 RTS 3Serija. "Narkos"
18.55 Fox CrimeSerija. "Kapetan Šarif"
19.00 Prva plusSerija: "Bolnica nade"
19.00 B92Serija: "Lud, zbunjen, normalan"
19.00 FoxSerija: "Štreberi"
19.00 Pink familySerija: "Toplo-hladno"
19.00 DivaSerija: "Pomorska patrola"
19.00 RTS 2Serija: "Tajne internata za plemićke kćeri"
19.00 Sci-FiSerija: "Zvezdana kapija SG-1"
19.05 HBOSerija: "To smo što smo"
19.05 HBO 3Serija: "Carstvo poroka 2"
19.15 AXNSerija: "Škorpion"
19.25 PrvaSerija: "Moj prijatelj"
19.30 PinkSerija: "Zakletva"
20.00 Pink familySerija: "Motel Bejts"
20.00 HBOSerija: "Romul"
20.00 B92Serija: "Čikago u plamenu"
20.00 FoxSerija: "Havaji 5-0"
20.00 Fox MoviesSerija: "Moć iz senke"
20.00 Fox LifeSerija: "Očajne domaćice"
20.05 RTS svetSerija: "Gore-dole"
20.05 HBO 3Serija: "Sluškinjina priča"
20.05 CinestarSerija: "Sajnfeld"
20.05 RTS 1Serija: "Tajne vinove loze"
20.10 Fox CrimeSerija: "Mesto zločina"
20.10 PrvaSerija: "Tri muškarca i tetka"
20.15 Prva kickSerija: "Hanibal"
20.50 HBOSerija: "Romul"
21.00 Pink familySerija: "Mladi Drakula"
21.00 Sci-FiSerija: "Predstraža"
21.00 NašaSerija: "Oluja"
21.00 Fox LifeSerija: "Dobro mesto"
21.00 Prva kickSerija: "Razotkrivanje"
21.00 AXNSerija: "Marinci"
21.00 HBO 3Serija: "Nula nula nula"
21.00 PinkSerija: "Fatalna ljubav"
21.00 PrvaSerija: "Igra sudbine"
21.00 DivaSerija: "Uod u anatomiju"
21.00 FoxSerija: "Škorpija"
21.05 Fox CrimeSerija: "Čikaška policija"
21.30 Pink familySerija: "Monk"
21.50 PrvaSerija: "4 ruže"
21.55 HBO 3Serija: "Romul"
22.00 FoxSerija: "Obaveštajac"
22.00 Fox CrimeSerija: "FBI"
22.00 PinkSerija: "Nek' ide život"
22.00 Fox LifeSerija: "Odvažne"
22.00 Sci-FiSerija: "Grim"
22.07 RTS 2Serija: "Ženski raj"
22.20 CinemaxSerija: "Tim 6"
22.30 Pink familySerija: "Mladi vukodlak"
22.40 HRT 2Serija: "Nedužan"
22.40 AXNSerija: "Marinci iz Nju Orleansa"
22.52 Vojvodina 1Serija: "Poldark"
22.55 Fox CrimeSerija: "Elementarno"
22.55 Fox LifeSerija: "Doktor Haus"
22.55 FoxSerija: "Crna lista"
23.00 BNSerija: "Zabranjeno voće"
23.00 CinestarSerija: "Metalna zvezda"
23.10 RTS 1Serija: "Narkos"
23.20 Nova SSerija: "Dva lica pravde"
23.30 Pink familySerija: "Sajnfeld"
23.35 HRT 2Serija: "Sluškinjina priča"
23.50 FoxSerija: "Stotina"
23.50 Fox LifeSerija: "Čikaška hitna pomoć"
23.55 Fox CrimeSerija. "Kapetan Šarif"
00.00 Pink familySerija: "Odeljenje za specijalne žrtve"
00.00 Prva plusSerija: "Uvod u anatomiju"
00.15 BNSerija: "Cijena strasti"
00.16 RTS 1Serija: "Pop Ćira i pop Spira"
00.20 Nova SSerija: "Agent"
00.34 RTS 2Serija: "Ulica milosrđa"
00.45 FoxSerija: "Kasl"
00.45 Fox LifeSerija: "Vilidž"
00.55 Fox CrimeSerija: "Čikaška policija"
01.00 Pink familySerija: "Fargo"
01.00 Prva plusSerija: "Vampirski dnevnici"
01.00 B92Serija: "Nindža ratnici"
01.05 HRT 1Serija: "Detektiv Murdok"
01.15 Nova SSerija: "Bruklin 9-9"
01.30 Prva plusSerija: "Na granici"
01.45 Nova SSerija: "Eš protiv zlih mrtvaca"
01.50 Fox CrimeSerija: "Zagonetni slučajevi doktora Blejka"
01.55 HBO 3Serija: "Romul"
01.55 AXNSerija: "Marinci"
02.00 AMCSerija: "Fargo"
02.30 DivaSerija: "Pomorska patrola"
03.00 Sci-FiSerija: "Merlin"
03.25 Fox MoviesSerija: "Moć iz senke"
03.40 PrvaSerija: "Sanjalica"
04.00 Sci-FiSerija: "Herkul: Legendarna putovanja"
04.10 DivaSerija: "Havaji 5-0"
04.15 Nova SSerija: "Agent"
04.15 Prva plusSerija: "Vampirski dnevnici"
05.00 BNSerija. "Zlatni dvori"
05.00 DivaSerija: "Pripravnica"
05.06 RTS 1Serija: "Komšije"
05.06 RTS svetSerija: "Komšije"


Televizije zadržavaju pravo na izmenu programa. TV program se ažurira svakog jutra.

 
Program po danima

 • ponedeljak, 22.02.
 • utorak, 23.02.
 • sreda, 24.02.
 • četvrtak, 25.02.
 • petak, 26.02.
 • subota, 27.02.
 • nedelja, 28.02.
 • ponedeljak, 1.03.
 • utorak, 2.03.
 • sreda, 3.03.

Pregled

 • Filmovi
 • Sadržaj filmova
 • Serije
 • Sport
 • Dečji program
 • Crtani filmovi
 • Dokumentarni program
 • Muzički program
 • Kvizovi
 • Vesti

Domaći kanali

 • Arenasport 1
 • Arenasport 2
 • Arenasport 3
 • Arenasport 4
 • B92
 • BK
 • Vojvodina 1
 • Vojvodina 2
 • Grand
 • Kopernikus
 • Most
 • N1
 • Naša
 • Nova S
 • Nova sport
 • Palma plus
 • Pink
 • Pink 2
 • Pink 3
 • Pink kids
 • Pink family
 • Prva
 • Prva kick
 • Prva plus
 • RTS 1
 • RTS 2
 • RTS 3
 • RTS svet
 • Sinemanija
 • SOS
 • Sport klub 1
 • Sport klub 2
 • Sport klub 3
 • Studio B
 • Ultra
 • Hepi

Inostrani kanali

 • 1000
 • AMC
 • Animal Planet
 • AXN
 • BN
 • Cartoon Network
 • Cinemax
 • Cinemax 2
 • Cinestar
 • Cinestar Action & Thriller
 • CNN
 • Discovery
 • Diva
 • Eurosport
 • Eurosport 2
 • Explorer
 • Fox
 • Fox Crime
 • Fox Life
 • Fox Movies
 • MTV Adria
 • National Geographic
 • OBN
 • Republika Srpska
 • RTCG
 • TLC
 • Travel Channel
 • Sci-Fi
 • VH1
 • HBO
 • HBO 2
 • HBO 3
 • History
 • HRT 1
 • HRT 2




Početna strana | Forum | Rečnik | Igre | Pričaonica | Pregled sadržaja
O Krstarici | Uslovi | Privatnost | Reklamiranje | Kontakt

Copyright © Krstarica 1999-2021. Sva prava zadržana. Zabranjena je reprodukcija u celini i u delovima bez dozvole.