Izdvajamo

 • TV stanice

Petak, 1. jul 2022. 00:31

TV program - četvrtak, 23. jun 2022.

Serije

06.00 Fox LifeSerija: "Zadrži ili prodaj: Vankuver"
06.00 DivaSerija: "Uvod u anatomiju"
06.00 Sci-FiSerija: "Utočište"
06.05 AXNSerija: "Odsustvo"
06.10 Epic DramaSerija: "Detektiv Murdok", tri epizode
06.25 FoxSerija: "Dva i po muškarca"
06.30 Pink familySerija: "Šef"
06.45 Fox LifeSerija: "Čikaška hitna pomoć"
07.00 Prva plusSerija: "Plava krv"
07.05 SuperstarSerija: "Zbornica"
07.15 FoxSerija. "Štreberi"
07.30 Pink familySerija: "U Ivinoj koži"
07.35 Fox CrimeSerija: "Transporter"
07.35 Fox LifeSerija: "Dobri doktor"
07.55 SuperstarSerija: "Feliks"
08.00 Pink familySerija: "Ljudi sa Menhetna"
08.00 DivaSerija: "Medicinske sestre"
08.00 AXNSerija: "Dobri doktor"
08.00 Sci-FiSerija: "Zvezdana kapija SG-1"
08.05 FoxSerija: "Malkolm u sredini"
08.20 Epic DramaSerija: "Misterije Frenki Drejk"
08.25 Fox LifeSerija: "Kako sam upoznao vašu majku"
08.30 Prva plusSerija: "Dome, slatki dome"
08.35 Fox CrimeSerija: "Smrt u raju"
08.50 AXNSerija: "Čuvar pravde"
09.00 Pink familySerija: ""Eskobar - gospodar zla"
09.00 FoxSerija: "Magnum"
09.00 DivaSerija: "Monk"
09.00 Sci-FiSerija: "Zvezdana kapija SG-1"
09.05 Epic DramaSerija: "Ubistva i misterije gospođice Fišer"
09.15 Prva plusSerija: "Kuhinja"
09.45 Fox CrimeSerija: "Merdokove misterije"
09.45 AXNSerija: "Razvratnik"
09.55 FoxSerija: "Slepa tačka"
09.55 HBOSerija: "Mladi Šeldon"
10.00 DivaSerija: "Pomorska patrola"
10.00 Pink familySerija: "Gospodin Mercedes"
10.00 Sci-FiSerija: "Utočište"
10.00 HRT 1Serija: "Gorski lekar"
10.00 Epic DramaSerija: "Mladi inspektor Mors"
10.10 Fox LifeSerija. "Očajne domaćice"
10.25 PrvaSerija: "Kolo sreće"
10.35 AXNSerija: "Marinci iz Nju Orleansa"
10.45 CinestarSerija. "Taksi Bruklin"
10.50 Fox CrimeSerija: Tandem"
10.50 FoxSerija: "Bouns"
10.55 HBO 3Serija: "Sredina"
11.00 RTS svetSerija: "Selo gori, a baba se češlja"
11.00 Pink familySerija: "Mladi inspektor Mors"
11.00 RTS 1Serija: "Selo gori, a baba se češlja"
11.15 PrvaSerija: "Ljubav na pomolu"
11.25 HBO 2Seriaj: "Rozvel: Novi Meksiko"
11.30 AXNSerija. "Profilisanje"
11.35 HBO 3Serija: "Bolje stvari"
11.40 Epic DramaSerija: "Agata Kristi: Slučajevi gospođice Marpl"
11.45 FoxSerija: "Bouns"
11.55 Fox CrimeSerija: "Čikaška policija"
12.00 Pink familySerija: "Crna jedra"
12.00 Sci-FiSerija: "Svemirska krstarica: Galaktika"
12.00 DivaSerija: "Uvod u anatomiju"
12.00 Fox LifeSerija: "To smo mi"
12.05 Nova SSerija: "Ambasadorova kći"
12.10 HBO 2Serija: "Štreberi"
12.15 Prva plusSerija: "Opasna igra"
12.25 HRT 1Serija: "Ako me ostaviš"
12.30 HBO 2Serija: "Štreberi"
12.40 FoxSerija: "Mornarički istražitelji: Havaji"
12.45 B92Serija: "Na granici"
12.50 Fox CrimeSerija: "Bul"
12.55 Fox LifeSerija: "Milion malih stvari"
13.00 Pink familySerija: "Opušteno"
13.00 Sci-FiSerija: "Ksena: Princeza ratnica"
13.00 Prva plusSerija: "Plava krv"
13.00 RTS 1Serija: "Montevideo, Bog te video"
13.05 Nova SSerija: "Kud puklo da puklo"
13.10 Epic DramaSerija: "Detektiv Murdok"
13.14 HRT 1Serija: "Elisa od Rivombrose"
13.30 Pink familySerija: "Pan Am"
13.30 FoxSerija: "Voker"
13.40 AXNSerija: "Dobri doktor"
13.45 Prva plusSerija: "Gospodin Selfridž"
13.45 Fox CrimeSerija: "Plava krv"
13.50 RTS 2Serija. "Internat za plemićke kćeri"
13.50 Fox LifeSerija: "Zabavljanje: Bez cenzure"
13.55 Epic DramaSerija: "Misterije Frenki Drejk"
13.59 RTS svetSerija: "Na putu za Montevideo"
14.00 DivaSerija: "Havaji 5-0"
14.00 Nova SSerija: "Kud puklo da puklo"
14.00 B92Serija: "Na granici"
14.11 HRT 2Serija: "Gorski spasioci"
14.25 FoxSerija: "Dva i po muškarca"
14.30 Pink familySerija: "Šef"
14.38 RTS 2Serija: "Plava krv"
14.40 Fox CrimeSerija: "Mesto zločina"
14.45 HBO 2Serija: "Potomci"
14.50 Fox LifeSerija: "Američka domaćica"
14.58 Pink 2Serija. "Neki bolji ljudi"
15.00 Sci-FiSerija: "Legende sutrašnjice"
15.00 B92Serija: "Dva i po muškarca"
15.00 NašaSerija: "Oluja"
15.00 Prva kickSerija: "Opasna igra"
15.00 Nova SSerija: "Kumovi"
15.15 Fox LifeSerija. "Čikaška hitna pomoć"
15.20 FoxSerija: "Štreberi"
15.22 RTS 2Serija: "Ženski raj"
15.25 Epic DramaSerija: "Ubistva i misterije gospođice Fišer"
15.25 PrvaSerija: "Igra sudbine"
15.30 Pink familySerija: "U Ivinoj koži"
15.30 HBO 2Serija: "Kung fu"
15.30 AXNSerija: "Čuvar pravde"
15.32 HRT 1Serija: "Odmori se, zaslužio si"
16.00 Prva kickSerija: "Dva oca i dva sina"
16.00 DivaSerija: "Monk"
16.00 Pink familySerija: "Ljudi sa Menhetna"
16.10 Fox LifeSerija: "Dobri doktor"
16.15 RTS svetSerija: "Moj rođak sa sela"
16.15 HBO 2Serija: "Ubiti Iv"
16.15 FoxSerija: "Mornarički istražitelji LA"
16.15 RTS 1Serija: "Moj rođak sa sela"
16.25 Fox CrimeSerija: "Grad zločina, SAD"
16.30 HBO 3Serija: "Igrači"
16.55 HBO 3Serija: "Igrači"
17.00 Prva plusSerija: "Kuhinja"
17.00 Prva kickSerija: "Plava krv"
17.00 Fox CrimeSerija: "Smrt u raju"
17.00 Pink familySerija: ""Eskobar - gospodar zla"
17.00 Sci-FiSerija: "Svemirska krstarica: Galaktika"
17.00 DivaSerija: "Pomorska patrola"
17.05 Fox LifeSerija: "Kako sam upoznao vašu majku"
17.10 FoxSerija: "Havaji 5-0"
17.10 Epic DramaSerija: "Mladi inspektor Mors"
17.20 AXNSerija: "Razvratnik"
18.00 Pink familySerija: "Gospodin Mercedes"
18.00 Prva plusSerija: "Bolnica nade"
18.00 Sci-FiSerija: "Ksena: Princeza ratnica"
18.10 Fox CrimeSerija: "Tandem"
18.30 Fox LifeSerija: "Neprilagođena porodica"
18.45 RTS 3Serija: "Plava krv"
18.45 Epic DramaSerija: "Agata Kristi: Slučajevi gospođice Marpl"
19.00 B92Serija: "Zbornica"
19.00 Prva plusSerija: "Opasna igra"
19.00 Pink familySerija: "Mladi inspektor Mors"
19.00 FoxSerija: "Magnum"
19.00 HBO 3Serija: "Igra prestola"
19.00 DivaSerija: "Havaji 5-0"
19.00 Fox LifeSerija: "Očajne domaćice"
19.05 AXNSerija: "Marinci iz Nju Orleansa"
19.15 Fox CrimeSerija: "Mesto zločina: Sajber"
19.20 PrvaSerija: "Andrija i Anđelka"
19.30 PinkSerija: "Zakletva"
19.45 B92Serija: "Dva i po muškarca"
20.00 Sci-FiSerija: "Legende sutrašnjice"
20.00 HBO 3Serija: "Igra prestola"
20.00 PrvaSerija: "Igra sudbine"
20.00 Prva kickSerija: "Dva oca i dva sina"
20.00 Pink familySerija: "Crna jedra"
20.00 FoxSerija: "Slepa tačka"
20.05 SuperstarSerija: "Zbornica"
20.05 Fox MoviesSerija: "Stotina"
20.05 RTS 1Serija: "Moj rođak sa sela"
20.05 RTS svetSerija: "Moj rođak sa sela"
20.05 RTS 3Serija: "Vlasik"
20.06 Vojvodina 1Serija: "Balkan ekspres"
20.08 HRT 2Serija: "Grantčester"
20.10 Fox CrimeSerija: "Transporter"
20.10 RTS 2Serija: "Internat za plemićke kćeri"
20.11 HRT 1Serija: "Raj na Zemlji"
20.15 Epic DramaSerija: "Detektiv Murdok"
20.15 PinkSerija: "Fatalna ljubav"
20.30 Nova SSerija: "Kumovi"
21.00 AXNSerija: "Dobri doktor"
21.00 HBO 3Serija: "Vremeplovčeva žena"
21.00 PinkSerija. "Zejnep"
21.00 Prva kickSerija: "Plava krv"
21.00 NašaSerija: "Oluja"
21.00 Epic DramaSerija: "Dalgliš"
21.00 Pink familySerija: "Opušteno"
21.00 RTS 2Serija: "Ženski raj"
21.00 Fox LifeSerija: "Vatrogasna stanica broj 19"
21.00 PrvaSerija: "Kolo sreće"
21.02 RTS svetSerija: "Na putu za Montevideo"
21.05 Fox CrimeSerija: "Čikaška policija"
21.05 RTS 1Serija: "Na putu za Montevideo"
21.30 Nova SSerija: "Dva smo svijeta različita"
21.30 Pink familySerija: "Pan Am"
21.55 AXNSerija: "Ljubav je ljubav"
22.00 Cinestar Action & ThrillerSerija: "Boš"
22.00 Fox CrimeSerija: "Agata Rejzin"
22.00 Fox LifeSerija: "Uvod u anatomiju"
22.00 Sci-FiSerija: "Putnici"
22.00 HBO 3Serija: "Mer iz Istauna"
22.15 Nova SSerija: "Kud puklo da puklo"
22.25 Epic DramaSerja: "Detektiv Poldark"
22.30 Vojvodina 2Serija: "Fojlov rat"
22.30 Pink familySerija: "Šef"
22.47 Vojvodina 1Serija: "Degrasi", dve epizode
22.55 Fox LifeSerija: "Dobri doktor"
22.55 AXNSerija: "Ratna bolnica"
23.00 HBO 2Serija: "Irma Vep"
23.00 Fox CrimeSerija: "Plava krv"
23.20 FoxSerija: "Dva i po muškarca"
23.20 Epic DramaSerija: "Detektiv Murdok"
23.25 HRT 1Serija: "Jelouston"
23.30 Pink familySerija: "U Ivinoj koži"
23.30 PrvaSerija: "Besa"
23.50 Fox LifeSerija. "Čikaška hitna pomoć"
23.50 FoxSerija: "Štreberi"
23.55 Fox CrimeSerija: "Mesto zločina: Sajber"
00.00 Prva plusSerija: "El Čapo"
00.00 Prva kickSerija: "Opasna igra"
00.00 HBO 2Serija: "Moja genijalna prijateljica"
00.00 B92Serija: "Dva i po muškarca"
00.10 Nova SSerija: "Firma"
00.10 Epic DramaSerija: "Agata Kristi: Slučajevi gospođice Marpl"
00.30 PrvaSerija: "Andrija i Anđelka"
00.42 RTS 1Serija: "Plava krv"
00.45 FoxSerija: "Mornarički istražitelji LA"
00.45 Fox LifeSerija: "Kako sam upoznao vašu majku"
00.50 Prva kickSerija: "Dva oca i dva sina"
00.55 Fox CrimeSerija: "Transporter"
01.00 Nova SSerija: "Dobri doktor"
01.00 Prva plusSerija: "Dosije Iks"
01.00 DivaSerija: "Uvod u anatomiju"
01.00 B92Serija: "Zbornica"
01.05 Sci-FiSerija: "Kraljica skitnica"
01.35 Prva plusSerija: "Bolnica nade"
01.35 FoxSerija: "Havaji 5-0"
01.50 Fox CrimeSerija: "Smrt u raju"
02.05 Sci-FiSerija: "Zvezdana kapija SG-1"
02.05 Fox LifeSerija: "Neprilagođena porodica"
02.10 Cinestar Action & ThrillerSerija: "Utopija"
02.10 AXNSerija: "Odsustvo"
02.25 HRT 2Serija: "Gorski spasioci"
02.25 HBO 3Serija: "Vremeplovčeva žena"
02.30 Fox LifeSerija: "Milion malih stvari"
02.55 AXNSerija: "Specijalci"
03.00 DivaSerija: "Havaji 5-0"
03.15 Fox LifeSerija: "Očajne domaćice"
03.25 HBO 3Serija: "Mer iz Istauna"
03.35 AXNSerija: "Bez ljutnje, molim"
03.35 Fox MoviesSerija: "Stotina"
04.05 Sci-FiSerija: "Utočište"
04.15 Prva plusSerija: "Dosije Iks"
04.50 Fox LifeSerija: "Američka domaćica"
04.52 RTS svetSerija: "Selo gori, a baba se češlja"
04.52 RTS 1Serija: "Selo gori, a baba se češlja"
05.00 DivaSerija: "Medicinske sestre"
05.00 Prva plusSerija: "Gospodin Selfridž"


Televizije zadržavaju pravo na izmenu programa. TV program se ažurira svakog jutra.

 
Program po danima

 • četvrtak, 23.06.
 • petak, 24.06.
 • subota, 25.06.
 • nedelja, 26.06.
 • ponedeljak, 27.06.
 • utorak, 28.06.
 • sreda, 29.06.
 • četvrtak, 30.06.
 • petak, 1.07.
 • subota, 2.07.

Pregled

 • Filmovi
 • Sadržaj filmova
 • Serije
 • Sport
 • Dečji program
 • Crtani filmovi
 • Dokumentarni program
 • Muzički program
 • Kvizovi
 • Vesti

Domaći kanali

 • Arenasport 1
 • Arenasport 2
 • Arenasport 3
 • Arenasport 4
 • B92
 • Vojvodina 1
 • Vojvodina 2
 • Grand
 • Kopernikus
 • Most
 • N1
 • Naša
 • Nova S
 • Nova sport
 • Palma plus
 • Pink
 • Pink 2
 • Pink 3
 • Pink kids
 • Pink family
 • Prva
 • Prva kick
 • Prva plus
 • RTS 1
 • RTS 2
 • RTS 3
 • RTS svet
 • Sinemanija
 • SOS
 • Sport klub 1
 • Sport klub 2
 • Sport klub 3
 • Studio B
 • Superstar
 • Ultra
 • Hepi

Inostrani kanali

 • 1000
 • AMC
 • Animal Planet
 • AXN
 • BN
 • Cartoon Network
 • Cinemax
 • Cinemax 2
 • Cinestar
 • Cinestar Action & Thriller
 • CNN
 • Discovery
 • Diva
 • DOX TV
 • Epic Drama
 • Eurosport
 • Eurosport 2
 • Explorer
 • Fox
 • Fox Crime
 • Fox Life
 • Fox Movies
 • MTV Adria
 • National Geographic
 • Republika Srpska
 • RTCG
 • TLC
 • Travel Channel
 • Sci-Fi
 • VH1
 • HBO
 • HBO 2
 • HBO 3
 • History
 • HRT 1
 • HRT 2




Početna strana | Forum | Rečnik | Igre | Pričaonica | Pregled sadržaja
O Krstarici | Uslovi | Privatnost | Reklamiranje | Kontakt

Copyright © Krstarica 1999-2022. Sva prava zadržana. Zabranjena je reprodukcija u celini i u delovima bez dozvole.