Izdvajamo

 • TV stanice

četvrtak, 2. decembar 2021. 01:36

TV program - petak, 26. novembar 2021.

Serije

06.00 Fox MoviesSerija: "Dobro mesto"
06.00 DivaSerija: "Pomorska patrola"
06.00 Fox CrimeSerija: "Smrtonosni tropi"
06.00 Sci-FiSerija: "Zvezdana kapija SG-1"
06.15 Prva plusSerija: "Meri ubija ljude"
06.25 FoxSerija: "Štreberi"
06.25 Epic DramaSerija: "Mladi inspektor Mors", tri epizode
06.30 Pink familySerija: "Dauntonska opatija"
06.40 AXNSerija: "Profilisanje"
06.45 Prva plusSerija: "Plava krv"
07.15 FoxSerija: "Dva i po muškarca"
07.30 Pink familySerija: "Mladi Drakula"
07.35 Fox LifeSerija: "Čikaška hitna pomoć"
07.40 AXNSerija: "Kandis Renoar"
07.50 Fox CrimeSerija: "Završni udarac"
08.00 Pink familySerija: "Boss"
08.00 Sci-FiSerija: "Skladište 13"
08.05 FoxSerija: "Simpsonovi"
08.20 SuperstarSerija: "Junaci našeg doba", dve epizode
08.25 Fox LifeSerija: "Dr Haus"
08.30 Prva plusSerija: "Dome, slatki dome"
08.40 AXNSerija: "Vršilac dužnosti"
08.40 Fox CrimeSerija: "Mladi inspektor Mors"
09.00 FoxSerija: "Bouns"
09.00 Pink familySerija: "Monk"
09.00 BNSerija: "Nijesmo mi od juče"
09.15 Fox LifeSerija: "Kako sam upoznao vašu majku", četiri epizode
09.15 Prva plusSerija: "Kuhinja"
09.15 B92Serija: "Čista ljubav"
09.30 AXNSerija: "Mornarički specijalci"
09.55 FoxSerija: "Kasl"
10.00 Pink familySerija: "Misija Iks"
10.00 Sci-FiSerija: "Herkul: Legendarna putovanja"
10.15 HRT 1Serija: "Korak do neba"
10.15 B92Serija: "Istine i laži"
10.25 AXNSerija: "Marinci"
10.30 Fox CrimeSerija: "Elementarno"
10.50 FoxSerija: "Istražitelji iz Majamija"
10.55 Epic DramaSerija: "Detektiv Murdok"
11.00 Pink familySerija: "Mladi inspektor Mors"
11.01 HRT 2Serija: "Hartlend"
11.04 RTS 1Serija: "Cvat lipe na Balkanu"
11.04 RTS svetSerija: "Cvat lipe na Balkanu"
11.05 Fox LifeSerija: "Uvod u anatomiju"
11.15 B92Serija: "Istine i laži"
11.20 AXNSerija: "Obožavateljka"
11.25 Fox CrimeSerija: "Mornarički istražitelji: Nju Orleans"
11.33 PrvaSerija: "Pokucaj na moja vrata"
11.45 FoxSerija: "Magnum (2018)"
12.00 Fox LifeSerija: "Buntovnica"
12.00 Sci-FiSerija: "Zvezdana kapija SG-1"
12.00 Pink familySerija: "Momci s Medisona"
12.05 Nova SSerija: "Jama"
12.15 Prva plusSerija: "Dosije Iks"
12.20 Fox CrimeSerija: "Grantčester"
12.25 HRT 1Serija: "Kafa sa mirisom žene"
12.30 B92Serija: "Aviondžije"
12.30 Epic DramaSerija: "Ubistva i misterije gospođice Fišer", pet epizoda
12.40 FoxSerija: "Crna lista"
12.40 RTS 3Serija: "Prekid"
12.55 HBO 3Serija: "Potpredsednica"
12.55 Fox LifeSerija: "Transplantacija"
13.00 Nova SSerija: "Zaspanka za vojnike"
13.00 Prva plusSerija: "Plava krv"
13.00 Pink familySerija: "Bruklin 9-9"
13.10 AXNSerija: "Kandis Renoar"
13.15 Fox CrimeSerija: "Zločinački umovi"
13.25 HBO 2Serija: "Četiri bloka"
13.30 Pink familySerija: "Milijarde"
13.30 FoxSerija: "Nekst"
13.45 Prva plusSerija: "Dome slatki dome"
13.57 RTS 2Serija: "Tajne internata za plemićke kćeri"
14.00 B92Serija. "Tate"
14.00 Pink 2Serija: "Mješoviti brak"
14.00 Sci-FiSerija: "Grim"
14.00 Nova SSerija: "Kud puklo da puklo"
14.15 Fox CrimeSerija: "Dobre devojke"
14.20 HBO 2Serija: "Prijatelji"
14.25 FoxSerija: "Štreberi"
14.30 Pink familySerija: "Dauntonska opatija"
14.34 Pink 2Serija. "Kuku Vasa"
14.43 RTS 2Serija: "Plava krv"
14.45 HBO 2Serija: "Prijatelji"
14.50 Fox LifeSerija: "Vil i Grejs"
15.00 NašaSerija: "Oluja"
15.15 Fox LifeSerija: "Šapat duhova"
15.20 FoxSerija: "Dva i po muškarca"
15.25 AXNSerija: "Vršilac dužnosti"
15.25 PrvaSerija. "Igra sudbine"
15.30 Pink familySerija: "Mladi Drakula"
15.55 HRT 1Serija: "Istrage podno Vacmana"
16.00 Prva kickSerija: "Sašna ekipa"
16.00 Pink familySerija: "Boss"
16.10 Fox LifeSerija: "Novi Amsterdam"
16.15 FoxSerija: "Stotina"
16.18 RTS svetSerija: "Advokado"
16.18 RTS 1Serija: "Advokado"
16.20 Fox CrimeSerija: "Mladi inspektor Mors"
16.50 HBO 3Serija. "Rozvel: Novi Meksiko 3"
17.00 Prva plusSerija: "Kuhinja"
17.00 Pink familySerija: "Monk"
17.00 Prva kickSerija: "Opasna igra"
17.05 Fox LifeSerija: "Dr Haus"
17.05 Epic DramaSerija: "Misterije Frenki Drejk"
17.10 FoxSerija: "Kasl"
17.15 Fox CrimeSerija: "Mesto zločina"
17.25 AXNSerija: "Mornarički specijalci"
17.41 HRT 2Serija: "Stipe u gostima"
18.00 Fox LifeSerija: "Kako sam upoznao vašu majku", četiri epizode
18.00 Prva plusSerija: "Sinđelići"
18.00 Pink familySerija: "Misija Iks"
18.00 Sci-FiSerija: "Skladište 13"
18.05 RTS 3Serija: "Plava krv"
18.15 Fox CrimeSerija: "Elementarno"
18.25 BNSerija. "Gorka zemlja"
18.30 Epic DramaSerija: "Poldark"
19.00 FoxSerija: "Istražitelji iz Majamija"
19.00 Pink familySerija: "Mladi inspektor Mors"
19.00 Prva plusSerija: "Dosije Iks"
19.00 Pink 2Serija: "Mješoviti brak"
19.05 RTS 2Serija: "Tajne internata za plemićke kćeri"
19.05 B92Serija: "Tate"
19.10 HBO 3Serija: "Normalni ljudi"
19.10 AXNSerija: "Marinci"
19.10 Fox CrimeSerija: "Bul"
19.15 PrvaSerija: "Slatke muke"
19.30 Epic DramaSerija: "Detektiv Murdok"
19.30 PinkSerija: "Zakletva"
20.00 SuperstarSerija: "Dug moru", dve epizode
20.00 Fox LifeSerija: "Uvod u anatomiju"
20.00 HBOSerija: "Milijarde"
20.00 Fox MoviesSerija: "Na paranormalnom zadatku"
20.00 Prva kickSerija: "Sašna ekipa"
20.00 Pink familySerija: "Momci s Medisona"
20.00 Sci-FiSerija: "Legende sutrašnjice"
20.00 FoxSerija: "Magnum (2018)"
20.05 RTS svetSerija: "Advokado"
20.05 RTS 1Serija:"Advokado"
20.10 Fox CrimeSerija: "Završni udarac"
20.10 PrvaSerija: "Igra sudbine"
20.15 PinkSerija: "Fatalna ljubav"
20.15 Epic DramaSerija. "Velika i mala stvorenja"
20.15 HBO 3Serija: "Ratnik"
20.30 Nova SSerija: "Jama"
21.00 NašaSerija: "Oluja"
21.00 PinkSerija: "Neki bolji ljudi"
21.00 SuperstarSerija: "Dug moru, finale"
21.00 RTS 2Serija: "Ime naroda"
21.00 Prva kickSerija: "Opasna igra"
21.00 Epic DramaSerija: "Agata i ponoćna ubistva"
21.00 HBOSerija: "Milijarde"
21.00 HRT 2Serija: "Megre"
21.00 Pink familySerija: "Bruklin 9-9"
21.05 Fox CrimeSerija: "Mornarički istražitelji: Nju Orleans"
21.05 PrvaSerija. "Kolo sreće"
21.30 Pink familySerija: "Milijarde"
21.35 HBO 3Serija: "Radovi u toku 2"
21.40 RTS 3Serija. "Fauda"
22.00 Fox CrimeSerija: "Agata Kristi: Kriminalne igre"
22.05 HBO 3Serija: "Šta radimo u senci"
22.30 Epic DramaSerija: "Suđenje Kristini Kiler"
22.30 Pink familySerija: "Dauntonska opatija"
22.30 HBO 3Serija: "Šta radimo u senci"
22.35 HBO 2Serija: "Uža porodica"
22.38 HRT 2Serija: "Ubiti Iv"
22.45 AXNSerija: "Tuđinka"
22.55 FoxSerija: "Štreberi"
22.59 Vojvodina 1Serija: "Eskobar - Gospodar zla"
23.00 BNSerija: "Zabranjeno voće"
23.00 HBO 3Serija: "Seks i grad 2"
23.00 Pink 2Serija. "Kuku Vasa"
23.15 RTS 1Serija: "Plava krv"
23.20 PrvaSerija: "Besa"
23.24 HRT 2Serija: "Ubiti Iv"
23.30 Pink familySerija: "Mladi Drakula"
23.35 Epic DramaSerija: "Detektiv Murdok"
23.40 HBO 2Serija: "Axios 4"
23.40 Fox LifeSerija: "Novi Amsterdam"
23.50 FoxSerija: "Dva i po muškarca"
23.55 Fox CrimeSerija: "Bul"
00.00 Pink familySerija: "Boss"
00.00 Prva plusSerija: "Narkos"
00.05 Cinestar Action & ThrillerSerija: "Birmingemska banda"
00.20 Epic DramaSerija: "Velika i mala stvorenja"
00.30 BNSerija. "Cijena strasti"
00.30 Nova SSerija: "Jama"
00.35 AXNSerija: "Dok - Nova šansa"
00.45 Fox LifeSerija: "Dr Haus"
00.45 FoxSerija: "Stotina"
00.55 Fox CrimeSerija: "Mornarički istražitelji: Nju Orleans"
01.00 Prva kickSerija: "Sašna ekipa"
01.00 Pink familySerija: "Monk"
01.00 B92Serija: "Aviondžije"
01.00 Prva plusSerija: "Meri ubija ljude"
01.00 BNSerija: "Pogrešan čovjek"
01.05 Epic DramaSerija: "Zapisi mladog lekara"
01.30 Nova SSerija: "Brodčerč"
01.35 AXNSerija: "Mornarički specijalci"
01.35 Prva plusSerija: "Sinđelići"
01.45 Fox LifeSerija: "Južnjačko srce"
02.00 Sci-FiSerija: "Paranormalni svedok"
02.00 DivaSerija: "Hadson i Reks", četiri epizode
02.00 B92Serija: "Čikago u plamenu"
02.00 Pink familySerija: "Misija Iks"
02.20 Nova SSerija: "Tunel"
02.45 PrvaSerija: "Pokucaj na moja vrata"
03.00 AXNSerija: "Tuđinka"
03.00 Pink familySerija: "Mladi inspektor Mors"
03.30 PrvaSerija: "Kolo sreće"
04.00 Sci-FiSerija: "Herkul: Legendarna putovanja"
04.00 Pink familySerija: "Momci s Medisona"
04.15 Prva plusSerija: "Meri ubija ljude"
04.15 PrvaSerija: "Slatke muke"
04.51 RTS svetSerija: "Cvat lipe na Balkanu"
04.51 RTS 1Serija: "Cvat lipe na Balkanu"
05.00 Prva plusSerija: "Dome, slatki dome"
05.00 BNSerija: "Zlatni dvori"


Televizije zadržavaju pravo na izmenu programa. TV program se ažurira svakog jutra.

 
Program po danima

 • sreda, 24.11.
 • četvrtak, 25.11.
 • petak, 26.11.
 • subota, 27.11.
 • nedelja, 28.11.
 • ponedeljak, 29.11.
 • utorak, 30.11.
 • sreda, 1.12.
 • četvrtak, 2.12.

Pregled

 • Filmovi
 • Sadržaj filmova
 • Serije
 • Sport
 • Dečji program
 • Crtani filmovi
 • Dokumentarni program
 • Muzički program
 • Kvizovi
 • Vesti

Domaći kanali

 • Arenasport 1
 • Arenasport 2
 • Arenasport 3
 • Arenasport 4
 • B92
 • Vojvodina 1
 • Vojvodina 2
 • Grand
 • Kopernikus
 • Most
 • N1
 • Naša
 • Nova S
 • Nova sport
 • Palma plus
 • Pink
 • Pink 2
 • Pink 3
 • Pink kids
 • Pink family
 • Prva
 • Prva kick
 • Prva plus
 • RTS 1
 • RTS 2
 • RTS 3
 • RTS svet
 • Sinemanija
 • SOS
 • Sport klub 1
 • Sport klub 2
 • Sport klub 3
 • Studio B
 • Superstar
 • Ultra
 • Hepi

Inostrani kanali

 • 1000
 • AMC
 • Animal Planet
 • AXN
 • BN
 • Cartoon Network
 • Cinemax
 • Cinemax 2
 • Cinestar
 • Cinestar Action & Thriller
 • CNN
 • Discovery
 • Diva
 • DOX TV
 • Epic Drama
 • Eurosport
 • Eurosport 2
 • Explorer
 • Fox
 • Fox Crime
 • Fox Life
 • Fox Movies
 • MTV Adria
 • National Geographic
 • Republika Srpska
 • RTCG
 • TLC
 • Travel Channel
 • Sci-Fi
 • VH1
 • HBO
 • HBO 2
 • HBO 3
 • History
 • HRT 1
 • HRT 2




Početna strana | Forum | Rečnik | Igre | Pričaonica | Pregled sadržaja
O Krstarici | Uslovi | Privatnost | Reklamiranje | Kontakt

Copyright © Krstarica 1999-2021. Sva prava zadržana. Zabranjena je reprodukcija u celini i u delovima bez dozvole.