Izdvajamo

 • TV stanice

Subota, 4. jul 2020. 20:56

TV program - utorak, 30. jun 2020.

Serije

06.00 Fox MoviesSerija: "Stotina"
06.00 Prva kickSerija. "24 sata"
06.00 Pink 2Serija: "Grim"
06.00 PrvaSerija: "Drugo ime ljubavi"
06.00 Fox CrimeSerija: "Smrt u raju"
06.00 FoxSerija: "Poslednji čovek na Zemlji"
06.00 DivaSerija: "Profesro T."
06.00 Sci-FiSerija: "Zvezdane staze"
06.25 FoxSerija: "Istražitelji iz Majamija"
06.30 Pink familySerija: "Tvin Piks"
06.30 Prva plusSerija: "Stažisti"
06.45 Fox LifeSerija: "Vitni"
07.15 Prva plusSerija: "Istine i laži"
07.15 FoxSerija: "Havaji 5-0"
07.30 Pink familySerija: "I dalje radimo non stop"
07.35 Fox LifeSerija: "Četiri venčanja i sahrana"
08.00 Pink familySerija: "Svemirska krstarica: Galaktika"
08.00 Sci-FiSerija: "Herkul: Legendarna putovanja"
08.05 Fox CrimeSerija: "Elementarno"
08.10 DivaSerija: "Čikaška hitna pomoć"
08.20 Prva plusSerija: "Ali Mekbil"
08.20 AXNSerija: "Osnovno"
08.25 Fox LifeSerija: "Južnjačko srce"
08.55 AXNSerija: "Lovac na relikvije"
08.55 FoxSerija: "Škorpija"
09.00 BNSerija: "Zabranjeno voće"
09.00 Pink familySerija: "Doktor Haus"
09.00 Fox CrimeSerija: "Mesto zločina"
09.00 Prva plusSerija: "Doktor Haus"
09.05 DivaSerija: "Loše majke"
09.15 Fox LifeSerija: "Uvod u anatomiju"
09.55 FoxSerija: "Malkolm u sredini"
09.55 Fox CrimeSerija: "Kapetan Šarif"
10.00 AXNSerija: "Odsustvo"
10.00 Prva kickSerija: "Zločinački umovi"
10.00 Pink familySerija: "Goldbergovi"
10.00 DivaSerija: "Uvod u anatomiju"
10.20 HRT 1Serija: "Beti i njene dijagnoze"
10.30 Pink familySerija: "U Ivinoj koži"
10.35 FoxSerija: "Bez ljutnje, molim"
10.40 HBO 3Serija: "Bekstvo iz Danemore"
10.50 AXNSerija: "Mornarički specijalci"
10.50 FoxSerija: "Kasl"
11.00 Prva kickSerija: "Nestali"
11.00 RTS 1Serija: "Povratak otpisanih"
11.00 Pink familySerija: "Grim"
11.05 RTS svetSerija: "Povratak otpisanih"
11.05 Fox LifeSerija: "Telo je kao dokaz"
11.05 Fox CrimeSerija: "Detektiv na Floridi"
11.15 HBO 2Serija: "Američka priča "
11.35 HBO 3Serija. "Naslednici"
11.35 PrvaSerija: "Zabranjeno voće"
11.40 AXNSerija: "Urgentna ljubav"
11.40 Sci-FiSerija: "Zvezdana kapija"
11.40 Fox LifeSerija: "Mladi i gladni"
11.55 HBO 2Serija: "Potpredsednica"
11.55 DivaSerija: "Profesro T."
12.00 Fox LifeSerija: "Dinastija"
12.00 Pink familySerija: "Razred"
12.05 Nova SSerija: "Mentalista"
12.05 Fox CrimeSerija: "FBI: Najtraženiji"
12.15 Prva plusSerija: "Stažisti"
12.25 HRT 1Serija: "Diva"
12.35 FoxSerija: "Mornarički istražitelji: LA"
12.35 HBO 3Serija: "Rozvel: Novi Meksiko 2"
12.55 Fox CrimeSerija: "FBI"
12.55 Fox LifeSerija: "Milion malih stvari"
13.00 Prva plusSerija: "Nindža ratnici"
13.00 Pink familySerija: "Vil i Grejs"
13.00 Prva kickSerija: "Zločinački umovi"
13.15 B92Serija: "Mućke"
13.20 HBO 3Serija: "Ovde smo"
13.21 RTS 1Serija: "Selo gori a baba se češlja"
13.30 Pink familySerija: "Heroji"
13.30 Sci-FiSerija: "Merlin"
13.30 FoxSerija: "Unutrašnji neprijatelj 1"
13.35 AXNSerija: "Vladavina"
13.40 Vojvodina 2Serija: "Rođena zvezda"
13.44 RTS svetSerija: "Selo gori a baba se češlja"
13.45 RTS 2Serija: "Internat za plemićke kćeri"
13.45 Prva plusSerija: "Ali Mekbil"
13.50 Fox CrimeSerija: "Smrt u raju"
14.00 DivaSerija: "Pomorska patrola", dve epizode
14.00 Prva kickSerija. "24 sata"
14.00 B92Serija: "Lud, zbunjen, normalan"
14.00 HRT 1Serija: "Raj za dame"
14.25 FoxSerija: "911: Teksas"
14.30 Pink familySerija: "Tvin Piks"
14.31 RTS 2Serija: "Prekid"
14.40 Nova SSerija: "Ja sam Luna"
14.45 Fox LifeSerija: "Kuća za igru"
15.00 HRT 1Serija: "Ubistva u Midsameru"
15.00 NašaSerija: "Oluja"
15.00 Pink 2Serija: "Parkovi i rekreacija"
15.15 Fox LifeSerija: "Mlađa"
15.20 Sci-FiSerija: "Zvezdane staze"
15.20 FoxSerija: "Havaji 5-0"
15.25 AXNSerija: "Lovac na relikvije"
15.30 Pink familySerija: "I dalje radimo non stop"
15.40 PrvaSerija: "Igra sudbine"
15.55 Fox CrimeSerija: "Zagonetni slučajevi doktora Blejka"
16.00 DivaSerija: "Loše majke"
16.00 Pink familySerija: "Svemirska krstarica: Galaktika"
16.03 RTS 1Serija: "Bela lađa"
16.03 RTS svetSerija: "Bela lađa"
16.10 Fox LifeSerija: "Četiri venčanja i sahrana"
16.25 BNSerija. "Čista ljubav"
17.00 DivaSerija: "Uvod u anatomiju"
17.00 Pink familySerija: "Doktor Haus"
17.05 BNSerija: "Žena"
17.05 Fox LifeSerija: "Južnjačko srce"
17.10 FoxSerija: "Bouns"
17.10 Fox CrimeSerija: "Mesto zločina"
17.10 Sci-FiSerija: "Zvezdana kapija"
17.20 AXNSerija: "Odsustvo"
17.20 HRT 1Serija: "Žrtve ljubavi"
17.40 HRT 2Serija: "Dome, slatki dome"
18.00 Pink familySerija: "Goldbergovi"
18.00 Prva plusSerija: "Istine i laži"
18.00 Fox LifeSerija: "Uvod u anatomiju"
18.00 RTS 3Serija. "Prekid"
18.05 FoxSerija: "Moderna porodica"
18.05 Fox CrimeSerija: "Kan"
18.10 HepiSerija: "U osvit zore"
18.15 AXNSerija: "Marinci iz Nju Orleansa"
18.30 FoxSerija: "Moderna porodica"
18.30 BNSerija: "Zabranjeno voće"
18.30 Pink familySerija: "U Ivinoj koži"
19.00 Prva plusSerija: "Stažisti"
19.00 Fox LifeSerija: "Uvod u anatomiju"
19.00 DivaSerija: "Pomorska patrola"
19.00 RTS 2Serija: "Internat za plemićke kćeri"
19.00 HepiSerija: "Merjem"
19.00 Sci-FiSerija: "Merlin"
19.00 Prva kickSerija: "Zločinački umovi"
19.00 B92Serija: "Lud, zbunjen, normalan"
19.00 Pink 2Serija: "Grim"
19.00 FoxSerija: "Kasl"
19.00 HBO 3Serija: "Prava krv"
19.00 Pink familySerija: "Grim"
19.05 AXNSerija: "Mornarički specijalci"
19.10 Studio BSerija
19.15 PrvaSerija: "Drugo ime ljubavi"
19.30 PinkSerija: "Zakletva"
20.00 CinestarSerija: "Propovednik"
20.00 Fox LifeSerija: "Vatrogasna stanica 19"
20.00 Pink familySerija: "Razred"
20.00 B92Serija: "Hotel Eleon"
20.00 BNSerija: "Prevrtljivo srce"
20.00 Prva kickSerija. "24 sata"
20.00 HBO 3Serija: "Naslednici"
20.00 Fox MoviesSerija: "Stotina"
20.00 HBOSerija: "Velika"
20.05 Vojvodina 1Serija: "Crno siroče"
20.05 RTS svetSerija: "Bela lađa"
20.05 RTS 1Serija: "Bela lađa"
20.10 Fox CrimeSerija: "Elementarno"
20.10 PrvaSerija: "Drugo ime ljubavi"
20.30 PinkSerija: "Nemoguća ljubav"
20.40 Nova SSerija: "Mentalista"
20.55 HBOSerija: "Mogu da te uništim"
21.00 FoxSerija: "Mornarički istražitelji: LA"
21.00 Pink familySerija: "Vil i Grejs"
21.00 Fox LifeSerija: "Milion malih stvari"
21.00 AXNSerija: "Marinci"
21.00 HBO 3Serija: "Velika"
21.00 Sci-FiSerija: "Grim"
21.00 NašaSerija: "Oluja"
21.00 HBO 2Serija: "Džet"
21.00 RTS 2Serija. "Ženski raj"
21.02 RTS svetSerija: "Selo gori a baba se češlja"
21.04 RTS 1Serija: "Selo gori a baba se češlja"
21.05 Fox CrimeSerija: "Bul"
21.10 PrvaSerija: "Igra sudbine"
21.30 PinkSerija: "Surova ljubav"
21.30 Pink familySerija: "Heroji"
21.35 CinemaxSerija: "Tragači"
21.55 HBO 2Serija: "Dejv"
22.00 Fox LifeSerija: "Natprosečni"
22.00 Fox CrimeSerija: "Instinkt"
22.00 HBO 3Serija: "Mogu da te uništim"
22.00 FoxSerija: "Mešovita porodica"
22.20 HBO 2Serija: "Sirena"
22.30 HBO 3Serija: "Majanski bajkeri"
22.30 Pink familySerija: "Tvin Piks"
22.50 CinestarSerija: "Sajnfeld"
22.50 AXNSerija: "Marinci iz Nju Orleansa"
22.52 Vojvodina 1Serija: "Mensonova porodica"
22.55 FoxSerija: "911: Teksas"
22.55 Fox LifeSerija: "Četiri venčanja i sahrana"
23.00 BNSerija: "Prevrtljivo srce"
23.00 Fox CrimeSerija: "FBI"
23.00 DivaSerija: "Čikaška hitna pomoć"
23.10 RTS 2Serija: "Moja genijalna prijateljica"
23.25 HRT 1Serija: "Rivijera"
23.30 Pink familySerija: "I dalje radimo non stop"
23.45 Fox LifeSerija: "Južnjačko srce"
23.50 FoxSerija: "Havaji 5-0"
23.55 Fox CrimeSerija: "Mesto zločina"
23.57 RTS 1Serija: "Prekid"
00.00 DivaSerija: "Hadson i Reks"
00.00 Prva plusSerija: "Doktor Haus"
00.00 Pink familySerija: "Svemirska krstarica: Galaktika"
00.00 Prva kickSerija: "Nestali"
00.25 HRT 1Serija: "Žrtve ljubavi"
00.30 BNSerija: "Merjem"
00.45 Fox LifeSerija. "To smo mi"
00.55 Fox CrimeSerija: "Bul"
01.00 Nova SSerija: "Brodčerč"
01.00 Pink familySerija: "Doktor Haus"
01.00 Prva plusSerija: "Zločinački umovi"
01.15 HBO 3Serija: "Velika"
01.15 B92Serija: "Mućke"
01.30 Prva plusSerija: "Istine i laži"
01.40 Fox LifeSerija: "Jednom davno"
01.50 Fox CrimeSerija: "Kan"
02.00 DivaSerija: "Profesro T."
02.10 HBO 3Serija: "Mogu da te uništim"
02.10 Sci-FiSerija: "Kildžojs"
02.15 Prva kickSerija. "24 sata"
02.25 AXNSerija: "Marinci"
02.30 Fox LifeSerija: "Vatrogasna stanica 19"
04.00 Sci-FiSerija: "Herkul: Legendarna putovanja"
04.00 DivaSerija: "Uvod u anatomiju"
04.15 Prva plusSerija: "Doktor Haus"
04.25 BNSerija: "Čista ljubav"
04.45 RTS 1Serija: "Povratak otpisanih"
04.45 RTS svetSerija: "Povratak otpisanih"
05.00 Prva plusSerija: "Ali Mekbil"


Televizije zadržavaju pravo na izmenu programa. TV program se ažurira svakog jutra.

 
Program po danima

 • subota, 27.06.
 • nedelja, 28.06.
 • ponedeljak, 29.06.
 • utorak, 30.06.
 • sreda, 1.07.
 • četvrtak, 2.07.
 • petak, 3.07.
 • subota, 4.07.
 • nedelja, 5.07.
 • ponedeljak, 6.07.

Pregled

 • Filmovi
 • Sadržaj filmova
 • Serije
 • Sport
 • Dečji program
 • Crtani filmovi
 • Dokumentarni program
 • Muzički program
 • Kvizovi
 • Vesti

Domaći kanali

 • Arenasport 1
 • Arenasport 2
 • Arenasport 3
 • Arenasport 4
 • B92
 • BK
 • Vojvodina 1
 • Vojvodina 2
 • Grand
 • Kopernikus
 • Most
 • N1
 • Naša
 • Nova S
 • Palma plus
 • Pink
 • Pink 2
 • Pink 3
 • Pink kids
 • Pink family
 • Prva
 • Prva kick
 • Prva plus
 • RTS 1
 • RTS 2
 • RTS 3
 • RTS svet
 • Sinemanija
 • SOS
 • Sport klub 1
 • Sport klub 2
 • Sport klub 3
 • Studio B
 • Ultra
 • Hepi

Inostrani kanali

 • 1000
 • AMC
 • Animal Planet
 • AXN
 • BN
 • Cartoon Network
 • Cinemax
 • Cinemax 2
 • Cinestar
 • Cinestar Action & Thriller
 • CNN
 • Discovery
 • Diva
 • Eurosport
 • Eurosport 2
 • Explorer
 • Fox
 • Fox Crime
 • Fox Life
 • Fox Movies
 • MTV Adria
 • National Geographic
 • OBN
 • Republika Srpska
 • RTCG
 • TLC
 • Travel Channel
 • Sci-Fi
 • VH1
 • HBO
 • HBO 2
 • HBO 3
 • History
 • HRT 1
 • HRT 2




Početna strana | Forum | Rečnik | Igre | Pričaonica | Pregled sadržaja
O Krstarici | Uslovi | Privatnost | Reklamiranje | Kontakt

Copyright © Krstarica 1999-2020. Sva prava zadržana. Zabranjena je reprodukcija u celini i u delovima bez dozvole.