Izdvajamo

 • TV stanice

Utorak, 10. decembar 2019. 10:12

TV program - utorak, 10. decembar 2019.

Sport - program posle 8.00

08.00 Sport klub 1Vesti
08.00 Arenasport 4Košarka: Bruklin - Denver
08.15 Arenasport 3Fudbal: Udineze - Napoli
08.15 Arenasport 2Fudbal: Nant - Lion
08.20 Sport klub 3Odbojka: Modena - Verona
08.30 Sport klub 1Fudbal: Rapid - Austrija Beč
08.35 EurosportSnuker, Open Škotske
08.45 Sport klub 2Fudbal: Aston Vila - Lester
08.45 Arenasport 1Sanke, muškarci,2. trka
09.00 SOSSOS bubamara
09.30 Arenasport 1Most Spectacular moments
09.55 Sport klub 3NFL: Bafalo - Baltimor
10.00 SOSFudbal
10.00 Arenasport 4Fudbal: Inter - Roma
10.05 Sport klub 1Dokumentarna serija: Putevima sporta
10.15 Arenasport 2Fudbal: Rad - Partizan
10.15 Arenasport 3Košarka: Zenit - Himki
10.15 Eurosport 2Ski skokovi, SK Nižnji Tagil
10.25 Sport klub 1FK - Nova sezona
10.26 RTS 2Magazin Lige šampiona
10.30 Sport klub 2Pregled Segunda divizion
10.50 Sport klub 1Fudbal: Borusija Menhengladbah - Bajern
11.00 Eurosport 2Snuker, Open Škotske
11.00 EurosportOlimpijske igre, tri epizode
11.15 Arenasport 1Red bul
11.30 Sport klub 2Fudbal: Barselona - Majorka
12.00 Arenasport 4Košarka: Manresa - Barsa
12.00 Arenasport 1NBA Daily
12.00 Arenasport 2Kotv
12.00 SOSFudbal, Super liga
12.00 Arenasport 3Fudbal: Totenhem - Barnli
12.15 Arenasport 1Košarka: Indijana - LA Klipers
12.20 Sport klub 3Car Fashion
12.30 Arenasport 2Rukomet (ž): Švedska - Rumunija, direktno
12.30 Sport klub 1Košarka: Šandong - Jiangsu, dirketno
12.45 Sport klub 3KHL: DinamoMoskva - SKA
13.00 Eurosport 2Olimpijske igre, tri epizode
13.00 SOSTop 11
13.15 Sport klub 2Pregled portugalske lige
13.45 Arenasport 4WRC Signature Stages
13.45 EurosportSnuker, Open Škotske, uživo
13.45 Arenasport 3Fudbal: Marsej -Bordo
14.00 Sport klub 2Pregled Premijer lige
14.15 Arenasport 4Fudbal: Rosario Central - Boka Juniors
14.15 Arenasport 2Košarka: Mega - Partizan
14.30 Arenasport 1Arenasport, studio
14.35 Sport klub 3The Hell - Nirburgring
14.50 Sport klub 1Pregled Segunda divizion
15.00 Sport klub 3Odbojka (ž): Banjaluka - Kaštela
15.00 SOSZona pres
15.00 Eurosport 2Alpsko skijanje, Lejk Luiz
15.00 Arenasport 1Fudbal: Crvena zvezda - Spartak
15.00 Sport klub 2Košarka: Šandong -Jiangsu
15.30 Arenasport 3Fudbal: Lacio - Juventus
15.50 Sport klub 1Pregled španske lige
16.00 Arenasport 2Fudbal: Inter - Barselona, uživo
16.15 Arenasport 4Košarka: Dalas - Sakramento
16.30 Sport klub 2Fudbal: Menhengladbah - Bajern
16.35 Sport klub 3NFL: Oakland - Tenesi
16.50 Sport klub 1Pregled Premijer lige
17.00 SOSSOS mreža: Sportsko srce
17.00 Arenasport 1Fudbal, pregled Lige šampiona
17.15 Arenasport 3Rukomet: Meškov Brest - Metaloplastika, uživo
17.45 Eurosport 2Alpskoskijanje, SK Biver Krik
17.55 Sport klub 1Odbojka: Vojvodina - Fridrihshafen, direktno
18.00 Arenasport 2Fudbal, pregled kola Super lige Srbije
18.00 Arenasport 1Arenasport, studio
18.00 Arenasport 4Košarka: Bešiktaš - PAOK, direktno
18.00 SOSSOS mreža: Sportikom
18.15 Sport klub 2Evrokup: Darušafaka - Breša, direktno
18.30 SOSFudbal, Prva liga
18.55 Arenasport 2Fudbal: Napoli - Genk, direktno
18.55 Arenasport 1Fudbal: Salcburg -Liverpul, uživo
19.00 Sport klub 3Odbojka: Kazanj - Budva, direktno
19.00 SOSSOS mreža: Subotica grad sporta
19.00 Arenasport 3Rukomet: Motor - Vojvodina, uživo
19.10 EurosportKonjički sportovi
19.45 EurosportSnuker, Open Škotske, uživo
19.50 Sport klub 1Pregled portugalske lige
20.00 Arenasport 4Fudbal, pregled kola francuske lige
20.00 SOSFudbal
20.10 Sport klub 2KHL Ice Week
20.30 Sport klub 2Cage Warriors: London
20.40 Sport klub 1Evrokup: Unikaha - Oldenburg, direktno
20.45 Arenasport 3Fudbal, pregled škotske lige
20.50 Sport klub 3Na današnji dan & SK momenti
21.00 Arenasport 1Fudbal: Inter - Barselona, uživo
21.00 Eurosport 2Vesti
21.00 Arenasport 4Fudbal: Lion - Lajpcig, direktno
21.00 Arenasport 3Fudbal, Liga šampiona, multiprenos
21.00 Arenasport 2Fudbal: Ajaks - Valensija, direktno
21.05 Eurosport 2Konjički sport
21.35 Eurosport 2Biatlon, SK Ostersund
22.00 SOSSOS bubamara
22.00 Sport klub 3e-sports - League of Legends
22.25 Sport klub 1Dokumentarna serija: Putevima sporta
22.30 Eurosport 2Ski skokovi, SK Nižnji Tagil
22.35 Sport klub 2Odbojka: Vojvodina - Fridrihshafen
23.00 Arenasport 2Fudbal: Salcburg - Liverpul
23.00 Arenasport 4Fudbal, pregled italijanske lige
23.00 Sport klub 1Vesti
23.00 Arenasport 1Fudbal, Liga šampiona
23.00 SOSZvezda TV
23.00 Arenasport 3Fudbal, magazin Lige Evrope
23.25 Arenasport 1Vesti
23.30 Sport klub 1Omaž zvezdama
23.40 Arenasport 1Fudbal, pregled Lige šampiona
23.45 Arenasport 4Košarka, magazin Endesa lige
23.45 SOSFudbal, mentor program
23.50 Sport klub 3F1-GP Confidential
00.00 Sport klub 1Evrokup: Darušafaka - Breša
00.15 Sport klub 2Pregled turske lige
00.15 Sport klub 3Fudbal: Mančester Siti - Mančester Junajted
01.00 Arenasport 1Košarka: Filadelfija - Denver, prenos
01.00 SOSNoćni program
01.00 Eurosport 2Vesti
01.00 Sport klub 2Evrokup: Unikaha - Oldenburg
01.05 Eurosport 2Snuker, Open Škotske
01.30 Sport klub 1Fudbal: Barselona - Majorka
02.05 Sport klub 3Pregled Championship-a
02.30 Sport klub 2NFL: Filadelfija - Njujork Džajants
02.30 Sport klub 3Evrokup: Limož - Venecija
03.00 Eurosport 2Nordijska kombinacija, SK Lilehamer
03.10 Sport klub 1Luis Suarez - 5 godina u Barsi
03.40 Sport klub 1Fudbal: Galatasaraj - Alanija
04.05 Sport klub 3Odbojka (ž): Kasalmađore - Ezacibaši
04.45 Sport klub 2Odbojka (ž): Kazerta - Bergamo


Televizije zadržavaju pravo na izmenu programa. TV program se ažurira svakog jutra.

 
Program po danima

 • utorak, 10.12.

Pregled

 • Filmovi
 • Sadržaj filmova
 • Serije
 • Sport
 • Dečji program
 • Crtani filmovi
 • Dokumentarni program
 • Muzički program
 • Kvizovi
 • Vesti

Domaći kanali

 • Arenasport 1
 • Arenasport 2
 • Arenasport 3
 • Arenasport 4
 • BK
 • Vojvodina 1
 • Vojvodina 2
 • Grand
 • Kopernikus
 • Most
 • N1
 • Naša
 • Nova S
 • O2.TV
 • Palma plus
 • Pink
 • Pink 2
 • Pink 3
 • Pink kids
 • Pink family
 • Prva
 • Prva kick
 • Prva plus
 • RTS 1
 • RTS 2
 • RTS 3
 • RTS svet
 • Sinemanija
 • SOS
 • Sport klub 1
 • Sport klub 2
 • Sport klub 3
 • Studio B
 • Ultra
 • Hepi

Inostrani kanali

 • 1000
 • AMC
 • Animal Planet
 • AXN
 • BN
 • Cartoon Network
 • Cinemax
 • Cinemax 2
 • Cinestar
 • Cinestar Action & Thriller
 • CNN
 • Discovery
 • Diva
 • Eurosport
 • Eurosport 2
 • Explorer
 • Fox
 • Fox Crime
 • Fox Life
 • Fox Movies
 • MTV Adria
 • National Geographic
 • OBN
 • Republika Srpska
 • RTCG
 • TLC
 • Travel Channel
 • Sci-Fi
 • VH1
 • HBO
 • HBO 2
 • HBO 3
 • History
 • HRT 1
 • HRT 2





Početna strana | Forum | Rečnik | Igre | Pričaonica | Pregled sadržaja
O Krstarici | Uslovi | Privatnost | Reklamiranje | Poslovi | Kontakt

Copyright © Krstarica 1999-2019. Sva prava zadržana. Zabranjena je reprodukcija u celini i u delovima bez dozvole.