Izdvajamo

 • TV stanice

Ponedeljak, 1. mart 2021. 00:14

TV program - nedelja, 28. februar 2021.

Sport posle 22.00  (kliknite za program za ceo dan)

22.00 SOSFudbal, Super liga Srbije
22.15 Sport klub 1Vesti
22.30 Eurosport 2Ski skokovi, SP Oberstdorf
22.30 SOSOtvorite atlas
22.45 Sport klub 3Fudbal: Čelzi - Mančester Junajted
22.45 Arenasport 1Fudbal, magazin Lige šampiona
22.45 Sport klub 1Fudbal: PSV - Ajaks
23.00 Arenasport 3Fudbal: Crvena zvezda - Proleter
23.00 SOSSećanja, Atletika
23.00 Arenasport 4Automoto, Finska
23.20 Arenasport 1Fudbal: Estudiantes - Rasing Klub, uživo
23.30 Sport klub 2Fudbal: Viljareal - Atletiko Madrid
23.30 Eurosport 2Nordijsko skijanje, SP Oberstdorf
23.30 EurosportBiciklizam
00.00 Arenasport 2Automoto, Finska
00.00 Arenasport 4Fudbal: Inter - Đenova
00.30 Sport klub 1Snow Report
00.30 Eurosport 2Kros kantri skijanje, SK Oberstdorf
00.30 EurosportSki skokovi, Svetsko prvenstvo
00.35 Sport klub 3Fudbal: Trabzon - Fenerbahče
00.45 Nova sportKošarka: Nemačka - Velika Britanija
01.00 Arenasport 3Fudbal: Monako - Brest
01.00 SOSNoćni program
01.00 Eurosport 2Snuker, šampionat igrača, finale
01.05 Sport klub 1NHL: Čikago - Detroit, direktno
01.15 Sport klub 2Košarka: Darušafaka - Fenerbahče
01.20 Arenasport 1Fudbal, pregled Lige šampiona
01.30 EurosportAlpsko skijanje, SK
01.30 Arenasport 2Fudbal: Boka Juniors - Sarmiento, uživo
02.00 Arenasport 4Fudbal: Sampdorija - Atalanta
02.00 Arenasport 1Košarka: LA Lejkers - Golden Stejt, uživo
02.10 Nova sportKošarka: Valensija - Real Madrid
02.20 RTS 2Rukomet: Metaloplastika - Zagreb
02.45 Sport klub 3Košarka: Gaziantep - Bešiktaš
02.45 Sport klub 2Fudbal: Panatinaikos - AEK
03.00 Arenasport 3Shortlist
03.00 Eurosport 2Atletika
03.30 Nova sportFudbal: Lids - Sautempton
03.30 Arenasport 2Arsenal vorld
03.30 Arenasport 3Fudbal: Standard - Anderleht
03.30 Sport klub 1Car Fashion
03.55 Sport klub 1Fudbal: Čivas - Pumas, direktno
04.00 Arenasport 2Fudbal: Lozana - Lugano
04.00 Arenasport 4Fudbal: Njujork Džets - Velington Feniks
04.15 Sport klub 3Fudbal: Akhmat - Dinamo
04.30 Arenasport 1Košarka: Mega - Borac
04.30 Sport klub 2Odbojka: Padova - Pjaćenca
05.20 Nova sportKošarka: Kolumbija - Venecuela
05.30 Arenasport 3Arsenal Vorld


Televizije zadržavaju pravo na izmenu programa. TV program se ažurira svakog jutra.

 
Program po danima

 • nedelja, 21.02.
 • ponedeljak, 22.02.
 • utorak, 23.02.
 • sreda, 24.02.
 • četvrtak, 25.02.
 • petak, 26.02.
 • subota, 27.02.
 • nedelja, 28.02.
 • ponedeljak, 1.03.
 • utorak, 2.03.
 • sreda, 3.03.

Pregled

 • Filmovi
 • Sadržaj filmova
 • Serije
 • Sport
 • Dečji program
 • Crtani filmovi
 • Dokumentarni program
 • Muzički program
 • Kvizovi
 • Vesti

Domaći kanali

 • Arenasport 1
 • Arenasport 2
 • Arenasport 3
 • Arenasport 4
 • B92
 • BK
 • Vojvodina 1
 • Vojvodina 2
 • Grand
 • Kopernikus
 • Most
 • N1
 • Naša
 • Nova S
 • Nova sport
 • Palma plus
 • Pink
 • Pink 2
 • Pink 3
 • Pink kids
 • Pink family
 • Prva
 • Prva kick
 • Prva plus
 • RTS 1
 • RTS 2
 • RTS 3
 • RTS svet
 • Sinemanija
 • SOS
 • Sport klub 1
 • Sport klub 2
 • Sport klub 3
 • Studio B
 • Ultra
 • Hepi

Inostrani kanali

 • 1000
 • AMC
 • Animal Planet
 • AXN
 • BN
 • Cartoon Network
 • Cinemax
 • Cinemax 2
 • Cinestar
 • Cinestar Action & Thriller
 • CNN
 • Discovery
 • Diva
 • Eurosport
 • Eurosport 2
 • Explorer
 • Fox
 • Fox Crime
 • Fox Life
 • Fox Movies
 • MTV Adria
 • National Geographic
 • OBN
 • Republika Srpska
 • RTCG
 • TLC
 • Travel Channel
 • Sci-Fi
 • VH1
 • HBO
 • HBO 2
 • HBO 3
 • History
 • HRT 1
 • HRT 2




Početna strana | Forum | Rečnik | Igre | Pričaonica | Pregled sadržaja
O Krstarici | Uslovi | Privatnost | Reklamiranje | Kontakt

Copyright © Krstarica 1999-2021. Sva prava zadržana. Zabranjena je reprodukcija u celini i u delovima bez dozvole.