Izdvajamo

 • TV stanice

Utorak, 18. decembar 2018. 22:32

TV program - utorak, 18. decembar 2018.

Sport - program posle 20.00

20.00 Arenasport 1Košarka, magazin Endesa lige
20.00 Arenasport 2Fudbal, pregled italijanske lige
20.00 Sport klub 2Evrokup: Cedevita - Tofas, direktno
20.05 EurosportMotosportovi
20.10 SOSSport 037
20.15 Arenasport 3Rukomet: Izviđač - Metalurg, direktno
20.15 Arenasport 1Fudbal, magazin Lige šampiona
20.25 Sport klub 1NBA Live
20.30 Arenasport 4Fudbal, pregled belgijske lige
20.30 Arenasport 2Fudbal: Bolonja - Milan, direktno
20.30 Eurosport 2Fudbal: Fortuna Dizeldorf - Borusija Dortmund
20.40 SOSCrna tačka
20.45 Sport klub 3Fudbal: Blekpul - Solihal Murs, direktno
20.45 Sport klub 1Evroliga: Barselona - Olimpijakos, direktno
20.45 Arenasport 1Fudbal: Lester - Mančester Siti, direktno
21.00 Arenasport 4Fudbal: Orlean - PSŽ, direktno
21.15 SOSSOS Bubamara
21.15 EurosportAuto trke WTCR, pregled sezone
22.00 Arenasport 3Fudbal: Barselona- Totenhem
22.00 Sport klub 2Pregled turske lige
22.30 Eurosport 2Vesti
22.30 SOSSOS vesti
22.30 Arenasport 2Boks
22.35 Eurosport 2Volleyball
22.40 Eurosport 2Ski skokovi, Svetski kup Engelberg
22.45 Sport klub 1Vesti
22.45 EurosportReli: FIA evropski šampionat
22.45 Sport klub 3NBA Live
22.45 Sport klub 2Odbojka: Ljubljana - Zenit St Petersburg
22.55 Arenasport 1Vesti
22.55 Sport klub 3League of Legends -Fortuna kup
23.00 Arenasport 4Fudbal, pregled francuske lige
23.05 SOSTotal soker - odjeci
23.15 Sport klub 1Evroliga: Fenerbahče - CSKA
23.30 Eurosport 2biatlon, Svetski kup, Hohfilcen
00.00 Arenasport 3Fudbal: Bolonja - Milan
00.00 Arenasport 1Košarka: Prinston - Djuk, direktno
00.00 Eurosport 2Olimpijske igre, kuća slavnih Nagano 1998
00.00 Arenasport 2Fudbal: Lester - Mančester Siti
00.00 Arenasport 4Košarka: Bešiktaš Sompo Japan - Neptunas
00.20 Sport klub 2Pregled segunda divizion
00.45 Sport klub 3Evrokup: Cedevita - Tofas
00.50 Sport klub 1Pregled Championship-a
01.00 Eurosport 2Formula E, Saudijska Arabija, pregled
01.00 SOSNoćni program
01.15 Sport klub 1Fudbal: Bešiktaš - Trabzon
01.25 Sport klub 2Evroliga. Barselona - Olimijakos
01.32 RTS 2Fudbal - Svetsko klupsko prvenstvo: Es Tunis - Gvadalahara, za peto mesto, r.
01.45 Arenasport 4Fudbal: Adelejd Junajted - Melburn Siti
01.45 Arenasport 3Fudbal: Orlean - PSŽ
01.55 Eurosport 2Vesti
02.00 Eurosport 2Alpsko skijanje, Svetski kup Val Gardena
02.00 Arenasport 1Košarka, NCAA liga, direktno
02.00 Arenasport 2Dokumentarni film
02.20 Sport klub 3NBA Weekly
02.50 Sport klub 3Evrokup: Trento - Valensija
03.00 Sport klub 1Bajern: Hanover - Bajern
03.00 Sport klub 2Fudbal: Blekpul - Solihal Murs
03.20 RTS 2Fudbal - Svetsko klupsko prvenstvo: River Plata - Al Ain, polufinale 1, r.
03.30 Arenasport 3Drim timovi
04.00 Arenasport 1Fudbal: Vestern Sidnej - Sidnej
04.00 Arenasport 3Fudbal: Monako - Lion
04.15 Arenasport 4Fudbal: Klub Briž - Atletiko Madrid
04.25 Sport klub 3Fudbal: Ajaks - De Grafšap
04.30 Arenasport 2Rukomet: Izviđač - Metalurg
04.40 Sport klub 1Evrokup: Cedevita - Tofas
04.45 Sport klub 2Pregled Championship-a
05.15 Sport klub 2Pregled Premijer lige


Televizije zadržavaju pravo na izmenu programa. TV program se ažurira svakog jutra.

 
Program po danima

 • utorak, 18.12.
 • sreda, 19.12.
 • četvrtak, 20.12.

Pregled

 • Filmovi
 • Sadržaj filmova
 • Serije
 • Sport
 • Dečji program
 • Crtani filmovi
 • Dokumentarni program
 • Muzički program
 • Kvizovi
 • Vesti

Domaći kanali

 • Arenasport 1
 • Arenasport 2
 • Arenasport 3
 • Arenasport 4
 • Vojvodina 1
 • Vojvodina 2
 • Grand
 • Kopernikus
 • Most
 • N1
 • Naša
 • Nova.rs
 • O2.TV
 • Palma plus
 • Pink
 • Pink 2
 • Pink 3
 • Pink kids
 • Pink family
 • Prva
 • Prva kick
 • Prva plus
 • RTS 1
 • RTS 2
 • RTS 3
 • RTS satelit
 • Sinemanija
 • SOS
 • Sport klub 1
 • Sport klub 2
 • Sport klub 3
 • Studio B
 • Top
 • Ultra
 • Hepi

Inostrani kanali

 • 1000
 • AMC
 • Animal Planet
 • Atlas
 • AXN
 • BN
 • Cartoon Network
 • Cinemax
 • Cinemax 2
 • Cinestar
 • Cinestar Action & Thriller
 • CNN
 • Discovery
 • Diva
 • Eurosport
 • Eurosport 2
 • Explorer
 • Fox
 • Fox Crime
 • Fox Life
 • Fox Movies
 • MTV Adria
 • National Geographic
 • OBN
 • Republika Srpska
 • RTCG
 • TLC
 • Travel Channel
 • Sci-Fi
 • VH1
 • HBO
 • HBO 2
 • HBO 3
 • History
 • HRT 1
 • HRT 2





Početna strana | Forum | Rečnik | Igre | Pričaonica | Pregled sadržaja
O Krstarici | Uslovi | Privatnost | Reklamiranje | Poslovi | Kontakt

Copyright © Krstarica 1999-2018. Sva prava zadržana. Zabranjena je reprodukcija u celini i u delovima bez dozvole.