Izdvajamo

 • TV stanice

Petak, 26. april 2019. 12:17

TV program - petak, 26. april 2019.

Sport - program posle 10.00

10.00 EurosportBiciklizam: Tur Alpa
10.00 Sport klub 2Fudbal: Malatja - Galatasaraj
10.00 Arenasport 2Kotv
10.00 Arenasport 3Fudbal: Juventus - Ajaks
10.00 Arenasport 4Fudbal: Radnički - Čukarički
10.00 Eurosport 2Stoni tenis, Svetsko prvenstvo Budimpešta
10.05 SOSFudbal, Veterani Crvene zvezde u Zagorici
10.25 Sport klub 3Odbojka (ž), polufinale italijanske lige
10.30 SOSAutomobilizam: Dušan Borković
10.30 Arenasport 1Vesti
11.00 Arenasport 1Fudbal, pregled Lige Evrope
11.00 EurosportSnuker, Svetsko prvenstvo, uživo
11.00 Sport klub 1Formula 1, Azerbejdžan, trening, direktno
11.00 Sport klub 3Track & Field
11.05 SOSTotal soker
11.20 SOSOdbojka: Pionirke Srbije
11.30 SOSLiga budućih šampiona, revijalna utakmica
11.45 Sport klub 2Fudbal: Hetafe - Real Madrid
11.50 Arenasport 1Fudbal: Melburn Siti - Mariners, direktno
12.00 Eurosport 2Skokovi sa litice, Svetska serija
12.00 Arenasport 3Fudbal: Crvena zvezda - Partizan
12.00 Arenasport 4Košarka: Crvena zvezda - Budućnost, poslednja utakmica
12.00 Arenasport 2Hokej, NHL
12.05 SOSLiga budućih šampiona: Dodela medalja za Beograd
12.15 Sport klub 3Pregled japanske lige
12.30 Sport klub 1ATP 500 Barselona, četvrtfinale, direktno
12.40 Sport klub 3Fudbal: Milan - Lacio
13.00 SOSFudbal: Crvena zvezda - Real Niš, kadeti
13.00 Eurosport 2Biciklizam: Tur Alpa
13.30 Sport klub 2VTA Premijer Štutgart & ATP 500 Barselona, četvrtfinala, direktno
13.45 Arenasport 2Košarka: Valensija - Unikaha
13.45 Arenasport 4Rukomet: Nant - Barsa Lasa
14.00 EurosportBiciklizam: Tur Alpa, uživo
14.00 Arenasport 1Fudbal: Hofenhajm - Porto, mladi, direktno
14.00 Arenasport 3Fudbal, pregled Lige šampiona
14.00 Eurosport 2Stoni tenis, Svetsko prvenstvo Budimpešta
14.25 Sport klub 3Magazin Premijer lige
14.45 Arenasport 3Futsal: Sporting - Inter, direktno
14.55 Sport klub 3NBA Weekly
15.00 SOSFutsal, Ekonomac 2
15.00 Sport klub 1Formula 1, Azerbejdžan, trening, direktno
15.15 Arenasport 4Automoto, Argentina
15.20 Sport klub 3Košarka: Orlando - Toronto
15.30 Arenasport 2Rukomet: Vardar - Pik Seged
15.30 EurosportSnuker, Svetsko prvenstvo, uživo
16.00 Arenasport 1Fudbal: Crvena zvezda - Partizan
16.15 Arenasport 4Fudbal: Napoli - Arsenal
16.30 Eurosport 2Formula E, Pariz, pregled
16.35 Sport klub 1ATP 500 Barselona, četvrtfinale, direktno
16.45 Arenasport 3Fudbal, pregled Lige Evrope
16.45 O2.TVSportski pregled
17.00 Eurosport 2Biciklizam: Tur Alpa
17.00 Arenasport 2Odbojka (ž): Vakifbank - Ezacibaši, direktno
17.00 Arenasport 3Drim timovi
17.05 Sport klub 3Le Man, pregled
17.15 Sport klub 2NBA Live
17.30 Arenasport 3Futsal: Barsa - Kairat, direktno
17.30 Sport klub 2Pregled španske lige, vanredno kolo
18.00 Arenasport 4Fudbal: Lokomotiva - Istra 1961, direktno
18.00 Arenasport 1Fudbal: Baselona - Čelzi, mladi, direktno
18.00 SOSObjektiv: Superliga, 33. kolo
18.00 Sport klub 3Fast zone
18.25 Sport klub 3NBA Live
18.30 Eurosport 2Stoni tenis, Svetsko prvenstvo Budimpešta
18.30 EurosportBiciklizam: Tur Alpa
18.30 Sport klub 2VTA Premijer Štutgart, četvrtfinale, direktno
18.40 Sport klub 3Fudbal, najbolja utakmica vanrednog kola španske lige
18.46 RTS 2Staro srpsko pisano nasleđe: Sveti kralj i pisac
19.00 Arenasport 2Košarka, magazin ABA lige
19.00 Eurosport 2WTCR: Marakeš, pregled
19.00 SOSSportsko srce
19.25 EurosportVesti
19.30 Arenasport 3FIFA fudbal
19.30 Eurosport 2Formula E, Pariz, pregled
19.30 EurosportSnuker, Svetsko prvenstvo, uživo
19.30 Arenasport 2Automoto, ABS šou
19.45 Arenasport 3Fudbal, najava kola italijanske lige
20.00 Arenasport 1Fudbal, pregled kola Super Lige
20.00 SOSBodibilding i fitnes, Kup Srbije
20.00 Arenasport 2Fudbal, pregled belgijske lige
20.00 Arenasport 4Košarka: Partizan - Mega, direktno
20.00 Eurosport 2Fudbal, najava kola Bundeslige
20.15 Arenasport 3Fudbal, najava kola francuske lige
20.30 Eurosport 2Fudbal: Augsburg - Bajer Leverkuzen
20.30 Sport klub 3Evroliga: Baskonija - CSKA, direktno
20.30 Arenasport 2Fudbal: Antverp - Standard Lijež, direktno
20.30 Sport klub 1FK
20.45 Arenasport 3Fudbal: Bordo - Lion, direktno
21.00 SOSZona pres
21.00 Sport klub 1Fudbal: Liverpul - Hadersfild, direktno
21.00 Sport klub 2Evroliga: Barselona - Efes, direktno
22.00 Arenasport 4Fudbal, pregled nemačkog kupa
22.00 Arenasport 1Fudbal, magazin Lige šampiona
22.25 Sport klub 3Sport & Tech Lifestyle
22.30 Arenasport 1Teme do arene
22.30 Arenasport 2Kotv
22.30 Arenasport 4Fudbal, magazin Lige Evrope
22.30 Eurosport 2Stoni tenis, Svetsko prvenstvo Budimpešta
22.45 Arenasport 3Fudbal: Mančester Siti - Totenhem
22.50 Sport klub 3Pregled holandske lige - vanredno kolo
22.55 OBNPetkom o sportu
22.55 Arenasport 1Vesti
23.00 SOSFudbal, top 11: Vladimir Jugović
23.00 Arenasport 2Skokovi u vodu, Montreal, direktno
23.00 Sport klub 2Košarka: Orlando - Toronto
23.00 Arenasport 4Futsal: Sporting - Inter
23.00 Sport klub 1Vesti
23.25 Eurosport 2Watts: Aprilski specijal
23.25 EurosportVesti
23.30 SOSNoćni program
23.30 EurosportBiciklizam: Tur Alpa
23.30 Arenasport 1Dokumentarni film
23.30 Sport klub 1Evroliga. Baskonija - CSKA
23.50 Sport klub 3League Of Legends: EU master
23.55 Eurosport 2Vesti
00.15 O2.TVSportski pregled
00.30 Arenasport 3Fudbal: Antverp - Standard Lijež
00.45 Sport klub 2Fudbal: Sevilja - Rajo Valjekano
01.00 Arenasport 4Hokej, NHL, direktno
01.00 Sport klub 1Evroliga: Barselona - Efes
01.00 Arenasport 1Bejzbol: Milvoki - Njujork Mets, direktno
01.30 Arenasport 2Fudbal: Barselona - Čelzi, mladi
01.40 Sport klub 3Najava Premijer lige
02.10 Sport klub 3Fudbal: Basaksehir - Goztepe
02.15 Arenasport 3Fudbal: Palestino - River Plate
02.30 Sport klub 1Premijer liga Match Pack
02.30 Sport klub 2Košarka: Indijana - Boston, direktno
03.00 Sport klub 1VTA Premijer Štutgart, ATP 500 Barselona, četvrtfinala
03.30 Arenasport 2Automoto, Argentina
03.45 Arenasport 4Send It
03.55 Sport klub 3Pregled španske lige, vanredno kolo
04.00 Arenasport 1Fudbal: Lokomotiva - Istra 1961
04.00 Arenasport 3Fudbal: Deportes Tolima - Boka Juniors
04.15 Arenasport 4Fudbal: Mančester Siti - Totenhem
04.30 Arenasport 2Rukomet: Hanover - Lemgo
04.50 Sport klub 3Fudbal: Liverpul - Hadersfild
05.00 Sport klub 2Evroliga: Baskonija - CSKA


Televizije zadržavaju pravo na izmenu programa. TV program se ažurira svakog jutra.

 
Program po danima

 • petak, 26.04.
 • subota, 27.04.
 • nedelja, 28.04.

Pregled

 • Filmovi
 • Sadržaj filmova
 • Serije
 • Sport
 • Dečji program
 • Crtani filmovi
 • Dokumentarni program
 • Muzički program
 • Kvizovi
 • Vesti

Domaći kanali

 • Arenasport 1
 • Arenasport 2
 • Arenasport 3
 • Arenasport 4
 • BK
 • Vojvodina 1
 • Vojvodina 2
 • Grand
 • Kopernikus
 • Most
 • N1
 • Naša
 • Nova S
 • O2.TV
 • Palma plus
 • Pink
 • Pink 2
 • Pink 3
 • Pink kids
 • Pink family
 • Prva
 • Prva kick
 • Prva plus
 • RTS 1
 • RTS 2
 • RTS 3
 • RTS svet
 • Sinemanija
 • SOS
 • Sport klub 1
 • Sport klub 2
 • Sport klub 3
 • Studio B
 • Ultra
 • Hepi

Inostrani kanali

 • 1000
 • AMC
 • Animal Planet
 • AXN
 • BN
 • Cartoon Network
 • Cinemax
 • Cinemax 2
 • Cinestar
 • Cinestar Action & Thriller
 • CNN
 • Discovery
 • Diva
 • Eurosport
 • Eurosport 2
 • Explorer
 • Fox
 • Fox Crime
 • Fox Life
 • Fox Movies
 • MTV Adria
 • National Geographic
 • OBN
 • Republika Srpska
 • RTCG
 • TLC
 • Travel Channel
 • Sci-Fi
 • VH1
 • HBO
 • HBO 2
 • HBO 3
 • History
 • HRT 1
 • HRT 2





Početna strana | Forum | Rečnik | Igre | Pričaonica | Pregled sadržaja
O Krstarici | Uslovi | Privatnost | Reklamiranje | Poslovi | Kontakt

Copyright © Krstarica 1999-2019. Sva prava zadržana. Zabranjena je reprodukcija u celini i u delovima bez dozvole.