Izdvajamo

 • TV stanice

Utorak, 11. maj 2021. 16:01

TV program - utorak, 4. maj 2021.

Sport

06.00 Arenasport 3Košarka: Saragosa - Real Madrid
06.00 Arenasport 1Fudbal: Monpelje - St Etijen
06.00 Sport klub 1Fudbal: Brajton - Lids
06.00 Arenasport 4Fudbal: Njujork Red Bul - Čikago Fajer
06.15 Sport klub 2Fudbal, pregled holandske lige
06.30 Sport klub 3Moto GP Jerez, trka
06.30 Arenasport 2Rukomet: Grčka - Srbija
07.00 Eurosport 2Biciklizam, Điro d'Italija
07.00 EurosportSnuker, SP finale
07.15 Nova sportVTA & ATP Masters Madrid
07.30 Arenasport 3Homage
07.45 Sport klub 3NHL: Njujork Rendžers - Vašington
07.50 Sport klub 1Vesti
0710 Sport klub 2Lende o legendama: Slobodan Santrač
08.00 Arenasport 4Fudbal:Barselona - PSŽ
08.00 Arenasport 3Fudbal: Porto - Farmalikao
08.00 Arenasport 2Košarka: Milvoki - Bruklin
08.00 Arenasport 1Majke šampiona - Ana Jorović
08.20 Sport klub 1Fudbal, pregled Championship-a
08.30 Eurosport 2Snuker, SP Šefild, finale
08.30 Arenasport 1Ženska strana medalje - Mirka Vasiljević Savić
08.30 EurosportBiciklizam: Điro d'Italija
08.50 Sport klub 1Podcast: Andrej Pokuševski
09.00 SOSSOS bubamara
09.00 Arenasport 1Košarka: Crvena zvezda - Igokea
09.10 Nova sportNHL: Tampa Bej - Karolina
09.15 Sport klub 2Fudbal: Bajern - Leverkuzen
09.30 Sport klub 3Sport & Tech Lifestyle
09.55 Sport klub 3NHL: Montreal - Toronto
10.00 Eurosport 2Reli, Evropski šampionat, Italija, pregled
10.00 Arenasport 3Majke šampiona - Milanka Erić
10.00 SOSFudbal: Prva liga: Vršac - Bečej 1918
10.00 Arenasport 4Fudbal: Mančester Siti -Borusija Menhengladbah
10.00 EurosportSnuker, SP finale
10.00 Arenasport 2Košarka: Boston - Portland
10.30 Arenasport 3Rukomet: Severna Makedonija - Švajcarska
10.30 Eurosport 2Reli rejd: Ekstreme E
11.00 Nova sportVTA & ATP Masters Madrid
11.00 Sport klub 2ATP Masters i VTA Madrid, direktno
11.00 Arenasport 1Fudbal, Super liga Srbije
11.00 Sport klub 1ATP Minhen, direktno
11.00 Sport klub 1VTA & ATP Madrid, pregeled
11.30 EurosportBiciklizam: Tur Romandije
11.30 Eurosport 2Snuker, SP Šefild, finale
11.40 Sport klub 3Fudbal: Sevilja - Atletik Bilgao
12.00 Arenasport 3Fudbal: Sampdorija - Roma
12.00 SOSFudbal, Super liga Srbije
12.00 Arenasport 2Fudbal: Mančester Siti - Čelzi
12.00 Arenasport 1Košarka. LA Lejkers - Denver
12.00 Arenasport 4Fudbal: Bajern Minhen - PSŽ
13.00 SOSTop 11: Dževad Prekazi
13.00 Eurosport 2Biciklizam: Lijež - Bastonj - Lijež
13.25 Sport klub 3Fudbal, pregled Championship-a
14.00 Arenasport 3Fudbal: Rendžers - Seltik
14.00 SOSFudbal, Prva liga, 30. kolo
14.00 Arenasport 4Fudbal: Mančester Siti - Borusija Dortmund
14.00 Arenasport 1NBA Daily
14.00 Arenasport 2Fudbal: Lids - Totenhem
14.00 Sport klub 3Fudbal: Monca - Leće, direktno
14.15 Arenasport 1Košarka: Budućnost - Mornar
14.30 Eurosport 2Reli rejd: Dakar
15.00 SOSKK Crvena zvezda: Nebojša Čović
15.30 B92Sportski pregled
15.30 Eurosport 2Reli rejd: Ekstreme E
15.55 Sport klub 3Zlatni golovi JU sporta
16.00 Arenasport 4Fudbal: PSŽ - Bajern
16.00 SOSSećanja, rukomet 1991. Borac - CSKA
16.00 Arenasport 3Indikar, Teksas
16.00 Sport klub 3SK specijal: Basket Musketari
16.00 Arenasport 2Košarka: Spars - Studentski centar, uživo
16.15 Arenasport 1Fudbal, pregled kola italijanske lige
16.30 EurosportBiciklizam: Lijež - Bastonj - Lijež
16.30 Eurosport 2Snuker, SP Šefild, finale
17.00 Sport klub 3Košarka: Fenerbahče - Galatasaraj, direktno
17.00 Arenasport 1Kao nekada
17.00 Arenasport 3Fudbal: Torino - Parma
17.00 SOSDnevni događaji
17.55 RTS 2Rukomet - Seha liga: Vojvodina - Tatran, prenos
18.00 Arenasport 4Fudbal: Borusija Dortmund - Mančester Siti
18.00 Arenasport 2Futsal Levante - Kartagena, uživo
18.00 SOSFudbal, Srpska liga: Stari Grad - Radnički 1912
18.00 Arenasport 1Fudbal, Super liga Srbije, multiprenos
18.00 EurosportBiciklizam
18.30 Eurosport 2Endurance Auto trka: Svetsko prvenstvo
18.30 EurosportOlimpijske igre
18.40 Sport klub 1Košarka: Efes - Real Madrid, direktno
18.55 Sport klub 3SK miks
19.00 Arenasport 3Košarka: LA Lejkers - Denver
19.10 Sport klub 3Auto, emisija o automobilima
19.40 Sport klub 3Fudbal, pregled Premijer lige
20.00 Arenasport 2Fudbal, pregled kola belgijske lige
20.00 Arenasport 4Odbojka: Kozle - Trentino
20.00 Eurosport 2Biciklizam
20.00 SOSKK Crvena zvezda: Nebojša Čović
20.00 Arenasport 1UCL studio
20.30 Arenasport 2Fudbal, pregled portugalske lige
20.30 Eurosport 2Snuker, SP Šefild, finale
20.30 Sport klub 1Evroliga, studio
20.45 Sport klub 3Košarka: Armani - Bajern, direktno
20.55 Nova sportFudbal, pregled Championship-a
20.55 Sport klub 1Košarka. Barselona - Zenit, direktno
21.00 Arenasport 3Košarka: Boston - Portland
21.00 Arenasport 1Fudbal: Mančester Siti - PSŽ, uživo
21.00 SOSŠesti krug sporta
21.00 Arenasport 2Košarka: Crvena zvezda - Igokea
21.20 Nova sportNHL: Edmonton - Montreal
21.30 EurosportEndurans auto-trke: SP
21.30 SOSOd A do šampiona: OK Vojvodina
21.45 Arenasport 4Odbojka: Konelijano - Vakifbank
22.00 SOSSOS bubamara
22.30 EurosportBiciklizam: Điro d'Italija
22.45 Sport klub 3League of Legnds, EU Masters
22.50 Sport klub 2SK miks
23.00 SOSZona pres
23.00 Sport klub 1Vesti
23.00 Nova sportFudbal: Krasnodar - Zenit
23.00 Arenasport 2Košarka: Budućnost - Mornar
23.00 Eurosport 2Formula E. Svetsko prvenstvo
23.00 Arenasport 3MLS liga, pregled kola
23.00 Arenasport 1Fudbal, pregled Lige šampiona
23.10 Sport klub 2Fudbal, pregled Premijer lige
23.30 Arenasport 3Fudbal: Rendžers - Seltik
23.30 Sport klub 1Košarka: Armani - Bajern
23.30 Arenasport 4Fudbal: Lids - Totenhem
00.00 EurosportSnuker, SP finale
00.00 Arenasport 1Košarka: LA Lejkers - Denver
00.00 Eurosport 2Biciklizam: Điro d'Italija
00.05 Sport klub 2Fudbal, pregled španske lige
00.35 Sport klub 3Nasker, pregled Kanzas
00.45 Nova sportFudbal: Aston Vila - Vest Bromvič
01.00 Sport klub 2NHL: Filadelfija - Pitsburg, direktno
01.00 Arenasport 2Rukomet: Austrija - BiH
01.00 SOSNoćni program
01.05 Sport klub 1Podcast
01.30 Arenasport 3Košarka, ABA 2 liga, finale
01.30 Eurosport 2Snuker, SP Šefild, finale
01.30 Arenasport 4Mobil auto
01.30 EurosportBiciklizam: Điro d'Italija
01.30 Sport klub 3Košarka: Barselona - Zenit
01.55 Sport klub 1Fudbal: Filadelfija - Atlanta, direktno
02.00 Arenasport 1Košarka: Majami - Dalas
02.00 Arenasport 4Fudbal: Liverpul - Sautempton
02.30 Arenasport 2Fudbal: Barselona - Boka Juniors, Kopa Libertadores, uživo
02.35 Nova sportVaterpolo: Ferencvaroš - Hanover
02.44 RTS 2Rukomet - Seha liga: Vojvodina - Tatran, r.
03.00 Eurosport 2Biciklizam: Điro d'Italija
03.00 EurosportSnuker, UK prvenstvo, finale
03.15 Sport klub 3Fudbal, pregled Segunda divizion
03.15 Arenasport 3UCL arhiva
03.30 Arenasport 3Fudbal: Tondela - Benfika
03.30 Sport klub 2Košarka: Makabi -Hapoel
03.40 Nova sportKošarka: Oldenburg - Brose
04.00 Arenasport 4Fudbal: Pjast - Podbeskidzie
04.10 Sport klub 1Fudbal: Kruz Azul - Toronto, direktno
04.15 Sport klub 3Fudbal: Hansa - Ingolštat
04.30 Arenasport 2Rukomet: Severna Makedonija - Švajcarska
04.30 Arenasport 1Futsal, finale Lige šampiona
05.00 Sport klub 2Fudbal: Žilina - Košice
05.10 Nova sportKošarka: Efes - Real Madrid
05.30 Arenasport 3Mobil auto


Televizije zadržavaju pravo na izmenu programa. TV program se ažurira svakog jutra.

 
Program po danima

 • utorak, 4.05.
 • sreda, 5.05.
 • četvrtak, 6.05.
 • petak, 7.05.
 • subota, 8.05.
 • nedelja, 9.05.
 • ponedeljak, 10.05.
 • utorak, 11.05.
 • sreda, 12.05.

Pregled

 • Filmovi
 • Sadržaj filmova
 • Serije
 • Sport
 • Dečji program
 • Crtani filmovi
 • Dokumentarni program
 • Muzički program
 • Kvizovi
 • Vesti

Domaći kanali

 • Arenasport 1
 • Arenasport 2
 • Arenasport 3
 • Arenasport 4
 • B92
 • BK
 • Vojvodina 1
 • Vojvodina 2
 • Grand
 • Kopernikus
 • Most
 • N1
 • Naša
 • Nova S
 • Nova sport
 • Palma plus
 • Pink
 • Pink 2
 • Pink 3
 • Pink kids
 • Pink family
 • Prva
 • Prva kick
 • Prva plus
 • RTS 1
 • RTS 2
 • RTS 3
 • RTS svet
 • Sinemanija
 • SOS
 • Sport klub 1
 • Sport klub 2
 • Sport klub 3
 • Studio B
 • Ultra
 • Hepi

Inostrani kanali

 • 1000
 • AMC
 • Animal Planet
 • AXN
 • BN
 • Cartoon Network
 • Cinemax
 • Cinemax 2
 • Cinestar
 • Cinestar Action & Thriller
 • CNN
 • Discovery
 • Diva
 • Eurosport
 • Eurosport 2
 • Explorer
 • Fox
 • Fox Crime
 • Fox Life
 • Fox Movies
 • MTV Adria
 • National Geographic
 • OBN
 • Republika Srpska
 • RTCG
 • TLC
 • Travel Channel
 • Sci-Fi
 • VH1
 • HBO
 • HBO 2
 • HBO 3
 • History
 • HRT 1
 • HRT 2




Početna strana | Forum | Rečnik | Igre | Pričaonica | Pregled sadržaja
O Krstarici | Uslovi | Privatnost | Reklamiranje | Kontakt

Copyright © Krstarica 1999-2021. Sva prava zadržana. Zabranjena je reprodukcija u celini i u delovima bez dozvole.