Izdvajamo

 • TV stanice

Ponedeljak, 8. avgust 2022. 22:20

TV program - subota, 6. avgust 2022.

Sport

06.00 EurosportBiciklizam: Tur Francuske
06.00 Sport klub 1Fudbal: Slavija - Ludogorec, bugarska liga
06.00 Arenasport 4Fudbal: Gimnazija La Plata - Godoj Kruz
06.00 Arenasport 2Fudbal: Levante - Real Madrid
06.00 Arenasport 1Fudbal, najava sezone Premijer lige
06.00 Sport klub 2Stoni tenis: Tunis, polufinala
06.15 Sport klub 3Fudbal: Viljareal - Levante
06.30 Arenasport 3Rukomet: Magdeburg - Nekse
06.40 Nova sportVTA San Hoze, ATP Los Kabos
07.00 Arenasport 1Automoto, Reli Finska
07.00 EurosportOlimpijske igre
07.00 Eurosport 2Motokros, SP Flanders, trke
07.30 Nova sportProfi boks
07.50 Sport klub 1Baja i Joga
08.00 Sport klub 3Fudbal: Ludogorec - Dinamo Zagreb
08.00 Eurosport 2Biciklizam: Tur Francuske
08.00 Sport klub 1Vesti
08.00 Arenasport 4Fudbal: Melgar -Internacional
08.00 Arenasport 2Fudbal: Krila Sovjetov - Torpedo
08.00 Arenasport 3Rukomet (ž): Borusija - Budućnost
08.25 Sport klub 1Fudbal: Grojter Firt - Karlsrue
08.30 EurosportSportsko penjanje: SK Šamoni, finale
09.00 Arenasport 1Fudbal, najava sezone Premijer lige
09.00 Sport klub 2ATP i VTA Vašington, VTA San Hoze, ATP Los Kabos
09.00 SOSSvedoci istorije: Selimir Milošević
09.30 Arenasport 3Veliki timovi
09.30 Eurosport 2Olimpijske igre
09.45 Sport klub 3Na današnji dan
10.00 SOSFudbal, Superliga
10.00 Arenasport 1Fudbal, najava sezone Španske lige
10.00 Sport klub 3Moto GP Silverstonm, treninzi 3, direktno
10.00 Arenasport 3Fudbal: Soči - Akhmat
10.00 Arenasport 4Fudbal: Voždovac - Radnički 1923
10.00 Arenasport 2Fudbal: Atletiko Mineiro - Palmeiras
10.05 Nova sportKošarka. Žalgiris - Crvena zvezda
10.15 Sport klub 1Bundesliga, najava sezone
10.30 EurosportOtključajte moć sporta
11.00 SOSZvezda ili Partizan
11.00 Arenasport 1Fudbal: Čukarički - Tvente
11.05 EurosportBiciklizam: Tur Francuske
11.10 Sport klub 1Fudbal: Duizburg - Rot Vajs
11.15 Nova sportTrans vorld sport
12.00 Arenasport 2Fudbal: Lion - Ajačio
12.00 SOSOdbojka, pripreme reprezentacije
12.00 Arenasport 3Fudbal: Gimnazija La Plata - Godoj Kruz
12.00 Arenasport 4Fudbal: Klub Briž - Zulte Varegem
12.30 EurosportTuring kar: SK Valelunga, trka 2
12.40 SOSFudbal - Engleska liga: Promene u Premijer ligi
12.45 Sport klub 3SK momenti & Zabavna košarka
12.45 Nova sportMiks
12.45 Eurosport 2Sportsko penjanje
12.55 Sport klub 1Fudbal: Hamburg - Hajdenhajm, direktno
12.55 Nova sportFudbal: Regensburg - Nirnberg
13.00 EurosportEndurans moto trka: 24 sata Spa Frankoršamps
13.00 Arenasport 1Mobil auto, emisija
13.00 Sport klub 2Fudbal: Paderborn - Hanover, direktno
13.00 SOSSOS mreža
13.05 Sport klub 3Mobil 1 grid
13.30 Arenasport 1Direkt, emisija
13.35 Sport klub 3Moto GP Silverston, treninzi i kvalifikacije, direktno
13.55 Eurosport 2Turing kar, SK Valelunga, trke
14.00 Arenasport 1Fudbal: Sampdorija - Ređina
14.00 Arenasport 2Fudbal: Korintians - Flamengo
14.00 Arenasport 3Rukomet (ž): Gjori - Krim
14.00 Arenasport 4Fudbal: Brondbi - Bazel
14.00 EurosportNajbolje od Tur de Fransa
14.00 SOSSportikom
14.30 SOSOtvorite atlas
14.55 Eurosport 2Turing kar, SK Alzas, kvalifikacije
14.55 Sport klub 1Najava Bundeslige
15.00 Sport klub 2Mobil 1 grid
15.00 EurosportBiciklizam: Svetska turneja - Vargarda (ž)
15.00 SOSMojih top 11: Dušan Petković
15.00 Nova sportTrack & Field
15.25 Sport klub 1Fudbal: Union Berlin - Herta, direktno
15.25 Nova sportFudbal: Menhengladbah- Hofenhajm
15.30 Sport klub 2ATP Uncovered
15.30 Arenasport 3Reli Finska, uživo
16.00 Sport klub 2Atletika, Dijamantska liga, Silesija, Poljska, direktno
16.00 Arenasport 2Fudbal: Burnmut - Aston Vila, uživo
16.00 Arenasport 4Fudbal: Barnli - Luton, uživo
16.00 Arenasport 1Fudbal: Lids - Vulverhemtpon, uživo
16.00 Eurosport 2Motokros, SP Flanders, trke
16.15 SOSFudbal, treneri, okrugli sto
16.30 Arenasport 3Fudbal: CSKA - Fakel, uživo
17.00 Eurosport 2Endurans moto trka: 24 sata Spa Frankoršamps
17.00 SOSAzbuka zdravlja
17.00 EurosportBiciklizam: Tur Francuske
17.00 Sport klub 3Moja priča & Da li znate
17.15 Sport klub 3Košarka, EP U18, polufinale, direktno
17.25 Nova sportFudbal: Bravo - Domžale
17.25 Sport klub 1SK studio
17.55 EurosportVesti
18.00 Arenasport 2Mobil auto, emisija
18.00 SOSU SOS-u: Antonio Rukavina
18.00 Eurosport 2Biciklizam. Svetska turneja Vargarda (ž)
18.00 Arenasport 4Oni žive za fudbal
18.00 Sport klub 2ATP Vašington, dublovi finale, direktno
18.00 EurosportSportsko penjanje; SK Brijanson, finale
18.25 Sport klub 1Fudbal: Dortmund - Leverkuzen, direktno
18.30 Arenasport 4Teme do Arene, emisija
18.30 Arenasport 2Fudbal, PL Stories
18.30 Arenasport 1Fudbal, pregled kola MLS lige
18.40 SOSFudbal - Engleska liga: Promene u Premijer ligi
18.55 Eurosport 2Vesti
19.00 Arenasport 2Fudbal: Akhmat Grozni - Zenit, uživo
19.00 Arenasport 3Indikar Galager gran pri, pregled
19.00 EurosportTuring kar, SK Alzas, kvalifikacije
19.00 Arenasport 1Fudbal: Krasnodar - Lokomotiva, uživo
19.00 Arenasport 4Fudbal: Eštoril - Famalikao, uživo
19.00 SOSDečiji fitnes: SP 2022
19.00 Eurosport 2Golf, PGA tur
19.15 Sport klub 3Zlatni golovi JU sporta
19.30 Sport klub 3Košarka, EP U18, polufinale, direktno
19.30 Nova sportEkstremni svet sporta
19.30 RTS 2Basket 3 na 3: Turnir reprezentacije - Čačak, prenos i snimak
19.45 Sport klub 2Moja priča & Da li znate & Na današnji dan
20.00 Arenasport 3Fudbal: Slask - Vidzev, uživo
20.00 Nova sportVTA Vašington, polufinale
20.00 EurosportEndurans moto trka: 24 sata Spa Frankoršamps
20.00 SOSLBŠ
20.15 Sport klub 2Košarka: Slovenija - Crna Gora, prijateljska, di rektno
20.25 Sport klub 1SK studio
20.40 Sport klub 1Fudbal: Bešiktaš - Kajzeri, direktno
21.00 Arenasport 2Oni žive za fudbal
21.00 EurosportVesti
21.00 Arenasport 4Fudbal: Atlanta - Sijetl, uživo
21.05 EurosportBiciklizam: Svetska turneja - Vargarda (ž)
21.15 Arenasport 1Fudbal: Torino - Palermo, uživo
21.30 Sport klub 3Futsal: Minas - Korintians
21.30 Arenasport 2Fudbal: Porto - Maritimo, uživo
21.30 SOSSuperliga Srbije, pregled kola
22.00 Arenasport 3Oni žive za fudbal
22.00 SOSFudbal: Legende - Dragoslav Šekularac
22.15 Sport klub 2Moto GP Silverston, kvalifikacije
22.30 Arenasport 3Mobil auto, emisija
22.45 Sport klub 1Vesti
23.00 EurosportOtključajte moć sporta
23.00 Arenasport 4Fudbal: Norvič - Vigan
23.00 Arenasport 3Fudbal: Strazbur - Monako
23.00 SOSOtvorite atlas
23.00 Sport klub 3Futsal: Praia - Inteli, direktno
23.15 Arenasport 1Fudbal:Ural - Spartak
23.15 Sport klub 1Fudbal: Fortuna - Ajaks
23.30 EurosportSportsko penjanje, SK Šamoni, finale
23.30 Arenasport 2Fudbal: TSC - Novi Pazar
23.30 SOSOdbojka: Početak priprema
00.00 Eurosport 2Vesti
00.00 SOSSećanja, fudbal 1985: Jugoslavija - Francuska
00.00 Nova sportNaskar Indijanapolis
00.05 Eurosport 2Turing kar, SK Alzas, kvalifikacije
00.45 Sport klub 3Atletika, Dijamantska liga, Silesija, Poljska
01.00 SOSNoćni program
01.00 Sport klub 1ATŠ Vašington, polufinale, direktno
01.00 Eurosport 2Endurans moto trka: 24 sata Spa Frankoršamps
01.00 Arenasport 3Fudbal, pregled kola nemačkog kupa
01.00 Sport klub 2Fudbal: Union Berlin - Herta
01.30 EurosportBiciklizam: Svetska turneja - Vargarda (ž)
01.30 Arenasport 2Fudbal: Lids - Vulverhempton
01.30 Arenasport 4Fudbal: Klub Briž - Zulte Varegem
01.30 Arenasport 1Fudbal: Sao Paulo - Flamengo
02.00 Arenasport 3Košarka: Dalas - Feniks
02.00 RTS 2Basket 3 na 3: Turnir reprezentacije - Čačak, r.
02.45 Sport klub 3Košarka: Slovenija - Crna Gora, prijateljska
02.45 Sport klub 2Basket, Big 3, Dalas
03.00 Eurosport 2Biciklizam: Tur Francuske
03.00 EurosportFormula E, London, pregled
03.30 Arenasport 2Oni žive za fudbal
03.30 Arenasport 1Fudbal: Akhmat Grozni - Zenit
03.30 Arenasport 4Mobil auto, emisija
03.30 Nova sportMobil 1 grid
04.00 Nova sportATP Los Kabos, finale
04.00 Arenasport 3Fudbal: Norvič - Vigan
04.00 Arenasport 4Fudbal: Borac - Igman
04.00 Arenasport 2Fudbal: Eštoril - Famalikao
04.15 Eurosport 2Endurans moto trka; SP - 8 sati Suzuki
04.15 Sport klub 3Fudbal: Volfsburg - Verder
04.45 Sport klub 1SK momenti
05.00 Sport klub 2Košarka, EP U18, polufinale
05.30 Arenasport 1Fudbal, PL Stories
05.35 Sport klub 1Ekstremni svet sporta


Televizije zadržavaju pravo na izmenu programa. TV program se ažurira svakog jutra.

 
Program po danima

 • ponedeljak, 1.08.
 • utorak, 2.08.
 • sreda, 3.08.
 • četvrtak, 4.08.
 • petak, 5.08.
 • subota, 6.08.
 • nedelja, 7.08.
 • ponedeljak, 8.08.
 • utorak, 9.08.

Pregled

 • Filmovi
 • Sadržaj filmova
 • Serije
 • Sport
 • Dečji program
 • Crtani filmovi
 • Dokumentarni program
 • Muzički program
 • Kvizovi
 • Vesti

Domaći kanali

 • Arenasport 1
 • Arenasport 2
 • Arenasport 3
 • Arenasport 4
 • B92
 • Vojvodina 1
 • Vojvodina 2
 • Grand
 • Kopernikus
 • Most
 • N1
 • Naša
 • Nova S
 • Nova sport
 • Palma plus
 • Pink
 • Pink 2
 • Pink 3
 • Pink kids
 • Pink family
 • Prva
 • Prva kick
 • Prva plus
 • RTS 1
 • RTS 2
 • RTS 3
 • RTS svet
 • Sinemanija
 • SOS
 • Sport klub 1
 • Sport klub 2
 • Sport klub 3
 • Studio B
 • Superstar
 • Ultra
 • Hepi

Inostrani kanali

 • 1000
 • AMC
 • Animal Planet
 • AXN
 • BN
 • Cartoon Network
 • Cinemax
 • Cinemax 2
 • Cinestar
 • Cinestar Action & Thriller
 • CNN
 • Discovery
 • Diva
 • DOX TV
 • Epic Drama
 • Eurosport
 • Eurosport 2
 • Explorer
 • Fox
 • Fox Crime
 • Fox Life
 • Fox Movies
 • MTV Adria
 • National Geographic
 • Republika Srpska
 • RTCG
 • TLC
 • Travel Channel
 • Sci-Fi
 • VH1
 • HBO
 • HBO 2
 • HBO 3
 • History
 • HRT 1
 • HRT 2




Početna strana | Forum | Rečnik | Igre | Pričaonica | Pregled sadržaja
O Krstarici | Uslovi | Privatnost | Reklamiranje | Kontakt

Copyright © Krstarica 1999-2022. Sva prava zadržana. Zabranjena je reprodukcija u celini i u delovima bez dozvole.