Izdvajamo

 • TV stanice

četvrtak, 17. jun 2021. 19:47

TV program - petak, 11. jun 2021.

Sport

06.00 Arenasport 4Fudbal: Partizan - Metalac
06.00 Sport klub 1Odbojka: Srbija - Iran
06.00 Arenasport 3Atletika, Memorijal Jozef Odložil, Prag
06.00 Eurosport 2Biciklizam: Tur Belgije
06.00 Arenasport 2Košarka: Feniks - Denver
06.15 Nova sportOdbojka: Poljska - Italija
06.30 Sport klub 3Formula 1, Azerbejdžan, trka
07.00 Arenasport 1Majke šampioni - Bosa Ognjenović
07.00 Eurosport 2Elektrik turing kar, SP
07.00 Sport klub 2Istorija Euro, oficijelna priča 1972
07.30 Arenasport 1Ženska strana medalje - Sandra Niketić
07.45 Nova sportVTA 250 Notingem
07.55 Sport klub 2Euro studio
08.00 Arenasport 2Košarka: Filadelfija - Atlanta
08.00 Arenasport 4Fudbal: Javor - Crvena zvezda
08.00 Eurosport 2Tenis: Rolan Garos
08.00 Arenasport 1Fudbal:St Etijen - Lil
08.00 Arenasport 3Rukomet: PSŽ - Celje
08.00 Sport klub 1Vesti
08.10 Sport klub 2Euro arhiva (1988): SSSR - Holandija
08.25 Sport klub 3Odbojka: Francuska - Slovenija
08.30 EurosportBiciklizam: Tur Slovenije
08.30 Sport klub 1Fudbal: SAD - Meksiko, finale Konkakaf lige nacija
09.00 SOSPuls života
09.30 Arenasport 3Rukomet: Pik Seged -Kil
09.30 Eurosport 2Sports Spotlight
09.30 EurosportTenis, Rolan Garos, polufinale žene
09.50 Nova sportNHL: Boston - Njujork Islanders
10.00 Arenasport 4Ženska strana medalje - Bojana Jovanovski
10.00 Sport klub 3Džudo SP, Budimpešta, direktno
10.00 Sport klub 2Fudbal, put na Euro 2021, magazin
10.00 Arenasport 2Košarka: CSKA - Uniks
10.30 Arenasport 4Košarka: Crvena zvezda - Mega
10.30 Sport klub 2Euro studio
10.30 SOSDžudo klub Voždovac
10.30 SOSSportom za sigurnu budućnost: OK Jedinstvo
10.55 EurosportTenis: Rolan Garos, polufinale dublovi žene, uživo
11.00 Arenasport 3Košarka: Real Madrid - Valensija
11.00 Eurosport 2Biciklizam: Tur Belgije
11.00 Sport klub 125. sportske igre mladih: Svečano otvaranje (Dubrovnik)
11.00 SOSZlatni tim - Zoran Filipović
11.15 Arenasport 1Fudbal, pregled 12. kola italijanske lige
11.55 Sport klub 1Odbojka: Slovenija - Rusija, direktno
12.00 Arenasport 1Fudbal: Inter - Napoli
12.00 Nova sportVTA 250 Notingem
12.00 SOSLBŠ, pregled kola
12.00 Arenasport 2Košarka: Milvoki - Bruklin
12.15 Arenasport 4Košarka: Cedevita Olimpija - Partizan
12.20 Nova SFudbal: Japan - Srbija, prijateljska
12.45 Arenasport 3Futsal: El Pozo Mursija - Valdepenjas
13.00 EurosportTenis: Rolan Garos, četvrtfinale muškarci
13.00 SOSFudbal, Zonska liga
13.15 Sport klub 2Fudbal: Francuska - Bugarska, prijateljska
13.30 Sport klub 3Galerija slavnih
13.40 Sport klub 3NHL: Njujork Islanders - Boston
13.50 Sport klub 1Trans vorld sport
14.00 Arenasport 1Košarka: Juta - LA Klipers
14.00 Arenasport 2Fudbal: Monpelje - Strazbur
14.00 Arenasport 4Mobil auto
14.20 EurosportTenis: Rolan Garos, polufinale muškarci, uživo
14.30 Arenasport 4Ženska strana medalje - Sofija Milošević
14.35 Sport klub 1Zlatni momenti JU sporta
14.50 RTS 1Tenis - Rolan Garos: Zverev - Cicipas, prenos
14.55 Sport klub 1Odbojka: Holandija - Bugarska, direktno
15.00 Sport klub 2Euro studio
15.00 Arenasport 4Sinhrono plivanje, kvalifikacije za OI, uživo
15.15 Arenasport 3Košarka: Tenerife - Barselona
15.25 Sport klub 3Košarka: Alba - Bajern
15.45 Arenasport 2Košarka: Crvena zvezda - Mega
16.00 Arenasport 1NBA Action
16.30 Arenasport 4Oni žive za fudbal: Takovo - Gornji Milanovac
16.30 Arenasport 1Fudbal: Crvena zvezda - Partizan
16.50 Sport klub 1SK studio
17.00 Sport klub 3Džudo SP, Budimpešta, direktno
17.00 Arenasport 4Fudbal: Portugal -Austrija
17.00 SOSSvedoci istorije
17.15 Arenasport 3biciklizam, uživo
17.30 RTS 1Tenis - Rolan Garos: Đoković - Nadal, prenos
17.45 Arenasport 2Fudbal, pregled sezone Lige šampiona
17.55 Sport klub 1Odbojka: SAD - Srbija, direktno
18.00 SOSNiko ne priča o sudiji
18.30 Sport klub 3SK miks
18.35 SOSFK Crvena zvezda
18.40 Sport klub 3Zlatni momenti JU sporta
18.45 Arenasport 2UCL arhiva
18.45 Arenasport 3Košarka: Milvoki - Bruklin
18.59 RTS 2Tenis - Rolan Garos: Đoković - Nadal, prenos (nastavak sa RTS 1)
19.00 Arenasport 2Fudbal, pregled sezone Lige Evrope
19.00 Sport klub 3Košarka: Virtus - Armani, finale plej ofa, direktno
19.00 SOSFudbal, Područna liga RS: Omarska - Čelinac
19.00 Arenasport 4Mobil auto
19.25 Nova sportBilijar, Svetski kup, Engleska
19.30 Arenasport 1Arena studio
19.30 Arenasport 4Oni žive za fudbal
19.35 Eurosport 2Olimpijske igre
19.45 Eurosport 2Elektrik turing kar, SP
20.00 RTS 1Tenis - Rolan Garos: Đoković - Nadal, prenos
20.00 Arenasport 4Odbojka (ž): Srebrna liga: Slovenija - BiH, uživo
20.00 Arenasport 1Košarka: Mega - Crvena zvezda, uživo
20.00 Sport klub 1Zlatni momenti JU sporta
20.00 Arenasport 2Rukomet: Kil - Barsa
20.05 HRT 2Europeo, emisija
20.15 Arenasport 3Bejzbol: Čikago - St Luis
20.25 Sport klub 1Magazin Premijer lige, specijal: Pol Skols
20.50 HRT 2Fudbal, EP: Turska - Italija
20.50 EurosportTenis: Rolan Garos, polufinale muškarci
20.55 Sport klub 1Odbojka: Poljska - Brazil, direktno
21.00 SOSMojih top 11: Darko Pančev
21.00 Nova SFudbal, EP: Turska - Italija
21.00 Sport klub 3NHL: Las Vegas - Kolorado
21.00 Eurosport 2Golf, PGA tur
21.00 Sport klub 2Stay Euro Tuned, direktno
22.00 Arenasport 2Košarka: Barselona - Tenerife, uživo
22.00 Arenasport 4Shortlist
22.00 EurosportBiciklizam: Serija PRO
22.15 Arenasport 1Kikboks, Arena Friday Fight Night
22.30 Arenasport 4Ultimate rush
22.30 SOSSport u Jugoistočnoj Srbiji
22.45 Sport klub 3Odbojka: SAD - Srbija
22.50 Sport klub 2Euro studio
23.00 Arenasport 4Fudbal: Partizan - Napredak
23.00 HRT 2Europeo, emisija
23.00 EurosportBiciklizam: Tur Slovenije
23.00 Sport klub 1Vesti
23.15 Arenasport 1Košarka: Mega - Crvena zvezda
23.30 Sport klub 1Fudbal: Japan - Srbija
23.30 Arenasport 3Fudbal, pregled MLS lige
00.00 SOSMeč lopta
00.00 Arenasport 2WRC Rally Sardegna, pregled
00.00 Eurosport 2Tenis: Rolan Garos
00.00 Sport klub 2Fudbal: Turska - Italija
00.00 Arenasport 3Rukomet (ž), Liga šampiona, za 3. mesto
00.28 RTS 1Tenis: Zverev - Cicipas, r.
00.30 Sport klub 3Sinalko PES liga: Srbija - Makedonija & BiH - Hrvatska
01.00 Arenasport 4Greate sporting moments
01.00 Arenasport 1Teme do Arene
01.00 SOSNoćni program
01.00 Arenasport 2Košarka: CSKA - Uniks
01.10 Sport klub 1Košarka: Barselona - Efes, finale F4
01.20 Nova sportKošarka: Ritas - Lietkabelis, polufinale plej ofa litvanske lige
01.30 Arenasport 3Rukomet (ž), Liga šampiona, finale
01.30 Arenasport 4Košarka: Partizan - Igokea
01.30 Arenasport 1Košarka: Atlanta - Filadelfija, uživo
02.00 Sport klub 2Istorija Euro, oficijelna priča 1976
02.20 Sport klub 3Fudbal: Energetik - Gomel, beloruska liga
02.30 RTS 1Tenis. Đoković - Nadal, r.
02.35 Nova sportOdbojka (ž): Holandija - Nemačka
02.55 Sport klub 2Euro vremeplov
03.00 Arenasport 2Rukomet: Magdeburg - Kil
03.00 Arenasport 3Shortlist
03.05 Sport klub 2Euro studio
03.15 Arenasport 4Košarka: Krka - Crvena zvezda
03.30 Sport klub 1Moto GP Katalonija, trka
03.30 Arenasport 3Mobil auto
04.00 Arenasport 1Košarka: Denver - Feniks, uživo
04.00 Arenasport 3Atletika, Pavo Nurmi igre
04.05 Sport klub 3Trans vorld sport
04.30 Eurosport 2Olimpijske igre
04.30 Arenasport 2Rukomet: Eulen - Lajpcig
04.45 Sport klub 1Sport kakav pamtimo: Vladimir Stanković
04.55 Sport klub 3Odbojka: Slovenija - Rusija
05.00 Arenasport 4WRC Rally Hrvatska, pregled
05.00 Eurosport 2Biciklizam: Tur Slovenije
05.00 Nova sportVTA 250 Notingem
05.10 RTS 2Omaž Vladi Divljanu: Hajde sanjaj me, sanjaj


Televizije zadržavaju pravo na izmenu programa. TV program se ažurira svakog jutra.

 
Program po danima

 • četvrtak, 10.06.
 • petak, 11.06.
 • subota, 12.06.
 • nedelja, 13.06.
 • ponedeljak, 14.06.
 • utorak, 15.06.
 • sreda, 16.06.
 • četvrtak, 17.06.
 • petak, 18.06.

Pregled

 • Filmovi
 • Sadržaj filmova
 • Serije
 • Sport
 • Dečji program
 • Crtani filmovi
 • Dokumentarni program
 • Muzički program
 • Kvizovi
 • Vesti

Domaći kanali

 • Arenasport 1
 • Arenasport 2
 • Arenasport 3
 • Arenasport 4
 • B92
 • BK
 • Vojvodina 1
 • Vojvodina 2
 • Grand
 • Kopernikus
 • Most
 • N1
 • Naša
 • Nova S
 • Nova sport
 • Palma plus
 • Pink
 • Pink 2
 • Pink 3
 • Pink kids
 • Pink family
 • Prva
 • Prva kick
 • Prva plus
 • RTS 1
 • RTS 2
 • RTS 3
 • RTS svet
 • Sinemanija
 • SOS
 • Sport klub 1
 • Sport klub 2
 • Sport klub 3
 • Studio B
 • Ultra
 • Hepi

Inostrani kanali

 • 1000
 • AMC
 • Animal Planet
 • AXN
 • BN
 • Cartoon Network
 • Cinemax
 • Cinemax 2
 • Cinestar
 • Cinestar Action & Thriller
 • CNN
 • Discovery
 • Diva
 • Eurosport
 • Eurosport 2
 • Explorer
 • Fox
 • Fox Crime
 • Fox Life
 • Fox Movies
 • MTV Adria
 • National Geographic
 • OBN
 • Republika Srpska
 • RTCG
 • TLC
 • Travel Channel
 • Sci-Fi
 • VH1
 • HBO
 • HBO 2
 • HBO 3
 • History
 • HRT 1
 • HRT 2




Početna strana | Forum | Rečnik | Igre | Pričaonica | Pregled sadržaja
O Krstarici | Uslovi | Privatnost | Reklamiranje | Kontakt

Copyright © Krstarica 1999-2021. Sva prava zadržana. Zabranjena je reprodukcija u celini i u delovima bez dozvole.