Izdvajamo

 • TV stanice

Sreda, 20. januar 2021. 09:07

TV program - četvrtak, 14. januar 2021.

Sport

06.00 Sport klub 1La liga magazin
06.00 Arenasport 3Arsenal TV
06.00 Arenasport 2Košarka: Brose - Bilbao
06.00 Sport klub 2ATP Delrej Bič, finale
06.00 Arenasport 1Košarka: LA Klipers - Nju Orleans, uživo
06.10 Nova sportFudbal: Levante - Eibar
06.15 Sport klub 3NHL: Filadelfija - Pitsburg
06.25 Sport klub 1Košarka: Bajern - Zenit
06.30 Arenasport 1Ženska strana medalje
06.30 Eurosport 2Snuker, London masters
06.45 Arenasport 4Fudbal: Kluž - Akademika Klinceni
07.00 Arenasport 1Rukomet: Egipat - Čile
07.30 Sport klub 2Fudbal: Fiorentina - Inter
08.00 Arenasport 3Fudbal: Palmeiras - River Plate
08.00 Nova sportKošarka: Olimpijakos - Bajern
08.00 Sport klub 1Vesti
08.00 Arenasport 2Košarka: Hjuston - LA Lejkers
08.15 Sport klub 3ATP Uncovered
08.30 Arenasport 1Rukomet: Srbija - Grčka
08.30 Sport klub 1Dokumentarni film: Ivanova igra
08.40 Sport klub 3Košarka: Partizan - Trento
08.45 Arenasport 4Košarka: Borac - Partizan
09.00 SOSSOS mreža
09.00 Eurosport 2Snoburd, SK Skul
09.15 Sport klub 2Trans vorld sport
09.30 Sport klub 1Fudbal: Sosijedad - Barselona
09.45 Nova sportFudbal: Konja - Galatasaraj
10.00 Arenasport 1Fudbal: Holsten Kil - Bajern Minhen
10.00 Arenasport 2Totenhem TV
10.00 Arenasport 3Veliki timovi: Bajern
10.00 SOSSOS kolaž
10.00 Eurosport 2Biatlon, SK Oberhof
10.10 Sport klub 2NHL: Filadelfija - Pitsburg
10.15 Sport klub 3Džudo, Doha
10.30 Arenasport 3Košarka: Borac - Partizan
10.30 Arenasport 4Košarka: Split - Budućnost
11.00 Eurosport 2Tenis: Rolan Garos, finale
11.00 SOSOdbojka
11.15 Sport klub 1Košarka: Partizan - Trento
11.30 EurosportSkijaško trčanje, SK
11.35 Nova sportKošarka: Trst - Ređo Emilija
12.00 EurosportBiatlon, Svetski kup
12.00 Arenasport 1NBA Daily
12.00 SOSLiga budućih šampiona
12.00 Arenasport 2Fudbal: Santos - Boka Juniors
12.10 Sport klub 2NFL: put do plej ofa
12.15 Arenasport 1Košarka: LA Klipers - Nju Orleans
12.15 Arenasport 3Košarka: Split - Budućnost
12.15 Arenasport 4Fudbal, pregled kola argentinske lige
12.25 Sport klub 3Auto, emisija o automobilima
12.45 Arenasport 4Fudbal: Parma - Lacio
12.55 Sport klub 3Košarka: Vajern - Zenit
13.00 Sport klub 1Fudbal: Juventus - Đenova
13.05 Nova sportFudbal: Granada - Barselona
13.10 Sport klub 2Fudbal: Totenhem - Fulam
13.45 Eurosport 2Snuker, Masters London, četvrtfinale
14.00 Arenasport 2Rukomet: Egipat - Čile
14.00 SOSSOS mreža: Sportikom
14.00 Arenasport 3Liverpul TV
14.20 EurosportBiatlon, SK uživo
14.30 Arenasport 1Film
14.30 SOSOdbojka
14.30 Sport klub 3Trans vorld sport
14.45 Arenasport 4Shortlist
14.50 Nova sportKHL: Jokerit - Spartak
14.55 Sport klub 1Fudbal: Goa - Jamshedpur, direktno
14.55 Sport klub 2Sport & Tech Lifestyle
15.00 SOSSećanja
15.15 Arenasport 4NCAA, finale
15.20 Sport klub 2Košarka: Virtus - Cedevita Olimpija
15.25 Sport klub 3NHL: Toronto - Montreal
15.30 Arenasport 1Rukomet: Belorusija - Rusija, uživo
15.45 EurosportSnuker, Masters London, četvrtfinale uživo
15.45 Eurosport 2Ski skokovi: FIS SK Nojštat
16.00 Arenasport 2Košarka: Unikaha - Baskonija
16.00 Arenasport 3Fudbal: Holsten Kil - Bajern Minhen
16.40 Nova sportFudbal: Alanja - Erzurum
16.55 Sport klub 1Vaterpolo: Jug Jadran HN, direktno
17.00 Sport klub 2Vaterpolo: Primorje - Partizan, direktno
17.00 SOSPuls života
17.15 Arenasport 1Fudbal, pregled kola italijanske lige
17.30 Sport klub 3Fudbal: Sasuolo - SPAL, direktno
17.30 EurosportBiatlon, Svetski kup žene
17.30 Eurosport 2Aankanje, SK Sigulda
17.45 Arenasport 4Fudbal: Kluž - Akademika Klinceni
17.45 Arenasport 2Košarka, magazin Endesa lige
18.00 Arenasport 3Rukomet: Alžir - Maroko, uživo
18.00 Arenasport 2Rukomet: Austrija - SAD, uživo
18.00 Arenasport 1Rukomet: Slovenija - Koreja, uživo
18.10 Sport klub 2SK momenti
18.15 Sport klub 1Hronike La lige
18.30 Sport klub 2Košarka: Efes - Himki, direktno
18.30 SOSSećanja
18.45 EurosportSnuker, Masters London, četvrtfinale uživo
18.45 Sport klub 1Vaterpolo: Budva - Radnički, direktno
18.55 Nova sportFudbal: Kluž - Akademika
19.00 Eurosport 2Biatlon, SK Oberhof
19.25 Sport klub 3Ekstremni svet sporta
19.45 Arenasport 4Fudbal, pregled kola portugalske lige
19.45 Arenasport 2Sportski velikani
19.45 Arenasport 3Mobil auto
19.45 Arenasport 1Fudbal, pregled kola francuske lige
19.45 EurosportSnuker, Masters London, četvrtfinale uživo
20.00 SOSSećanja
20.00 Sport klub 1SK kviz - Rizik ili oprez
20.00 Eurosport 2Vesti
20.05 Sport klub 3Košarka: Makabi - Baskonija, direktno
20.05 Eurosport 2Slobodno skijanje, SK Krajšberg
20.15 Arenasport 4Fudbal: Holsten Kil - Bajern Minhen
20.30 Arenasport 3Rukomet: Portugal - Island, uživo
20.30 Arenasport 2Rukomet. Švedska - Češka, direktno
20.30 Arenasport 1Rukomet: Norveška - Francuska, uživo
20.30 Sport klub 2NFL Gameday
20.45 Sport klub 1SK miks
20.55 Sport klub 2SK miks
20.55 Nova sportFudbal: Real Madrid - Atletik Bilbao
20.55 Sport klub 1Fudbal: Arsenal - Kristal Plas, direktno
21.00 Eurosport 2Snoubord, SK Krajšberg
21.15 Sport klub 2Fudbal: Atalanta - Kaljari, direktno
21.30 SOSKošarka
22.00 Eurosport 2Biatlon, SK Oberhof
22.00 Sport klub 3Vaterpolo: Primoerje - Partizan
22.15 Arenasport 3Fudbal: Santos - Boka Juniors
22.15 Arenasport 2Košarka: La Klipers - Nju Orleans
22.15 Arenasport 4Rukomet: Alžir - Maroko
22.15 Arenasport 1Rukomet: Srbija - Grčka
22.55 Nova sportNFL: Tenesi - Baltimor
23.00 Sport klub 3Fast zone
23.00 Sport klub 1Vesti
23.10 Sport klub 2Zlatni golovi JU sporta
23.30 Sport klub 1Magazin Premijer lige
23.30 Sport klub 2Fudbal: Pasto - Amerika Kali, direktno
23.30 Sport klub 3Fudbal: Aris - AEK
23.45 Arenasport 1Arena fleš
23.45 Arenasport 4Fudbal: Parma - Lacio
23.50 SOSFudbal
23.55 Sport klub 1Retrospektiva
23.55 Eurosport 2Vesti
00.00 Eurosport 2Tenis: Rolan Garos, finale
00.00 Arenasport 1Rukomet: Austrija - SAD
00.15 Arenasport 2Dokumentarni film
00.15 Arenasport 3Fudbal: Bajern - Ajntraht
01.00 SOSNoćni program
01.05 Nova sportFudbal: Aston Vila - Liverpul
01.10 Sport klub 1NHL: Njujork Rendžers - Njujork Islanders, direktno
01.15 Sport klub 3NFL Gameday
01.30 Arenasport 1Košarka: Filadelfija - Majami, uživo
01.30 Arenasport 2Fudbal: Defensa i Justicija - Kokuimbo Unido, uživo
01.30 Sport klub 2Vaterpolo: Šabac - Mladost
01.40 Sport klub 3Fudbal: Arsenal - Kristal Palas
01.45 Arenasport 4Rukomet: Belorusija - Rusija
02.15 Arenasport 3Rukomet: Belorusija - Rusija
02.30 Sport klub 2Evroliga: Alba - Armani
02.55 Nova sportKošarka: Ternopil - Prometej
03.15 Arenasport 4Fudbal: Palmeiras - River Plate
03.30 Arenasport 2Fudbal, pregled kola brazilske lige
03.30 Sport klub 3Fudbal: Tvente - Ajaks
03.45 Arenasport 3Košarka. Unikaha - Baskonija
03.55 Sport klub 1Ta tužna splitska noć
04.00 Arenasport 1Košarka: Denver - Golden Stejt, uživo
04.00 Arenasport 2Fudbal, pregled kola argentinske lige
04.25 Nova sportFudbal: PSV - AZ Alkmar
04.30 Arenasport 2Rukomet: Slovenija - Koreja
04.35 Sport klub 1Fudbal: Menhengladbah - Bajern
05.15 Sport klub 3Vaterpolo: Jug - Jadran HN


Televizije zadržavaju pravo na izmenu programa. TV program se ažurira svakog jutra.

 
Program po danima

 • sreda, 13.01.
 • četvrtak, 14.01.
 • petak, 15.01.
 • subota, 16.01.
 • nedelja, 17.01.
 • ponedeljak, 18.01.
 • utorak, 19.01.
 • sreda, 20.01.
 • četvrtak, 21.01.

Pregled

 • Filmovi
 • Sadržaj filmova
 • Serije
 • Sport
 • Dečji program
 • Crtani filmovi
 • Dokumentarni program
 • Muzički program
 • Kvizovi
 • Vesti

Domaći kanali

 • Arenasport 1
 • Arenasport 2
 • Arenasport 3
 • Arenasport 4
 • B92
 • BK
 • Vojvodina 1
 • Vojvodina 2
 • Grand
 • Kopernikus
 • Most
 • N1
 • Naša
 • Nova S
 • Nova sport
 • Palma plus
 • Pink
 • Pink 2
 • Pink 3
 • Pink kids
 • Pink family
 • Prva
 • Prva kick
 • Prva plus
 • RTS 1
 • RTS 2
 • RTS 3
 • RTS svet
 • Sinemanija
 • SOS
 • Sport klub 1
 • Sport klub 2
 • Sport klub 3
 • Studio B
 • Ultra
 • Hepi

Inostrani kanali

 • 1000
 • AMC
 • Animal Planet
 • AXN
 • BN
 • Cartoon Network
 • Cinemax
 • Cinemax 2
 • Cinestar
 • Cinestar Action & Thriller
 • CNN
 • Discovery
 • Diva
 • Eurosport
 • Eurosport 2
 • Explorer
 • Fox
 • Fox Crime
 • Fox Life
 • Fox Movies
 • MTV Adria
 • National Geographic
 • OBN
 • Republika Srpska
 • RTCG
 • TLC
 • Travel Channel
 • Sci-Fi
 • VH1
 • HBO
 • HBO 2
 • HBO 3
 • History
 • HRT 1
 • HRT 2




Početna strana | Forum | Rečnik | Igre | Pričaonica | Pregled sadržaja
O Krstarici | Uslovi | Privatnost | Reklamiranje | Kontakt

Copyright © Krstarica 1999-2021. Sva prava zadržana. Zabranjena je reprodukcija u celini i u delovima bez dozvole.