Izdvajamo

 • TV stanice

Nedelja, 17. oktobar 2021. 16:51

TV program - četvrtak, 14. oktobar 2021.

Sport

06.00 EurosportSnuker, Open Severne Irske
06.00 Arenasport 4Fudbal: Marsej - Galatasaraj
06.00 Eurosport 2Olimpijske igre
06.00 Sport klub 2Fudbal: SAD - Kostarika
06.00 Sport klub 1Fudbal: Slovenija - Rusija
06.00 Arenasport 2Fudbal: Vojvodina - Radnički
06.15 Sport klub 3Košarka: CSKA - Zenit
06.30 Arenasport 3Rukomet (ž): Litvanija - Rusija
06.30 Arenasport 1Fudbal: Nant - Troa
06.55 Nova sportTrans vorld sport
07.00 EurosportTenis: Australijen open, finale singlovi
07.00 Eurosport 2Snuker, Open Severne Irske
07.45 Sport klub 2Košarka: Crvena zvezda - Žalgiris
07.45 Sport klub 1Vesti
07.50 Sport klub 3Sport & Tech Lifestyle
07.50 Nova sportATP Uncovered
08.00 Arenasport 4Fudbal: Volfsburg - Sevilja
08.00 Arenasport 3Rukomet: Kil - Zagreb
08.00 Arenasport 2Košarka: Milvoki - Bruklin
08.15 Sport klub 1Baja i Joga
08.20 Nova sportNFL: Sinsinati - Grin Bej
08.20 Sport klub 3Fudbal, pregled kvalifikacija
08.30 Sport klub 1Trans vorld sport
08.30 Arenasport 1Fudbal: Torino - Juventus
08.30 Eurosport 2Biciklizam: Gran Piemonte
08.35 EurosportSnuker, Open Severne Irske
09.00 SOSVošino ćoše
09.10 Sport klub 3Odbojka: Bursa - Galatasaraj
09.20 Sport klub 2ATP Masters & VTA 1000 Indijan Vels
09.20 Sport klub 1NHL
09.30 Arenasport 3Veliki timovi
09.30 Eurosport 2Velodrom - Šampionat Evrope
10.00 EurosportMagazin
10.00 SOSFK Partizan: Klub navijača u Zrenjaninu
10.00 Arenasport 3Košarka: Juta - Memfis
10.00 Arenasport 4Homage
10.00 Arenasport 2Ženska strana medalje
10.30 Arenasport 2Fudbal: Radnik - Proleter
10.30 Eurosport 2Top 5: Rvanje
10.30 Arenasport 4Fudbal: Fenerbahče - Olimpijakos
10.30 SOSZvezda je život: Petar Ilić Ćirilo
10.30 Arenasport 1Fudbal: Granada - Sevilja
10.35 Eurosport 2Snuker, Open Severne Irske
10.45 Nova sportATP Masters & VTA 1000 Indian Vels
10.45 Sport klub 3SK miks: Sarajevo 2021: SImposar
11.00 SOSSvedoci istorije
11.05 Sport klub 1Košarka: Real Madrid - Monako
11.10 Sport klub 3Fudbal: Norveška - Crna Gora
11.30 EurosportBiciklizam: Tur Francuske, uživo
12.00 Arenasport 3Košarka: Milvoki - Feniks
12.00 SOSLiga budućih šampiona
12.30 Eurosport 2Olimpijske igre
12.30 Arenasport 4Fudbal: Bajern - Dinamo Kijev
12.30 Arenasport 1Košarka: Igokea - Galatasaraj
12.30 Arenasport 2Fudbal: Kadiz - Valensija
12.35 Sport klub 1Fudbal, pregled kvalifikacija
12.55 Sport klub 3Trans vorld sport
13.15 Sport klub 2Košarka: Barselona - Olimpijakos
13.30 Sport klub 1Fudbal: Kanada - Panama
13.30 Eurosport 2Golf
13.45 Sport klub 3Fudbal: Salvador - Meksiko
13.45 EurosportSnuker: Open Severne Irske, uživo
14.00 Eurosport 2Biciklizam: Gran Piemonte
14.00 Arenasport 3Fudbal: Atalanta - Milan
14.00 SOSSOS mreža: Sportikom
14.30 Eurosport 2Biciklizam: Tur Lombardije
14.30 Arenasport 2Teme do Arene, emisija
14.30 Arenasport 1Oni žive za vudbal - Velika Reka
14.30 SOSSport u Jugoistočnoj Srbiji
14.30 Arenasport 4Fudbal, pregled brazilske lige
14.50 Sport klub 2Fudbal: Srbija - Azerbejdžan
15.00 Arenasport 4Fudbal: Napoli - Spartak
15.00 SOSLegende Marakane: Siniša Mihajlović
15.00 Arenasport 2Košarka: Helios - Spars, uživo
15.00 Arenasport 1Fudbal: Crvena zvezda - Metalac
15.25 Eurosport 2Top 5: Rvanje
15.30 Sport klub 3NHL: Toronto - Montreal
15.30 Eurosport 2Tenis: Rolan Garos, polufinala
16.00 Arenasport 3Fudbal: Espanjol - Real Madrid
16.00 SOSOtvorite atlas
16.35 Sport klub 2Fudbal, pregled kvalifikacija
16.55 Sport klub 1Košarka: Krivbas - Budivelnik, direktno
17.00 SOSPuls života
17.00 Arenasport 4Fudbal: Milan - Atletiko Madrid
17.00 Arenasport 2Automoto, Reli, Finska, pregled
17.00 Arenasport 1Fudbal: Metalac - Žarkovo, Kup Srbije, uživo
17.20 Sport klub 3Košarka: Barselona - Olimpijakos
17.30 Sport klub 2KHL: Jokerit - Sibir, direktno
17.30 Eurosport 2Tenis: Rolan Garos, finale: Novak Đoković - Stefanos Cicipas
17.45 Nova sportNFL: Tampa Bej - Majami
18.00 EurosportFIA WTCC
18.00 SOSDžudo: Dr Rade Babović, 2. deo
18.00 Arenasport 2Košarka: Mladost - Vojvodina, uživo
18.00 Arenasport 3Fudbal, pregled MLS Lige
18.10 EurosportBiciklizam: Tur Francuske
18.30 SOSSOS mreža: Subotica grad sporta
18.30 Arenasport 3Košarka, magazin Endesa lige
18.30 Eurosport 2Olimpijske igre
18.45 Arenasport 3Rukomet: Pik Seged - Elverum, uživo
18.55 Sport klub 1Galerija slavnih & SK miks
19.00 EurosportSnuker, Open Severne Irske
19.00 Arenasport 1Fudbal: Partizan - Trajal, Kup Srbije
19.00 SOSAzbuka zdravlja
19.00 Arenasport 4Odbojka: Mladost - Budva, uživo
19.00 Sport klub 3Košarka: Zenit - Bajern, direktno
19.10 Sport klub 1Magazin Premijer lige
19.30 Eurosport 2Vesti
19.35 Eurosport 2Biciklizam: Tur Lombardije
19.40 Sport klub 1Košarka: Fenerbahče - Uniks, direktno
19.40 EurosportFIA WTCC
19.45 Sport klub 2SK miks
19.45 EurosportSnuker: Open Severne Irske, uživo
20.00 Sport klub 2ATP Masters & VTA 1000 Indijan Vesl, direktno
20.00 Arenasport 2Fudbal, pregled MLS Lige
20.00 SOSFudbal, Srpska liga Zapad, 9. kolo
20.00 Nova sportATP Masters & VTA 1000 Indian Vels
20.30 Arenasport 2Fudbal, pregled argentinske lige
20.45 Arenasport 3Rukomet: PSŽ - Motor, uživo
21.00 SOSSportska hronika
21.00 Arenasport 2Košarka: Rogaška - MZT, uživo
21.00 Sport klub 3Magazin Premijer lige
21.00 Eurosport 2Turing kar, Svetski kup Most
21.00 Arenasport 1Fudbal: Crvena zvezda - Braga
21.00 Arenasport 4Fudbal: Benfika - Barselona
21.25 Sport klub 3NFL Gameday
21.30 SOSSOS mreža
21.35 Sport klub 1Pregled Bundeslige
22.00 Sport klub 3Fudbal: Bolivija - Paragvaj, direktno
22.00 SOSOdbojka: Spartak - Ribnica
22.00 Sport klub 1Premijer liga Match Pack
22.25 Sport klub 1Vesti
22.30 Arenasport 3Bejzbol: Milvoki - Atlanta, uživo
22.30 Eurosport 2Golf
22.55 Sport klub 1Fudbal: Kolumbija - Ekvador, direktno
23.00 Arenasport 2Košarka: Mladost - Vojvodina
23.00 SOSZona pres
23.00 Arenasport 4Skokovi u vodu, pregled
23.15 Arenasport 1UCL arhiva
23.30 Arenasport 1Fudbal, pregled brazilske lige
23.30 Nova sportNFL: Arizona - San Francisko
23.55 Sport klub 3Košarka: Fenerbahče - Uniks
00.00 Arenasport 4Fudbal: Sao Paulo - Ceara, uživo
00.00 SOSNoćni program
00.00 Arenasport 1Fudbal: River Plate - Boka Juniors
00.45 Arenasport 2Košarka: Igokea - Galatasaraj
00.55 Sport klub 1Košarka: Zenit - Bajern
01.30 Arenasport 3Fudbal, pregled kola italijanske lige
01.30 Sport klub 3Fudbal: Argentina - Peru, direktno
01.30 Sport klub 2Košarka: Asvel - Makabi
01.45 Nova sportNFL Gameday
02.00 Arenasport 4Fudbal: Dortmund - Sporting
02.00 Eurosport 2Snuker, Open Severne Irske
02.00 Arenasport 1Košarka: Milvoki - Feniks
02.15 Nova sportNFL: Filadelfija - Tampa Bej
02.25 Sport klub 1Fudbal: Brazil - Urugvaj, direktno
02.30 Arenasport 2Rukomet. PSŽ - Motor
02.30 Arenasport 3Fudbal: Famalikao - Vitoria
03.00 Eurosport 2Motokros nacija, trke
03.00 Sport klub 2ATP Masters & VTA 1000 Indijan Vesl, direktno
03.30 Sport klub 3Košarka: Krivbas - Budivelnik
04.00 Arenasport 2Fudbal: Atletik - Alaves
04.00 Arenasport 4Fudbal: Lacio - Lokomotiva Moskva
04.00 Arenasport 1Fudbal: Fiorentina - Napoli
04.30 Eurosport 2Porše superkup
04.30 Sport klub 1Košarka: Alba - Baskonija
04.30 Arenasport 3Rukomet: Magdeburg - Lajpcig
05.00 Eurosport 2Snuker, Open Severne Irske
05.00 Sport klub 3Fudbal: Kolumbija - Ekvador
05.35 Nova sportMagazin Premijer lige


Televizije zadržavaju pravo na izmenu programa. TV program se ažurira svakog jutra.

 
Program po danima

 • nedelja, 10.10.
 • ponedeljak, 11.10.
 • utorak, 12.10.
 • sreda, 13.10.
 • četvrtak, 14.10.
 • petak, 15.10.
 • subota, 16.10.
 • nedelja, 17.10.
 • ponedeljak, 18.10.

Pregled

 • Filmovi
 • Sadržaj filmova
 • Serije
 • Sport
 • Dečji program
 • Crtani filmovi
 • Dokumentarni program
 • Muzički program
 • Kvizovi
 • Vesti

Domaći kanali

 • Arenasport 1
 • Arenasport 2
 • Arenasport 3
 • Arenasport 4
 • B92
 • Vojvodina 1
 • Vojvodina 2
 • Grand
 • Kopernikus
 • Most
 • N1
 • Naša
 • Nova S
 • Nova sport
 • Palma plus
 • Pink
 • Pink 2
 • Pink 3
 • Pink kids
 • Pink family
 • Prva
 • Prva kick
 • Prva plus
 • RTS 1
 • RTS 2
 • RTS 3
 • RTS svet
 • Sinemanija
 • SOS
 • Sport klub 1
 • Sport klub 2
 • Sport klub 3
 • Studio B
 • Superstar
 • Ultra
 • Hepi

Inostrani kanali

 • 1000
 • AMC
 • Animal Planet
 • AXN
 • BN
 • Cartoon Network
 • Cinemax
 • Cinemax 2
 • Cinestar
 • Cinestar Action & Thriller
 • CNN
 • Discovery
 • Diva
 • DOX TV
 • Epic Drama
 • Eurosport
 • Eurosport 2
 • Explorer
 • Fox
 • Fox Crime
 • Fox Life
 • Fox Movies
 • MTV Adria
 • National Geographic
 • Republika Srpska
 • RTCG
 • TLC
 • Travel Channel
 • Sci-Fi
 • VH1
 • HBO
 • HBO 2
 • HBO 3
 • History
 • HRT 1
 • HRT 2




Početna strana | Forum | Rečnik | Igre | Pričaonica | Pregled sadržaja
O Krstarici | Uslovi | Privatnost | Reklamiranje | Kontakt

Copyright © Krstarica 1999-2021. Sva prava zadržana. Zabranjena je reprodukcija u celini i u delovima bez dozvole.