Izdvajamo

 • TV stanice

Subota, 18. septembar 2021. 10:00

TV program - sreda, 15. septembar 2021.

Sport

06.00 Sport klub 2Fudbal: Milan - Lacio
06.00 Arenasport 4Fudbal, Premijer liga BiH
06.00 Sport klub 3Naskar, Ričmond, pregled plej ofa
06.00 Arenasport 2Fudbal, Super liga Srbije
06.15 Sport klub 1Fudbal: Bohum - Herta
06.30 Arenasport 1Fudbal: Lion - Strazbur
06.30 Arenasport 3Rukomet: Melsungen - Kil
06.45 Nova sportBilijar, US open
06.50 Sport klub 3Legende o legendama: Bernard Vukas
07.00 Eurosport 2Biciklizam, Trentino, drumska trka muškarci
07.10 Sport klub 3Fudbal, pregled Premijer lige
07.45 Sport klub 2Auto, emisija o automobilima
08.00 Arenasport 3Rukomet: Barselona - Alborg
08.00 Arenasport 2Košarka: Bruklin - Milvoki
08.00 Sport klub 1Vesti
08.00 Arenasport 4Fudbal, Super liga Srbije
08.05 Sport klub 3Pregled Bundeslige
08.15 Sport klub 2Košarka: Sasari - Vareze
08.30 Arenasport 1Fudbal: Levante - Rajo Valjekano
08.30 Sport klub 1Baja i Joga
08.30 Eurosport 2Motociklizam, FIM SŠ izdržljivosti, Sepang
08.30 EurosportBiciklizam: Tur Luksemburga
08.45 Sport klub 1SK Autoportret: Zoran Jelikić
09.00 SOSVošino ćoše
09.00 Sport klub 3Kriket, EP: Španija - Luksemburg, direktno
09.05 Sport klub 1Fudbal, Premijer liga
09.30 Arenasport 3Veliki timovi
09.45 Sport klub 2F1 - GP Confidential
10.00 Arenasport 2Ženska strana medalje
10.00 EurosportKonjički sportovi
10.00 Arenasport 3Košarka: LA Klipers - Juta
10.00 SOSFudbal, Prva liga: Železničar - Timok
10.00 Arenasport 4Homage
10.15 Sport klub 2Fudbal, pregled turske lige
10.15 Eurosport 2Turing kar, Brno, pregled
10.30 Eurosport 2Formula E, pregled sezone
10.30 Arenasport 1Fudbal: Čelzi - Zenit
10.30 Sport klub 3Premijer liga Netbusters
10.30 Arenasport 2Fudbal: Kristal Palas - Totenhem
10.30 Arenasport 4Fudbal, Španska liga
10.45 Nova sportMoto GP Aragon, trka
10.55 Sport klub 1Fudbal: Cerezo Osaka - Pohang, direktno
11.00 Sport klub 3Kriket; EP: Norveška - Belgija, direktno
11.00 Sport klub 2VTA Portorož, direktno
11.00 EurosportFIA WTCC
11.30 EurosportBiciklizam: ŠE, žene
11.30 Eurosport 2Reli - ERC All Access
12.00 Nova sportVTA Portorož & VTA Luksemburg
12.00 Eurosport 2Triatlon, Super liga, Minhen
12.00 SOSFudbal: Veterani Zvezde u Brodu
12.00 Sport klub 2VTA Luksemburg & VTA Portorož, direktno
12.00 Arenasport 3Fudbal, Super liga Srbije
12.30 Arenasport 4Fudbal, Francuska liga
12.30 Arenasport 2Odbojka, Evropsko prvenstvo
12.30 Arenasport 1Fudbal: Jang Bojs - Mančester Junajted
12.30 Sport klub 3SK momenti & ZLatni momenti JU sporta
13.00 Sport klub 1Na današnji dan
13.00 Sport klub 3Kriket, EP: Švedska - Španija, direktno
13.00 Eurosport 2Snuker, London Masters, finale
13.15 Sport klub 1Legende o legendama: Petar Boroga
13.40 Sport klub 1Premijer liga Netbusters
14.00 SOSSOS bubamara
14.00 Arenasport 3Fudbal: Liverpul - Milan (mladi), uživo
14.05 Sport klub 1Fudbal, pregled turske lige
14.30 Arenasport 4Fudbal, pregled MLS Lige
14.30 Arenasport 1Fudbal, pregled Lige šampiona
14.30 Eurosport 2Biciklizam: Tur Toskane
14.30 EurosportBiciklizam: Tur Luksemburga, uživo
14.35 Sport klub 3Basket, Montreal, pregled
14.55 Sport klub 1Fudbal: Sežana - Celje, direktno
15.00 Arenasport 4Klupske TV
15.00 SOSMiljanov korner
15.05 Sport klub 3Fudbal, pregled holandske lige
15.50 RTS 2Odbojka, EP: Italija - Nemačka, četvrtfinale, prenos
16.00 Arenasport 1Fudbal: Barselona - Bajern
16.00 Sport klub 3Bilijar, US open, direktno
16.00 Arenasport 3Odbojka, EP, četvrtfinale, uživo
16.00 Nova sportFormula 1, Monca, trka
16.00 SOSOtvorite atlas
16.00 Eurosport 2Turing kar, Brno, pregled
16.15 Eurosport 2Formula E, pregled sezone
16.30 Arenasport 2Fudbal: Spartak Moskva - Legija, uživo
16.40 Sport klub 2Pregled Bundeslige
16.55 Sport klub 1Fudbal: Riga - Daugavapils, direktno
17.00 SOSVošino ćoše
17.00 Arenasport 4Rukomet, nemačka liga
17.15 Eurosport 2Reli - ERC All Access
17.35 Sport klub 2Premijer liga Netbusters
17.45 Eurosport 2Tenis: US open, finale
18.00 Sport klub 2VTA Luksemburg, direktno
18.00 Arenasport 3Fudbal, pregled kola italijanske lige
18.00 SOSFudbal, omladinci: Partizan - Vojvodina
18.00 EurosportBiciklizam: Eneko tur, uživo
18.00 Nova sportNaskar, Plej of, Ričmond, pregled
18.00 Arenasport 1UCL studio, uživo
18.30 Arenasport 2UCL arhiva
18.45 Arenasport 3Rukomet: Elverum - Vardar, uživo
18.45 Arenasport 2Fudbal: Šerif - Šahtjor Donjetsk, uživo
18.45 Arenasport 4Fudbal: Meškov Brest - Kil, uživo
18.45 Arenasport 1Fudbal: Bešiktaš - Dortmund, uživo
18.55 Sport klub 1Fudbal: Cvikau - Halešer, direktno
19.00 Nova sportVTA Portorož & VTA Luksemburg
19.00 Eurosport 2Snuker, London Masters, finale
19.00 EurosportBiciklizam
19.00 Sport klub 2VTA Luksemburg & VTA Portorož, direktno
20.00 HRT 2Fudbal, Liga šampiona, emisija
20.00 SOSFudbal, regionalna liga: 13 Skojevki - Krajina
20.15 Sport klub 3Zlatni momenti JU sporta
20.30 Arenasport 4Fudbal, pregled MLS Lige
20.30 Arenasport 3Fudbal, pregled brazilske lige
20.30 Sport klub 3Košarka: Sarari -Vareze
20.45 Arenasport 2UCL arhiva
20.45 Arenasport 1UCL arhiva
20.46 RTS 1Fudbal, LŠ, sportski program
20.50 HRT 2Fudbal: Inter - Real Madrid
20.55 Sport klub 1Tenis
20.55 RTS 1Fudbal: Liverpul - Milan, prenos
21.00 Nova sportPlivanje - ISL: Napoli
21.00 Arenasport 2Fudbal: Inter - Real, uživo
21.00 Arenasport 3Fudbal: Klub Briž - PSŽ, uživo
21.00 Arenasport 1Fudbal: Liverpul - Milan, uživo
21.00 Arenasport 4Fudbal: Atletiko - Porto, uživo
21.00 Eurosport 2Golf
21.30 Eurosport 2Tenis: US open, finale
21.45 Sport klub 2SK miks & Galerija slavnih
22.00 SOSSOS mreža: Sportikom
22.00 Sport klub 2KHL: Metalurg MG - Avangard
22.00 Sport klub 3Bilijar, US open, direktno
22.30 Eurosport 2Biciklizam: BinkBank tur, prolog
22.30 EurosportMagazin
22.30 SOSSport u Jugoistočnoj Srbiji
22.45 Sport klub 1Vesti
22.50 RTS 1Fudbal, LŠ, sportski program
23.00 Nova sportPlivanje - ISL: Napoli
23.00 Arenasport 2Odbojka, EP, četvrtfinale
23.00 Eurosport 2Reli - ERC All Access
23.00 SOSSećanja, fudbal 2005: Crvena zvezda - Braga
23.00 HRT 2Fudbal, Liga šampiona, emisija
23.00 Arenasport 1UCL studio, uživo
23.00 Arenasport 4Košarka: Nju Orleans - Juta
23.00 Arenasport 3Fudbal, pregled argentinske lige
23.10 Sport klub 1Sport kakav pamtimo: Dušan Duda Ivković
23.30 Arenasport 3Fudbal. Arsenal - Norvič
23.30 Arenasport 1Fudbal, pregled Lige šampiona
23.30 EurosportBiciklizam: Imola, žene
23.45 Sport klub 2Trans vorld sport
00.00 SOSSvedoci istorije
00.00 Eurosport 2Motociklizam, FIM SŠ izdržljivosti, Sepang
00.20 Sport klub 1Fudbal: Milan - Lacio
00.30 EurosportBiciklizam: Tur Luksemburga
00.35 Sport klub 2ATP Uncovered
01.00 SOSNoćni program
01.00 Arenasport 4Atletika, Zagreb, Kontinental Gold tur
01.00 Arenasport 2Indikar, Gran pri Portland
01.00 Nova sportFudbal: Brazil - Peru
01.00 Arenasport 1Fudbal: Liverpul - Milan
01.00 Sport klub 2NFL: Las Vegas - Baltimor
01.30 Eurosport 2Biciklizam: Tur Luksemburga
01.30 EurosportMotociklizam
01.30 Arenasport 3Fudbal, Super liga Srbije
02.00 Arenasport 2Fudbal: Njuels Old Bojs - River Plate, uživo
02.05 Sport klub 1Bundesliga specijal
02.15 Sport klub 3Fudbal, pregled turske lige
02.30 Sport klub 1SK autoportret: Jovan Kule Aćimović
02.44 RTS 1Fudbal: Liverpul - Milan, r.
02.45 Nova sportBilijar, US open
02.55 Sport klub 1Fudbal: Filadelfija - Klub Amerika, direktno
03.00 EurosportBiciklizam: Tur Luksemburga
03.00 Arenasport 4Automoto, Akropolis reli
03.00 Eurosport 2Motociklizam, FIM SŠ izdržljivosti, Sepang
03.00 Arenasport 1Fudbal. Šerif - Šahtjor Donjetsk
03.00 Sport klub 3KHL: Metalurg MG - Avangard
03.22 RTS 2Odbojka, EP: Italija - Nemačka, četvrtfinale, r.
03.30 Sport klub 2Kriket, EP: Luksemburg - Norveška
03.30 Arenasport 3Fudbal, pregled belgijske lige
04.00 Arenasport 4Odbojka, Evropsko prvenstvo
04.00 Arenasport 3Fudbal: Dinamo - Šibenik
04.00 Arenasport 2Fudbal, pregled brazilske lige
04.45 Sport klub 3F1 - GP Confidential
05.00 Sport klub 1Zlatni golovi JU sporta & SK momenti
05.05 Sport klub 2Fudbal, pregled Premijer lige
05.10 Sport klub 3Trans vorld sport
05.20 Sport klub 1SK autoportret: Perica Radenković
05.30 Eurosport 2Biciklizam: Tur Luksemburga


Televizije zadržavaju pravo na izmenu programa. TV program se ažurira svakog jutra.

 
Program po danima

 • subota, 11.09.
 • nedelja, 12.09.
 • ponedeljak, 13.09.
 • utorak, 14.09.
 • sreda, 15.09.
 • četvrtak, 16.09.
 • petak, 17.09.
 • subota, 18.09.

Pregled

 • Filmovi
 • Sadržaj filmova
 • Serije
 • Sport
 • Dečji program
 • Crtani filmovi
 • Dokumentarni program
 • Muzički program
 • Kvizovi
 • Vesti

Domaći kanali

 • Arenasport 1
 • Arenasport 2
 • Arenasport 3
 • Arenasport 4
 • B92
 • BK
 • Vojvodina 1
 • Vojvodina 2
 • Grand
 • Kopernikus
 • Most
 • N1
 • Naša
 • Nova S
 • Nova sport
 • Palma plus
 • Pink
 • Pink 2
 • Pink 3
 • Pink kids
 • Pink family
 • Prva
 • Prva kick
 • Prva plus
 • RTS 1
 • RTS 2
 • RTS 3
 • RTS svet
 • Sinemanija
 • SOS
 • Sport klub 1
 • Sport klub 2
 • Sport klub 3
 • Studio B
 • Ultra
 • Hepi

Inostrani kanali

 • 1000
 • AMC
 • Animal Planet
 • AXN
 • BN
 • Cartoon Network
 • Cinemax
 • Cinemax 2
 • Cinestar
 • Cinestar Action & Thriller
 • CNN
 • Discovery
 • Diva
 • Eurosport
 • Eurosport 2
 • Explorer
 • Fox
 • Fox Crime
 • Fox Life
 • Fox Movies
 • MTV Adria
 • National Geographic
 • OBN
 • Republika Srpska
 • RTCG
 • TLC
 • Travel Channel
 • Sci-Fi
 • VH1
 • HBO
 • HBO 2
 • HBO 3
 • History
 • HRT 1
 • HRT 2




Početna strana | Forum | Rečnik | Igre | Pričaonica | Pregled sadržaja
O Krstarici | Uslovi | Privatnost | Reklamiranje | Kontakt

Copyright © Krstarica 1999-2021. Sva prava zadržana. Zabranjena je reprodukcija u celini i u delovima bez dozvole.