Izdvajamo

 • TV stanice

Utorak, 22. septembar 2020. 13:38

TV program - sreda, 16. septembar 2020.

Sport

06.00 Arenasport 4Košarka, ABA liga, best of
06.00 Sport klub 2Evroliga: Asvel - Olimpijakos
06.00 Sport klub 3Pregled turske lige
06.25 Sport klub 1ATP Masters & VTA Premijer Rim
06.30 Arenasport 2Automoto sport, Estonija
06.45 Sport klub 3Pregled Championship-a
07.00 Arenasport 1Fudbal: Anderleht - Serkl Briž
07.00 Eurosport 2Tenis: US open, finale
07.15 Sport klub 3Pregled španske lige
07.30 Arenasport 1Fudbal, Liga Evrope, klasik mečevi
07.30 Sport klub 2Fudbal: Rostov - Lokomotiva
07.30 Arenasport 2Fudbal: Lacio - Milan
07.30 Arenasport 3Red bul
07.45 Arenasport 4Košarka, ABA liga, best of
08.00 Sport klub 1Vesti
08.15 Sport klub 3Moto GP MIsano, 3. trka
08.25 Sport klub 1ATP Masters & VTA Premijer Rim
08.30 Arenasport 3Rukomet: Podravka - Budućnost (ž)
08.30 Eurosport 2Motosport
08.30 Arenasport 1Majke šampioni
09.00 Arenasport 1Fudbal: Barton Albion - Aston Vila
09.00 SOSSOS mreža: Sportsko srce
09.15 Sport klub 2NFL: Nju Orleans - Tampa Bej
09.15 Eurosport 2Auto trke
09.25 Sport klub 3Evroliga: Valensija - Bajern
09.30 Arenasport 2Great Sporting Moments
09.30 Arenasport 4UEFA Euro 50 Classic Matches
09.45 Eurosport 2Porše Superkup, pregled sezone
09.45 Eurosport 2Auto trke, FIA SŠ izdržljivosti, Le Man
10.00 Arenasport 4Fudbal: Javor - Vojvodina
10.00 Arenasport 2Veliki timovi
10.00 SOSSećanja, fudbal: Crvena zvezda - Ventspils
10.15 Arenasport 3Fudbal: Bajer Leverkuzen - Rendžers
10.30 Arenasport 2Košarka: Iberostar Tenerife - Real Madrid
10.30 Sport klub 1SK studio
11.00 Arenasport 1Košarka: LA Klipers - Denver
11.00 Sport klub 1ATP Masters & VTA Premijer Rim, direktno
11.00 Sport klub 3Pregled Premijer lige
11.00 Eurosport 2Tenis: US open, polufinala
11.00 SOSMoj izbor
11.15 SOSSvedoci istorije
12.00 Sport klub 3Snuker, Liga šampiona 2020, direktno
12.00 Arenasport 2Fudbal: Rot Vajs Esen - Arminija Bilefeld
12.00 SOSFudbal: Leštane - BSK Batajnica
12.00 Sport klub 2Pregled Championship-a
12.00 Arenasport 3Fudbal: Dinamo Kijev - AZ
12.00 Arenasport 4Košarka: FMP - Partizan
12.30 Sport klub 2Fudbal: Sagan Tosu - Saporo, direktno
13.00 Arenasport 1Fudbal, pregled kola Superlige
13.30 Arenasport 1Fudbal, pregled nemačkog kupa
13.45 Arenasport 4Fudbal: Monpelje - Olimpik Lion
14.00 Arenasport 2Košarka: Boston - Majami
14.00 SOSSOS bubamara
14.00 Arenasport 3Fudbal: Čukarički - Crvena zvezda
14.00 Sport klub 2Odbojka: Bursa - Sport Toto, uključenje, direktno
14.00 Arenasport 1Fudbal: PAOK - Benfika
15.00 Eurosport 2Tenis: US open, finale
15.00 SOSFudbal: Stari Grad - Dinamo 1945
15.30 Arenasport 4Rukomet: Bithajm - Esbjerg
15.30 Sport klub 3Zlatni momenti JU sporta & SK Miks
15.40 Sport klub 3Moto GP Misano, trka
15.45 Arenasport 3Hokej: Njujork Islanders - Tampa Bej
15.45 Sport klub 2Zlatni golovi JU sporta
16.00 Arenasport 1Arena sport studio
16.00 Sport klub 2Sport & Tech Lifestyle
16.00 Arenasport 2Fudbal: AEK - Olimpijakos
16.30 Sport klub 2Auto, emisija o automobilima
16.55 Sport klub 2F1- GP Confidential
17.00 Arenasport 1Fudbal: Omonija - Crvena zvezda, direktno
17.00 Eurosport 2Auto trke, FIA SŠ izdržljivosti, Le Man
17.00 SOSSOS mreža: Vošino ćoše
17.00 Sport klub 3Snuker, Liga šampiona 2020, direktno
17.00 Arenasport 4Košarka: Real Madrid - Barselona
17.30 Arenasport 3Pure Action
17.30 Sport klub 2Evroliga, Valensija, za 3. mesto, direktno
18.00 Arenasport 2Fudbal, pregled francuske lige
18.00 SOSFudbal: Srpska liga, Zapad
18.00 Arenasport 3Fudbal: Kolo Kolo - Penjarol
18.35 Eurosport 2Biciklizam: Tur de Frans
18.45 Arenasport 4Rukomet: Meškov Brest - Vardar, uživo
19.00 Arenasport 2Fudbal: Vest Bromvič Albion - Harogejt Taun, uživo
19.00 SOSLBŠ
19.10 Arenasport 1Kvalifikacije za LŠ, uključenje
19.15 Sport klub 2Zlatni m
19.25 Sport klub 2La liga magazin
20.00 Sport klub 2Evroliga, Valensija, finale, direktno
20.00 SOSFudbal: Trajal - Budućnost
20.00 Arenasport 3Boks, finale bokserske lige Srbije, uživo
20.00 Eurosport 2Auto trke, FIA SŠ izdržljivosti, Le Man
20.30 Arenasport 4Košarka: Iberostar Tenerife - Filou Ostende, uživo
20.30 Sport klub 3Zlatni golovi JU sporta
20.45 Sport klub 3Odbojka: Bursa - Spor Toto
21.00 Arenasport 1Fudbal: PSŽ - Mec, uživo
21.00 Arenasport 2Istorija UCL finala
21.15 Arenasport 2Fudbal: Everton - Salford Siti, uživo
21.30 Eurosport 2Porše Superkup, pregled sezone
22.00 Arenasport 3Bejzbol: LA Dodžers - San Dijego, uživo
22.00 SOSSOS mreža: Sportikom
22.00 Eurosport 2Auto trke
22.00 Sport klub 2NFL: Njujork Džajants - Pitsburg
22.15 Sport klub 3Na današnji dan
22.30 SOSSOS mreža: Sport JIS
22.30 Eurosport 2Biciklizam: Tur de Frans
22.30 Sport klub 3Fudbal: Sagan Tosu - Saporo
22.30 Arenasport 4Košarka: LA Klipers - Denver
22.45 Sport klub 1Vesti
23.00 Arenasport 1Vesti
23.00 SOSSećanja: Fudbal 1988: Jugoslavija - Brazil
23.15 Arenasport 2Fudbal: Omonija - Crvena zvezda
23.30 Sport klub 1Evroliga, Valensija, finale
23.30 Arenasport 1Fudbal, Liga šampiona, klasik mečevi
23.40 Eurosport 2Auto trke, FIA SŠ izdržljivosti, Le Man
00.00 SOSSećanja, fudba 2002: Partizan - Hamarbi
00.00 Arenasport 2Fudbal, pregled belgijske lige
00.15 Sport klub 3La liga magazin
00.15 Arenasport 1Fudbal: Internacional - Amerika Kali, uživo
00.30 Sport klub 2VTA Premijer & ATP Masters Rim
00.30 Arenasport 4Košarka: Partizan - Cedevita Olimpija
00.45 Sport klub 3KHL: Avangard - CSKA
01.00 SOSNoćni program
01.00 Arenasport 3Fudbal: Ferencvaroš - Dinamo Zagreb
01.00 Eurosport 2Tenis: US open, finale
01.10 Sport klub 1Pregled holandske lige
02.00 Arenasport 2Fudbal: Liverpul - Lids
02.00 Sport klub 1Podcast Vaterpolo - Pod kapicom: Aleksandar Ćirić
02.15 Arenasport 4Fudbal: Inđija - Partizan
02.15 Arenasport 1Fudbal: Vest Bromvić Albion - Harogejt Taun
02.30 Sport klub 3Odbojka: Bankkart - Halkbank
02.45 Arenasport 3Odbojka: Srbija - Belgija, SP 2017
03.00 Eurosport 2Tenis: Rolan Garos
04.00 Sport klub 3NFL, najbolja utakmica 1. kola
04.00 Arenasport 4Fudbal: Proleter - Crvena zvezda
04.10 Sport klub 1Fudbal: Vest Bromvič - Lester
04.15 Arenasport 1Istorija UCL finala
05.00 Arenasport 2Rukomet: Flensburg - Vive Kielce
05.00 Arenasport 1Fudbal: DC Junajted - Njujork Red Buls
05.30 Arenasport 3Hokej: Njujork Islanders - Tampa Bej


Televizije zadržavaju pravo na izmenu programa. TV program se ažurira svakog jutra.

 
Program po danima

 • utorak, 15.09.
 • sreda, 16.09.
 • četvrtak, 17.09.
 • petak, 18.09.
 • subota, 19.09.
 • nedelja, 20.09.
 • ponedeljak, 21.09.
 • utorak, 22.09.
 • sreda, 23.09.
 • četvrtak, 24.09.

Pregled

 • Filmovi
 • Sadržaj filmova
 • Serije
 • Sport
 • Dečji program
 • Crtani filmovi
 • Dokumentarni program
 • Muzički program
 • Kvizovi
 • Vesti

Domaći kanali

 • Arenasport 1
 • Arenasport 2
 • Arenasport 3
 • Arenasport 4
 • B92
 • BK
 • Vojvodina 1
 • Vojvodina 2
 • Grand
 • Kopernikus
 • Most
 • N1
 • Naša
 • Nova S
 • Palma plus
 • Pink
 • Pink 2
 • Pink 3
 • Pink kids
 • Pink family
 • Prva
 • Prva kick
 • Prva plus
 • RTS 1
 • RTS 2
 • RTS 3
 • RTS svet
 • Sinemanija
 • SOS
 • Sport klub 1
 • Sport klub 2
 • Sport klub 3
 • Studio B
 • Ultra
 • Hepi

Inostrani kanali

 • 1000
 • AMC
 • Animal Planet
 • AXN
 • BN
 • Cartoon Network
 • Cinemax
 • Cinemax 2
 • Cinestar
 • Cinestar Action & Thriller
 • CNN
 • Discovery
 • Diva
 • Eurosport
 • Eurosport 2
 • Explorer
 • Fox
 • Fox Crime
 • Fox Life
 • Fox Movies
 • MTV Adria
 • National Geographic
 • OBN
 • Republika Srpska
 • RTCG
 • TLC
 • Travel Channel
 • Sci-Fi
 • VH1
 • HBO
 • HBO 2
 • HBO 3
 • History
 • HRT 1
 • HRT 2




Početna strana | Forum | Rečnik | Igre | Pričaonica | Pregled sadržaja
O Krstarici | Uslovi | Privatnost | Reklamiranje | Kontakt

Copyright © Krstarica 1999-2020. Sva prava zadržana. Zabranjena je reprodukcija u celini i u delovima bez dozvole.