Izdvajamo

 • TV stanice

Sreda, 28. jul 2021. 23:02

TV program - četvrtak, 22. jul 2021.

Sport

06.00 Arenasport 1Sportska rivalstva
06.00 Arenasport 2Fudbal: Napredak - Kolubara
06.00 Nova sportVTA Gdinija, ATP Gštad, VTA Palermo, ATP Los Kabos
06.00 Sport klub 2ATP Los Kabos, direktno
06.00 Arenasport 4Fudbal: Boka Juniors - Atletiko Mineiro
06.00 Arenasport 3Košarka: Crvena zvezda - Partizan
06.00 Sport klub 1Premijer liga - Rewind: Njukasl & Totenhen
06.15 Sport klub 3Fudbal: Dinamo Kijev - Atletik Bilbao
06.30 Eurosport 2Olimpijske igre
06.30 Arenasport 1Fudbal: Lion - PSŽ
07.00 Eurosport 2Put do Tokija: Surfing
07.45 Sport klub 2SK miks & Galerija slavnih
07.55 Sport klub 3Američki fudbal: SBB Vukovi - Banat
08.00 Sport klub 2Fudbal na pesku: Kristal - Braga
08.00 Sport klub 1Vesti
08.00 Arenasport 2Košarka: Milvoki - Feniks
08.00 Arenasport 3Fudbal: Partizan - Crvena zvezda
08.00 Arenasport 4Fudbal: Rasing - Sao Paulo
08.30 Sport klub 1Na današnji dan
08.30 Eurosport 2Put do Tokija. Klimbing
08.30 EurosportFIA WTCC
08.30 Arenasport 1Fudbal: Juventus - Lacio
08.40 Sport klub 1Fudbal: Herta - Lubek
09.00 EurosportFudbal, LOI (ž)
09.15 Sport klub 2Fudbal: PSV - Galatasaraj
09.30 Eurosport 2Olimpijske igre -Važne olimpijske priče
09.40 Eurosport 2Biciklizam: Tur de Frans
09.50 RTS 1Fudbal, LOI: Meksiko - Francuska, prenos
10.00 EurosportFudbal, LOI (m), uživo
10.00 Arenasport 2Fudbal, pregled MLS lige
10.00 SOSVošino ćoše
10.00 SOSSvedoci istorije
10.00 Arenasport 4Veliki timovi - Mančester Junajted
10.00 Arenasport 3Košarka: Boston - Golden Stejt
10.30 Arenasport 4Fudbal: Surinam - Gvadalup
10.30 Sport klub 1ATP Gštad, direktno
10.30 Arenasport 2Fudbal: Reding - Vest Hem
10.30 Arenasport 1Majke šampioni: Dimitrijević
10.30 Sport klub 3Na današnji dan
11.00 SOSSećanja, fudbal, 1990: Jugoslavija - UAE
11.00 Arenasport 1Košarka: Partizan - Crvena zvezda
11.00 Nova sportMoto 2, Asen, trka
11.00 Sport klub 2VTA Gdinija, dirketno
11.30 Sport klub 3NHL: Sieattle Kraken
12.00 EurosportFudbal, LOI (ž)
12.00 Arenasport 3Fudbal: Klub Briž - Anderleht
12.00 SOSLBŠ, finale 2021, 2. deo
12.10 Nova sportOdbojka (ž): Dominikana - Italija
12.30 Arenasport 2Fudbal: Meksiko - El Salvador
12.30 Eurosport 2Endurans moto trka - 12 sati Estorila
12.30 Arenasport 4Fudbal: Čukarički - Sumakvajit
12.35 SOSOd A do šampiona: Jana Milošević, rukomet
13.00 Arenasport 1Fudbal: Partizan - Crvena zvezda
13.00 Sport klub 3Snuker, liga šampiona, direktno
13.00 SOSOlimpijski šampioni
13.20 RTS 1Fudbal, LOI: Brazil - Nemačka, prenos
13.30 EurosportFudbal, LOI (m), uživo
14.00 SOSSOS mreža: Sportikom
14.00 Arenasport 3Fudbal: Real Madrid - Čelzi
14.00 Eurosport 2Endurans auto trka - 5 sati Monca
14.30 Arenasport 4Automoto, Estonija
14.30 Nova sportNHL: Tampa Bej - Montreal
14.30 SOSŠesti krug sporta
14.30 Arenasport 2Arena NBA studio
15.00 SOSVečiti derbi - večita tema
15.00 Arenasport 1Fudbal, pregled brazilske lige
15.30 Arenasport 1Fudbal: Kairat - Crvena zvezda
15.30 Arenasport 2Košarka: Milvoki - Feniks
15.30 Arenasport 4Fudbal: Klub Briž - Genk
16.00 Sport klub 2VTA Palermo, VTA Gdinija, ATP Gštad, direktno
16.00 Eurosport 2Motosport
16.00 Arenasport 3Fudbal: Čukarički - Sumakvajit
16.00 SOSLepote Stare planine
16.25 Nova sportKošarka (ž): Grčka - Srbija
16.30 Sport klub 1ATP Umag, direktno
16.30 Eurosport 2Olimpijske igre
16.30 Sport klub 3Na današnji dan
16.45 Sport klub 3Sportske igre mladih
17.00 SOSPuls života
17.05 Sport klub 3Fudbal, Premijer liga golovi sezone
17.15 Arenasport 4Fudbal: Kostarika - Jamajka
17.25 RTS 2Fudbal: Panevezis - Vojvodina, prenos
17.30 Arenasport 1Fudbal: Panevežis - Vojvodina
17.30 Arenasport 2Fudbal: Brazil - Argentina
17.30 EurosportFIA WTCC
17.55 Nova sportFudbal: Olimpija - Birkirkara
18.00 Arenasport 3Fudbal, pregled Superlige
18.00 SOSDžudo: Aleksandar Kukolj
18.00 Sport klub 3Snuker, liga šampiona, direktno
18.00 Eurosport 2Put do Tokija: Surfing
18.30 SOSOd A do šampiona: Nina Marinković, atletika
19.00 SOSSećanja, fudbal 1990: Jugoslavija - Španija
19.00 EurosportFudbal, LOI (m)
19.00 HRT 2ATP Umag
19.00 Arenasport 3Fudbal: Monako - Lion
19.00 Arenasport 4Fudbal: Crvena zvezda - Vojvodina
19.30 Arenasport 2Fudbal, pregled MLS lige
19.30 Arenasport 1Fudbal, pregled argentinske lige
19.30 Eurosport 2Put do Tokija. Klimbing
19.55 Nova sportKošarka (ž): Turska - BiH
20.00 Arenasport 2Fudbal: Viljareal - Lion
20.00 Arenasport 1Arena studio
20.00 SOSLBŠ
20.20 RTS 3Čuda Mediterana: Koptski muzej u Kairu
20.30 Eurosport 2Olimpijske igre
20.53 RTS 1Fudbal - Liga Konferencija Evrope, sportski program
20.55 RTS 1Fudbal: Partizan - Dunajska streda, prenos
21.00 Arenasport 4Fudbal: Hajduk - Tobol, uživo
21.00 Arenasport 3Fudbal: Roma - Napoli
21.00 Arenasport 1Fudbal: Partizan - Dunajska streda, u živo
21.00 SOSOlimpij
21.30 Sport klub 3Zlatni momenti JU sporta
21.30 Nova sportAtletika U23, EP Talin
22.00 Arenasport 2Fudbal: Kostarika - Jamajka
22.00 SOSZvezda je život. Kristina Jovanović
22.15 Sport klub 3ATP Uncovered
22.30 SOSSport Jugoistočne Srbije
22.50 RTS 1Fudbal - Liga Konferencija Evrope, sportski program
23.00 Arenasport 4Arena NBA studio
23.00 Arenasport 3Fudbal, pregled argentinske lige
23.00 EurosportFIA WTCC
23.00 SOSSećanja, fudbal, Večiti derbi
23.00 Eurosport 2Karate: Senior, ful kontakt
23.00 Sport klub 1Vesti
23.00 Arenasport 1Fudbal, pregled Superlige
23.30 Sport klub 1Fudbal: Olimpija - Birkirkara
23.30 Sport klub 2Zlatni momenti JU sporta
23.30 Arenasport 3Fudbal: Partizan - Dunajska streda
23.45 Sport klub 2Magazin Premijer lige
00.00 Arenasport 1Košarka: LA Lejkers - Majami
00.00 Arenasport 2Sportske igre mladih
00.00 Eurosport 2Biciklizam: Tur de Frans
00.00 SOSSOS kolaž: In memoriam Nenad Stekić
00.00 Arenasport 4Košarka: Crvena zvezda - Zadar
00.10 Sport klub 2Fudbal: Kajzer Čifs - Al Ahli Kairo
00.10 Sport klub 3Legende o legendama. Dragoslav Šekularac
00.30 Sport klub 3Eksremni svet sporta
00.30 EurosportFudbal, LOI (m)
01.00 SOSNoćni program
01.00 Sport klub 3Naskar, Nju Hempšir, pregled
01.00 Sport klub 2ATP Los Kabos, četvrtfinale, direktno
01.10 Sport klub 1Istorija Euro, oficijelna priča2004
01.30 RTS 1LOI 2021 - Veslanje, kvalifikacije, skif, prenos
01.30 Arenasport 3Fudbal: Orlando Siti - Filadelfija Junion, uživo
01.30 EurosportVeslanje, LOI uživo
01.43 RTS 2Fudbal: Panevezis - Vojvodina, r.
01.45 Arenasport 4Košarka: Partizan - Mornar
01.50 Sport klub 3Košarka, Evroliga, specijal
02.00 Sport klub 1Trans vorld sport
02.00 Nova sportOdbojka: Japan - Australija
02.00 Arenasport 1Arena NBA studio
02.30 Arenasport 2Fudbal: Penjarol - Nacional, uživo
02.50 Sport klub 1Fudbal: PSV - Galatasaraj
03.00 Arenasport 1Košarka: Feniks - Milvoki
03.00 Eurosport 2Going Olympic: Head to head
03.30 RTS 1Fudbal: Partizan - Dunajska streda, r.
03.30 Arenasport 4Fudbal: Honduras - Katar
03.30 Arenasport 3Sporting greatest moments
03.55 Sport klub 3Fast Zone
04.00 Arenasport 3Fudbal: Inter Majami - Nju Ingland
04.25 Sport klub 3Fudbal: Olimpija - Birkirkara
04.30 Nova sportVTA Gdinija, ATP Gštad, VTA Palermo
04.30 Arenasport 2Rukomet: Alborg - Flensburg
04.35 Sport klub 1ATP Uncovered
05.00 Sport klub 1Ekstremni svet sporta
05.25 Sport klub 1Fudbal, pregled sezone holandske lige
05.30 Arenasport 1Shortlist


Televizije zadržavaju pravo na izmenu programa. TV program se ažurira svakog jutra.

 
Program po danima

 • sreda, 21.07.
 • četvrtak, 22.07.
 • petak, 23.07.
 • subota, 24.07.
 • nedelja, 25.07.
 • ponedeljak, 26.07.
 • utorak, 27.07.
 • sreda, 28.07.
 • četvrtak, 29.07.

Pregled

 • Filmovi
 • Sadržaj filmova
 • Serije
 • Sport
 • Dečji program
 • Crtani filmovi
 • Dokumentarni program
 • Muzički program
 • Kvizovi
 • Vesti

Domaći kanali

 • Arenasport 1
 • Arenasport 2
 • Arenasport 3
 • Arenasport 4
 • B92
 • BK
 • Vojvodina 1
 • Vojvodina 2
 • Grand
 • Kopernikus
 • Most
 • N1
 • Naša
 • Nova S
 • Nova sport
 • Palma plus
 • Pink
 • Pink 2
 • Pink 3
 • Pink kids
 • Pink family
 • Prva
 • Prva kick
 • Prva plus
 • RTS 1
 • RTS 2
 • RTS 3
 • RTS svet
 • Sinemanija
 • SOS
 • Sport klub 1
 • Sport klub 2
 • Sport klub 3
 • Studio B
 • Ultra
 • Hepi

Inostrani kanali

 • 1000
 • AMC
 • Animal Planet
 • AXN
 • BN
 • Cartoon Network
 • Cinemax
 • Cinemax 2
 • Cinestar
 • Cinestar Action & Thriller
 • CNN
 • Discovery
 • Diva
 • Eurosport
 • Eurosport 2
 • Explorer
 • Fox
 • Fox Crime
 • Fox Life
 • Fox Movies
 • MTV Adria
 • National Geographic
 • OBN
 • Republika Srpska
 • RTCG
 • TLC
 • Travel Channel
 • Sci-Fi
 • VH1
 • HBO
 • HBO 2
 • HBO 3
 • History
 • HRT 1
 • HRT 2




Početna strana | Forum | Rečnik | Igre | Pričaonica | Pregled sadržaja
O Krstarici | Uslovi | Privatnost | Reklamiranje | Kontakt

Copyright © Krstarica 1999-2021. Sva prava zadržana. Zabranjena je reprodukcija u celini i u delovima bez dozvole.