Izdvajamo

 • TV stanice

Subota, 28. novembar 2020. 10:15

TV program - nedelja, 22. novembar 2020.

Sport

06.00 Nova sportFudbal: Maarska - Turska
06.00 Eurosport 2Alpsko skijanje, SK Levi
06.00 Sport klub 3Plivanje, Budimpešta
06.00 Sport klub 2Fudbal: Njukasl - Čelzi
06.00 Sport klub 1La liga magazin
06.00 Arenasport 4Košarka: Indijana - Njujork Niksi
06.25 Sport klub 1Fudbal: Spartak - Dinamo
06.30 Arenasport 2Automoto sport, Italija, pregled
07.00 EurosportAlpsko skijanje, SK veleslalom
07.00 Arenasport 1Fudbal, magazin Lige šampiona
07.30 Arenasport 4Fudbal: Atalanta - Liverpul
07.30 Arenasport 1Majke šampioni: Maksimović
07.30 Arenasport 2Fudbal: Budućnost - Petrovac
07.30 Arenasport 3Strongman Liga šampiona 2018.
07.30 N1Sport klub info
07.45 Nova sportKošarka, pregled Evrokupa
07.45 Sport klub 2Moto GP Portugal, kvalifikacije
08.00 Eurosport 2Snuker, Open Severne Irske, polufinale
08.00 Arenasport 1Fudbal: Krotone - Lacio
08.00 Sport klub 1Vesti
08.00 Sport klub 3Fudbal: Urava - Gamba Osaka, direktno
08.20 Nova sportFudbal: Duizburg - Verl
08.30 Eurosport 2Ski skokovi, SK Visla
08.30 Arenasport 3Rukomet: Zagreb - Motor
08.30 Sport klub 1Fudbal: Olimpijakos - Panatinaikos
08.30 EurosportSnuker, polufinale
08.40 Sport klub 2Odbojka: Milano - Pjaćenca
09.00 SOSAzbuka zdravlja
09.30 Arenasport 4Drim timovi
09.30 Arenasport 2Great Sporting Moments
10.00 Arenasport 2Veliki timovi
10.00 Arenasport 1Dokumentarni film: Sep Blater
10.00 Eurosport 2Fristajl skijanje, FIS SK Stubai
10.00 Sport klub 3Moto GP Portugal, direktno
10.00 SOSOlimpijski šampioni
10.00 Arenasport 4Fudbal: Juventus - Kaljari
10.05 EurosportAlpsko skijanje, SK, Slalom (ž), uživo
10.05 Nova sportFudbal: Španija - Nemačka
10.09 HRT 2Svetski skijaški kup, slalom (ž), prenos
10.10 Sport klub 1ATP masters London, singl, polufinale
10.10 Sport klub 2Fudbal: Totenhem - Mančester Siti
10.15 Arenasport 3Fudbal: Honved - Ferencvaroš
10.30 Arenasport 2Teme do Arene
11.00 Eurosport 2Snuker, Open Severne Irske, polufinale
11.00 SOSRukomet: Spartak - Partizan
11.00 Arenasport 1Fudbal: Zrinjski - Borac
11.00 Arenasport 2Košarka: Uniks - Himki, uživo
11.15 EurosportSkijaški skokovi: FIS SK
11.25 Sport klub 3NFL Extra
11.55 Nova sportFudbal: Bate Borisov - Belshina
12.00 Sport klub 2Fudbal: Rukh Brest - Šahtjor Soligorsk, direktno
12.00 Arenasport 3Pure Action
12.00 Arenasport 4Fudbal: Gojas - Palmeiras
12.00 Sport klub 3Moto GP Portugal, trka, direktno
12.00 SOSLBŠ, Beograd, 1. kolo
12.30 Arenasport 3Košarka: Estudiantes - Unikaha, uživo
12.55 Sport klub 1Fudbal: Fulam - Everton, direktno
13.00 Arenasport 2Fudbal: Nant - Mec, uživo
13.00 Arenasport 1Fudbal: Krupa - Velež, direktno
13.05 EurosportAlpsko skijanje, SK, Slalom (ž), uživo
13.09 HRT 2Svetski skijaški kup, slalom (ž), prenos
13.45 Eurosport 2Snuker, Open Severne Irske, finale
13.49 RTS 2Magazin Lige Evrope
13.55 Nova sportFudbal: Eibar - Hetafe
14.00 Arenasport 4Fudbal, magazin Lige šampiona
14.00 Sport klub 2Fudbal: AEK - Larisa, direktno
14.00 SOSDnevni događaji
14.30 Arenasport 3Great Sporting Moments
14.30 Arenasport 4Veliki timovi
14.55 Sport klub 1Pregled Evrokupa
15.00 Arenasport 1Fudbal: Inter - Torino, uživo
15.00 Arenasport 3Fudbal: Monpelje - Strazbur, uživo
15.00 Arenasport 2Fudbal: Roma - Parma, uživo
15.00 SOSZona pres
15.00 Arenasport 4Fudbal: Sampdorija - Bolonja, uživo
15.20 Eurosport 2Fudbal, Bundesliga, dan 8
15.30 Sport klub 1Pregled Evrolige
15.50 EurosportSkijaški skokovi; FIS SK, uživo
16.00 Sport klub 2Palakanestro: Armani - Venecija, direktno
16.10 Sport klub 1Tenis. Studio
16.10 Nova sportFudbal: Kadiz - Sosijedad
16.15 Sport klub 3Na današnji dan
16.25 Sport klub 3Car Fashion
16.30 Sport klub 1ATP Masters kup London, dublovi, finale, direktno
16.50 Sport klub 3Fudbal: Rewind - Arsenal
16.55 HRT 2Košarka: Furnir - Gorica, prenos
17.00 SOSPuls života
17.00 Arenasport 3Fudbal: Angers - Lion, uživo
17.00 Arenasport 1Fudbal: Široki - Radnik, uživo
17.00 Arenasport 2Great Sporting Moments
17.00 Arenasport 4Košarka: Budućnost - Cibona, uživo
17.30 Arenasport 2Fudbal, magazin Lige Evrope
17.30 B92Fudbal: Vojvodina - Crvena zvezda
17.30 Sport klub 3Fudbal: Lids - Arsenal, direktno
17.45 EurosportAlpsko skijanje, SK, slalom (ž)
18.00 Sport klub 1Tenis. Studio
18.00 SOSOlimpijski šampioni
18.00 Arenasport 2Fudbal: Udineze - Đenova, uživo
18.00 Sport klub 2Plivanje, Budimpešta, finala, direktno
18.25 Nova sportFudbal: Granada - Valjadolid
18.45 Arenasport 4Košarka: Saragosa - Barsa, uživo
19.00 Sport klub 1ATP Masters kup London, singl, finale, direktno
19.00 Arenasport 3Košarka: Cedevita - Igokea, uživo
19.00 SOSSećanja, fudbal, 1974: Jugoslavija- Švedska
19.00 Arenasport 1Rukomet: Flensburg - Štutgart
19.30 Sport klub 3Palakanestro: Brindizi - Breša, direktno
19.45 EurosportSnuker, finale, uživo
20.00 SOSLiga budućih šampiona
20.00 Eurosport 2Ski skokovi, SK Visla
20.00 Arenasport 2Fudbal: Sao Paulo - Vasko Da Gama, uživo
20.15 Sport klub 2Fudbal: Liverpul - Lester, direktno
20.20 Nova sportKošarka, pregled Evrolige
20.30 Arenasport 1Istorija ULC finala
20.30 Arenasport 4Rukomet: Gjor - Budućnost
20.45 B92Fudbal: Napoli - Milan
20.45 Arenasport 1Fudbal: Napoli - Milan, uživo
20.45 Sport klub 1SK miks
20.55 Nova sportFudbal: Alaves - Valensija
21.00 Eurosport 2Vesti
21.00 Arenasport 3Fudbal: Lil - Loren, uživo
21.05 Eurosport 2Alpsko skijanje, SK Levi
21.25 Sport klub 3Galerija slavnih & Zlatni momenti JU sporta
21.30 SOSFudbal, Super liga, 15. kolo
21.40 Sport klub 3Pregled Evrolige
21.45 Sport klub 1Vesti
22.00 Arenasport 2Istorija ULC finala
22.00 Arenasport 4Crash
22.15 Sport klub 3Fudbal: Šefild Junajted - Vest Hem
22.15 Arenasport 2Fudbal: Internacional - Fluminense, uživo
22.15 Sport klub 2SK miks
22.20 Sport klub 1NFL: Indijanapolis - Grin Bej, direktno
22.25 Sport klub 2NFL: Minesota - Dalas, direktno
22.25 Arenasport 4Fudbal: Sporting - Ertkuakes, uživo
22.30 SOSOtvorite atlas
22.30 Eurosport 2Ski skokovi, SK Visla
22.45 Arenasport 1Fudbal, magazin Lige šampiona
22.50 Nova sportKošarka: Partizan - Huventud
23.00 Arenasport 3Fudbal: Vojvodina - Crvena zvezda
23.00 SOSDruga strana života
23.05 EurosportStoni tenis: ITTF finale
23.20 Arenasport 1Fudbal: Patronato - Gimnazija La Plata, uživo
00.00 Nova SUFC Fight Night
00.00 SOSSvedoci istorije
00.00 Eurosport 2Vesti
00.05 Sport klub 3Fudbal: Junior - Tolima, direktno
00.05 Eurosport 2Snuker, Open Severne Irske, finale
00.05 EurosportAlpsko skijanje, SK, slalom (ž)
00.15 Arenasport 2Fudbal, pregled Lige šampiona
00.30 Arenasport 4Košarka: Cedevita - Igokea
00.30 Nova sportKošarka. Barselona - Crvena zvezda
00.35 EurosportSkijaški skokovi
01.00 Arenasport 3Umetničko klizanje
01.00 SOSNoćni program
01.00 Arenasport 2Fudbal: Angers - Lion
01.30 Sport klub 2Pregled Evrokupa
01.30 Eurosport 2Alpsko skijanje, SK Levi
01.30 Arenasport 1Fudbal: Roma - Parma
01.35 Sport klub 1Ekstremni svet sporta
02.00 Sport klub 1NFL Extra
02.00 Sport klub 3Košarka: Fenerbahče - Bahčesehir
02.05 Nova sportUlični basket, Svetski tur, Doha
02.10 Sport klub 2Fudbal: Pasto - Santa Fe, direktno
02.15 Arenasport 4Košarka: Budućnost - Cibona
02.15 Sport klub 1NFL: Las Vegas - Kanzas Siti, direktno
02.30 Arenasport 3Ragbi: Škotska - Francuska
03.00 Eurosport 2Ski skokovi, SK Visla
03.00 Arenasport 2Fudbal: Jang Bojs - Bazel
03.15 Arenasport 1Fudbal: Sporting Šarlroa - Gent
03.30 Sport klub 3Plivanje, Budimpešta, finala
03.55 Nova sportSK miks
04.00 Arenasport 4Fudbal: Široki - Radnik
04.10 Sport klub 2Fudbal: Lids - Arsenal
04.30 Arenasport 3Shortlist
05.00 Arenasport 1Fudbal: Monpelje - Strazbur
05.00 Arenasport 3Homage
05.00 Arenasport 2Rukomet: Gjor - Budućnost
05.25 Sport klub 3Pregled Evrokupa
05.30 Eurosport 2Snuker, Open Severne Irske, finale
05.30 Arenasport 3Fudbal: PAOK - PSV
05.35 Sport klub 1NFL Gameday


Televizije zadržavaju pravo na izmenu programa. TV program se ažurira svakog jutra.

 
Program po danima

 • subota, 21.11.
 • nedelja, 22.11.
 • ponedeljak, 23.11.
 • utorak, 24.11.
 • sreda, 25.11.
 • četvrtak, 26.11.
 • petak, 27.11.
 • subota, 28.11.
 • nedelja, 29.11.

Pregled

 • Filmovi
 • Sadržaj filmova
 • Serije
 • Sport
 • Dečji program
 • Crtani filmovi
 • Dokumentarni program
 • Muzički program
 • Kvizovi
 • Vesti

Domaći kanali

 • Arenasport 1
 • Arenasport 2
 • Arenasport 3
 • Arenasport 4
 • B92
 • BK
 • Vojvodina 1
 • Vojvodina 2
 • Grand
 • Kopernikus
 • Most
 • N1
 • Naša
 • Nova S
 • Nova sport
 • Palma plus
 • Pink
 • Pink 2
 • Pink 3
 • Pink kids
 • Pink family
 • Prva
 • Prva kick
 • Prva plus
 • RTS 1
 • RTS 2
 • RTS 3
 • RTS svet
 • Sinemanija
 • SOS
 • Sport klub 1
 • Sport klub 2
 • Sport klub 3
 • Studio B
 • Ultra
 • Hepi

Inostrani kanali

 • 1000
 • AMC
 • Animal Planet
 • AXN
 • BN
 • Cartoon Network
 • Cinemax
 • Cinemax 2
 • Cinestar
 • Cinestar Action & Thriller
 • CNN
 • Discovery
 • Diva
 • Eurosport
 • Eurosport 2
 • Explorer
 • Fox
 • Fox Crime
 • Fox Life
 • Fox Movies
 • MTV Adria
 • National Geographic
 • OBN
 • Republika Srpska
 • RTCG
 • TLC
 • Travel Channel
 • Sci-Fi
 • VH1
 • HBO
 • HBO 2
 • HBO 3
 • History
 • HRT 1
 • HRT 2




Početna strana | Forum | Rečnik | Igre | Pričaonica | Pregled sadržaja
O Krstarici | Uslovi | Privatnost | Reklamiranje | Kontakt

Copyright © Krstarica 1999-2020. Sva prava zadržana. Zabranjena je reprodukcija u celini i u delovima bez dozvole.