Izdvajamo

 • TV stanice

Ponedeljak, 1. mart 2021. 18:18

TV program - utorak, 23. februar 2021.

Sport

06.00 EurosportAlpsko skijanje, Svetsko prvenstvo
06.00 Arenasport 1Automoto, Monte Karlo, pregled
06.00 Arenasport 4Fudbal: Ros Kaunti - Seltik
06.00 Arenasport 3Rukomet: Fiše Berlin - RNL
06.00 Sport klub 3Košarka: Estonija - Severna Makedonija
06.00 Arenasport 2Fudbal: Lokomotiva - Gorica
06.10 Sport klub 1Fudbal, Mančester Junajted TV: Rajan Gigs, svi golovi
06.45 Sport klub 2Fudbal, pregled Championship-a
07.00 Nova sportKošarka: Himki - Baskonija
07.00 Arenasport 1Fudbal: Loren - Lil
07.10 Sport klub 1SK intervju: Larkin & Micić
07.15 Sport klub 2Fudbal: Brajton - Kristal Palas
07.30 Sport klub 3Fudbal: Osasuna - Sevilja
07.30 Arenasport 3Homage
07.30 Eurosport 2Biciklizam: Tur UAE
08.00 Arenasport 3Fudbal: Čukarički - Zlatibor
08.00 Arenasport 2Košarka: LA Klipers - Bruklin
08.00 Sport klub 1Vesti
08.00 Arenasport 4Fudbal: Liverpul - Everton
08.25 Nova sportNHL: LA Kings - Minesota
08.30 EurosportSnuker, Šampionat igrača
08.30 Eurosport 2Alpsko skijanje, Svetsko prvenstvo
08.30 Sport klub 1Istorija EURO, oficijelna priča 1972
09.00 Sport klub 2VTA Adelejd, direktno
09.00 Arenasport 1Fudbal, magazin Lige Evrope
09.00 SOSSOS bubamara
09.15 Sport klub 3Košarka: Zenit - Armani
09.30 Sport klub 1SK autoportret: Vlatko Marković
09.30 Arenasport 1Fudbal: Milan - Inter
09.45 Sport klub 1Premijer liga, blupersi 2015 & 2016
10.00 Arenasport 3Košarka: LA Lejkers - Majami
10.00 SOSSećanja, košarka 1981: Bosna - Partizan
10.00 Arenasport 2Fudbal: Nant - Marsej
10.00 Arenasport 4Fudbal: Flamengo - Internacional
10.10 Nova sportKošarka: Mali - Nigerija
10.30 Sport klub 1ATP Monpelje, direktno
10.30 Eurosport 2Snuker, Šampionat igrača
10.30 EurosportBiciklizam
10.45 Sport klub 3Fudbal, pregled Premijer lige
11.00 RTS 2Magazin Lige šampiona
11.30 Arenasport 1Na skija,a, Epizoda 2
11.40 Nova sportFudbal, (ž): Brazil - Argentina
11.45 Sport klub 3Košarka. Belgija - Češka Republika
11.45 EurosportBiciklizam, uživo
12.00 Arenasport 3Fudbal, magazin Lige šampiona
12.00 Arenasport 2Fudbal: Partizan - Radnik
12.00 SOSFudbal, Super liga Srbije
12.00 Arenasport 1NBA Daliy
12.00 Arenasport 4Fudbal: Arsenal - Mančester Siti
12.10 Sport klub 1Fudbal, pregled Premijer lige
12.15 Arenasport 1Košarka: Nju Orleans - Boston
12.30 Arenasport 3Fudbal: Klub Briž - Leuven
12.30 Sport klub 2Na današnji dan
12.30 Eurosport 2Alpsko skijanje, Svetsko prvenstvo
12.40 Sport klub 2Sport & Tech Lifestyle
13.00 SOSTop 11: Dario Srna
13.00 Sport klub 1ATP Monpelje, direktno
13.05 Sport klub 2NHL: Karolina - Tampa Bej
13.15 Sport klub 3Fudbal: Ajtnraht - Bajern
13.20 Nova sportKošarka: Dominikana - Uskršnja Ostrva
13.55 EurosportSnuker, Šampionat igrača, uživo
14.00 SOSBoks: Liga JIS
14.00 Arenasport 4Fudbal: Maritimo - Porto
14.00 Arenasport 2Fudbal: Spartak - Crvena zvezda
14.15 Arenasport 1Fudbal, pregled kola italijanske lige
14.30 Arenasport 3Mobil auto
14.30 SOSDnevni događaji
14.50 Sport klub 2KHL Ice Week
15.00 Arenasport 1Fudbal: Vest Hem - Totenhem
15.00 Arenasport 3Odbojka (ž): Fenerbahče - Novara, uživo
15.00 SOSZona pres
15.00 Sport klub 3MMA Fight Nights Global: Sochi, direktno
15.05 Sport klub 2Košarka: Srbija - Švajcarska
15.10 Nova sportNHL: Kolorado - Las Vegas
16.00 Arenasport 4Fudbal: PSŽ - Monako
16.00 Arenasport 2Fudbal: Podgorica - Budućnost, uživo
16.00 Eurosport 2Tenis: Australijan open, finale žene
16.30 Sport klub 1Fudbal: Brajton - Kristal Palas
16.40 Sport klub 2Auto, emisija o automobililma
17.00 Arenasport 3Shortlist
17.00 SOSAzbuka zdravlja
17.00 Arenasport 1Fudbal: Juventus - Krotone
17.05 Sport klub 2Fudbal, pregled španske lige
17.15 Nova sportKošarka: Rumunija - Izrael
17.30 Arenasport 3Auto moto, Finska, najava
17.30 EurosportAlpsko skijanje, SP, žene
18.00 SOSPlava planeta - Srbija
18.00 Arenasport 2Odbojka: Modena - Peruđa, uživo
18.00 Eurosport 2Biciklizam: Tur UAE
18.00 Sport klub 3Ekstremni svet sporta
18.00 Arenasport 4Wolrdies
18.00 Arenasport 3Fudbal, magazin Lige Evrope
18.10 Sport klub 1Evroliga, studio
18.15 Arenasport 4Mobil auto
18.25 Sport klub 3Premijer liga, legende: Alan Širer
18.30 Arenasport 3Wolrdies
18.30 SOSDruga strana života
18.45 Arenasport 4Rukomet: Nekse - CSKA, uživo
18.45 Arenasport 3Rukomet: PSŽ - Vive Kielce, uživo
18.50 Nova sportNHL: Karolina - Florida
18.55 Sport klub 1Košarka: Žalgiris - Crvena zvezda, direktno
19.00 Eurosport 2Formula E, Svetsko prvenstvo
19.00 Sport klub 3Fudbal: Lids - Sautempton, direktno
19.00 Arenasport 1Fudbal, pregled kola Super lige
19.00 SOSSećanja, fudbal 1988: Milan - Crvena zvzda
19.55 EurosportSnuker, uživo
20.00 Arenasport 2Fudbal, pregled kola belgijske lige
20.00 Arenasport 1UCL studio
20.00 Eurosport 2Tenis, Australijan open, polufinale žene
20.05 HRT 2Ponos Hrvatske
20.30 Arenasport 2Fudbal, pregled kola portugalske lige
20.30 Arenasport 3Košarka, magazin Endesa lige
20.40 Nova sportFudbal: Roteram - Notingem Forest
20.45 Arenasport 3Rukomet: Nant - Zagreb, uživo
20.45 Arenasport 4Rukomet: Kil - Alborg, uživo
20.50 Sport klub 1Evroliga, studio
21.00 SOSFudbal, Super liga Srbije
21.00 Arenasport 1Fudbal: Atletiko - Čelzi
21.00 Arenasport 2Fudbal: Lacio - Bajern, uživo
21.00 Eurosport 2Tenis, Australijan open, polufinale žene
21.00 Sport klub 3KHL Ice Week
21.05 Sport klub 1SK dosije, utakmice koje se pamte - Utišana Marseljeza 1968
21.15 Sport klub 3Fudbal, pregled turske lige
21.50 Sport klub 1Podcast
22.00 SOSSOS bubamara
22.00 Eurosport 2Tenis: Australijan open, finale žene
22.00 Sport klub 3NHL: St Luis - LA Kings
22.30 Arenasport 4Arsenal vorld
22.30 Arenasport 3Košarka: LA Klipers - Bruklin
22.45 Nova sportNHL: Toronto - Otava
22.45 Sport klub 1Vesti
23.00 Arenasport 2Odbojka: Fenerbahče - Novara
23.00 SOSFudbal, Prva liga
23.00 Arenasport 4Rukomet: PSŽ - Vive Kielce
23.00 Arenasport 1UCL studio
23.15 Arenasport 1Fudbal, pregled Lige šampiona
23.15 Sport klub 1Fudbal: Lids - Sautempton
23.30 EurosportFormula E, Svetsko prvenstvo
23.40 Sport klub 3League of Legends: EBL
00.00 Eurosport 2Alpsko skijanje, Svetsko prvenstvo
00.00 Arenasport 1Fudbal, pregled kola Super lige
00.00 SOSOtvorite atlas
00.00 SOSVošino ćoše
00.20 Nova sportKošarka: Efes - Olimpijakos
00.30 Arenasport 4Mobil auto
00.30 Arenasport 3Fudbal: Lacio - Sampdorija
00.30 EurosportSkijaško trčanje, Svetski kup, žene
01.00 Arenasport 1NBA Action
01.00 Eurosport 2Snuker, Šampionat igrača
01.00 Arenasport 2Fudbal, pregled kola francuske lige
01.00 Arenasport 4Odbojka: Monca - Tent
01.00 SOSNoćni program
01.30 Arenasport 1Košarka: Dalas - Boston, uživo
01.30 Sport klub 3NHL: Detroit - Nešvil, direktno
01.30 EurosportAlpsko skijanje, SP, žene
01.55 Nova sportKošarka: Kenija - Senegal
02.00 Arenasport 2Fudbal: Brest - Lion
02.30 Arenasport 3Fudbal: Podgorica - Budućnost
03.00 EurosportSnuker, Šampionat igrača
03.00 Arenasport 4Fudbal, pregled kola belgijske lige
03.00 Eurosport 2Tenis: Australijan open, finale žene
03.15 Nova sportFudbal: Aleksandrija - Minaj
03.25 Sport klub 1Pod kapicom: Stefan Mitrović
03.30 Arenasport 4Fudbal, pregled kola portugalske lige
04.00 Arenasport 4Fudbal: FCSB - Targovište
04.00 Eurosport 2Tenis, Australijan open, finale muškarci
04.00 Sport klub 3KHL: Jokerit - Vitijaz
04.00 Arenasport 1Košarka: Nju Orleans - Boston
04.00 Arenasport 2Fudbal: Sporting - Portimonense
04.30 Arenasport 3Rukomet: GOG - Trimo Trebnje
04.55 Nova sportKošarka: Šri Lanka - Palestina
05.40 Sport klub 1Konjičke trke: Saudi kup
05.50 Sport klub 3Fudbal, pregled segunda divizion


Televizije zadržavaju pravo na izmenu programa. TV program se ažurira svakog jutra.

 
Program po danima

 • ponedeljak, 22.02.
 • utorak, 23.02.
 • sreda, 24.02.
 • četvrtak, 25.02.
 • petak, 26.02.
 • subota, 27.02.
 • nedelja, 28.02.
 • ponedeljak, 1.03.
 • utorak, 2.03.
 • sreda, 3.03.

Pregled

 • Filmovi
 • Sadržaj filmova
 • Serije
 • Sport
 • Dečji program
 • Crtani filmovi
 • Dokumentarni program
 • Muzički program
 • Kvizovi
 • Vesti

Domaći kanali

 • Arenasport 1
 • Arenasport 2
 • Arenasport 3
 • Arenasport 4
 • B92
 • BK
 • Vojvodina 1
 • Vojvodina 2
 • Grand
 • Kopernikus
 • Most
 • N1
 • Naša
 • Nova S
 • Nova sport
 • Palma plus
 • Pink
 • Pink 2
 • Pink 3
 • Pink kids
 • Pink family
 • Prva
 • Prva kick
 • Prva plus
 • RTS 1
 • RTS 2
 • RTS 3
 • RTS svet
 • Sinemanija
 • SOS
 • Sport klub 1
 • Sport klub 2
 • Sport klub 3
 • Studio B
 • Ultra
 • Hepi

Inostrani kanali

 • 1000
 • AMC
 • Animal Planet
 • AXN
 • BN
 • Cartoon Network
 • Cinemax
 • Cinemax 2
 • Cinestar
 • Cinestar Action & Thriller
 • CNN
 • Discovery
 • Diva
 • Eurosport
 • Eurosport 2
 • Explorer
 • Fox
 • Fox Crime
 • Fox Life
 • Fox Movies
 • MTV Adria
 • National Geographic
 • OBN
 • Republika Srpska
 • RTCG
 • TLC
 • Travel Channel
 • Sci-Fi
 • VH1
 • HBO
 • HBO 2
 • HBO 3
 • History
 • HRT 1
 • HRT 2




Početna strana | Forum | Rečnik | Igre | Pričaonica | Pregled sadržaja
O Krstarici | Uslovi | Privatnost | Reklamiranje | Kontakt

Copyright © Krstarica 1999-2021. Sva prava zadržana. Zabranjena je reprodukcija u celini i u delovima bez dozvole.