Izdvajamo

 • TV stanice

četvrtak, 28. maj 2020. 07:39

TV program - subota, 23. maj 2020.

Sport

06.00 Eurosport 2Tenis: R. Nadal
06.00 Sport klub 2ATP London 2014, dublovi finale
06.15 Sport klub 3Rukomet: Ademar Leon - Gorenje Velenje
06.15 Sport klub 1Sport & Tech Lifestyle
06.30 Arenasport 4Košarka, ABA liga, best of
06.30 EurosportAuto trke: Hungaroring
07.00 Arenasport 1Fudbal, Liga šampiona, best of Liverpul 2017/18
07.05 Sport klub 1La liga magazin, specijal
07.30 Sport klub 1Premijer liga menadžeri: Jirgen Klop
07.30 Arenasport 2Fudbal: Inter - Fiorentina
07.30 Arenasport 3UEFA Euro The Official Story
07.35 Sport klub 3Track & Field
07.40 Sport klub 2VTA Rio 2015: Erani - Šmidlova, finale
08.00 Sport klub 3NFL, Road to the Super Bowl 2018
08.00 Sport klub 1Vesti
08.15 Arenasport 4Košarka, ABA liga, best of
08.25 Sport klub 1Odbojka (ž) SAD - Turska
08.30 Arenasport 3Rukomet: Hanover - RNL
08.30 Eurosport 2Biciklizam: Tur de Frans
08.30 Arenasport 1Sportska rivalstva
08.30 EurosportTenis: R. Nadal
08.55 Sport klub 3KHL: Avangard - CSKA
09.00 Arenasport 1Fudbal, Magazin Lige Evrope
09.00 SOSSvedoci istorije: Bora Stanković
09.30 Arenasport 2Sportski velikani
09.30 Arenasport 1Fudbal: Suvong Bluevings - Inčon Junajted, direktno
09.45 Sport klub 2VTA Štutgart 2015: Kerber -Vozniacki, finale
10.00 Arenasport 4Fudbal: Partizan - Spartak
10.00 Arenasport 2Košarka: Real Madrid - Barselona
10.15 Arenasport 3Fudbal: Valensija - Viljareal
10.30 SOSSOS mreža: Meč lopta
10.40 Sport klub 1Legende o legendama: Milutin Šoškić
10.50 Sport klub 3NFL, Road to the Super Bowl 2019
11.00 Eurosport 2Biciklizam: Điro d'Italija
11.00 Sport klub 1Tenis: Humanitarni turnir SK Soker kup (Krajinović, Đere - Džumhur, Miladinović)
11.00 SOSSOS mreža: Vošino ćoše
11.30 EurosportSnuker, Open Škotske
11.30 Arenasport 2Košarka: Bruklin - Nju Orleans
11.30 Arenasport 1Fudbal: Real Madrid - PSŽ, 2019
11.50 Sport klub 3e-Sports: LOL - EU Masters
11.55 Sport klub 2SK momenti & Zlatni momenti JU sporta
12.00 Arenasport 4Fudbal, pregled 16-tine finala Lige Evrope
12.00 SOSSOS mreža: Subotica grad sporta
12.00 Arenasport 3Fudbal: Milan - Inter
12.15 Sport klub 2VTA Čarlsotn 2019: Martić -Anisimova
12.50 Arenasport 4Košarka: Partizan - Cibona
13.00 SOSFudbal: Novi Pazar - Grafičar
13.30 Arenasport 2Fudbal: Monako - PSŽ
13.30 Arenasport 1Red bul, Teksas, pregled
13.40 Sport klub 3NFL, Road to the Super Bowl 2020
13.50 Sport klub 2VTA Čarlston 2019: Martić - Minela
14.00 EurosportBiciklizam: Điro d'Italija
14.00 Arenasport 3Hokej: Švajcarska - Švedska
14.00 Eurosport 2Fudal: Herta Berlin - Union Berlin
14.08 HRT 2Sportski trenuci za pamćenje, LŠ 2009: Barselona - Mančester Junajted
14.30 Arenasport 1Košarka: Crvena zvezda - Partizan
14.30 Arenasport 4Fudbal: Barselona - Lion
14.40 Sport klub 3Na današnji dan & SK momenti
14.55 Sport klub 3FIFA 2020, polufinale A, direktno
15.00 SOSTop 11: Jovan Stanković
15.10 Sport klub 2Fast zone
15.15 Arenasport 2Fudbal, Magazin Lige Evrope
15.25 Eurosport 2Fudbal: Volfsburg - Borusija Dortmund
15.40 Sport klub 2VTA Vuhan 2014: Bohard - Kvitova, finale
15.45 Arenasport 2Vaterpolo: SL 2019: Australija - Španija
15.55 Sport klub 3SK miks & Zlatni golovi JU sporta
16.00 Arenasport 3Fudbal: Bajern Mineh - Štutgart
16.10 Sport klub 3FIFA 2020, polufinale A, direktno
16.30 Arenasport 1Fudbal, pregled 6. kola francuske lige
16.30 HRT 2Sportski trenuci za pamćenje: Skijanje, OI medalje Ivice Kostelića
16.30 Arenasport 4Fudbal: Napredak - Crvena zvezda
17.00 SOSSećanja: Fudbal 1991: Dinamo Drezden - Crvena zvezda, 1. deo
17.00 EurosportBiciklizam: Tur de Frans
17.00 Sport klub 1Na današnji dan
17.10 Sport klub 3SK miks & Zlatni golovi JU sporta
17.10 Sport klub 1Legende o legendama: Branko Stanković
17.20 Sport klub 2ATP Atlanta 2014: Izner - Sela, finale
17.25 Sport klub 3FIFA 2020, polufinale A, direktno
17.30 Eurosport 2Fudbal: Borusija Menhengladbah - Bajeer Leverkuzen
17.30 Arenasport 1Fudbal, Liga šampiona, klasik mečevi
17.30 Sport klub 1Premijer liga specijal: Moja sezona: Džejmi Vardi
18.00 Arenasport 3Rukomet (ž): Srbija - Danska, EP
18.00 SOSFudbal: Super liga Srbije, 23 kolo
18.00 Sport klub 1Premijer liga intervju: Vinaldum & De Bruine
18.00 Arenasport 2Sportska rivalstva
18.15 Arenasport 1Fudbal, magazin Lige šampiona
18.20 Sport klub 2VTA Čarlston 2019: Benčić - Martić
18.25 Eurosport 2Fudbal: Bajern - Ajntraht
18.30 Sport klub 1Premijer liga - obilazak klubova
18.30 Arenasport 2Košarka: Crvena zvezda - Mega
18.30 Arenasport 4Fudbal: Vojvodina - Partizan
18.30 Sport klub 3Odbojka: Belgorod - Halkbank
18.45 Arenasport 1Arena sport, fleš
19.00 EurosportTenis: R. Nadal
19.00 Arenasport 1Fudbal: Ajaks - Totenhem
19.00 SOSFizioterapija: Oporavak sportista
19.25 Sport klub 1Beloruska liga: Vitebsk - Dinamo Minsk, direktno
19.30 Arenasport 3Atletika, SP Doha, pregled 9. dan
19.45 Sport klub 2VTA Pataja 2013: Lisicki - Kirilenko, finale
20.00 SOSLBŠ: Balkan -Radnički
20.15 Arenasport 2Košarka: Dalas - Sakramento
20.30 Eurosport 2Motokros, SP Velika Britanija
20.30 Arenasport 4Great Sporting Moments
20.35 Sport klub 3Fast zone
21.00 Sport klub 3Moto GP Klasici, Velika Britanija, Donington park 2000
21.00 Eurosport 2Snuker, Open Škotske, četvrtfinale
21.00 SOSLBŠ pregled Beograd
21.00 Arenasport 4Košarka: Crvena zvezda - Mornar
21.00 Arenasport 1Majke šampioni: Svetlana Jović
21.20 Sport klub 1SK NFL Podcast
21.30 Arenasport 1Fudbal: River Plate - Boka Juniors
21.50 Sport klub 3La liga magazin specijal
22.00 Arenasport 3KOTV
22.00 Arenasport 2Arena sport, fleš
22.00 EurosportOlimpijske igre
22.00 SOSGost SOS-a: Sreten Nikolić
22.15 Arenasport 2Fudbal, italijanska liga, best of Juventus
22.25 Sport klub 2ATP Toronto 2012: Tipsarević - Granolers
22.25 Sport klub 3Cage Warriors: London
22.30 SOSIn memoriam: Marko Elzner
23.00 Sport klub 1SK vesti
23.00 EurosportFormula E, Cirih
23.00 Arenasport 4Veliki timovi: Italija
23.00 Eurosport 2Olimpijske igre
23.00 Arenasport 3KOTV
23.00 SOSSećanja, Košarka 1989: Jugoslavija - Italija
23.25 Sport klub 1Magazin Premijer lige
23.30 B92Strongmen
23.30 Arenasport 4Fudbal, Magazin Lige Evrope
23.30 Arenasport 1Fudbal, pregled sezone francuske lige
23.30 EurosportAuto trke, Slovakiaring
23.55 Sport klub 1Fudbal: Mančester Junajted - Partizan
00.00 SOSNoćni program
00.00 Sport klub 2VTA Moskva, 2013: Halep -Stosur, finale
00.30 Sport klub 3Odbojka (ž): Filotrano - Peruđa
01.30 EurosportSnuker, Open Škotske
01.30 Eurosport 2Reli, Evropski šampionat
01.45 Sport klub 1MUTV: golovi, Luis Saha
02.10 Sport klub 2Tenis: Humanitarni turnir SK Soker kup (Krajinović, Đere - Džumhur, Miladinović)
02.15 Sport klub 1Premijer liga, klipski heroji
02.40 Sport klub 3Biciklizam: Titan Desert 2019, pregled
03.05 Sport klub 3Svetski reli kros, finale sezone 2019, Južna Afrika
03.45 Sport klub 1Fudbal: Belenenses - Sporting
04.34 Sport klub 2Zlatni momenti JU sporta
05.05 Sport klub 3Merzouga reli 2018
05.35 Sport klub 1Basket miks


Televizije zadržavaju pravo na izmenu programa. TV program se ažurira svakog jutra.

 
Program po danima

 • četvrtak, 21.05.
 • petak, 22.05.
 • subota, 23.05.
 • nedelja, 24.05.
 • ponedeljak, 25.05.
 • utorak, 26.05.
 • sreda, 27.05.
 • četvrtak, 28.05.
 • petak, 29.05.

Pregled

 • Filmovi
 • Sadržaj filmova
 • Serije
 • Sport
 • Dečji program
 • Crtani filmovi
 • Dokumentarni program
 • Muzički program
 • Kvizovi
 • Vesti

Domaći kanali

 • Arenasport 1
 • Arenasport 2
 • Arenasport 3
 • Arenasport 4
 • B92
 • BK
 • Vojvodina 1
 • Vojvodina 2
 • Grand
 • Kopernikus
 • Most
 • N1
 • Naša
 • Nova S
 • Palma plus
 • Pink
 • Pink 2
 • Pink 3
 • Pink kids
 • Pink family
 • Prva
 • Prva kick
 • Prva plus
 • RTS 1
 • RTS 2
 • RTS 3
 • RTS svet
 • Sinemanija
 • SOS
 • Sport klub 1
 • Sport klub 2
 • Sport klub 3
 • Studio B
 • Ultra
 • Hepi

Inostrani kanali

 • 1000
 • AMC
 • Animal Planet
 • AXN
 • BN
 • Cartoon Network
 • Cinemax
 • Cinemax 2
 • Cinestar
 • Cinestar Action & Thriller
 • CNN
 • Discovery
 • Diva
 • Eurosport
 • Eurosport 2
 • Explorer
 • Fox
 • Fox Crime
 • Fox Life
 • Fox Movies
 • MTV Adria
 • National Geographic
 • OBN
 • Republika Srpska
 • RTCG
 • TLC
 • Travel Channel
 • Sci-Fi
 • VH1
 • HBO
 • HBO 2
 • HBO 3
 • History
 • HRT 1
 • HRT 2




Početna strana | Forum | Rečnik | Igre | Pričaonica | Pregled sadržaja
O Krstarici | Uslovi | Privatnost | Reklamiranje | Kontakt

Copyright © Krstarica 1999-2020. Sva prava zadržana. Zabranjena je reprodukcija u celini i u delovima bez dozvole.