Izdvajamo

 • TV stanice

Petak, 1. jul 2022. 00:50

TV program - četvrtak, 23. jun 2022.

Sport

06.00 Arenasport 1Fudbal, pregled kola MLS lige
06.00 Sport klub 3Fudbal, EP U19: Rumunija - Francuska
06.00 Arenasport 2Fudbal: Viljareal - Sevilja
06.30 Arenasport 3Rukomet: Vezprem - Vive Kielce
06.30 Eurosport 2Biciklizam: Route d'Occitanie
06.30 Nova sportATP Hale, finale
06.40 Sport klub 1Autoportret & SK Miks & Legende o legendama
06.45 Sport klub 2Basket 3 na 3, SP (ž): Francuska - Brazil
07.00 Arenasport 1Fudbal: Čukarički - Tuzla Siti
07.35 Sport klub 2Odbojka, Liga nacija: Brazil - Poljska
07.40 Sport klub 3Sport kakav pamtimo: Vladislav Lale Lučić
08.00 Nova sportVTA Berin, dublovi, finale
08.00 Sport klub 1Vesti
08.00 Arenasport 3Rukomet: Barselona - Vive Kielce
08.00 Arenasport 2Fudbal: Barakas Cetral - Boka Juniors
08.00 Arenasport 4Fudbal: Čukarički - Proleter
08.00 Eurosport 2Otključajte moć sporta
08.30 Eurosport 2Motokors, Španija
08.30 Sport klub 1Trans vorld sport
08.50 Sport klub 1Baja i Joga
09.00 Sport klub 3Odbojka, Liga nacija: Kina - Nemačka, direktno
09.00 Arenasport 1Fudbal, pregled kola argentinske lige
09.00 SOSVošino ćoše
09.10 Sport klub 2SK Bloopers
09.15 Sport klub 1Fudbal, EP U19: Izrael - Austrija
09.30 Arenasport 1Fudbal, pregled kola brazilske lige
09.30 Nova sportATP Kvins, dublovi finale
10.00 EurosportTenis: Rolan Garos, finale
10.00 Arenasport 1Fudbal: Crvena zvezda - Spartak
10.00 Arenasport 3Fudbal: Sporting - Porto
10.00 Arenasport 4Fudbal: Radnički 1923 - Spartak
10.00 Arenasport 2Fudbal: Sao Paulo - Palmeiras
10.00 SOSU SOS-u: Dejan Ribać
10.15 Sport klub 2Fudbal, EP U19: Engleska - Srbija
10.30 Eurosport 2Biciklizam: Route d'Occitanie
10.30 Sport klub 3ATP Uncovered
10.55 Sport klub 3Odbojka, Liga nacija: Srbija - SAD
10.55 Sport klub 1Basket 3 na 3 (ž), SP: Kina - Litvanija, direktno
11.00 SOSSećanja, fudbal 1989: Evrokupovi
11.05 Nova sportTrans vorld sport
11.25 Sport klub 1Basket 3 na 3 (ž), SP: Japan - Rumunija, direktno
11.30 Eurosport 2Konjički sportovi: FEI kup nacija, preponsko jahanje, San Siti
11.30 EurosportKonjički sportovi: Preponsko jahanje
11.55 Sport klub 1Basket 3 na 3, SP: Novi Zeland - Portoriko, dirketno
12.00 Arenasport 4Fudbal: Vojvodina - Radnički
12.00 Arenasport 2Fudbal: Monako - Lil
12.00 Arenasport 1Fudbal: Partizan - Čukarički
12.00 Sport klub 2VTA i ATP Istburn, VTA Bad Homburg, Vimbldon kvalifikacije, direktno
12.00 Arenasport 3Ženska strana medalje
12.00 Nova sportVTA i ATP Istborn, VTA Bad Homburg, Vimbldon, kvalifikacije
12.00 EurosportMagazin
12.00 SOSLBŠ Zlatibor, finale
12.15 Sport klub 1Basket 3 na 3, SP: Srbija - Brazil, direktno
12.25 Sport klub 3Auto, emisija o au tomobiima
12.30 Eurosport 2Konjički sportovi; SK u preponskom jahanju
12.30 Arenasport 3Odbojka (ž): Zlatna liga: Francuska - Hrvatska, polufinale
12.50 Sport klub 1Basket 3 na 3 (ž), SP: Kina - Nemačka, direktno
13.00 Nova sportVTA i ATP Istborn, VTA Bad Homburg, Vimbldon, kvalifikacije, ATP Majorka
13.00 SOSFudbal, pripreme
13.00 EurosportBiciklizam: NŠ Francuske, uživo
13.00 Sport klub 2ATP Majorka, VTA i ATP Istburn, VTA Bad Homburg, Vimbldon kvalifikacije, direktno
13.00 Sport klub 3Odbojka, Liga nacija: Argentina - Slovenija, direktno
13.00 Eurosport 2Motokros, Nemačka
13.15 Sport klub 1Legende Evrolige & Moja priča & Da li znate
13.55 Sport klub 1Basket 3 na 3, SP: Srbija - Francuska, direktno
14.00 Arenasport 4Fudbal: Čukarički - TSC
14.00 Arenasport 1Fudbal: TSC - Crvena zvezda
14.00 Arenasport 2Fudbal: Viljareal - Real Madrid
14.00 SOSSOS mreža: Sportikom
14.25 Sport klub 1SK studio, odbojka
14.30 SOSIntervju
14.30 Arenasport 3Odbojka, Zlatna liga. Turska - Češka
14.30 Eurosport 2Tenis: Rolan Garos, polufinala, muškarci
14.35 Sport klub 3Na današnji dan
14.45 Sport klub 3Legende o legendama: Petar Borota
15.00 SOSFudbal, pripreme: Čukarički - Celje
15.10 Sport klub 3Fudbal, EP U19: Engleska - Srbija
16.00 Arenasport 1Fudbal: Ajntraht - Barselona, LE
16.00 Arenasport 4Fudbal: Spartak - Voždovac
16.00 Arenasport 2Fudbal: Inter - Atalanta
16.30 Arenasport 3Fudbal: Marsej - Strazbur
16.55 Sport klub 3Formula 1, Kanada, trka
17.00 SOSPuls života na Adi
17.10 Sport klub 1SK studio, odbojka
17.30 Eurosport 2Tenis, Rolan Garos, finale muškarci
17.45 EurosportBiciklizam: Serija PRO
17.50 HRT 2Vaterpolo: SP Debrecin: Hrvatska - Nemačka
17.50 RTS 1Vaterpolo, SP: Srbija - Australija, prenos
18.00 SOSDžudo
18.00 Arenasport 4Fudbal: Vojvodina - TSC
18.00 Arenasport 1Fudbal: Bajern - Viljareal
18.00 Arenasport 2Fudbal: Atletik Bilbao - Betis
18.25 Sport klub 1Basket 3 na 3 (ž), SP: Čile - Holandija, direktno
18.30 SOSU SOS-u: Ivana Nešović
18.30 Arenasport 3ABA liga, best of
18.55 Sport klub 1Basket 3 na 3, SP: Slovenija - Austrija, direktno
19.00 Sport klub 3Odbojka, Liga nacija: Poljska - Kanada
19.00 Eurosport 2Tenis: Rolan Garos, finale, žene
19.00 SOSFudbal, pripreme
19.05 HRT 2SP u plivanju, Budimpešta
19.25 Sport klub 1SK intervju: Tomas - Mortimer
19.30 EurosportSportsko penjanje, SK uživo
19.55 Eurosport 2Vesti
20.00 Arenasport 2Fudbal: Lacio - Udineze
20.00 Nova sportAuto, emisija o au tomobiima
20.00 Eurosport 2Otključajte moć sporta
20.00 Arenasport 1Fudbal, pregled kola MLS lige
20.00 Arenasport 4Fudbal: Čukarički - Napredak
20.00 SOSLBŠ, pregled Srbija
20.05 Sport klub 1Basket 3 na 3 (ž), SP: Izrael - Španija, direktno
20.15 Arenasport 3Košarka: CSKA - Zenit
20.30 Sport klub 1Basket 3 na 3, SP: Egipat - SAD, direktno
20.30 Eurosport 2Discovery Golf
20.30 Nova sportFormula 1, Kanada, trka
20.30 Arenasport 1Košarka: Juta - Dalas, G4
21.00 Sport klub 2NHL: Tampa Bej - Kolorado
21.00 Eurosport 2Travelers, Championship
21.00 SOSFudbal, pripreme: Čukarički -Tuzla Siti
21.05 Sport klub 1Basket 3 na 3 (ž), SP: Holandija - Kanada, direktno
21.20 EurosportBiciklizam: NŠ Francuske
21.30 Sport klub 1Basket 3 na 3, SP: Austrija - Belgija, direktno
22.00 Arenasport 2Fudbal: Borac BL - Gorica, prijateljska
22.00 Arenasport 3Fudbal: Juventus - Torino
22.00 Arenasport 4Fudbal: Voždovac - TSC
22.05 Sport klub 1Basket 3 na 3, SP: Egipat - Slovenija, direktno
22.30 Arenasport 1Fudbal: Sevilja - Real Madrid
22.30 Nova sportOdbojka, Liga nacija (ž): Tajland - SAD
22.45 Sport klub 2Odbojka, Liga nacija: Srbija - Brail
22.45 Sport klub 1Vesti
22.55 Eurosport 2Vesti
23.00 SOSZona pres
23.00 Sport klub 3Utakmice koje se pamte: Utišana Marseljeza 1968.
23.15 EurosportEndurans auto trka: 24 sata Le Man
23.15 Sport klub 1Odbojka, Liga nacija: SAD - Iran
23.45 Sport klub 3Ekstremni svet sporta
00.00 Eurosport 2Vesti
00.00 Arenasport 2Fudbal: Union - River Plate
00.00 Arenasport 4Fudbal: Čukarički - Radnički
00.00 Arenasport 3Fudbal: Španija - Češka
00.05 Eurosport 2Biciklizam, Nacionalni šampionat Francuske
00.15 Sport klub 3Bundesliga, pregled sezone
00.15 Nova sportOdbojka, Liga nacija (ž): Brazil - Srbija
00.30 Arenasport 1Fudbal, pregled kola argentinske lige
00.30 Sport klub 2Basket 3 na 3, SP: Srbija - Brazil
01.00 Sport klub 2Basket, 3 na 3, SP: Belgija - SAD
01.00 SOSNoćni program
01.00 Sport klub 1Vimbldon, kvalifikacije & ATP Majorka & ATP Istburn
01.00 Arenasport 1Fudbal: Betis - Viljareal
01.10 Sport klub 3Košarka, Evroliga specijal
01.25 Sport klub 2ATP Uncovered
01.30 EurosportTenis: Rolan Garos, finale
01.55 Sport klub 2Odbojka, Liga nacija: Argentina - Slovenija
02.00 Nova sportBasket 3 na 3, SP
02.00 Arenasport 3Fudbal: Belgija - Poljska
02.00 Arenasport 4Fudbal: TSC - Vojvodina
02.00 Arenasport 2Fudbal: Udineze - Atalanta
02.10 Sport klub 3Basket 3 na 3; SP: Srbija - Francuska
02.35 Sport klub 3Basket 3 na 3, SP: Slovenija - Austrija
02.55 RTS 1Vaterpolo, SP: Srbija - Australija, r.
03.00 Arenasport 1Automoto, Safari Kenija, najava
03.00 EurosportBiciklizam: NŠ Francuske
03.00 Sport klub 3Sportlight: Nikola Lončar i Felicijano Lopez
03.00 Eurosport 2Magazin Dvorana slavnih: Barselona 1992
03.26 RTS 2Plivanje, SP, r.
03.30 Arenasport 1Fudbal, pregled kola MLS lige
03.30 Sport klub 2Košarka: Bajern - Alba, G4
04.00 Eurosport 2Magazin Dvorana slavnih, Atlanta 1996
04.00 Arenasport 4Fudbal: Novi Pazar - Proleter
04.00 Arenasport 1Fudbal: Lacio - Inter
04.00 Arenasport 3Fudbal: Nica - Lion
04.00 Arenasport 2Fudbal: Sevilja - Levante
04.20 Sport klub 3Fudbal, EP U19: Izrael - Austrija
04.55 Sport klub 1Odbojka, Liga nacija: Nemačka - Holandija, direktno
05.00 Eurosport 2Magazin, Dvorana slavnih
05.00 Sport klub 2Vimbldon, kvalifikacije & ATP Majorka & ATP i VTA Istburn


Televizije zadržavaju pravo na izmenu programa. TV program se ažurira svakog jutra.

 
Program po danima

 • četvrtak, 23.06.
 • petak, 24.06.
 • subota, 25.06.
 • nedelja, 26.06.
 • ponedeljak, 27.06.
 • utorak, 28.06.
 • sreda, 29.06.
 • četvrtak, 30.06.
 • petak, 1.07.
 • subota, 2.07.

Pregled

 • Filmovi
 • Sadržaj filmova
 • Serije
 • Sport
 • Dečji program
 • Crtani filmovi
 • Dokumentarni program
 • Muzički program
 • Kvizovi
 • Vesti

Domaći kanali

 • Arenasport 1
 • Arenasport 2
 • Arenasport 3
 • Arenasport 4
 • B92
 • Vojvodina 1
 • Vojvodina 2
 • Grand
 • Kopernikus
 • Most
 • N1
 • Naša
 • Nova S
 • Nova sport
 • Palma plus
 • Pink
 • Pink 2
 • Pink 3
 • Pink kids
 • Pink family
 • Prva
 • Prva kick
 • Prva plus
 • RTS 1
 • RTS 2
 • RTS 3
 • RTS svet
 • Sinemanija
 • SOS
 • Sport klub 1
 • Sport klub 2
 • Sport klub 3
 • Studio B
 • Superstar
 • Ultra
 • Hepi

Inostrani kanali

 • 1000
 • AMC
 • Animal Planet
 • AXN
 • BN
 • Cartoon Network
 • Cinemax
 • Cinemax 2
 • Cinestar
 • Cinestar Action & Thriller
 • CNN
 • Discovery
 • Diva
 • DOX TV
 • Epic Drama
 • Eurosport
 • Eurosport 2
 • Explorer
 • Fox
 • Fox Crime
 • Fox Life
 • Fox Movies
 • MTV Adria
 • National Geographic
 • Republika Srpska
 • RTCG
 • TLC
 • Travel Channel
 • Sci-Fi
 • VH1
 • HBO
 • HBO 2
 • HBO 3
 • History
 • HRT 1
 • HRT 2




Početna strana | Forum | Rečnik | Igre | Pričaonica | Pregled sadržaja
O Krstarici | Uslovi | Privatnost | Reklamiranje | Kontakt

Copyright © Krstarica 1999-2022. Sva prava zadržana. Zabranjena je reprodukcija u celini i u delovima bez dozvole.