Izdvajamo

 • TV stanice

četvrtak, 2. decembar 2021. 02:05

TV program - petak, 26. novembar 2021.

Sport

06.00 Sport klub 3Košarka: Baskonija - Real Madrid
06.00 Nova sportSnuker, Šampionat igrača
06.00 Arenasport 4Fudbal: Mladost - Vojvodina
06.00 Arenasport 2Fudbal: Brest - Lens
06.00 Sport klub 1Dejvis kup: Hrvatska - Australija
06.30 Arenasport 3Rukomet: Zagreb - Meškov Brest
06.55 Sport klub 2NFL: Dalas - Las Vegas
07.00 Eurosport 2Magazin
07.00 Arenasport 1Fudbal: Atletiko - Osasuna
07.30 Sport klub 3Fudbal: Viljareal - Mančester Junajted
07.30 Eurosport 2Alpsko skijanje, SK Levi, žene
07.45 Sport klub 1Vesti
08.00 Arenasport 2Odbojka (ž): Fenerbahče - Dinamo K
08.00 Arenasport 3Rukomet: Vardar - Pik Seged
08.00 Arenasport 4Fudbal: Ren - Monpelje
08.15 Sport klub 1Baja i Joga
08.30 Sport klub 1Košarka: CSKA - Bajern
09.00 Arenasport 1Fudbal: Bolonja - Venecija
09.00 EurosportKarling: ŠE, polufinala, uživo
09.00 SOSPuls života
09.15 Sport klub 3Car Fashion
09.15 Sport klub 2Fudbal: Čelzi - Juventus
09.30 Arenasport 3Homage
09.40 Sport klub 3NFL Extra
09.45 Arenasport 2Odbojka (ž): Novara - Istanbul
10.00 SOSDžudo: Aleksandar Kukolj
10.00 Sport klub 3Fast Zone
10.00 Arenasport 4Homage
10.00 Nova sportFudbal: Argentina - Brazil
10.00 Arenasport 3Fudbal (ž): Srbija - Bugarska, kvalifikacije za Sp
10.00 Sport klub 1Košarka: Hrvatska - Slovenija
10.20 Eurosport 2Eurosport Winter Pass
10.30 Sport klub 3Košarka: Fenerbahče - Efes
10.30 Arenasport 4Fudbal: Hetafe - Kadiz
10.30 SOSSportska hronika
10.50 Eurosport 2Nordijska kombinacija. FIS SK Ruka
11.00 Arenasport 1Fudbal: Leverkuzen - Seltik
11.00 Sport klub 2Košarka: Kape Verde - Nigerija, direktno
11.00 SOSLBŠ: Dorćol - DIF
11.30 Sport klub 1Premijer liga Match Pack
11.30 SOSLBŠ: Crvena zvezda - Zmajevi
11.30 Arenasport 2Moja Arena, emsiija
11.50 Nova sportFudbal: Kanada - Meksiko
11.55 Sport klub 1Odbojka: Solhan - Altekma, direktno
11.55 Eurosport 2Skijaško trčanje, SK Oberstdorf
12.00 Sport klub 3NFL: Nju Orleans - Bafalo
12.00 EurosportMagazin
12.00 Arenasport 3Sporting greatest moments
12.00 SOSLBŠ, Srbija, pregled
12.00 Arenasport 2Fudbal: Frankfurt - Antverp
12.20 Eurosport 2Skijaško trčanje, FIS SK Ruka
12.30 Arenasport 4Fudbal: River Plate - Rasing
12.30 Arenasport 3Automoto, Monca, pregled
12.30 EurosportAlpsko skijanje, SK
12.50 Sport klub 2Zlatni golovi JU sporta
13.00 SOSFudbal, Srpska liga Zapad, 15. kolo
13.00 Arenasport 1Fudbal: Real Sosijedad - Valensija
13.05 Sport klub 2Fast Zone
13.30 EurosportKarling: ŠE, polufinala, uživo
13.30 Sport klub 2Premijer liga Match Pack
13.35 Nova sportBarselona maraton, pregled
13.40 Arenasport 3Vaterpolo: Radnički - Crvena zvezda, uživo
13.45 Sport klub 1Na današnji dan
13.55 Sport klub 1Košarka: Srbija - Letonija
14.00 Sport klub 2Džudo gren slem, Abu Dabi, 1. dan, direktno
14.00 SOSSOS mreža: Subotica grad sporta
14.00 Arenasport 2Košarka: Golden Stejt - Filadelfija
14.10 Eurosport 2Nordijska kombinacija. FIS SK Ruka
14.25 Nova sportKošarka: Iran - Bahrein
14.25 Sport klub 3Najava Bundeslige
14.30 Arenasport 4Odbojka (ž): Vakifbank - Monca
15.00 SOSFudbal, Srpska liga: Radnički P - Budućnost P
15.00 Sport klub 3Košarka: Kazahstan - Sirija, direktno
15.00 Arenasport 1Rukomet: Vive Kielce - Barsa
15.15 Arenasport 3Rukomet: Pelister - Tatabanja
15.30 Sport klub 1SK studio
15.30 Eurosport 2Skijaški skokovi, FIS SK Nižnji Tagil
16.00 Arenasport 2Košarka: Njujork - LA Lejkers
16.00 Sport klub 1Dejvis kup finala: Srbija - Austrija, direktno
16.15 Arenasport 4Košarka: SC Derbi - Crvena zvezda
16.15 Sport klub 2Na današnji dan
16.25 Sport klub 2Magazin Premijer lige
16.30 Nova sportNajava Bundeslige
16.30 Arenasport 1Fudbal, najava kola Superlige
16.30 EurosportSkijaško trčanje, SK
17.00 SOSSvedoci istorije: In Memoriam Miroslav Popović
17.00 Sport klub 2Fudbal: Senica - Žilina, direktno
17.00 Eurosport 2Eurosport Winter Pass
17.00 Sport klub 3Košarka: Rusija - Italija, direktno
17.00 Nova sportFudbal, kvalifikacije za SP, žreb baraža
17.00 Arenasport 1U obruču
17.00 Arenasport 3Vaterpolo: Mladost - Partizan, uživo
17.05 EurosportSkijaški skokovi: FIS SK
17.25 Vojvodina 1Odbojka: Vojvodina - Ribnica, prenos
17.30 Eurosport 2Skijaško trčanje, FIS SK Ruka
17.40 Nova sportNFL Extra
17.55 Nova sportFudbal: Krotone - Vićenca
18.00 SOSRukomet, Srpska B liga, pregled kola
18.00 Arenasport 2Fudbal: Osijek - Lokomotiva, uživo
18.00 Arenasport 1Košarka: Zlatibor - Mladost, uživo
18.00 Eurosport 2Karling, ŠE Lilehamer
18.00 Arenasport 4Fudbal: Pjast - Niecieza, uživo
18.40 Sport klub 1Evroliga, studio
18.50 Arenasport 3Vaterpolo: Crvena zvezda - Primorac, uživo
18.50 Sport klub 3Ekstremni svet sporta
18.55 Sport klub 1Košarka: Crvena zvezda - Uniks, direktno
18.55 Sport klub 2Najava Bundeslige
19.00 SOSSlavni dani prošlosti
19.15 EurosportMagazin
19.15 Sport klub 3Premijer liga Match Pack
19.30 Sport klub 2Košarka: Severna Makedonija - Španija, direktno
19.45 Sport klub 3Košarka: BiH - Češka Republika, direktno
19.50 EurosportAlpsko skijanje, SK, uživo
19.55 Nova sportMagazin Premijer lige
20.00 Arenasport 4Mobil auto, emisija
20.00 SOSFudbal, omladinci: OFK Beograd - Partizan
20.00 Arenasport 2Fudbal: Hajduk - Istra, uživo
20.15 Arenasport 1Fudbal, najava kola italijanske lige
20.25 Nova sportKošarka: Francuska - Crna Gora
20.30 Arenasport 4NCAA: MAUI Invitational Championship
20.40 Arenasport 3Vaterpolo: Budva - Novi Beograd
20.45 Arenasport 1Fudbal: Kaljari - Salernitana, uživo
20.50 Sport klub 1Evroliga, studio
21.00 Eurosport 2Vesti
21.00 Sport klub 1Evroliga, konferencija za medije
21.05 Eurosport 2Skijaško trčanje, FIS SK Ruka
21.15 Sport klub 1Dejvis kup finala: Srbija - Austrija, direktno
21.25 Sport klub 2Najava Premijer lige
21.30 EurosportSkijaški skokovi: FIS SK
21.55 Sport klub 2Zlatni momenti JU sporta
21.55 Sport klub 3Džudo gren slem, Abu Dabi, 1. dan
22.00 Arenasport 2Fudbal: Mladost - Vojvodina
22.00 SOSMiljanov korner:Nebojoša Čović
22.10 Sport klub 2Košarka. Brazil - Čile, direktno
22.15 Arenasport 3Fudbal, pregled škotske lige
22.15 Sport klub 1SK studio
22.30 Eurosport 2Vesti
22.30 Arenasport 3Fudbal, pregled brazilske lige
22.30 Arenasport 4Vaterpolo: Radnički - Crvena zvezda
22.30 Nova sportDejvis kup finala: SAD - Italija
22.35 Eurosport 2Nordijska kombinacija. FIS SK Ruka
22.45 Arenasport 1Fudbal, magazin Lige šampiona
23.00 SOSZona pres
23.00 Sport klub 1Vesti
23.00 Arenasport 3Rukomet: Sporting - AEK
23.00 Sport klub 3NHL: Vašington - Florida, direktno
23.15 Arenasport 1Fudbal: Šerif - Real Madrid
23.15 EurosportSnuker, UK prvenstvo
23.30 Eurosport 2Alpsko skijanje, FIS SK Lejk Luiz
23.30 Sport klub 1Košarka: Francuska - Crna Gora
00.00 Arenasport 4Fudbal: Fluminense - Internacional
00.00 Arenasport 2Košarka: San Antonio - Feniks
00.00 Sport klub 2Košarka: Crvena zvezda - Uniks
00.30 Eurosport 2Skijaški skokovi, FIS SK Kusamo i Ruka
00.30 EurosportSkijaško trčanje, SK
00.30 Arenasport 3Fudbal: Atletik Bilbao - Granada
01.00 SOSNoćni program
01.00 Arenasport 1Fudbal: Lokomotiva Moskva - Lacio
01.05 Sport klub 1Košarka: Argentina - Paragvaj
01.30 Eurosport 2Skijaško trčanje, FIS SK Ruka
01.30 EurosportAlpsko skijanje, SK
01.30 Sport klub 2NHL: Dalas - Kolorado, direktno
01.30 Nova sportDejvis kup finala: Španija - Ekvador
01.40 Sport klub 3Sinalko PES liga
02.00 Arenasport 2Fudbal: Lens - Angers
02.00 Arenasport 4Fudbal: Independiente - Boka Juniors
02.30 Arenasport 3Fudbal, pregled kola 2. španske lige
03.00 Sport klub 1Najava Premijer lige
03.00 Arenasport 1Arsenal TV
03.00 Eurosport 2Karling, ŠE Lilehamer
03.00 Arenasport 3Fudbal: Radnik - TSC
03.30 Sport klub 3Plivanje - ISL plej of, Ajndhoven
03.30 Sport klub 1Najava Bundeslige
03.30 Arenasport 1Fudbal: Monako - Real Sosijedad
04.00 Sport klub 1Košarka: Kina - Japan, direktno
04.00 Arenasport 2Fudbal: Rajo Valjekano - Majorka
04.00 Arenasport 4Fudbal: Bolonja - Venecija
04.10 Sport klub 2Fudbal: Vest Bromvič - Notingem Forest
04.30 Nova sportKHL: Spartak - Jokerit
05.30 Eurosport 2Snuker, UK prvenstvo
05.30 Sport klub 3Najava Premijer lige


Televizije zadržavaju pravo na izmenu programa. TV program se ažurira svakog jutra.

 
Program po danima

 • sreda, 24.11.
 • četvrtak, 25.11.
 • petak, 26.11.
 • subota, 27.11.
 • nedelja, 28.11.
 • ponedeljak, 29.11.
 • utorak, 30.11.
 • sreda, 1.12.
 • četvrtak, 2.12.

Pregled

 • Filmovi
 • Sadržaj filmova
 • Serije
 • Sport
 • Dečji program
 • Crtani filmovi
 • Dokumentarni program
 • Muzički program
 • Kvizovi
 • Vesti

Domaći kanali

 • Arenasport 1
 • Arenasport 2
 • Arenasport 3
 • Arenasport 4
 • B92
 • Vojvodina 1
 • Vojvodina 2
 • Grand
 • Kopernikus
 • Most
 • N1
 • Naša
 • Nova S
 • Nova sport
 • Palma plus
 • Pink
 • Pink 2
 • Pink 3
 • Pink kids
 • Pink family
 • Prva
 • Prva kick
 • Prva plus
 • RTS 1
 • RTS 2
 • RTS 3
 • RTS svet
 • Sinemanija
 • SOS
 • Sport klub 1
 • Sport klub 2
 • Sport klub 3
 • Studio B
 • Superstar
 • Ultra
 • Hepi

Inostrani kanali

 • 1000
 • AMC
 • Animal Planet
 • AXN
 • BN
 • Cartoon Network
 • Cinemax
 • Cinemax 2
 • Cinestar
 • Cinestar Action & Thriller
 • CNN
 • Discovery
 • Diva
 • DOX TV
 • Epic Drama
 • Eurosport
 • Eurosport 2
 • Explorer
 • Fox
 • Fox Crime
 • Fox Life
 • Fox Movies
 • MTV Adria
 • National Geographic
 • Republika Srpska
 • RTCG
 • TLC
 • Travel Channel
 • Sci-Fi
 • VH1
 • HBO
 • HBO 2
 • HBO 3
 • History
 • HRT 1
 • HRT 2




Početna strana | Forum | Rečnik | Igre | Pričaonica | Pregled sadržaja
O Krstarici | Uslovi | Privatnost | Reklamiranje | Kontakt

Copyright © Krstarica 1999-2021. Sva prava zadržana. Zabranjena je reprodukcija u celini i u delovima bez dozvole.