Izdvajamo

 • TV stanice

Subota, 4. jul 2020. 21:29

TV program - utorak, 30. jun 2020.

Sport

06.00 EurosportAuto trke: Svetski šampionat izdržljivosti
06.00 Sport klub 2Fudbal: Astra - Steaua
06.00 Arenasport 4Košarka, ABA liga, best of
06.30 Arenasport 2Auto moto sport, Švedska, pregled
06.30 Sport klub 1Evroliga specijal
07.00 Arenasport 1Sportski velikani: Džoe Frejzer
07.00 Sport klub 3Odbojka, LŠ finale 2016: Zenit Kazan - Trnetino
07.00 Sport klub 1Moto GP Klasici: Laguna Seka 2008
07.00 Eurosport 2Tenis: Rolan Garos
07.30 Arenasport 2Fudbal: Kaljari - Torino
07.45 Sport klub 2Na današnji dan
07.45 Arenasport 4Košarka, ABA liga, best of
08.00 Sport klub 2Pregled španske lige
08.00 Sport klub 1Vesti
08.30 Arenasport 1Veliki sportski menadžeri
08.30 Sport klub 1Formula 1, Belgija, trka 2013
08.30 Arenasport 3Rukomet: Bukurešt - Vardar
08.30 Eurosport 2Biciklizam: Tur de Frans
08.30 EurosportTenis: S. Halep
09.00 Sport klub 2VTA Birmingem 2015: Pliskova - Kerber, finale
09.00 Arenasport 1Majke šampioni: Gaćinović
09.00 SOSSOS bubamara
09.30 Arenasport 2Sportski velikani
09.30 Arenasport 4UEFA Euro 50 Classic Matches
09.30 SOSRukomet: Toni Đerona
09.30 Arenasport 1Fudbal: Čikago - LA Lejkers
09.45 Sport klub 3Pregled portugalske lige
10.00 SOSFudbal. Kup Srbije
10.00 Arenasport 4Fudbal: Vojvodina- Čukarički
10.00 Arenasport 2Košarka: Barselona - Huvantud
10.15 Arenasport 3Fudbal, Liga Evrope, best of
10.30 Sport klub 3Fudbal: Selta - Barselona
10.40 RTS 2Magazin Lige šampiona
11.00 Arenasport 1Red bul
11.20 Sport klub 2Zlatni golovi JU sporta
11.30 Sport klub 2Fudbal: Kristal Palas - Barnli
11.30 Arenasport 1Fudbal: Juventus - Leće
11.30 EurosportSnuker, Open Severne Irske, polufinale
11.30 Arenasport 2Košarka: Denver - Juta
11.35 Sport klub 1Na današnji dan
11.50 Sport klub 1Podcast Moto GP, Lap 76
12.00 Arenasport 3Fudbal, Liverpul TV
12.00 Arenasport 4Košarka, ABA liga, Partizan
12.00 SOSSećanja: Rukometni anđeli
12.15 Sport klub 3Snuker, Koral tur, finale
13.00 SOSTop 11: Saša Ćurčić
13.15 Arenasport 1Fudbal: Rad - Crvena zvezda
13.15 Sport klub 2Pregled Premijer lige
13.30 Arenasport 2Majke šampioni: Gaćinović
13.45 Arenasport 4Košarka, Endesa liga, polufinale 1
13.55 Sport klub 1Košarka: Šanki - Šandong, direktno
14.00 EurosportBiciklizam: Tur Francuske
14.00 Arenasport 3Fudbal: Levante - Vinja Albali Valdepenjas
14.00 Eurosport 2Tenis: Rolan Garos
14.00 Arenasport 2Tenis, šampionat Istočne Evrope, uživo
14.10 Sport klub 2SK momenti & Zlatni momenti JU sporta
14.30 Sport klub 2Pregled FA kupa
14.50 Sport klub 3Fudbal: Pakoš Fereira - Porto
14.55 Sport klub 2ATP Indijan Vels 2015: Đoković - Federer, finale
15.00 SOSSećanja, košarka 1987: Saturn - Partizan
15.30 Arenasport 3Fudbal: Bazel - Sion
15.30 Arenasport 4Fudbal, Liga šampiona, best of
15.30 Arenasport 1Futsal: Movistar Inter - Valdepenjas, direktno
16.00 Arenasport 2Tenis, šampionat Istočne Evrope, uživo
16.00 Eurosport 2Tenis: S. Halep
16.20 Sport klub 1Pregled Championship-a
16.40 Sport klub 3Naskar, Pokono 325
16.44 Sport klub 1Fudbal: Lokomotiva - Krila Sovjetov, direktno
17.00 SOSSećanja: Veterani iz Minhena u Bjelovaru 2017, 2. deo
17.15 Arenasport 1Fudbal: Firoentina - Lacio
17.25 Sport klub 2Najava španske lige
17.30 Arenasport 3Shortlist
17.50 Arenasport 4NBA, best of
18.00 SOSStoni tenis: Ekipno državno prvenstvo, Novi Sad
18.00 Arenasport 3Tenis, šampionat Istočne Evrope, uživo
18.00 Sport klub 2Fudbal: Milvol - Svonsi, direktno
18.00 Arenasport 2Crash
18.45 Arenasport 4Fudbal, Superliga, best of Crvena zvezda
18.50 Sport klub 1Najava španske lige
19.00 SOSSvedoci istorije: In memoriam Ilija Petković
19.00 Arenasport 1Arena sport studio
19.00 Arenasport 2Fudbal, pregled italijanske lige
19.00 Eurosport 2Motosport
19.00 EurosportTenis: Rolan Garos, četvrtfinale
19.25 Sport klub 1Fudbal: CSKA - Spartak, direktno
19.30 Arenasport 2Fudbal: Torino - Lacio, direktno
19.45 Sport klub 3Zlatni golovi JU sporta: Zvonko Varga
19.55 Sport klub 2SK miks
20.00 Sport klub 3Fudbal: Petrokup Hincesti - Sfantul George, direktno
20.00 Arenasport 1Košarka: Barselona - Baskonija, direktno
20.00 Arenasport 3Tenis, šampionat Istočne Evrope, uživo
20.00 EurosportTenis: S. Halep
20.00 SOSSećanja, fudbal 1989: Keln - Crvena zvezda
20.10 Sport klub 2Premijer liga, najlepši golovi: Mančester Junajted
20.30 Arenasport 4Fudbal: St Galen 1879 - Cirih, direktno
21.15 Sport klub 2Fudbal: Brajton - Mančester Junajted, direktno
21.20 Sport klub 1Pregled FA kupa
21.30 Arenasport 2Istorija finala Lige šampiona
21.35 SOSRukomet: Toni Đerona
21.45 Arenasport 2Fudbal: Đenova - Juventus, uživo
21.55 Sport klub 1Fudbal: Barselona - Atletiko Madrid, direktno
22.00 Eurosport 2Mačevanje
22.00 Arenasport 1Fudbal, Liga šampiona, klasik mečevi
22.00 SOSSOS bubamara
22.00 Arenasport 3Boks: Radnički Beograd - Naisus Niš
22.15 Sport klub 3SK miks & SK momenti
22.25 Sport klub 3Rivalitet legendi
22.30 Arenasport 4Veliki timovi
22.50 Sport klub 3E-Sports - League Of Legends
23.00 Arenasport 4U obruču
23.00 EurosportMotociklizam: Svetski šampionat
23.00 Arenasport 1Vesti
23.00 SOSSećanja, fudbal 1987: Partizan - Fljamurtari
23.15 Sport klub 2Omaž zvezdama
23.30 Arenasport 1Istorija finala Lige šampiona
23.45 Sport klub 2Pregled turske lige
23.45 Arenasport 1Fudbal: Torino - Lacio
23.45 Arenasport 2Istorija finala Lige šampiona
23.55 Sport klub 1Vesti
00.00 Eurosport 2Snuker: Serija domaćih nacija
00.00 SOSVošino ćoše
00.30 Sport klub 2Fudbal: Elče - Kadiz
00.45 Sport klub 3Snuker, Koral tur, finale
01.00 SOSNoćni program
01.25 Sport klub 1Evroliga specijal: Insajder - Šejn larkin
01.30 Eurosport 2Biciklizam: Tur de Frans
02.10 Sport klub 1Premijer liga: Arsenal
02.15 Sport klub 2Košarka: Šanki - Šandong
03.25 Sport klub 3Pregled Segunda divizion
03.45 Sport klub 1ATP Klasici: ATP Rim1994: Sampras - Beker, finale
04.00 Sport klub 2Fudbal: Leganes - Sevilja
04.20 Sport klub 3Pregled turske lige
05.05 Sport klub 3Fudbal: Altah - Austrija Beč
05.45 Sport klub 2Omaž zvezdama


Televizije zadržavaju pravo na izmenu programa. TV program se ažurira svakog jutra.

 
Program po danima

 • subota, 27.06.
 • nedelja, 28.06.
 • ponedeljak, 29.06.
 • utorak, 30.06.
 • sreda, 1.07.
 • četvrtak, 2.07.
 • petak, 3.07.
 • subota, 4.07.
 • nedelja, 5.07.
 • ponedeljak, 6.07.

Pregled

 • Filmovi
 • Sadržaj filmova
 • Serije
 • Sport
 • Dečji program
 • Crtani filmovi
 • Dokumentarni program
 • Muzički program
 • Kvizovi
 • Vesti

Domaći kanali

 • Arenasport 1
 • Arenasport 2
 • Arenasport 3
 • Arenasport 4
 • B92
 • BK
 • Vojvodina 1
 • Vojvodina 2
 • Grand
 • Kopernikus
 • Most
 • N1
 • Naša
 • Nova S
 • Palma plus
 • Pink
 • Pink 2
 • Pink 3
 • Pink kids
 • Pink family
 • Prva
 • Prva kick
 • Prva plus
 • RTS 1
 • RTS 2
 • RTS 3
 • RTS svet
 • Sinemanija
 • SOS
 • Sport klub 1
 • Sport klub 2
 • Sport klub 3
 • Studio B
 • Ultra
 • Hepi

Inostrani kanali

 • 1000
 • AMC
 • Animal Planet
 • AXN
 • BN
 • Cartoon Network
 • Cinemax
 • Cinemax 2
 • Cinestar
 • Cinestar Action & Thriller
 • CNN
 • Discovery
 • Diva
 • Eurosport
 • Eurosport 2
 • Explorer
 • Fox
 • Fox Crime
 • Fox Life
 • Fox Movies
 • MTV Adria
 • National Geographic
 • OBN
 • Republika Srpska
 • RTCG
 • TLC
 • Travel Channel
 • Sci-Fi
 • VH1
 • HBO
 • HBO 2
 • HBO 3
 • History
 • HRT 1
 • HRT 2




Početna strana | Forum | Rečnik | Igre | Pričaonica | Pregled sadržaja
O Krstarici | Uslovi | Privatnost | Reklamiranje | Kontakt

Copyright © Krstarica 1999-2020. Sva prava zadržana. Zabranjena je reprodukcija u celini i u delovima bez dozvole.