Direktni crveni: Da li je ovo najsramniji potez velikog Zlatana? (video)

Zlatan Ibrahimović ponovno je priča dana, ali ovoga puta ne zbog igračkih majstorija koje iz utakmice u utakmicu pokazuje u LA Galaxy-ju već zbog jednog zaista nesportskog poteza koji je za svaku osudu.

36-godišnji Ibra je na noćašnjem gostovanju svog tima Montreal Impact-u odlučio da pravdu uzme u svoje ruke, ali je zaboravio da danas baš sve snimaju kamere.

Nakon što ga je u jednoj akciji pred kraj prvog poluvremena nagazio protivnički igrač Majkl Petras, Ibrahimović je odlučio da osveti. Misleći da niko ne gleda, Ibra je s leđa opalio jak šamar znatno nižem protivniku, a potom zajedno s njim pao na travnjak i pokušao da odglumi obostrani prekršaj.

Kamere su naravno sve snimile, a sudija je nakon pogledanog snimka Ibrahimoviću pokazao crveni karton.

Galaxy je celo drugo poluvreme igrao s igračem manje, ali je uspeo da sačuva prednost od 1:0 i pobedi.