Drugi vezani poraz Radničkog, Voždovac konačno pobedio

Fudbaleri Radničkog vezali su dva poraza u Super ligi, pošto su danas kao gosti ubedljivo sa 4:1 izgubili od Čukaričkog.

Trostruki strelac za Čukarički bio je Aleksandar Jevtić, u 20, 35. i 54. minutu, jedan gol je dao Igor Matić u 85, dok je pogodak za Radnički u 61. postigao Marko Mrkić.

Radnički je šesti na tabeli sa 27 bodova, dok je Čukarički, koji je pobedio drugi put uzastopno, na 12. mestu sa 16.

Voždovac je, predvodjen novim trenerom Ilijom Stolicom, prekinuo niz od pet uzastopnih poraza, pošto je kao gost u Subotici sa 2:0 pobedio Spartak. Golove su dali Jovan Stojanović iz penala u 34. i Djuro Zec u 37. minutu.

Voždovac je izbio na 11. mesto sa 17 bodova, dok Spartak ima pet više i sedmi je na tabeli.

Fudbaleri Javora vezali su i treću pobedu, čime su izbili na deveto mesto sa 20 bodova. Klub iz Ivanjice je bio bolji od Radnika na svom stadionu sa 1:0, golom Husnidina Gafurova u 10. minutu.

Borac je nastavio da posrće, pošto je u Čačku poražen od Metalca sa 2:1. Posao gostima je bio olakšan pošto je domaćin od 39. imao igrača manje, zbog isključenja Miloša Krstića.

Klub iz Čačka je ubedljivo poslednji na tabeli Super lige sa samo osam bodova, dok je Metalac osmi sa 20.