Dva gola Asana za pobedu Partizana protiv Vojvodine

Fudbaleri Partizana pobedili su danas na svom terenu ekipu Vojvodine sa 2:0, u derbi meču 25. kola Super lige Srbije.

Oba gola za crno-bele postigao je Takuma Asano, u 25. i 64. minutu.

Partizan je drugi na tabeli Super lige 62 boda, dok je Vojvodina treća sa 50 bodova.

Crno-beli su poveli u 25. minutu preko Asana, koji je šutom iz prve na asistenciju Miloša Jojića savladao golmana gostiju.

Asano je u 40. minutu imao priliku da uveća prednost Partizana, ali je pogodio spoljni deo mreže, da bi u 44. minutu takodje bio neprecizan, ovoga puta šutirao je pored gola.

Japanac je drugi gol na meču postigao u 64. minutu posle sjajne asistencije Bibrasa Natha.

Vojvodina je najbolju šansu imala u 92. minutu meča, posle slobodnog udarca Nikole Driničića. Njegov šut je odbranio Stojković, a do odbijene lopte došao je Nikola Andrić, kojem je u dva navrata golman crno-belih odbranio udarace.

Crno-belima je ovo 14. uzastopna pobeda u svim takmičenjima, a poslednji poraz je zabeležen 26. oktobra prošle godine.

U sledećem kolu Super lige Srbije Partizan gostuje Radu na Banjici, a Vojvodina dočekuje Javor iz Ivanjice.