Fudbaleri Partizana izgubili u Talinu od Flore

TALIN – Fudbaleri Partizana izgubili su večeras od estonske Flore 1:0 (1:0) u Talinu u petom kolu grupne faze Lige konferencija.

Crno-beli su tražili pobedu u Estoniji za proleće u Ligi konferencija, ali su upisali drugi poraz u grupi B.

Domaći tim do prve pobede u Ligi konferencija došao je golom Martina Milera u 44. minutu.

Crno-beli su najbolju šansu za izjednačenje imali u 77. minutu kada je šut Miloša Jojića odbranio golman estonskog tima.

U finišu meča Partizan je ostao bez Lazara Markovića, koji je zbog povrede ramena morao da napusti teren.

Ekipa Aleksandara Stanojevića je igrala sa 11 igrača, jer je trener iskoristio sve izmene.

Partizan je ostao na sedam bodova u grupi, iza Genta, dok je Flora došla do pet bodova.

Kasnije večeras igraju Anortozis i Gent.

Poslednji meč u grupne faze Partizan će odigrati 9. decembra protiv Anortozisa.