Hofejhajm i Hamburg odigrali nerešeno, gol Kostića

Fudbaleri Hofenhajma odigrali su večeras na svom terenu nerešeno sa Hamburgom 2:2, u utakmici 11. kola Bundeslige.

Hamburg je poveo u 28. minutu golom srpskog reprezentativca Filipa Kostića, koji se driblingom oslobodio protivničkog igrača i golmanu poslao loptu kroz noge. To je bio njegov prvi gol za Hamburg.

Hofenhajm je izjednačio preko Sandra Vagnera u prvom minutu sudijske nadoknade prvog poluvremena, a vodjstvo domaćima doneo je Stiven Zuber u 49. minutu. Bod klubu iz Hamburga doneo je Nikolaj Miler u 61. minutu.

Hofenhajm, koji je uz Lajpcig jedina neporažena ekipa u ligi, zauzima peto mesto na tabeli sa 21 bodom. Hamburg jedini nema pobedu u Bundesligi, pretrpeo je osmi poraz i poslednji je na tabeli sa tri boda.