Jezive scene na terenu: Krv Å¡ikljala na sve strane (video)

Francuski navijači u strahu su gledali kako Oliver Åœiru sa velikim povezom oko glave izlazi sa terena u 56. minutu prijateljske utakmice između Francuske i SAD-a.

Francuski napadač se kod jednog kornera straÅ¡nim udarcem glavama sudario sa američkim igračem Matom Miazgom. Amerikanac je glavom prekrivenom krvlju leÅŸao na travnjaku, a Åœiruu je pukla arkada zbog čega mu je lice takođe bilo krvavo.

Obojica su odmah izaÅ¡li iz igre, a doktor francuske reprezentacije potvrdio je da je, na sreću, reč samo o lakÅ¡oj povredi francuskog napadača i da mu nastup u Rusiji nije ugroÅŸen. Miazga je zaradio 15 Å¡avova na glavi i najverovatnije ima potres mozga.

Mlada i potpuno neiskusna reprezentacija SAD-a senzacionalno je vodila 1:0 golom Grina od 44. minuta da bi Francuze velike blamaÅŸe spasio Kilijan Mbape 12 minuta pre kraja susreta.