Kecmanović završio učešće na masters turniru u Indijan Velsu

Srpski teniser Miomir Kecmanović eliminisan je danas za masters turnira u Indijan Velsu, pošto je u četvrtfinalu izgubio od Kanadjanina Miloša Raonića u dva seta, 3:6 i 4:6.

Kanadjanin je do trijumfa u njihovom prvom medjusobnom duelu došao posle 72 minuta igre.

Raonić će u polufinalu igrati protiv boljeg iz duela izmedju Austrijanca Dominika Tima i Francuza Gaela Monfisa.

Srpski teniser pružio je jak otpor 14. teniseru na ATP rang-listi, ali ipak nije uspeo da dodje do trijumfa i novog najboljeg rezultata na masters turnirima.

Raonić je u prvom setu u četvrtom gemu oduzeo servis Kecmanoviću, koji je odmah potom imao šansu da uzvrati istom merom, ali mu to nije pošlo za rukom.

Kanadjanin je potom u drugom setu u sedmom gemu oduzeo servis Kecmanoviću, koji je sada imao dve šanse da uzvrati brejkom, ali je opet nedostajalo sreće, te se Raonić plasirao u polufinale Indijan Velsa.