Liverpul produžio loš niz Fulama, Mitroviću poništen gol

LIVERPUL – Fudbaleri Liverpula pobedili su Fulam sa 2:0 (1:0) na Enfildu u Premijer ligi, uz sumnjivo poništen gol Aleksandru Mitroviću.

Mitrović je u 40. minutu udarcem glavom savladao Alisona, ali je pomoćni sudija procenio da je bio iza odbrane Liverpula, a onda je domaći tim istog trenutka u tri brza poteza došao do gola preko Mohameda Salaha.

Sve je bilo gotovo kada je Džerdan Šaćiri pogodio na centaršut Endrua Robertsona u 53. minutu i popravio raspoloženje „crvenih“ nakon poraza od Crvene zvezde (2:0) u Ligi šampiona.

Fulam Slaviše Jokanovića, koji će ponovo biti pod pritiskom, pretrpeo je sedmi poraz u nizu i ostao na dnu tabele, dok je Liverpul prvi sa dva boda i utakmicom više od Mančester Sitija.