Milić i Boaći za pobedu Zvezde u Čačku

Fudbaleri Crvene zvezde pobedili su u Čačku ekipu Borca sa 2:0 u zaostalom meču šestog kola Super lige Srbije.

Golove za crveno-bele postigli su Nemanja Milić u 35. i Ričmond Boaći u 75. minutu.

Zvezda je prva na tabeli domaćeg šampionata sa 25 bodova, ima tri boda više od drugoplasirane Vojvodine, ali i meč manje. Čačanska ekipa je poslednja sa četiri osvojena boda.

Ekipa Vladana Milojevića je na današnjem meču u Čačku od prvog do poslednjeg minuta bila bolji rival na terenu, napadala je i stvarala šanse, dok je domaća ekipa bila okrenuta odbrani i retko je prelazila centar.

Zvezda je povela u 35. minutu golom Milića, koji je šutirao iskosa sa leve strane. Konačan rezultat postavio je Boaći u 75. minutu posle centaršuta Marka Gobeljića.

Crvena zvezda u narednom kolu dočekuje Vojvodinu, dok Borac ide u goste Čukaričkom.