Napadnut poznati srpski trener (foto)

U 17. kolu italijanske Serije A Bolonja postigla drugi uzastopni uspeh u gostima, pošto je posle Napolija (2:1) savladala i Leće (3:2).

Tim Siniše Mihajlovića je vodio s 3:0 golovima Orsolinija u 43. i 66. minutu i Sorijana u 56, a domaćin, koga s klupe predvodi Fabio Liverani, ublažio je poraz preko Senegalca Babakara u 85. minutu i Brazilca Dijega Farijasa u prvom minutu nadoknade vremena.

U 40. minutu čileanski vezista Gari Medel, koji je zbog beskompromisnog stila igre poznat pod nadimkom Pitbul, oštro je startovao na Grka Tahcidisa. Pošto je već imao žuti karton, razjario je svog trenera. Mihajlović je bio besan kao ris jer je smatrao da njegov igrač rizikuje da bude isključen.

Mihajlović je upao na teren, nastalo je koškanje, Čileanac je čak uzvratio Siniši napadom. Ipak, strasti su smirile. Medel je odigrao ceo meč, prenose mediji.