Nastavljen meč Zvezde i Partizana, ispražnjen deo Pionira

BEOGRAD – Derbi meč osmog kola regionalne košarkaške ABA lige između košarkaša Crvene zvezde i Partizana nastavljen je posle prekida od skoro 40 minuta, pošto je ispražnjen jedan deo tribina sa navijačima „crveno-belih“.

Utakmica je bila prekinuta u desetom minutu prve četvrtine pri vođstvu Crvene zvezde 19:18.

Arbitri Davor Javor, Josip Radojković i Marko Mustapić odlučili su da odu u svlačionicu, pošto su navijači Crvene zvezde ubacivali tvrde predmete na teren nezadovoljni sudijskim odlukama.

Arbitri su nekoliko puta tokom prve četvrtine upozoravali da će prekinuti meč ako se nastavi sa incidentima. Utakmica je potom nastavljena, pošto je ispražnjen deo tribine sa
navijačima Crvene zvezde.

Crvena zvezda je domaćin na ovoj utakmici, a meču prisustvuju samo navijači „crveno-belih“.