Novi Pazar sa igračem manje do boda u Ivanjici

Javor i Novi Pazar odigrali su nerešeno 1:1 (0:0) u drugom kolu Superlige Srbije, javljaju sportski mediji.

Domaći su poveli golom Gafurova u 68. minutu i nalazili su se nadomak pobede. U 73. minutu je fudbaler gostiju Pajović dobio drugi žuti karton, ali to nije poremetilo Novopazarce. Samo tri minuta kasnije Tintor je postavio konačnih 1:1.

Novom Pazaru je ovo prva utakmica ove sezone, jer je odložen meč prvog kola protiv Vojvodine. Za njih je debitovao nekadašnji igrač Novosađana Enver Alivodić, koji je prethodne dve sezone igrao u Australiji.

Fudbaleri Voždovca ostvarili su prvu pobedu ove sezone u Supperligi pošto su na Banjici savladali Rad 2:0 (0:0).

Golove za “zmajeve” su postigli Stojanović u 64. minutu i Dražić u 68. Domaći su od 58. minuta igrali sa desetoricom jer je Ćulum dobio crveni karton. Radu je ovo drugi poraz ove sezone pošto je u prvom kolu kao gost izgubio od Mladosti 2:1.