OFK Beograd posle penala pobedio Metalac i prošao u osminu finala Kupa

Fudbaleri OFK Beograda plasirali su se u osminu finala Kupa Srbije, pošto su danas u gostima posle penala pobedili Metalac iz Gornjeg Milanovca.

Ovo je bio drugi susret ovih rivala za manje od nedelju dana i ponovo je ekipa sa Karaburme slavila u meču sa nekoliko preokreta. U regularnom delu bilo je 3:3, a obe ekipe su vodile danas.

Goste je u vođstvo doveo Ivica Jovanović u 29. minutu, da bi Metalac u drugom poluvremenu preokrenuo za kratko vreme, golovima Nemanje Mladenovića u 56. i Gorana Brkića u 59. minutu.

Komnen Andrić izjednačio je u 66. minutu, a novo vođstvo OFK Beograda usledilo je posle još jednog gola Jovanovića, u 77. minutu iz penala. Taman kada je delovalo da će „romantičari“ proći, Mladenović je dao još jedan gol i izjednačio na 3:3.