Ovo je jedan od najbizarnijih penala ikada, trajao je večno (video)

Finale brazilskog regionalnog kupa (Copa Verde) između Paysandua i Cuiaba Esportea obeležio je bizaran jedanaesterac u raspucavanju.

Paysandu je u ovom susretu pred 30 hiljada svojih navijača branio 1:0 iz prve utakmice na gostovanju, ali je primio gol u petom minutu nadoknade i utakmica je otišla u produžetak, a zatim i u raspucavanje.

Tragičar je bio Kaike Olivejira, igrač Paysandua. Imao je udarac za pobedu, ali ga je izveo na bizaran način. Postavio je loptu na belu tačku, udaljio se desetak metara i zatim vrlo polako koračao prema lopti. Kad je napokon stigao do lopte, stao je, vratio se dva koraka unazad i konačno odlučio da šutira. Ali, promašio je celi gol, a u nastavku raspucavanja njegova ekipa je izgubila.

Oliveira je postao predmet ismevanja na internetu, ali i odmah nakon utakmice. Fudbaler suparnilke ekipe u slavlju je imitirao njegovo izvođenje penala.