U trendu

Raspored utakmica na Svetskom prvenstvu u Rusiji

Svetsko fudbalsko prvenstvo počinje u četvrtak utakmicom Rusije i Saudijske Arabije, a završava 15. jula kada je na programu borba za titulu šampiona.

Srbija će na Mundijalu igrati u Grupi E sa selekcijama Kostarike, Švajcarske i Brazila.

Raspored utakmica

GRUPA A: Rusija, Saudijska Arabija, Egipat, Urugvaj

1. kolo:

Rusija – Saudijska Arabija (14. jun, Moskva, 17.00)
Egipat – Urugvaj (15. jun, Jekaterinburg, 14.00)

2. kolo:

Rusija – Egipat (19. jun, Sankt Peterburg, 20.00)
Urugvaj – Saudijska Arabija (20. jun, Rostov na Donu, 17.00)

3. kolo:

Urugvaj – Rusija (25. jun, Samara, 16.00)
Saudijska Arabija – Egipat (25. jun, Volgograd, 16.00)

GRUPA B: Portugal, Španija, Maroko, Iran

1. kolo:

Maroko – Iran (15. jun, Sankt Peterburg, 17.00)
Portugal – Španija (15. jun, Soči, 20.00)

2. kolo:

Portugal – Maroko (20. jun, Moskva, 14.00)
Iran – Španija (20. jun, Kazanj, 20.00)

3 .kolo:

Španija – Maroko (25. jun, Kalinjingrad, 20.00)
Iran – Portugal (25, jun, Saransk, 20.00)

GRUPA C: Francuska, Australija, Peru, Danska

1. kolo:

Francuska – Australija (16. jun, Kazanj, 12.00)
Peru – Danska (16. jun, Saransk, 18.00)

2. kolo:

Francuska – Peru (21. jun, Jekaterinburg, 17.00)
Danska – Australija (21. jun, Samara, 14.00)

3. kolo:

Danska – Francuska (26. jun, Moskva, 16.00)
Australija – Peru (26. jun, Soči, 16.00)

Grupa D: Argentina, Island, Hrvatska, Nigerija

1. kolo:

Argentina – Island (16. jun, Moskva, 15.00)
Hrvatska – Nigerija (16. jun, Kalinjingrad, 21.00)

2. kolo:

Nigerija – Island (21. jun, Volgograd, 17.00)
Argentina – Hrvatska (21. jun, Nižnji Novgorod, 20.00)

3. kolo:

Island – Hrvatska (26. jun, Rostov na Donu, 20.00)
Nigerija – Argentina (26. jun, Sankt Peterburg, 20.00)

GRUPA E: SRBIJA, Brazil, Švajcarska, Kostarika

1. kolo:

Kostarika – SRBIJA (17. jun, Samara, 14.00)
Brazil – Švajcarska (17. jun, Rostov na Donu, 20.00)

2. kolo:

Brazil – Kostarika (22. jun, Sankt Peterburg, 14.00)
SRBIJA – Švajcarska (22. jun, Kalinjingrad, 20.00)

3. kolo:

SRBIJA – Brazil (27. jun, Moskva, 20.00)
Švajcarska – Kostarika (27. jun, Nižnji Novgorod, 20.00)

GRUPA F: Nemačka, Meksiko, Švedska, Južna Koreja

1. kolo:

Nemačka – Meksiko (17. jun, Moskva, 17.00)
Švedska – Južna Koreja (18. jun, Nižnji Novgorod, 14.00)

2. kolo:

Južna Koreja – Meksiko (23. jun, Rostov na Donu, 17.00)
Nemačka – Švedska (23. jun, Soči, 20.00)

3. kolo:

Meksiko – Švedska (27. jun, Jekaterinburg, 16.00)
Južna Koreja – Nemačka (27. jun, Kazanj, 16.00)

GRUPA G: Belgija, Panama, Tunis, Engleska

1. kolo:

Belgija – Panama (18. jun, Soči, 17.00)
Tunis – Engleska (18. jun, Volgograd, 20.00)

2. kolo:

Belgija – Tunis (23. jun, Moskva, 14.00)
Engleska – Panama (23. jun, Nižnji Novgorod, 14.00)

3. kolo:

Engleska – Belgija (28. jun, Kalinjingrad, 20.00)
Panama – Tunis (28. jun, Saransk, 20.00)

GRUPA H: Poljska, Senegal, Kolumbija, Japan

1. kolo:

Poljska – Senegal (19. jun, Moskva, 17.00)
Kolumbija – Japan (19. jun, Saransk, 14.00)

2. kolo:

Japan – Senegal (24. jun, Jekaterinburg, 17.00)
Poljska – Kolumbija (24. jun, Kazanj, 20.00)

3. kolo:

Senegal – Kolumbija (28. jun, Samara, 16.00)
Japan – Poljska (28. jun, Volgograd, 16.00)

OSMINA FINALA

1C – 2D (30. jun, Kazanj, 16.00)
1A – 2B (30. jun, Soči, 20.00)
1B – 2A (1. jul, Moskva, 16.00)
1D – 2C (1. jul, Nižnji Novgorod, 20.00)
1E – 2F (2. jul, Samara, 16.00)
1G – 2H (2. jul, Rostov na Donu, 20.00)
1F – 2E (3. jul, Sankt Peterburg, 16.00)
1H – 2G (3. jul, Moskva, 20.00)

ČETVRTFINALE

Pobednik A1/B2 – Pobednik C1/D2 (A) (6. jul, Nižnji Novgorod, 16.00)
Pobednik E1/F2 – Pobednik G1/H2 (B) (6. jul, Kazanj, 20.00)
Pobednik F1/E2 – Pobednik H1/G2 (C) (7. jul, Samara, 16.00)
Pobednik B1/A2 – Pobednik D1/C2 (D) (7. jul, Soči, 20.00)

POLUFINALE

Pobednik A – Pobednik B (10. jul, Sankt Peterburg, 20.00)
Pobednik D – Pobednik C (11. jul, Moskva, 20.00)

UTAKMICA ZA 3. MESTO

14. jul, Sankt Peterburg, 16.00

FINALE

15. jul, Moskva, 17.00

(Beta)

Napišite komentar

Najnovije iz rubrike