Remi Valensije i Barselone

Fudbaleri Valensije i Barselone odigrali su večeras nerešeno 1:1 u utakmici 14. kola španske Primere.

Barselona je od početka utakmice bila opasniji rival na terenu, stvarala je šanse i imala više loptu u posedu, ali golova nije bilo sve do 59. minuta.

Odličnu akciju Luisa Suaresa i Lionela Mesija, Urugvajac je završio golom, što je njegov 13. pogodak u španskom šampionatu.

Kada je izgledalo da će utakmica biti završena pobedom Barselone Santi Mina je jedan kontranapad Valensije završio golom u 86. minutu i tako prekinuo seriju od šest uzastopnih pobeda ekipe sa Nou Kapma.

Barselona, koja je upisala prvi remi od početka sezone, i dalje je prva na tabeli Primere sa 34 boda, dok je Valensija sedma sa 20 bodova.