Saša Ilić doneo Partizanu pobedu u Nišu

Fudbaleri Partizana zabeležili su prvu pobedu u prolećnom delu sezone, pošto su večeras u Nišu pobedili Radnički sa 1:0, u poslednjoj utakmici 25. kola Superlige.

Partizan je ovom pobedom, posle poraza u prva dva prolećna kola, pretekao svog današnjeg rivala na tabeli i izbio na četvrto mesto, sa 29 bodova, jednim više od Radničkog i tri manje od Čukaričkog na trećem mestu.

Pobednički gol postigao je kapiten Saša Ilić u 60. minutu, u završnici akcije koju su sproveli Miroslav Bogosavac i Nemanja Mihajlović.

Radnički je posle toga preuzeo inicijativu, imao je nekoliko dobrih šansi, a najbolju u 84. minutu, kada je Saša Marjanović sjajno šutirao sa ivice šesnaesterca, ali je golman Bojan Šaranov vrhovima prstiju izbacio loptu u gol aut.

Ovo je druga pobeda Partizana nad Radničkim ove nedelje, pošto su crno-beli u sredu pobedili sa 2:0 u Kupu Srbije.