Spektakl u Sočiju: Het-trik svemoćnog Ronalda i remi Španije i Portugala

Fudbalske reprezentacije Portugala i Španije odigrale su večeras u Sočiju nerešeno 3:3, u utakmici prvog kola Grupe B na Svetskom prvenstvu, prenose sportski mediji.

Portugal je poveo u četvrtom minutu golom Kristijana Ronalda iz jedanaesterca, a izjednačio je Dijego Kosta u 24. Novo vodjstvo Portugalu Ronaldo je doneo golom u 44. minutu, a ponovo je izjednačio Kosta u 55. minutu. Španija je povela golom Nača u 58. minutu, a bod evropskom prvaku doneo je Ronaldo, golom iz slobodnog udarca u 88. minutu.

Na Olimpijskom stadionu u Sočiju videli smo izuzetnu utakmicu – prelepe golove, preokrete i het-trik najboljeg fudbalera sveta Kristijana Ronalda koji je pokazao da znači više od pola svog tima.

U prvoj utakmici u Grupi B, Iran je ranije danas pobedio Maroko sa 1:0.

Španiju je sa klupe predvodio Fernando Jero, koji je pre dva dana zamenio Djulena Lopetegija, koji je dobio otkaz.