Totenhem i Liverpul u četvrtom kolu FA kupa

Fudbaleri Totenhema plasirali su se u četvrto kolo FA kupa, pošto su večeras na gostujućem terenu u revanš utakmici pobedili Lester 2:0.

Totenhem je poveo u 39. minutu golom Song Heung Mina, a konačan rezultat postavio je Naser Čadli u 66. minutu.

U prvoj utakmici na Vajt Hart Lejnu bilo je 2:2.

Ekipa Maurisija Poketina će u četvrtom kolu igrati na gostujućem terenu protiv trećeligaša Kolčester junajteda.

Liverpul se plasirao u četvrto kolo pobedom na Enfildu protiv četvrtoligaša Eksitera od 3:0, u revanš utakmici.

„Crveni“ su poveli golom Džoa Alena u 10. minutu, a dva gola prednosti doneo je Šej Odžo u 75. minutu u svom debiju na Enfildu. Konačan rezultat postavio je Aleks Tešeira u 82. minutu.

U prvoj utakmici u Eksiteru bilo je 2:2.

Liverpul će u četvrtom kolu igrati protiv premijerligaša Vest Hema na svom terenu.

Utakmice četvrtog kola igraće se 29, 30. i 31. januara.