Voždovac bolji od Partizana

Fudbaleri Voždovca pobedili su danas na svom terenu ekipu Partizana sa 2:1, u utakmici 36, pretposlednjeg kola Super lige Srbije.

Partizan je poveo u 52. minutu golom Marka Jevtovića iz jedanaesterca. Prethodno je u kaznenom prostoru oboren Nebojša Kosović.

Voždovac je u nastavku uspeo da preokrene rezultat i na kraju slavi. Izjednačenje domaćoj ekipi doneo je Andrija Luković u 76. minutu sa penala, a samo dva minuta kasnije mrežu Partizana zatresao je Alen Mašović.

Partizan je drugi na tabeli sa 40 bodova, dok je Voždovac peti sa 33.

Crno-beli u poslednjem kolu dočekuju Spartak, a Voždovac gostuje Crvenoj zvezdi.

U mečevima plej-auta, Borac je pobedio Radnik sa 2:0, Javor je bio bolji od Mačve sa 2:1, Bačka je slavila protiv Mladosti sa 3:1, dok je Rad na Banjici trijumfovao protiv Zemuna sa 3:2.

Mladost je prva na tabeli plej-auta sa 27 bodova, Rad, Mačva, Radnik i Zemun imaju dva boda manje, dok Javor na šestom mestu ima 23 boda. Bačka je pretposlednja sa 22 boda, dok je Borac poslednji sa samo 15 osvojenih bodova.