Zvezda dokrajčila Rad 3:0

Fudbaleri Crvene zvezde nastavili su trijumfalan niz, pošto su danas u gostima savladali ekipu Rada sa 3:0 (1:0) u 14. kolu Superlige Srbije.

Utakmicu na Banjici, prvoj ova dva tima od 2010. godine, odlučili su Marko Grujić u 40, Mihailo Ristić u 89. minutu i Aleksandar Katai u sudijskoj nadoknadi vremena.

Posebno efektan gol bio je Grujićev, kada je sa preko 30 metara savladao golmana Budakovića.

Crveno-beli bili su znatno bolji rival od mladog tima Rada i trijumf je mogao da bude ubedljiviji da su Vijeira, Katai i Jović bili precizniji.

Vredi napomenuti da je Rad od 68. minuta igrao sa igračem manje zbog dva žuta kartona Nemanje Vidića.

Ekipa Miodraga Božovića upisala je i 10. pobedu zaredom u domaćem takmičenju i tako se učvrstila na prvoj poziciji na tabeli.