Zvezda povela u finišu, Partizan izjednačio u nadoknadi

Fudbaleri Crvene zvezde i Partizana odigrali su danas 1:1 u 31. kolu Super lige Srbije, prvom u plej-ofu takmičenja.

Oba gola postignuta su u samom finišu meča. Zvezda je povela pogotkom Predraga Sikimića u 85. minutu.

Crveno-beli su u petom minutu nadoknade ostali bez Zorana Rendulića, koji je dobio drugi žuti karton sprečavajući kontranapad. Partizan je posle toga napao, a neko iz Zvezdine odbrane je izbacio loptu iz šesnaesterca, na koju je naleteo Everton i sa više od 30 metara doneo Partizanu izjednačenje.

Everton je odmah potom dobio drugi žuti karton, tako da su oba tima završila sa po 10 igrača.

Zvezda je sada prva na tabeli sa 42 boda, dok je Partizan treći sa 28. Drugoplasirani Čukarički ima 30.

Partizan u sledećem kolu dočekuje Čukarički, a Zvezda ide u goste Borcu.