Bioskopi

Repertoar bioskopa za 15. oktobar 2019.
Napomena: pre odlaska u bioskop uvek proverite termin filma na sajtu bioskopa (klikom na njegovo ime).

Akademija 28

Nemanjina 28, tel. 011/3616-020

u 20h – Dvostruki životi

Art bioskop Kolarac

Studentski trg 5, tel. 011/263-0550

u 16.30h – Ti imaš moć
u 18.30h – Zemlja meda
u 20.30h – Dvostruki životi

Cine Grand Capitol Park Rakovica

Patrijarha Dimitrija 14, Beograd, tel. 011/6307-397

u 10h – Ko se boji vuka još 2 3D
u 10.30h – Solan i Ludvig: Misija na Mesec
u 12h – Bamzi i Gromopuc
u 12.30h – Lote i izgubljeni zmajevi
u 14h – Fahim, mali princ šaha
u 14, 16.20, 17.40, 18.40, 20, 21, 21.40, 22.20h – Džoker
u 14.30h – Raul Taburin
u 15h – Jeti – Snežni čovek 3D
u 15.20, 18, 19.20h – Vojna akademija 5
u 15.30h – Rambo: Do poslednje kapi krvi
u 16h – Škola života
u 16.30h – Mračni umovi
u 17h – Čuvena invazija medveda na Siciliju
u 17.30h – Abigejl
u 18.20, 20.30h – Blizanac 3D
u 19, 21.20h – Ad Astra
u 20.15, 22h – Lov
u 22.40h – Blizanac

Cineplexx – Delta City

Jurija Gagarina 16/16A, tel. 011/2203-400

u 14.30, 15, 15.20, 17h – Jeti – Snežni čovek 3D
u 15h – Pat i Mat: Zimska radost
u 15.30h – Solan i Ludvig: Misija na Mesec
u 16h – Priča o igračkama 4 3D
u 16.30h – Dora i izgubljeni zlatni grad
u 17h – X -Men: Mračni feniks
u 17.30h – Kralj lavova 3D
u 17.35, 19.15, 20, 21.40, 22.25h – Džoker
u 18, 20.20h – Vojna akademija 5
u 18.30, 22.10h – Ad Astra
u 19, 19.45, 21.30, 22.40h – Blizanac 3D
u 20.50h – Lov
u 22.40h – Rambo: Do poslednje kapi krvi

Cineplexx – TC Ušće

Bulevar Mihajla Pupina 4, tel. 011/3113-370

u 15h – Vilijeva planeta 3D
u 15, 17h – Priča o igračkama 4 3D
u 15, 17.20, 19.40, 22h – Vojna akademija 5
u 15.20, 17.40, 19, 20, 21.20, 22.20h – Blizanac 3D
u 15.25, 16.40, 17.50, 19, 20.15, 21.30, 22.40h – Džoker
u 15.30, 16.30, 17.30, 18.30h – Jeti – Snežni čovek 3D
u 15.50h – Kralj lavova 3D
u 16h – Ko se boji vuka još 3D
u 16h – My People, My Country
u 17h – Binti
u 18h – Solan i Ludvig: Misija na Mesec
u 18.20h – Ona mi je sve
u 19h – Mračni umovi
u 19.10h – TO: Drugo poglavlje
u 19.30, 21.40h – Prevarantkinje sa Vol Strita
u 19.50, 22.15h – Ad Astra
u 20.30h – Rambo: Do poslednje kapi krvi
u 20.40, 22.35h – Lov
u 21h – Bilo jednom u Holivudu
u 22.25h – Pad anđela
u 22.30h – Ukleto

Cineplexx Big Beograd

Višnjička 84, tel. 011/4040-780

u 14.40, 16.20, 18.20h – Jeti – Snežni čovek 3D
u 15h – Dora i izgubljeni zlatni grad
u 15h – Solan i Ludvig: Misija na Mesec
u 15.20, 17.40, 19, 20, 21.20, 22.20h – Džoker
u 15.30, 17.50, 20.20, 22.40h – Vojna akademija 5
u 16h – Binti
u 16.30h – Priča o igračkama 4 3D
u 16.40, 19.10, 20.10, 21.30, 22.30h – Blizanac 3D
u 17h – Čuvena invazija medveda na Siciliju
u 17, 22.35h – Prevarantkinje sa Vol Strita
u 18h – X -Men: Mračni feniks
u 18.40h – Ona mi je sve
u 18.45h – Ad Astra
u 20.30h – Rambo: Do poslednje kapi krvi
u 21, 22.45h – Lov
u 21.10h – Bilo jednom u Holivudu

CineStar Pančevo

Aviv Reatail park, Miloša Obrenovića 12, Pančevo, tel. 0901-011-011

u 14h – Vilijeva planeta
u 14.30h – Bamzi i Gromopuc
u 14.50h – Ja sam Vilijam
u 15.50h – Jeti – Snežni čovek
u 16h – Pat i Mat: Zimska radost
u 16.10h – Priča o igračkama 4
u 16.30h – Ko se boji vuka još 2
u 17.50, 20.10, 22.30h – Džoker
u 18h – Raul Taburin
u 18.10h – Rambo: Do poslednje kapi krvi
u 18.15h – Mračni umovi
u 20.05h – Prevarantkinje sa Vol Strita
u 20.15h – Blizanac 3D
u 20.15, 22.40h – Vojna akademija 5
u 22.10h – TO: Drugo poglavlje
u 22.30h – Blizanac

CK „Vlada Divljan“

Mitropolita Petra br. 8, tel. 011/2764-526

u 19h – Pijavice
u 21h – Delirijum tremens

Dvorana Kulturnog centra

Kolarčeva 6, tel. 011/2621-174

u 20h – Vakersdorf

Fontana

Pariske komune 13, tel. 011/2670-469

u 10.30h – Vilijeva planeta 3D
u 12.30h – Ko se boji vuka još 2 3D
u 14.30h – Čuvena invazija medveda na Siciliju
u 16.30h – Raul Taburin
u 18.30h – Binti
u 20.30h – Džoker

Kinoteka

Kosovska 11, tel. 011/3248-250

u 18h – Smoki i bandit (SAD, 1977)
u 20.30h – Nadnica za strah (SAD, 1977)

Kombank dvorana

Dečanska 14, tel. 011/4250-100

u 09.30h – Tajni agent Mjau 3D
u 10h – Bamzi i Gromopuc
u 11.30h – Vilijeva planeta 3D
u 12h – Ailovo putovanje
u 13.30h – Fahim, mali princ šaha
u 14h – Pat i Mat: Zimska radost
u 14.10, 18.40h – Vojna akademija 5
u 14.40h – Dauntonska opatija
u 15.20, 16.40, 17.40, 19, 20, 21.20, 22.20h – Džoker
u 15.30h – Ko se boji vuka još 2 3D
u 16h – Funan
u 16.30h – Raul Taburin
u 17h – Binti
u 17.30h – Abigejl
u 18h – Borbena devojka
u 19.20, 22.10h – Lov
u 19.30, 21.50h – Blizanac 3D
u 19.50, 21.10h – Ad Astra
u 21h – Bilo jednom u Holivudu

Roda Sinepleks

Požeška 83a, tel. 011/2545-260

u 11.30, 13.30, 15.30h – Jeti – Snežni čovek 3D
u 12h – Čuvena invazija medveda na Siciliju
u 12.30h – Ailovo putovanje
u 14h – Pat i Mat: Zimska radost
u 14.30h – Raul Taburin
u 16h – Solan i Ludvig: Misija na Mesec
u 16.30h – Abigejl
u 17.30, 22.30h – Blizanac 3D
u 17.45, 20, 22h – Vojna akademija 5
u 18, 19.45, 20.15, 22.15h – Džoker

Takvud Sinepleks

Kneza Miloša 7, tel. 011/3236-517

u 11h – Čuvena invazija medveda na Siciliju
u 12h – Ko se boji vuka još
u 13h – Funan
u 14h – Solan i Ludvig: Misija na Mesec
u 15h – Ailovo putovanje
u 15.15h – Priča o igračkama 4
u 15.45h – Jeti – Snežni čovek 3D
u 16h – Škola života
u 16.30h – Jeti – Snežni čovek
u 17h – Mračni umovi
u 17.15h – Dora i izgubljeni zlatni grad
u 17.45, 20.10, 22.30h – Džoker
u 18.15, 20.30, 22.40h – Blizanac
u 18.45, 21h – Vojna akademija 5
u 19.15h – Dauntonska opatija
u 19.30h – Prevarantkinje sa Vol Strita
u 21.30h – Bilo jednom u Holivudu
u 22h – Lov

Bioskop Dragan Gaga Nikolić

Kapetan Mišina 6a, tel. 011/4142-163

(Nema projekcija)

Centar za kulturnu dekontamina

Birčaninova 21, tel. 011/3610-270

(Nema projekcija)

Dom kulture „Studentski grad“

Bulevar Zorana Đinđića 179, tel. 011/2691-442

(Nema projekcija)

Dom omladine

Makedonska 22, tel. 011/3220-127

(Nema projekcija)

KC Čukarica

Turgenjevljeva 5, tel. 011/3552-678

(Nema projekcija)

Kinoteka

Uzun Mirkova 1, tel. 011/2622-555

(Nema projekcija)

UK „Parobrod“

Kapetan Mišina 6a, tel. 011/414-2163

(Nema projekcija)