Izdvajamo

 • TV stanice

Utorak, 7. april 2020. 08:01

TV program - utorak, 7. april 2020.

Filmovi posle 6.00  (kliknite za program za ceo dan)

06.00 Cinemax 2Film: "Odlazak"
06.00 HBO 2Film: "Operacija Morsko prase"
06.00 Fox MoviesFilm: "Zečica na koledžu"
06.00 CinemaxFilm: "Doručak kod Tifanija"
06.00 HBOFilm: "Sedam života"
06.30 HBO 3Film: "Deca špijuni"
06.40 1000Film: "Mladi revolveraši"
06.45 AMCFilm: "Dik"
07.15 Fox MoviesFilm: "Neverovatni Hulk"
07.30 HBO 2Film: "Mala sirena 3: Arijelin početak"
07.45 Cinemax 2Film: "Cvetna dolina"
07.55 HBO 3Film: "Deca špijuni 2"
07.55 CinemaxFilm: "Pauza"
08.00 HBOFilm: "Opet ti"
08.00 Pink 2Film: "Crvena reka"
08.00 Cinestar Action & ThrillerFilm: "Poljubi ili umri"
08.20 AMCFilm: "The Emperor and the Assassin"
08.45 1000Film: "Mister Bin na odmoru"
08.50 HBO 2Film: "Otkriće"
09.00 CinestarFilm: "Beli oleander"
09.05 HBO 3Film: "Deca špijuni 3D: Završna igra"
09.15 Cinemax 2Film: "Slatke pokvarene stvari"
09.15 Fox MoviesFilm: "U njenim cipelama"
09.15 SinemanijaFilm: "Mali čovek"
09.30 CinemaxFilm: "Početak"
09.55 Cinestar Action & ThrillerFilm: "Pravda za sve"
10.00 Pink 2Film: "Heni Kolder"
10.00 Prva plusFilm
10.10 HBOFilm: "Doba nevinosti"
10.35 1000Film: "Bejbi mama"
10.50 HBO 2Film: "Džon Mekejn: Za kim zvona zvone"
10.50 Cinemax 2Film: "Sama na venčanju"
10.55 AMCFilm: "Sati"
11.00 Arenasport 1Igrani film: "Born to Race"
11.10 CinestarFilm:"Zeleni zmaj"
11.10 SinemanijaFilm: "Hokus pokus"
11.40 CinemaxFilm: "Zama"
11.40 Cinestar Action & ThrillerFilm: "Povratak ratnika"
11.45 Fox MoviesFilm: "Voda za slonove"
11.50 Pink kidsFilm: "Divna noć za kretanje"
12.00 Pink 2Film: "Ostrvo doktora Moroa"
12.25 HBOFilm: "Tolkin"
12.40 1000Film: "Ja ću budan sanjati"
12.45 AMCFilm: "Talentovani gospodin Ripli"
12.50 SinemanijaFilm: "Rođendanska želja"
12.50 Cinemax 2Film: "Golub"
13.15 CinestarFilm: "Porodične veze"
13.20 Cinestar Action & ThrillerFilm: "Igre gladi"
13.35 RTS 1Film: "Pusti snovi"
13.35 HRT 2Film
13.35 CinemaxFilm: "Jedina"
14.00 HBO 2Film: "Grozomora 2: Ukleta noć veštica"
14.00 Fox MoviesFilm: "Havana"
14.10 HBO 3Film: "Ljudi poput nas"
14.10 Cinemax 2Film: "Vaspitačica"
14.15 HBOFilm: "Restauracija"
14.45 SinemanijaFilm: "Legenda o kung fu zeki"
14.55 1000Film: "Moćni vetar"
15.00 AMCFilm: "Elizabeta"
15.00 Prva plusFilm: "Bornov identitet"
15.05 CinestarFilm: "Koncert"
15.10 CinemaxFilm: "I onda odem"
15.30 HBO 2Film: "Priča o igračkama 4"
15.50 Cinestar Action & ThrillerFilm: "Državna policija"
15.50 Cinemax 2Film: "Čarolija"
16.00 Prva kickFilm: "Vatrene ulice"
16.00 Arenasport 1Igrani film: "Quest"
16.05 HBO 3Film: "Alfa"
16.40 SinemanijaFilm: "Premijer"
16.45 Fox MoviesFilm: "Sunce, pesak i ljubav"
16.45 HBOFilm: "Priče za laku noć"
16.50 1000Film: "Stelin poslednji vikend"
16.50 CinemaxFilm: "Čovek budućnosti"
17.00 AMCFilm: "Vodeni svet"
17.00 Pink 2Film: "Melinda i Melinda"
17.10 HBO 2Film: "Čarobnjakov šegrt"
17.15 Cinemax 2Film: "Cvetna dolina"
17.15 CinestarFilm: "Berni"
17.40 Cinestar Action & ThrillerFilm: "Dolazak"
17.40 HBO 3Film: "Park čudesa"
18.20 Fox MoviesFilm: "Dečko moje devojke"
18.25 HBOSerija: "Pristanište 2"
18.40 AMCFilm: "Momci i devojke"
18.45 Cinemax 2Film: "Duhovita krava"
19.00 SinemanijaFilm: "Ubistva na reci"
19.00 HBO 2Film: "Na krilima orlova"
19.00 1000Film: "Prosto neodoljiva"
19.05 CinestarFilm: "Sobarica i senator"
19.30 Cinestar Action & ThrillerFilm: "Igre gladi: Lov na vatru"
19.35 Pink kidsFilm: "Otkačena nauka"
20.00 Pink 2Film: "Zemljotres u San Andreasu"
20.00 CinemaxFilm: "Amerikanka"
20.00 Prva plusFilm: "Aerodrom 1977"
20.15 AMCFilm: "Jeste li za ples"
20.30 Cinemax 2Film: "Ubij svoje najdraže"
21.00 Fox MoviesFilm: "Edison"
21.00 B92Film: "Ratovi zvezda 6: Povratak Džedaja"
21.00 HRT 2Film: "Do poslednjeg daha"
21.00 1000Film: "Oči anđela"
21.00 CinestarFilm: "Svetac i osvetnik"
21.00 SinemanijaFilm: "Najbolje od njih"
21.05 RTS 3Film: "Bobi Fišer protiv sveta"
21.45 HBO 2Film: "Ovo je kraj"
21.50 Pink kidsFilm: "Divna noć za kretanje"
22.00 HBOFilm: "Sedam života"
22.00 Pink 2Film: "Krvavi sport"
22.00 Nova SFilm: "Sledbenik"
22.00 AMCFilm: "Drakula 2000"
22.00 Prva plusFilm: "Bornova nadmoć"
22.00 Prva kickFilm: "Čarli Varik"
22.00 Arenasport 1Igrani film: "Bloodsport"
22.15 Cinemax 2Film: "Pepeo"
22.40 RTS 3Film: "Saga o džudou"
22.45 CinemaxFilm: "Henri, portret serijskog ubice"
22.45 Cinestar Action & ThrillerFilm: "Amerikan ultra"
23.00 Fox MoviesFilm: "Nevini glasovi"
23.05 1000Film: "Vukodlak"
23.25 SinemanijaFilm: "Trgovački putnik"
23.30 HBO 2Film: "Intervju"
23.35 AMCFilm: "Napaljeni uličari"
23.50 HRT 2Film: "Mobi Dik"
00.00 HBOFilm: "Egzorcizam"
00.00 Pink 2Film: "Padobranci"
00.05 CinestarFilm: "Četiri sobe"
00.10 Cinemax 2Film: "Dok nas smrt ne rastavi"
00.10 HBO 3Film: "Teška vremena u El Rojalu"
00.10 CinemaxFilm: "Uništi me"
00.35 Cinestar Action & ThrillerFilm: "Oni ispod nas"
00.40 AXNFilm: "Insidious: Chapter 3"
01.00 Sci-FiFilm: "Karma"
01.05 AMCFilm: "Operacija Grejslend"
01.10 RTS 1Film: "Mačak pod šljemom"
01.10 PrvaFilm: "Sve za Helen"
01.20 HBOFilm: "Hladna planina"
01.20 HBO 2Film: "Hitna isporuka"
01.30 RTS 2Film: "U raljama života
01.35 1000Film: "Ponoćna trka"
01.40 CinemaxFilm: "Sav taj džez"
01.45 Cinemax 2Film: "Šeron 1.2.3"
01.55 SinemanijaFilm: "Niotkuda"
02.00 B92Film: "Ratovi zvezda 6: Povratak Džedaja"
02.00 Pink 2Film: "Melinda i Melinda"
02.10 PrvaFilm: "Teško je biti fin"
02.15 Cinestar Action & ThrillerFilm: "Poslednji Mohikanac"
02.15 Prva plusFilm: "Aerodrom 1977"
02.45 RTS 1Film: "Pusti snovi"
02.50 CinestarFilm: "Seks, ljubav i terapija"
02.50 HBO 2Film: "Na krilima orlova"
03.00 Nova SFilm: "Sledbenik"
03.05 Cinemax 2Film: "Legionar"
03.05 AMCFilm: "Do kraja"
03.20 Cinemax 2Film: "Zaludnost življenja"
03.40 SinemanijaFilm: "To je samo kraj sveta"
03.40 CinemaxFilm: "Zama"
04.00 Pink 2Film: "Crvena reka"
04.15 HBOFilm: "Comic Sans"
04.30 HBO 3Film: "Holms i Votson"
04.35 1000Film: "Stelin poslednji vikend"
04.50 RTS 3Film: "Bobi Fišer protiv sveta"
05.15 SinemanijaFilm: "Ana, ljubavi moja"
05.35 CinemaxFilm: "Audicija naslepo"


Televizije zadržavaju pravo na izmenu programa. TV program se ažurira svakog jutra.

 
Program po danima

 • utorak, 31.03.
 • sreda, 1.04.
 • četvrtak, 2.04.
 • petak, 3.04.
 • subota, 4.04.
 • nedelja, 5.04.
 • ponedeljak, 6.04.
 • utorak, 7.04.
 • sreda, 8.04.

Pregled

 • Filmovi
 • Sadržaj filmova
 • Serije
 • Sport
 • Dečji program
 • Crtani filmovi
 • Dokumentarni program
 • Muzički program
 • Kvizovi
 • Vesti

Domaći kanali

 • Arenasport 1
 • Arenasport 2
 • Arenasport 3
 • Arenasport 4
 • B92
 • BK
 • Vojvodina 1
 • Vojvodina 2
 • Grand
 • Kopernikus
 • Most
 • N1
 • Naša
 • Nova S
 • Palma plus
 • Pink
 • Pink 2
 • Pink 3
 • Pink kids
 • Pink family
 • Prva
 • Prva kick
 • Prva plus
 • RTS 1
 • RTS 2
 • RTS 3
 • RTS svet
 • Sinemanija
 • SOS
 • Sport klub 1
 • Sport klub 2
 • Sport klub 3
 • Studio B
 • Ultra
 • Hepi

Inostrani kanali

 • 1000
 • AMC
 • Animal Planet
 • AXN
 • BN
 • Cartoon Network
 • Cinemax
 • Cinemax 2
 • Cinestar
 • Cinestar Action & Thriller
 • CNN
 • Discovery
 • Diva
 • Eurosport
 • Eurosport 2
 • Explorer
 • Fox
 • Fox Crime
 • Fox Life
 • Fox Movies
 • MTV Adria
 • National Geographic
 • OBN
 • Republika Srpska
 • RTCG
 • TLC
 • Travel Channel
 • Sci-Fi
 • VH1
 • HBO
 • HBO 2
 • HBO 3
 • History
 • HRT 1
 • HRT 2




Početna strana | Forum | Rečnik | Igre | Pričaonica | Pregled sadržaja
O Krstarici | Uslovi | Privatnost | Reklamiranje | Kontakt

Copyright © Krstarica 1999-2020. Sva prava zadržana. Zabranjena je reprodukcija u celini i u delovima bez dozvole.