Izdvajamo

 • TV stanice

Utorak, 12. novembar 2019. 15:39

TV program - utorak, 12. novembar 2019.

Filmovi - program posle 13.00

13.05 AMCFilm: "Nosač kovčega"
13.25 HRT 2Film: "Zelena priča"
13.30 Cinestar Action & ThrillerFilm: "Nikita"
13.32 RTS 1Film: "Ljubavni život Budimira Trajkovića"
13.40 Cinemax 2Film: "Nestanak Sidnija Hola"
13.40 SinemanijaFilm: "Luj Sir najjači čovek na svetu"
13.45 HBO 2Film: "Luda noć u muzeju 2"
13.55 1000Film: "1941."
14.00 HBO 3Film: "Slongegov film"
14.10 DivaFilm: "Božićna polarna svetlost"
14.15 HBOFilm: "Instant porodica"
14.30 Fox MoviesFilm: "Oktobarsko nebo"
14.40 AMCFilm: "Oči anđela"
14.45 CinemaxFilm: "Hošelaga, zemlja duša"
15.00 Prva plusFilm: "Hanibal"
15.00 CinestarFilm: "Skok"
15.10 HBO 3Film: "Ispovest kupoholičarke"
15.30 HBO 2Film: "Liga pravde"
15.40 Cinestar Action & ThrillerFilm: "Velika pljačka"
15.40 Cinemax 2Film: "Samo još nešto"
15.50 1000Film: "Ostani uz mene"
16.00 DivaFilm: "Ostvarenje božićne želje"
16.06 Prva kickFilm: "Doktor Džekil i gospodin Hajd"
16.15 HBOFilm: "Katastrofalni umetnik"
16.15 SinemanijaFilm: "Premijer"
16.20 AMCFilm: "U dobru i zlu"
16.22 RTS 2Film: "Marš na Drinu"
16.25 CinemaxFilm: "Moja ćerka"
16.30 Fox MoviesFilm: "Ljubav do desetog sastanka"
16.55 HBO 3Film: "Oušnovih 8"
17.00 CinestarFilm: "Kauboji"
17.00 Pink 2Film: "Rezervni igrači"
17.15 Cinemax 2Film: "Lajko - Ciganin u svemiru"
17.15 1000Film: "Prozor u dvorištu"
17.30 HBO 2Film: "Operacija Morsko prase"
17.35 Cinestar Action & ThrillerFilm: "Osveta snajperiste"
17.50 DivaFilm: "Duh Božića"
18.05 CinemaxFilm: "Telma"
18.15 Fox MoviesFilm: "Džef koji živi kod kuće"
18.15 AMCFilm: "Mnogo buke ni oko čega"
18.35 SinemanijaFilm: "Nestanak Elenoar Rigbi Oni"
18.50 Cinemax 2Film: "Ti juriš!"
18.55 CinestarFilm: "Duboko plavo more"
19.00 HBO 2Film: "Persi Džekson - More čudovišta"
19.15 Cinestar Action & ThrillerFilm: "Tajna jezera Đavolja jazbina"
19.20 1000Film: "Stelin poslednji vikend"
19.35 Pink kidsFilm: "Alvin i veverice 2"
19.50 DivaFilm: "Povratak u budućnost"
20.00 Prva plusFilm: "Blekvej"
20.00 Sci-FiFilm: "Astronaut: Poslednji napor"
20.00 CinemaxFilm: "Gospođica Metak"
20.00 Pink 2Film: "Dži Aj Džo: Uspon kobre"
20.05 AMCFilm: "Restauracija"
20.30 Cinemax 2Film: "Kvaka 22"
20.45 CinestarFilm: "Nema mira za nečasne"
20.45 HBO 2Film: "Polomi sve"
21.00 SinemanijaFilm: "Nemoguće"
21.00 Fox MoviesFilm: "Dosije Iks"
21.00 O2.TVFilm: "Potkrovlje"
21.00 1000Film: "Osvajanje Bruklina"
21.00 HRT 2Film: "Jedan dan"
21.02 Prva kickFilm: "Panduri u akciji"
21.15 Cinestar Action & ThrillerFilm: "Taoci"
21.50 Pink kidsFilm: "Alvin i veverice"
22.00 Prva plusFilm: "Let 93"
22.00 HBOFilm: "Galeb"
22.00 AMCFilm: "Isterivač đavola: početak"
22.00 Nova SFilm: "Očevi i kćeri"
22.00 Pink 2Film: "Pod opsadom 2: Mračna teritorija"
22.00 Sci-FiFilm: "Pročišćenje"
22.30 Cinemax 2Film: "Mila zemlja"
22.35 1000Film: "Omiljeni par"
22.50 HBO 3Film: "Loši momci 2"
22.55 Cinestar Action & ThrillerFilm: "Priče o drevnom carstvu"
23.15 Fox MoviesFilm: "Horizont događaja"
23.20 SinemanijaFilm: "Životinjsko carstvo"
23.30 CinemaxFilm: "Zaludnost življenja"
23.40 CinestarFilm: "Amitvilski užas"
23.40 HBOFilm: "Zaposednutost Hane Grejs"
23.50 AMCFilm: "Teška meta 2"
00.00 Sci-FiFilm: "Seme razaranja"
00.00 Pink 2Film: "Večna"
00.15 1000Film: "Oženiti Berija"
00.20 Cinemax 2Film: "Daleka obala"
00.35 HRT 2Film: "Zelena priča"
00.50 HBO 2Film: "300: Uspon carstva"
01.00 PrvaFilm: "Balkan ekspres 2"
01.05 HBOFilm: "Traži se matori"
01.20 CinemaxFilm: "Osim ako"
01.40 SinemanijaFilm: "Običan svet"
01.40 1000Film: "Đavo u plavoj odori"
01.52 RTS 1Film: "Ljubavni život Budimira Trajkovića"
02.00 Pink 2Film: "Pod opsadom 2: Mračna teritorija"
02.05 Cinemax 2Film: "Ted: Zbog ljubavi"
02.15 Prva plusFilm: "Blekvej"
02.15 AMCFilm: "Trka smrti 3"
02.35 HBO 2Film: "Sumnja"
03.00 HBOFilm: "Međuzvezdani"
03.05 Nova SFilm: "Očevi i kćeri"
03.05 SinemanijaFilm: "Poslednji portret"
03.05 HBO 3Film: "Farenhajt 451"
03.20 1000Film: "Vrana"
04.00 Pink 2Film: "Uz pomoć svojih prijatelja"
04.00 AMCFilm: "Mimikrija 2"
04.05 Cinemax 2Film: "Dobra zemlja"
04.20 HBO 2Film: "Polomi sve"
04.35 SinemanijaFilm: "Iznenada"
04.45 HBO 3Film: "Alternativni završeci: Šest novih načina da umrete u Americi"


Televizije zadržavaju pravo na izmenu programa. TV program se ažurira svakog jutra.

 
Program po danima

 • utorak, 12.11.
 • sreda, 13.11.
 • četvrtak, 14.11.
 • petak, 15.11.

Pregled

 • Filmovi
 • Sadržaj filmova
 • Serije
 • Sport
 • Dečji program
 • Crtani filmovi
 • Dokumentarni program
 • Muzički program
 • Kvizovi
 • Vesti

Domaći kanali

 • Arenasport 1
 • Arenasport 2
 • Arenasport 3
 • Arenasport 4
 • BK
 • Vojvodina 1
 • Vojvodina 2
 • Grand
 • Kopernikus
 • Most
 • N1
 • Naša
 • Nova S
 • O2.TV
 • Palma plus
 • Pink
 • Pink 2
 • Pink 3
 • Pink kids
 • Pink family
 • Prva
 • Prva kick
 • Prva plus
 • RTS 1
 • RTS 2
 • RTS 3
 • RTS svet
 • Sinemanija
 • SOS
 • Sport klub 1
 • Sport klub 2
 • Sport klub 3
 • Studio B
 • Ultra
 • Hepi

Inostrani kanali

 • 1000
 • AMC
 • Animal Planet
 • AXN
 • BN
 • Cartoon Network
 • Cinemax
 • Cinemax 2
 • Cinestar
 • Cinestar Action & Thriller
 • CNN
 • Discovery
 • Diva
 • Eurosport
 • Eurosport 2
 • Explorer
 • Fox
 • Fox Crime
 • Fox Life
 • Fox Movies
 • MTV Adria
 • National Geographic
 • OBN
 • Republika Srpska
 • RTCG
 • TLC
 • Travel Channel
 • Sci-Fi
 • VH1
 • HBO
 • HBO 2
 • HBO 3
 • History
 • HRT 1
 • HRT 2





Početna strana | Forum | Rečnik | Igre | Pričaonica | Pregled sadržaja
O Krstarici | Uslovi | Privatnost | Reklamiranje | Poslovi | Kontakt

Copyright © Krstarica 1999-2019. Sva prava zadržana. Zabranjena je reprodukcija u celini i u delovima bez dozvole.