Izdvajamo

 • TV stanice

Ponedeljak, 24. februar 2020. 09:44

TV program - ponedeljak, 24. februar 2020.

Filmovi - program posle 7.00

07.05 AMCFilm: "Kralj škorpija 2"
07.35 1000Film: "Blizanci"
07.35 Cinemax 2Film: "Drhtavica"
07.45 CinemaxFilm: "U muzici je spas"
07.45 Fox MoviesFilm: "Mumija: Grobnica zmajskog cara"
08.00 Cinestar Action & ThrillerFilm: "Dadilja iz noćnih mora"
08.00 Pink 2Film: "Eldorado"
08.05 Cinemax 2Film: "Duhovi sa Sicilije"
08.10 HBO 3Film: "Dafni i Velma"
08.10 SinemanijaFilm: "Niko i put ka zvezdama"
08.15 HBOFilm: "Zelena knjiga"
08.40 HBO 2Film: "Luda noć u muzeju 2"
08.55 AMCFilm: "Kralj škorpija 3: Bitka za iskupljenje"
09.00 CinestarFilm: "Dečak u prugastoj pidžami"
09.15 CinemaxFilm: "Glorija Bel"
09.20 1000Film: "Ajkula 2"
09.25 HBO 3Film: "Doba nevinosti"
09.45 Cinestar Action & ThrillerFilm: "Pravda za sve"
09.50 SinemanijaFilm: "Robo pas"
10.00 Prva plusFilm: "Koja je ona prava?"
10.00 Fox MoviesFilm: "Gospođa Dautfajer"
10.10 Cinemax 2Film: "Rouzi"
10.15 Pink 2Film: "Sudija"
10.25 HBOFilm: "Pačije priče, Juhu!"
10.25 HBO 2Film: "Dambo"
10.40 AMCFilm: "Kralj Ralf"
10.55 CinestarFilm: "Tuđu glavu nosim"
11.00 CinemaxFilm: "Granica"
11.10 1000Film: "Mumija - Grobnica Zmaja imperatora"
11.10 HBOFilm: "Kapetan Marvel"
11.30 Cinestar Action & ThrillerFilm: "Dvostruka igra"
11.40 Cinemax 2Film: "U potrazi za zemljom Nedođijom"
11.45 SinemanijaFilm: "Luj Sir, najjači čovek na svetu"
11.50 Pink kidsFilm: "Kapetan Sabljozubi"
12.00 Fox LifeFilm: "Samo drugarski"
12.15 Fox MoviesFilm: "Porodica Kremenko"
12.15 AMCFilm: "4 banke, a nevin"
12.20 HBO 3Film: "Dokaz"
12.30 FoxFilm: "Telefonska govornica"
12.35 CinestarFilm: "Priče s Menhetna"
12.35 CinemaxFilm: "Ted: Zbog ljubavi"
12.45 Pink 2Film: "Terminator"
13.00 1000Film: "Robin Hud"
13.15 HBOFilm: "Lepotica i zver"
13.20 Cinestar Action & ThrillerFilm: "Peti element"
13.20 Cinemax 2Film: "Teret"
13.30 HBO 2Film: "Ljudi u crnom 3"
13.30 HRT 2Film: "Megatata"
13.45 RTS 1Film: "Rekvijem za gospođu J"
14.00 Fox MoviesFilm: "Ja sam četvrti"
14.00 HBO 3Film: "Otkriće"
14.15 CinestarFilm: "Igre gladi: Sjaj slobode", 2. deo
14.15 SinemanijaFilm: "Plesačica godine"
14.25 AMCFilm: "Engleski pacijent"
14.35 CinemaxFilm: "Divljina"
15.00 Prva plusFilm: "28 hotelskih soba"
15.00 Cinemax 2Film: "X i Y"
15.15 1000Film: "Biti nevidljiv"
15.15 HBO 2Film: "Gordost, predrasude i imela"
15.25 HBOFilm: "Ljudi u crnom - Globalna pretnja"
15.35 Cinestar Action & ThrillerFilm: "Huligani 2"
15.55 HBO 3Film: "Hotel Transilvanija 3: Odmor počinje"
16.00 Prva kickFilm: "Ptica na žici"
16.20 SinemanijaFilm: "Dnevnik opijanja"
16.25 CinemaxFilm: "U muzici je spas"
16.30 Fox MoviesFilm: "Modni ločini: Fatalni preobražaj"
16.40 CinestarFilm: "Mali Nikolas"
16.40 HBO 2Film: "Opet ti"
16.50 Cinemax 2Film: "Duhovi sa Sicilije"
17.00 AMCFilm: "Otkačeni profesor"
17.00 Pink 2Film: "Nepoznati je došao s kišom"
17.15 1000Film: "Šampion"
17.20 Cinestar Action & ThrillerFilm: "Plavi čelik"
17.20 HBOFilm: "Priča"
18.00 CinemaxFilm: "Groznica subotnje večeri"
18.15 Fox MoviesFilm: "Gubitnik"
18.25 CinestarFilm: "Lov na losose u Jemenu"
18.35 AMCFilm: "Dve ćerke za kralja"
18.45 SinemanijaFilm: "Doušnik"
18.55 Cinemax 2Film: "Kolekcionar"
19.10 1000Film: "Kratak spoj 2"
19.15 Cinestar Action & ThrillerFilm: "Ubistvo i margarite"
19.35 Pink kidsFilm: "Prdoprah doktora Proktora"
19.45 HBO 2Film: "Najslavniji čas"
20.00 Prva plusFilm: "Veliki skok"
20.00 CinemaxFilm: "Pravednik 2"
20.00 Pink 2Film: "Dvoboj u Heleni"
20.20 CinestarFilm: "Sve što vole mladi"
20.25 AMCFilm: "Drakula 2000"
20.30 Cinemax 2Film: "Pink Panter ponovo napada"
21.00 1000Film: "Pad crnog jastreba"
21.00 Fox MoviesFilm: "Kralj škorpija"
21.00 O2.TVFilm: "Oktopusi"
21.00 SinemanijaFilm: "Trgovina kožom"
21.50 Pink kidsFilm: "Kapetan Sabljozubi"
21.51 RTS 1Film: "Specijalni odred 7"
21.55 Cinestar Action & ThrillerFilm: "Živ zakopan"
22.00 CinemaxFilm: "Mrak film"
22.00 Pink 2Film: "Ulica Hanover"
22.00 Sci-FiFilm: "Veče pre Noći veštica"
22.00 Prva kickFilm: "Aerodrom"
22.00 Prva plusFilm: "Američka pita. Orkestar iz kampa"
22.00 AMCFilm: "Autostoper"
22.15 HBOFilm: "Akvamen"
22.45 Fox MoviesFilm: "Aleksandar Veliki"
22.50 AXNFilm: "U tami: Kulturni šok"
23.00 CinestarFilm: "Veliki napad"
23.05 SinemanijaFilm: "Scenarista"
23.10 Cinemax 2Film: "Mutafukaz"
23.10 HBO 3Film: "Superflaj"
23.15 RTS 2Film: "Hladni rat"
23.20 1000Film: "Ujka Bak"
23.25 HBO 2Film: "Šta sve možeš u Denveru kad si mrtav"
23.25 AMCFilm: "Barbarosa"
23.30 CinemaxFilm:"Policajci"
23.40 Cinestar Action & ThrillerFilm: "Potera"
23.50 Sci-FiFilm: "Braća Grim"
00.03 Pink 2Film: "Poslednja kuća s leve strane"
00.35 HRT 2Film: "Megatata"
00.40 AXNFilm: "Izumiranje"
00.40 HBOFilm: "San Andreas"
00.45 Cinemax 2Film: "Šaolinski fudbal"
01.05 AMCFilm: "Otporni na metke"
01.10 1000Film: "Dobri Vil Hanting"
01.20 CinestarFilm: "Tornado ajkula"
01.20 HBO 2Film: "Put do kuće"
01.20 SinemanijaFilm: "Ples sa strancem"
01.20 Cinestar Action & ThrillerFilm: "Viral"
02.00 CinemaxFilm: "Obrazovanje u Parizu"
02.00 Pink 2Film: "Nepoznati je došao s kišom"
02.00 O2.TVFilm: "Oktopusi"
02.15 Prva plusFilm: "Veliki skok"
02.25 AMCFilm: "Pad crnog jastreba"
02.30 HBO 2Film: "Identitet"
02.35 HBOFilm: "Petparačke priče"
02.35 Cinemax 2Film: "Generalova kći"
03.00 SinemanijaFilm: "Vrana 3"
03.15 1000Film: "Pad crnog jastreba"
03.15 HBO 3Film: "Escape room"
04.00 Pink 2Film: "Eldorado"
04.00 HBO 2Film: "Najslavniji čas"
04.30 Cinemax 2Film: "Rokavej"
04.40 SinemanijaFilm: "Zbogom moja kraljice"
04.55 HBO 3Film: "Auto-škola za Saudijke"
05.10 HBOFilm: "Ferel izlazi na teren"
05.45 1000Film: "Žaba"


Televizije zadržavaju pravo na izmenu programa. TV program se ažurira svakog jutra.

 
Program po danima

 • ponedeljak, 24.02.
 • utorak, 25.02.
 • sreda, 26.02.

Pregled

 • Filmovi
 • Sadržaj filmova
 • Serije
 • Sport
 • Dečji program
 • Crtani filmovi
 • Dokumentarni program
 • Muzički program
 • Kvizovi
 • Vesti

Domaći kanali

 • Arenasport 1
 • Arenasport 2
 • Arenasport 3
 • Arenasport 4
 • BK
 • Vojvodina 1
 • Vojvodina 2
 • Grand
 • Kopernikus
 • Most
 • N1
 • Naša
 • Nova S
 • O2.TV
 • Palma plus
 • Pink
 • Pink 2
 • Pink 3
 • Pink kids
 • Pink family
 • Prva
 • Prva kick
 • Prva plus
 • RTS 1
 • RTS 2
 • RTS 3
 • RTS svet
 • Sinemanija
 • SOS
 • Sport klub 1
 • Sport klub 2
 • Sport klub 3
 • Studio B
 • Ultra
 • Hepi

Inostrani kanali

 • 1000
 • AMC
 • Animal Planet
 • AXN
 • BN
 • Cartoon Network
 • Cinemax
 • Cinemax 2
 • Cinestar
 • Cinestar Action & Thriller
 • CNN
 • Discovery
 • Diva
 • Eurosport
 • Eurosport 2
 • Explorer
 • Fox
 • Fox Crime
 • Fox Life
 • Fox Movies
 • MTV Adria
 • National Geographic
 • OBN
 • Republika Srpska
 • RTCG
 • TLC
 • Travel Channel
 • Sci-Fi
 • VH1
 • HBO
 • HBO 2
 • HBO 3
 • History
 • HRT 1
 • HRT 2




Početna strana | Forum | Rečnik | Igre | Pričaonica | Pregled sadržaja
O Krstarici | Uslovi | Privatnost | Reklamiranje | Kontakt

Copyright © Krstarica 1999-2020. Sva prava zadržana. Zabranjena je reprodukcija u celini i u delovima bez dozvole.