Čukarički pobedio Napredak, bez golova u Novom Sadu

BEOGRAD – Fudbaleri Čukaričkog pobedili su sinoć u Beogradu ekipu Napretka 1:0 (1:0) u meču trećeg kola Superlige Srbije.
Jedini strelac za ekipu sa Banovog brda bio je Darko Puškarić u 43. minutu.
Vojvodina i Spartak igrali su bez golova u Novom Sadu. Pogodaka nije bilo ni na meču u Beogradu između Voždovca i novosadske Mladosti. Crvena zvezda je pobedila u Lučanima ekipu Mladosti 2:1 (1:0). Strelci za „crveno-bele“ bili su Milan Pavkov u 14. i Stefan Mitrović u 71. minutu. Gol za Mladost postigao je Nikola Leković u 80. minutu.
Javor je u petak na svom terenu pobedio Novi Pazar 2:1, a u jučerašnjim mečevima Partizan – TSC i Radnik – Radnički (K) nije bilo golova. Utakmica između Kolubare i Radničkog je odložena zbog obaveza Nišlija u kvalifikacijama za Ligu Konferencija.
Prvo mesto na tabeli drži Crvena zvezda sa devet bodova, dok je Vojvodina druga sa sedam.
Četvrto kolo Superlige Srbije na programu je narednog vikenda, a sastaće se: Radnički (N) – TSC, Novi Pazar – Partizan, Crvena zvezda – Radnik, Napredak – Javor, Mladost (NS) – Čukarički, Spartak – Voždovac, Radnički (KG) – Vojvodina i Kolubara – Mladost (L).